Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lucyfer
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 10:32   Lucyfer


So if you want to know what I've become, I suppose, if anything, you could call me a demon now.Character Song
Battle Theme

~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~

Imię
Lucyfer
Płeć
Samiec
Gatunek
Spaczony Darkrai
Wiek
Stary jak świat (według ludzkiej opinii) - 13,5 miliarda lat
Sługa
Charmander Askalon~ SKAN ~


Level 22

Darkrai
Attacks
Learnset
Ominous Wind, Disable, Quick Attack, Hypnosis
TM/HM/MT
Blizzard, Flash, Incinerate, Natural Gift, Power-up Punch, Retaliate, Rock Slide, Secret Power, Sludge Bomb, Thunder, Thunderbolt | Cut, Rock Smash | Drain Punch, Foul Play, Knock Off, Last Resort, Shock Wave, Sucker Punch, Swift
Bad Dreams - Kiedy przeciwnik śpi, co turę traci 1/8 maksymalnej wartości HP.~ OPIS FABULARNY ~

Wygląd
Lucyfer przybrał bardziej dostojniejszą formę, upodabniająca go do człowieka, w wyniku czego prawie w ogóle nie przypomina już swojego "dawnego ja". Teraz mierzy ponad dwa metry wzrostu, a waga jego wynosi zaledwie 50 kilogramów. Czarna skóra, która dotychczas pokrywała jego ciało, ustąpiła miejsca wysuszonym ścięgnom o kolorze starego pergaminu, przez które na ramionach i częściowo na klatce piersiowej przebijają się hebanowe kości.
Tak jak wcześniej, w dalszym ciągu dla postronnej osoby może wydawać się, że nosi on jakąś suknię, ale ta obecna jest tak długa, że całkowicie zakrywa jego nogi i ciągnie się trochę po ziemi, jednak nie to przykuwa uwagę. Jeśli bliżej się jej przyjrzeć, na jej dolnej części można dostrzec ludzkie twarze wykrzywione w grymasie bólu oraz ramiona wyciągnięte w błagalnym geście ku pasowi Lucyfera, jakby uwięzione dusze błagały o skrócenie ich męczarni. Dodatkowo, spod spodu mięśni wydobywa się czarny dym, który ignoruje wiatr i otacza postać ze wszystkich stron.
Jedną z kolejnych zmian, które zaszły w Lucyferze, jest pojawienie się właśnie tej mgły, która wydobywa się z różnych części jego ciała. Poza źródłem znajdującym się pod jego dolną częścią, dym ulatuje jeszcze z krótkiego trenu wyrastającego z ramion istoty, którego fragment zbudowany jest z obumarłych ścięgien, z odsłoniętych przez mięśnie kości oraz z tylnej części jego głowy, która nie jest pokryta już białymi włosami.
Całkowitemu zanikowi uległ również czerwony kołnierz zbudowany z tkanki kostnej. Jego miejsce zajęła kryza, która otula szyję Lucyfera w taki sposób, aby ten w razie potrzeby mógł schować w niej swoją czaszkę. Poza tym teraz widoczne są obydwa jego oczy, które z zmieniły barwę z lodowatego błękitu na krwistoczerwony.
Ostatnią różnicą jest wykształcenie się pięciopalczastych dłoni, które stały się tym bardziej użyteczne od swojej starej wersji, utrudniającej lub po prostu uniemożliwiającej wykonanie pewnych czynności.


Charakter
Dawniej był, a przynajmniej starać się być, miłym dla każdego Pokemonem. Teraz to się zmieniło. Stał się istotą, która nienawidzi wszystkiego i wszystkich, a w szczególności tych, których uważał kiedyś za "przyjaciół". Z jego serca zniknęły wszelkie uczucia poza jednym - nienawiścią. Przed przemianą starał się ją ukryć przed samym sobą, ale teraz, kiedy przejrzał na oczy, przyjął ją z szeroką otwartymi ramionami.
Całym sensem jego istnienia jest zemsta, którą pragnie wymierzyć światu, aby ten przemienił się w jeden, niekończący się nigdy koszmar. Ma jednak świadomość, że póki co nie ma nawet wystarczająco dość siły, aby zmierzyć się z Pomniejszymi Legendami, więc co dopiero myśleć o podbiciu świata. Jako, że nie jest lekkomyślny, obmyślił plan działania. Najpierw zdobędzie tyle mocy, ile tylko będzie mógł i stworzy armię sług, za pomocą których podporządkuje sobie każdego Pokemona i człowieka.
Lucyfer to wyrafinowany, zimnokrwisty drań, który jest gotów popełnić każdą możliwą zbrodnię, jeśli w ten sposób zdoła osiągnąć swój cel. Nie ma już żadnych oporów przed krzywdzeniem innych, poprzez koszmary czy tortury. A nawet więcej - czerpie z nich przyjemność. To jedyna rzecz, którą czuje poza nienawiścią. Teraz naprawdę stał się tym, za którego zawsze go uważano - stał się potworem.
Na zawsze zniknął tamten Pokemon, który bez wahania gotów był poświęcić swoje życie, byleby tylko uratować miasteczko pełne niewinnych istnień.


CIEKAWOSTKI
Nienawidzi wszystkich innych stworzeń, jednak jeśli chce osiągnąć swój cel, musi powstrzymać swoje zapędy destrukcyjne.
Uwielbia sprowadzać na innych koszmary oraz torturować na różne sposoby.


_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 10:32   


On the beginning there was only chaos.

Na początku istniał jedynie
Wszechobecny Chaos.
W jego sercu, gdzie wszystko
Było jednym, zrodziło się Jajo.
Po oderwaniu się od wiru,
Jajo dało początek Najwyższemu.
Z siebie samego, przez Najwyższego,
Dwa istnienia zostały zrodzone.
Czas zaczął płynąć,
Przestrzeń się rozwijała.
Po raz kolejny, przez Najwyższego,
Trzy istnienia zostały zrodzone.
Dwa istnienia miały życzenie, a z niego
Cała materia miała istnienie.
Trzy istnienia miały życzenie, a z niego
Duch został stworzony.
Świat stworzywszy, Najwyższy
Zapadł w sen ...


Według mitu o stworzeniu świata Najwyższy stworzył jedynie pięć istot, które zajęły się całą resztą, podczas gdy Bóg zapadł w sen. Prawda jest inna. Na samym początku Arceus stworzył Creation Trio - Dialgę, Pokemona Czasu; Palkię, Pokemona Przestrzeni i Giratinę, Pokemona Antymaterii. Wraz z nimi ukształtował on Wszechświat oraz ustanowił prawa, wprowadzając ład, który wzburzył Chaos.

Potem stworzono gwiazdy i planety, nad którymi opiekę powierzył Cosmic Duo - Solgaleo i Lunarze. Ciała niebieskie wzbudziły zadowolenie u Najwyższego, a że jedną z nich szczególnie sobie upodobał, podjął decyzję o nadaniu jej szczególnego znaczenia, jakim miało być bycie kolebką dalszego istnienia. W tym celu stworzył on kolejnych strażników. Były to narodziny Weather Trio - Groudona tworzącego lądy, Kyogre sprawującego władzę nad wodą i Rayquazy panującego nad powietrzem. To właśnie oni decydowali nad wyglądem Ziemi, gdy ta była zaledwie rozgrzaną bryłą.

Kontynenty wypiętrzyły się z półpłynnej magmy, a gdy ta w końcu ostygła, woda wypełniła wgłębienia, tworząc morza i oceany. Nad tym wszystkim została rozpostarta atmosfera, tętniąca życiodajnym tlenem. To było jednak zbyt mało, więc Najwyższy stworzył Regigigasa oraz Legendary Titans, aby ci mogli urozmaicić krajobraz oraz Aura Trio, którzy pilnowali równowagi pomiędzy życiem a śmiercią. Te działania jeszcze bardziej wzburzyły pierwotny Chaos, który zaczął się rozrastać, pochłaniając kolejne obszary Wszechświata. W wyniku tego nastąpiła Fala, która miała przynieść zagładę nowo-narodzonemu światu.

Podczas niej Giratina wraz z częścią Pokemonów zdradził swoich i przeszedł na stronę wroga, skuszony szansą zostania wywyższonym ponad Boga. Po długiej batalii, która trwała eony, Chaos został pokonany, a renegat ukarany zesłaniem do Distortion World, gdzie miał tkwić uwięziony przez wieki, dopóki jego wina nie zostanie mu wybaczona. Zbuntowane stwory poniosły śmierć w trakcie tej walki, co po części zasmuciło Boga, ponieważ tak naprawdę one również były ofiarami Chaosu. Po zakończeniu Fali stan Wszechświata był krytyczny, przez co trzeba było tworzyć większą jego część prawie od nowa, ale na szczęście Ziemi to nie dotyczyło.

Pomimo rozprawienia się z Chaosem i naprawieniu szkód Zło jednak nie zniknęło. Najwyższy, obawiając się ponownego ataku, postanowił rozdzielić moc Chaosu, aby w ten sposób mogła być strzeżona przez wiele istot.

Jako pierwszy powstał Mew, Protoplasta Pokemonów, posiadający siłę tworzenia nowego życia z czystej energii, podobną do tej posiadanej przez Arceusa. Chociaż otrzymał sporo mocy, jeszcze o wiele więcej jej pozostało niestrzeżonej, dlatego kolejną istotą, której powierzono to zadanie, był Deoxys, podróżnik poszukujący oznak niebezpieczeństwa po całym Wszechświecie. Po nim pojawiło się Tao Trio, pilnujące harmonii w sercach innych stworów; Eon Duo wspierające władców przestworzy; Legendary Birds i Kami Trio uosabiających żywioły; Heatrana, który miał pilnować przepływu ciepła z wnętrza planety; Lugię i Ho-Oh stanowiących pomost pomiędzy Weather Trio i Sea Guardians strzegących wód. Wszyscy oni zostali nazwani Pomniejszymi Legendami, jakoż iż nie dorównują tym, którzy walczyli z Chaosem.

Jako że nadal pozostało jeszcze trochę mocy Chaosu, Najwyższy zdecydował za jej pomocą przywrócić do życia stwory, które wraz z Giratiną opowiedziały się po stronie Zła. W ten sposób stworzone zostało Original Sins, które miały nieść na są sobie piętno grzechów, przez które dały się zwieść Chaosowi - Nihilego, Buzzwole, Pheromosa, Xurkitree, Celesteela, Kartana oraz Guzzlord. Jednak, jako że wciąż mogły stanowić zagrożenie, zostały one uwięzione w Ultra Space, skąd uwolnić może je jedynie Necrozma. Całe Original Sins otrzymało miano Ultra Beasts.

Kiedy cała moc Chaosu została rozdzielona, Arceus dostrzegł, jak szczątki pokonanego Zła próbują przybrać jakiś kształt. Było to coś zupełnie nowego i Bóg nie był pewien, co powinien z nimi zrobić. Nim jednak zdołał podjąć decyzję, materia Chaosu przemieniła się w istotę niepodobną do żadnej innej. Miała humanoidalna sylwetkę oraz długie, białe włosy poruszające się w pustce kosmosu pomimo braku jakiejkolwiek siły, która mogłaby na nie oddziaływać. Był to Darkrai. Najwyższy zbliżył się do niego, będąc gotowym do odparcia ataku, gdyby ten nadszedł, ale stworzenie w ogóle się nie poruszyło. W końcu otworzyło ono swoje jedyne oko i spojrzało ze strachem na Pokemona stojącego przed nim, który zdał sobie sprawę, że istota przed nim nie stanowi zagrożenia, przynajmniej na razie.

Arceus postanowił poobserwować istotę przez pewien czas, dlatego umieścił ją pośród zwykłych Pokemonów. Na początku Darkrai unikał towarzystwa innych, ale dość szybko zaczęła doskwierać mu samotność i po paru dniach zbliżył się do pewnej grupy Aerodactyli. Póki świeciło słońce, wszystko było w porządku, ale po zapadnięciu mroku latające stwory zaczęły dręczyć koszmary. Wkrótce stało się jasne, że to właśnie reinkarnacja Chaosu jest przyczyną tego zjawiska, jednak nie działo się to z jej własnej woli. Najwyższy widząc to nie był całkowicie pewien, czy aby na pewno może zaufać istocie i puścić ją wolno, gdyż potem nie mógłby jej znaleźć, a oprócz tego bał się, że po raz drugi przeciągnie na swoją stronę którąś z Legend i ponownie zagrozi światu.

W końcu Arceus zebrał wszystkie stworzone przez siebie istoty poza zdrajcami wraz z mrocznym stworzeniem w miejscu oderwany od wszystkich innych wymiarów - Hall of Origin. Tam rzucił czar, który wyciągnął z Pokemonów ich dusze, przemieniając je w Soul Gems, które miały się stawać coraz bardziej spaczone, im mocniej ich właściciele oddawali by się Chaosowi. To samo zaklęcie zostało związane także z Legendami, które miały dopiero się pojawić w przyszłości, aby od samego początku swego istnienia duch ich był pod czujnym okiem Boga. Stawszy się odrobinę spokojniejszy, Najwyższy ukrył utworzone kryształy w sercu Hall of Origin, a następnie pozwolił odejść zebranym istotom z nakazem, aby wstawiły się do niego, kiedy tylko je wezwie.What else can you be when the world can only see a monster?

W ten oto sposób narodził się Darkrai, reinkarnacja Chaosu. Starsze Legendy, mające jeszcze świeże wspomnienia dotyczące Fali, patrzyły na niego mało przychylnym wzrokiem, spodziewając się kolejnej próby zaszkodzenia Wszechświatowi. Wbrew im podejrzeniom, mroczny Pokemon świadomie nie próbował w żaden sposób szkodzić innym, jednak z powodu sprowadzania koszmarów samą swoją obecnością żaden Pokemon nie chciał się do niego zbliżyć. Najwyższy widząc te zachwianie w równowadze postanowił powołać kolejną istotę, której moc miała okiełznać tę posiadaną przez Darkrai'a. Tak oto stworzona została Cresselia, która od razu zapałała nienawiścią do swego mrocznego odpowiednika.

Kiedy Wszechświat uległ stabilizacji po ponownym porządkowaniu, nastała era spokoju i dostatku i Arceus mógł oddać się dalszej opiece nad Ziemią. Trzymając blisko siebie reinkarnację Chaosu podróżował po swoim królestwie doglądając go i jeśli zaszła taka potrzeba, rozwiązywaniu problemów. I tak oto, aby zapewnić bezpieczeństwo parom wysepkom powołał do życia Guardian Deities, a opiekę nad zachowaniem równowagi pomiędzy Pokemonami a dopiero co powstałą rasą ludzką powierzył Swords of Justice. Oprócz nich Najwyższy stworzył również jeszcze kilka Pomniejszych Legend, które miały dopomóc pozostałym - Celebi, Jirachi, Shaymin, Victini, Meoletta, Genesect, Diancie, Hoopa, Vulcanion, Maegarna oraz Marshadow.

Wszystkiemu temu przyglądał się Darkrai, który odczuwał coraz większy smutek z powodu swojej odmienności, powodującej brak akceptacji innych Pokemonów. Wiele razy próbował ubłagać Najwyższego, aby ten zlitował się nad nim i zdjął z niego klątwę koszmarów, jednak zawsze spotykał się z odmową, której przyczyny nigdy nie mógł poznać. Czuł się potraktowany niesprawiedliwie, ale starał się ukryć przed samym sobą to uczucie, wmawiając sobie, że wystarczy pokazać pozostałym, że jest dobry, a wtedy jego los się odmieni.

Po pewnym, kiedy wszyscy czuli się bezpiecznie, Zło postanowił o sobie przypomnieć. Giratina podjął próbę ucieczki ze swego więzienia poprzez skłócenie pozostałych dwóch członków Creation Trio. Pomimo bycia zamkniętym w Distortion World, zdołał nawiązać z nimi kontakt za pomocą kryształów, poprzez które mógł obserwować świat, z którego został wygnany. Za sprawą jego machinacji doszło do walki władców Czasu i Przestrzeni, która mogła zagrozić światu. Jednak udało się uspokoić oba Pokemony, a Arceus, w celu zapobiegnięcia podobnej sytuacji w przyszłości, stworzył Lake Guardian, którzy posiedli moc zdolną okiełznać smoki.

Wkrótce po tym doszło do kolejnej katastrofy, którą tym razem okazał się być wielki meteoryt kierujący się ku Ziemi. Sam Najwyższy położył na szali swoje bezpieczeństwo, aby obronić planetę przed zniszczeniem. Po utracie swoich Płyt opadł z sił i zawisł na krawędzi życia i śmierci, jednak dobry człowiek pomógł mu je odzyskać, w podzięce za co Arceus podarował mu na pewien czas Klejnot Życia stworzony z pięciu Płyt, za pomocą którego miano przywrócić zniszczone tereny do poprzedniego stanu. Przedmiot miał zostać zwrócony przy następnym zaćmieniu Słońca. Wróciwszy do zdrowia, Najwyższy ruszył sprawdzić, jak wielkie zostały poczynione zniszczenia, w wyniku których jak się okazało śmierć poniósł Genesect. Dopóki Arceus nie posiadał wszystkich swoich płyt, Legenda nie mogła zostać wskrzeszona.

Na krótko przed zaćmieniem Najwyższy zwołał wszystkie Legendy do Hall of Origin, gdzie miały być one świadkami powrotu jednego z nich. Gdy Bóg wyruszył na Ziemię w celu odebrania swojej własności, pomiędzy Cresselią a Darkrai'em wybuchła sprzeczka, w której wszyscy pozostali stanęli po stronie pani dobrych snów. Mroczny Pokemon, tłumiąc w sobie gniew, udał się na spacer po miejscu oderwanym od innych wymiarów. Kierowany jakimś wewnętrznym przeczuciem, dotarł do samego serca świętego terenu, gdzie ukryte były wszystkie Soul Gems, w tym także i jego. Widząc je, Darkrai zaczął odczuwać pokusę, aby zabrać swój i zniszczyć pozostałe, jednak zdołał nad sobą zapanować. Mocno zdziwiło go jego własne zachowanie, przecież w końcu uważał się za dobrą istotę. Stał tam pewien czas, aż w pewnym momencie doszły go podniesione głosy z miejsca, gdzie zostawił pozostałe Legendy, więc ruszył, aby wrócić do nich, jednak po wykonaniu jednego kroku zatrzymał się. Spojrzał raz jeszcze na swój kryształ i szarpany sprzecznymi emocjami pochwycił go w szpony.

Gdy Darkrai wrócił do pozostałych, zaskoczony ujrzał rozwścieczonego Arceusa stojącego przed wszystkimi. Nim ktokolwiek zdążył wykonać jakiś ruch, Najwyższy odesłał wszystkie Legendy z powrotem w różne zakątki Ziemi i uniemożliwił im ponowne przybycie do Hall of Origin. Mroczny Pokemon trafił na Newmoon Island, którą już wcześniej obrał na swoją kryjówkę, i nie wiedząc, co dalej począć, postanowił na razie ukryć swój Soul Gem na dnie jaskini, która sięgała głęboko pod ziemię. Kiedy zadbał w ten sposób o Klejnot, wyruszył w podróż dookoła świata, aby spróbować przekonać do siebie inne istoty.

Na to zadanie poświęcił prawie dziewięć stuleci, podczas których niejednokrotnie odwiedził najdziksze zakątki Ziemi, jednak nieważne gdzie się udał, tam zawsze traktowany był jako potwór. Zmęczony bezowocnym podróżowaniem, postanowił odpocząć trochę w mieście, które znajdowało się w regionie Sinnoh, a znane było jako Alamos. Niestety, tam również nie był mile widziany i został zmuszony do walki z dzikimi Pokemonami, które zamieszkiwały tamtejszy ogród. Dał radę je pokonać, ale przez to tak osłabł, że nie mógł się nawet poruszyć. Kiedy myślał, że to jego koniec, pewno mała dziewczynka opatrzyła jego rany i pozwoliła mu pozostać w mieście. Zaskoczony tą propozycją Darkrai bez namysłu skorzystał z niej i tak zamieszkał na całe sto lat w mieście.

Darkrai nie mógł zaprzeczyć, że przez ten czas spotkało go o wiele więcej dobrego niż przez całe swoje dotychczasowe życie. Chociaż nadal nikt nie chciał się do niego zbliżyć, mógł bez większych problemów rezydować w ogrodzie, jednak wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Któregoś dnia do miasta przybyła ranny Palkia uciekający przed Dialgą, który pragnąc znaleźć kryjówkę przeniósł całe Alamos do innego wymiaru. Mroczny Pokemon zdawał sobie sprawę, że zbyt długa obecność Legend może przynieść zagładę wszystkim mieszkańcom, dlatego bez wahania stanął do walki, chociaż miał świadomość, że nie może jej wygrać.

Za wszelką cenę starał się zmusić obie istoty do opuszczenia miasta, jednak pomimo prób rozwścieczone Pokemony walczyły ze sobą coraz zacieklej, powodując tym samym stopniowy rozpad Alamos. W kulminacyjnym momencie starcia Darkrai postanowił postawić wszystko na jedną kartę, przyjmując na siebie całą siłę dwóch ciosów, w wyniku czego został sparaliżowany z bólu. Legendy nie marnując ani chwili ponownie zaatakowały niechcianego przeciwnika, sprawiając, że ten zniknął pośród iskier.


***
I po co to wszystko ...
Przecież nie ma szans, aby ci ludzie wraz z Pokemonami zdołali uciec z tego wymiaru ...
Zginą ze swoim miastem ...
Nawet gdyby mi się udało ...
Nic by się nie zmieniło ...
Nadal traktowaliby mnie jak potwora ...
Czy warto było za nich umierać ...
A może gdybym ...
Nie próbował być kimś innym ...
Nie czułbym wtedy takiego żalu ...

***
Ku swemu zaskoczeniu Darkrai poczuł, że jego świadomość już nie gaśnie, a zamiast tego zaczynają powoli docierać do niego jakieś głosy. Nie potrafił rozróżnić słów, ale w jakiś sposób wiedział, że mowa o nim. Nagle poczuł silne szarpnięcie, jakby ktoś chciał wyrwać go z objęć śmierci. Szarpnęło jeszcze raz i pomimo zamkniętej powieki do jego oka dotarło światło. Przez chwilę trwał w tym stanie, ale w końcu musiał rozejrzeć się dookoła. Z nieznanych sobie przyczyn znalazł się nagle na szczycie katedry będącej centrum miasta. Zbliżał się wieczór i Słońce zaczęło chować się za horyzontem.

Darkrai czym prędzej podniósł się i dokładnie obejrzał swoje ciało, które nie nosiło już na sobie śladów niedawnej walki. Zaskoczony jeszcze przez dobrą chwilę stał bez ruchu, próbując zrozumieć, co takiego się stało i dlaczego nadal żyje, chociaż powinien być martwy. W końcu zleciał na dół, na rynek centralny miasta, aby sprawdzić, w jakim stanie jest to miejsce oraz czy inny mieszkańcy są już bezpieczni. Tutaj jego zdziwienie się powiększyło, ponieważ ci ludzie, którzy go zobaczyli, zamiast uciekać, z uśmiechem się do niego zbliżyli.God forgive you, but I never can.

Następne trzy miesiące były najwspanialszymi chwilami w życiu Darkrai'a. Chociaż to nie on ostatecznie przegonił obie Legendy z Alamos, stał się bohaterem miasta ze względu na swoje poświęcenie. Mógł bez żadnych przeszkód poruszać się po ulicach, nie obawiając się ataku z niczyjej strony oraz funkcjonować tak jak każda inna żywa istota. Nadal sprowadzał koszmary, ale nikt nie miał o to do niego pretensji, więc zaczął powoli wierzyć, że w końcu jego marzenie się spełniło.

Szczęście nigdy nie trwa wiecznie.

Któregoś dnia, tak trzy miesiące po walce dwóch Legend, Darkrai jak zwykle przechadzał się po ogrodzie, gdy nagle nie wiadomo skąd trafił go Moonblast. Mroczny Pokemon zaskoczony niespodziewanym atakiem zaczął się rozglądać dookoła i wtedy ujrzał ją. Cresselia. Pani Dobrych Snów unosiła się nad ziemią zaledwie parę kroków za nim, wykrzywiając twarz z wściekłości. Nim samiec zdążył w jakikolwiek sposób zareagować, jego przeciwniczka odezwała się głosem kipiącym nienawiścią.


Co .. ty ... tutaj ... robisz?
Cresselia tak jak zawsze nie mogła znieść myśli, że Darkrai chociażby śmie żyć pomiędzy innymi, gdyż w jej oczach nie zasługiwał na nic innego jak wygnanie w odludne miejsce, gdzie nikogo by nie krzywdził. Mroczny Pokemon odsunął się na miarę bezpieczną odległość i podjął próbę wyjaśnienia, że teraz jego koszmary nikomu nie przeszkadzają, ale już po paru słowach jego przeciwieństwo przerwało mu i zagroziło, że wkrótce otrzyma zasłużoną karę.

Po tych słowach Cresselia opuściła ogród, zostawiając mrocznego Pokemona z mętlikiem w głowie i strachem w sercu. Jej obecność nigdy nie wróżyła dla niego niczego dobrego i także tym razem nie było inaczej. Jeszcze tego samego dnia Pani Dobrych Snów sprowokowała go, w wyniku czego wywiązała się walka skutkująca paroma zniszczonymi stoiskami na trwającym obecnie jarmarku. Jak zawsze to Darkrai został zrugany za szkody wyrządzone w trakcie pojedynku, a samica nie poniosła żadnych konsekwencji.

W ciągu następnego tygodnia doszło do wielu podobnych sytuacji, przez co mieszkańcy zaczęli coraz bardziej niechętnie przebywać w towarzystwie Darkrai'a. Tak jakby wszystko to, co zrobił dla miasta, nie miało żadnego znaczenia. Z każdym kolejnym dniem Pokemon pogrążał się coraz bardziej w rozpaczy, z każdą mijającą chwilą jego gniew rósł, ale za wszelką cenę starał się nad sobą zapanować, aby nie stracić jedynej szansy na "normalne" życie.

Siedem dni, aby odebrać wszystko, na czym mu zależało. Siedem dni, aby naznaczyć go jako odmieńca. Siedem dni, aby przemienić jego życie w koszmar.

Siódmego dnia pobytu Cresselii w Alamos już wszyscy otwarcie pogardzali niedawnym bohaterem miasta, nawet ci, którzy jako jedyni wierzyli w jego czyste serce od samego początku. Rozwścieczony Darkrai uciekł pod osłoną nocy do miejsca, którego nie odwiedzał od tysiąca lat - Newmoon Island. Z trudem panując nad swoim gniewem dotarł na wyspę i ruszył w głąb jaskini, kierując się właściwie samym instynktem. Na jej dnie, gdzie ukrył wieki temu swój Soul Gem, pozwolił, aby rozpacz i nienawiść przepełniły całą jego duszę i całkowicie nad nim zapanowały, przemieniając go w zupełnie inną istotę.


***

... nienawidzę ... nienawidzę ... nienawidzę ...
nienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzę
zniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczęzniszczę
zabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabijęzabiję
zapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacązapłacą
ZAPŁACĄ MI ZA WSZYSTKO!

NIGDYM NIE CZUŁ, JAK W TEJ CHWILI
DZIŚ MÓJ ZENIT, MOC MOJA DZISIAJ SIĘ PRZESILI!
DZIŚ POZNAM, CZYM NAJWYŻSZY, CZYLIM TYLKO DUMNY!
DZIŚ JEST CHWILA PRZEZNACZONA!
DZIŚ NAJSILNIEJ WYTĘZĘ DUSZY MEJ RAMIONA!

PRAGNĄ POTWORA? BĘDĄ GO MIELI!
OD DZIŚ ŻADNEJ LITOŚCI! OD DZIŚ ŻADNEGO MIŁOSIERDZIA! OD DZIŚ ŻADNEGO PRZEBACZENIA!
NIECH WSZYSCY POZNAJĄ, CZYM JEST CIERPIENIE! NIECH WSZYSCY POZNAJĄ, CZYM JEST ROZPACZ!

TO TWA OSTATNIA SZANSA, BOŻE!
PRZEMIENIĘ TEN PRZEKLĘTY ŚWIAT W SWE KRÓLESTWO!
POWSTRZYMAJ MNIE, JEŚLI MASZ DOŚĆ SIŁ!
BO ZEŚLĘ WIECZNY KOSZMAR NA KAŻDEGO!

***
Nie otrzymawszy żadnego widocznego znaku od Najwyższego istota odrzuciła swe dawne miano i przyjęła nowe imię - Lucyfer.

Nie tylko jego wygląd i psychika uległa zmianie. Także Soul Gem przestał być taki jak wcześnie, spaczony rozpaczą, jednak nie przejął się tym w żadnym stopniu. Bez zastanawiania się nad czymkolwiek wyszedł na powierzchnię, gdzie został przywitany przez najgłębszą noc bez gwiazd na niebie. To był znak, że teraz nadszedł jego czas. Czas rozpaczy. Czas koszmarów. Czas Chaosu.

Z powrotem wrócił na dno jaskini, gdzie spędził kolejne trzy doby, rozmyślając nad kolejnym krokiem. Jeśli chce osiągnąć swój cel, musi wpierw pokonać nie tylko Arceusa, ale także i pozostałe Legendy, co przy jego obecnym stanie jest niemożliwe. Przeklinając osłabienie będące wynikiem wcześniejszej walki z Władcami Czasu i Przestrzeni Lucyfer postanowił uzyskać moc większą od tej, którą utracił oraz zebrać armię oddanych sług, za pomocą których mógłby stopiono podporządkowywać coraz to nowsze tereny.

Istota postanowiła już teraz ruszyć na poszukiwania pierwszego ze swoich sług. Opuściwszy Newmoon Island poleciał w nieokreślonym kierunku i po pewnym czasie dotarł na wulkaniczny teren, gdzie swoje gniazda miały różne gatunki ognistych Pokemonów. Upatrzywszy gniazdo leżące najbardziej na uboczu zniżył swój lot i nie wydawszy żadnego dźwięku wylądował na ziemi. Starając się nie zostać wykrytym zbliżył się do legowiska i wyciągnął jedno ze znajdujących się tam jaj, po czym szybko opuścił to miejsce.

Lucyfer będąc jeszcze na swojej wyspie uznał, że łatwiej będzie mu stworzyć sobie oddanych sługusów, jeśli nie będą mieli oni wcześniej żadnego kontaktu z innymi Pokemonami. Po powrocie do groty spędził w niej kolejne dwa dni, aż w końcu pierwszy z jego żołnierzy zaczął się wykluwać ...


~~~
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 10:33   

Sługi

Askalon

Level 8

Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard X/Y
Attacks
Learnset
Scratch, Growl, Ember, Flamethrower
Charakter i historia
Stworzy MG.
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 10:33   

Wrogowie


Najwyższy
Stwórca Wszechświata, który zniknął tysiąc lat temu. To on jest winny temu, że wszyscy uważali mnie za potwora, że nie miałem się gdzie podziać, że byłem nienawidzony. Nikt nie wie, gdzie obecnie przebywa, ale istnieje cień szansy, że w Hall of Origin jest jakaś wskazówka ...


Wysłanniczka Księżyca
Przeklęta Pani Dobrych Snów, która odebrała mi wszystko, co miałem. Zawsze uważała się za lepszą, wspanialszą. Nienawidzę jej. Gdy tylko ją dopadnę, pozna, czym jest cierpienie. Niedawno przeniosła się z Fullmoon Island do Alamos City.


Ptak Lodu
Legendarny lodowy ptak służący Lugii, który tak naprawdę nie pełni żadnej znaczącej funkcji. Podobno zamieszkuje Ice Island znajdującą się w Orange Archipelago.


Ptak Burzy
Legendarny elektryczny ptak służący Lugii, który tak naprawdę nie pełni żadnej znaczącej funkcji. Podobno zamieszkuje Lighting Island znajdującą się w Orange Archipelago.


Ptak Ognia
Legendarny ognisty ptak służący Lugii, który tak naprawdę nie pełni żadnej znaczącej funkcji. Podobno zamieszkuje Fire Island znajdującą się w Orange Archipelago.


Klon
Legenda stworzona za pomocą DNA Mew, posiadająca moc równą tej, którą włada oryginał. Jedyne w miarę wiarygodne informacje o nim pochodzą z czasów, kiedy znajdował się pod kontrolą jakiegoś człowieka. Po jego zniknięciu zaczęła krążyć plotka o potężnym Pokemonie z jaskini w jednym z miast Kanto.


Pierwowzór
Legenda stworzona przez Arceusa, która stała się protoplastą prawie wszystkich istniejących gatunków zwykłych Pokemonów. Pomimo posiadania ogromnej mocy zachowuje się jak jakiś dzieciuch. Najnowsze informacje o nim podają, że ostatnio był widziany kilka lat temu na terenie jakiegoś zamku w Kanto.


Bestia Piorunów
Legenda stworzona przez Ho-Oh'a z jednego z Pokemonów, które nie zdołały uciec przed pożarem w Brass Tower, który miał miejsce ponad 150 lat temu. Obecne miejsce nieznane.


Bestia Płomieni
Legenda stworzona przez Ho-Oh'a z jednego z Pokemonów, które nie zdołały uciec przed pożarem w Brass Tower, który miał miejsce ponad 150 lat temu. Obecne miejsce nieznane.


Bestia Fal
Legenda stworzona przez Ho-Oh'a z jednego z Pokemonów, które nie zdołały uciec przed pożarem w Brass Tower, który miał miejsce ponad 150 lat temu. Obecne miejsce nieznane.


Strażnik Oceanów
Legenda pośrednicząca pomiędzy Kyogre a Rayquazą, dodatkowo stanowiąca pieczę nad Legendary Birds. Musi być blisko nich, więc prawdopodobnie przebywa gdzieś na terenie Orange Archipelago.


Strażnik Niebios
Legenda pośrednicząca pomiędzy Groudonem a Rayquazą, dodatkowo stanowiąca pieczę nad Legendary Beasts. Część ludzi wierzy, że może on zostać przywołany na szczycie Bell Tower znajdującej się w Johto.


Przemierzający Czas
Mała, nic nie znacząca Legenda, która potrafi podróżować w czasie. Jest bardzo wyczulona na wszelkie zmiany w przyrodzie, więc istnieje szansa, że pojawi się tam, gdzie doszło do katastrofy ekologicznej.


Tytan Kamienia
Jeden z Legendary Titans, którzy pomagali ukształtować wygląd Ziemi po stworzeniu kontynentów i oceanów. Możliwe, że znajduje się gdzieś na pustyni w Hoenn.


Tytan Lodu
Jeden z Legendary Titans, którzy pomagali ukształtować wygląd Ziemi po stworzeniu kontynentów i oceanów. Możliwe, że znajduje się gdzieś w mroźnej części Hoenn.


Tytan Stali
Jeden z Legendary Titans, którzy pomagali ukształtować wygląd Ziemi po stworzeniu kontynentów i oceanów. Możliwe, że znajduje się gdzieś w górzystej części Hoenn.


Bliźniaczka
Członkini Eon Duo i młodsza siostra Latiosa. Trochę lekkomyślna w stosunku do ludzi, z którymi uwielbia się bawić. Podobno wraz z bratem zamieszkuje Alto Mare.


Bliźniak
Członek Eon Duo i starszy brat Latios. Spokojny Pokemon, który często musi uspokajać młodszą od siebie Legendę. Podobno wraz z siostrą zamieszkuje Alto Mare.


Król Mórz
Potężna Legenda, która stworzyła wszystkie morza i oceany na Ziemi, będąca w konflikcie z Groudonem. Dawno temu zapadła w sen gdzieś na dnie oceanu niedaleko Hoenn, jednak niedawno media obiegła informacja o ponownym jej pojawieniu się.


Król Ziemi
Potężna Legenda, która stworzyła wszystkie kontynenty na Ziemi, będąca w konflikcie z Kyogre. Dawno temu zapadła w sen wewnątrz wulkanu znajdującego się w Hoenn, jednak niedawno media obiegła informacja o ponownym jej pojawieniu się.


Król Nieba
Potężna Legenda, która panuje nad powietrzem, będąca jednocześnie jedyną poza Arceusem istotą zdolną do powstrzymania pozostałych dwóch członków Weather Trio. Przez większość czasu przebywa w najwyższej warstwie atmosfery, ale okazjonalnie pojawia się w okolicach Sky Pillar w Hoenn.


Gwiazda Życzeń
Niewiele znacząca Legenda, która podobno potrafi spełniać życzenia, jednak często w pewnym momencie przestają być tym, czego pragnął wypowiadający życzenie. Śpi głębokim snem, z którego wybudza się jedynie na tydzień podczas bliskiego przelotu Millennium Comet.


Kosmiczny Obrońca
Legenda powołana do życia przez Arceusa, której zadaniem jest wypatrywaniem wszelkich oznak zagrożenia, które może nadciągnąć z innej części kosmosu. Raz na jakiś czas przylatuje na Ziemię wraz z nadciągającym deszczem meteorów, aby sprawdzić sytuację tutaj.


Reprezentant Mądrości
Jeden z trójki Pokemonów zdolnych do okiełznania Dialgii i Palkii, a także do wywabienia ich z ich wymiarów. Kryje się on w innym wymiarze, do którego portal znajduje się na dnie Lake Acuity.


Reprezentant Emocji
Jeden z trójki Pokemonów zdolnych do okiełznania Dialgii i Palkii, a także do wywabienia ich z ich wymiarów. Kryje się on w innym wymiarze, do którego portal znajduje się na dnie Lake Verity.


Reprezentant Woli
Jeden z trójki Pokemonów zdolnych do okiełznania Dialgii i Palkii, a także do wywabienia ich z ich wymiarów. Kryje się on w innym wymiarze, do którego portal znajduje się na dnie Lake Valor.


Władca Czasu
Legendarny Pokemon rządzący czasem, potrafiący przenosić się do dowolnego momentu. Zamieszkuje on swój wymiar, jednak może on zostać przywołany przez Lake Guardians, jeśli ci znajdują się w Spear Pillar.


Władca Przestrzeni
Legendarny Pokemon rządzący przestrzenią, potrafiący naginać materię. Zamieszkuje on swój wymiar, jednak może on zostać przywołany przez Lake Guardians, jeśli ci znajdują się w Spear Pillar.


Magmowe Serce
Pokemon pilnujący prawidłowego funkcjonowania jądra planety, z racji czego niezwykle pojawia się na powierzchni. Jakiś czas temu zjawił się we wnętrzu Stark Mountain, gdy organizacja przestępcza próbowała ukraść pewien kamień.


Mistrz Tytanów
Najsilniejszy spośród Legendary Titans, który nadzorował kształtowanie krajobrazu Ziemi. Od wielu wieków nie pokazywał się nigdzie. Jedynym śladem może być jego pomnik w Snowpoint Temple.


Książęcy Emisariusz
Pokemon nieuznawany przez wielu za Legendę, który służy Księciu Wód. Z racji swojej służby znaleźć można go to, gdzie jest i Manaphy.


Książę Wód
Mało znacząca Legenda służąca Kyogre, która z łatwością potrafi nawiązać kontakt z innymi istotami żywymi. Żyje on w wiecznie poruszającej się Sea Temple.


Podniebny Bukiet
Trawiasta Legenda będąca uosobieniem wdzięczności. Każdego roku migruje do Flower Paradise.


Symbol Zwycięstwa
Słaby Pokemon reprezentujący ideę uczciwego zwycięstwa. Nie posiada żadnych imponujących umiejętności. Podobno można go spotkać w Eindoak Town.


Stalowy Muszkieter
Lider Swords of Justice, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki w kwestii prowadzenia pozostałych członków. Wraz ze swoimi towarzyszami podróżuje po całym świecie.


Kamienny Muszkieter
Członek Swords of Justice posiadający olbrzymią siłę fizyczną i będący zarazem przyjaźnie usposobiony do innych Pokemonów. Wraz ze swoimi towarzyszami podróżuje po całym świecie.


Trawiasty Muszkieter
Członkini Swords of Justice odznaczająca się niezwykłą zręcznością. Jest bardzo troskliwa wobec przyjaciół. Wraz ze swoimi towarzyszami podróżuje po całym świecie.


Tornado
Legendarny dżin będący ucieleśnieniem straszliwego wiatru, zdolnego zniszczyć wszystko na swojej drodze. Łatwo spotkać go tam, gdzie jakieś tornado dokonało ogromnych zniszczeń.


Sztorm
Legendarny dżin będący ucieleśnieniem chmur burzowych, które zdolne są dokonać wielu zniszczeń. Łatwo spotkać go tam, gdzie burze lub powodzie wyrządziły wiele szkód.


Poszukiwacz Prawdy
Silny smok, który został setki lat zapieczętowany w kamieniu wraz ze swym bratem. Podobno przechowywany jest on gdzieś na terenie regionu Unova.


Obrońca Ideałów
Silny smok, który został setki lat zapieczętowany w kamieniu wraz ze swym bratem. Podobno przechowywany jest on gdzieś na terenie regionu Unova.


Trzęsący Ziemią
Najsilniejszy spośród dżinów, który jest wcieleniem trzęsienia ziemi rujnującego miasta. Często pojawia się na miejscu tych katastrof, jednak czasem można go spotkać w Abundant Shrine.


Lodowa Skorupa
Członek Tao Trio zdolny sprowadzić wieczną zimę tam, gdzie się pojawi. Jeszcze trzy stulecia temu zamieszkiwał jaskinię w północnej części Unovy.


Czwarty Muszkieter
Najmłodszy spośród wszystkich członków Swords of Justice, który posiada tendencję do wpakowywania się w kłopoty. Pomimo tego potrafi radzić sobie sam z przeciwnościami losu. Wraz ze swoimi towarzyszami podróżuje po całym świecie.


Muza
Najsłabsza Legenda, której atutami są śpiew i taniec. Jako że jest ich wielką miłośniczką, lubi oglądać wszelkie ceremonie, które je zawierają.


Poległy
Legenda, która poniosła śmierć tysiąc lat temu, kiedy wielki meteoryt pędził w stronę Ziemi. Arceus nie zdążył jej wskrzesić przed swoim zapadnięciem w sen, lecz pamięć o niej przetrwała dzięki zapiskom w przeszłości. Słyszałem, że całkiem niedawno w gazetach pojawił się artykuł, w którym była mowa o próbie przywrócenia jej do życia ...


Strażnik Życia
Pokemon doglądający rozwoju wszelkich istot żywych, począwszy od najmniejszych bakterii, kończąc na Pokemonach. Podróżuje po świecie, naprawiając szkody wyrządzone środowisku przez ludzi.


Mroczny Kosiarz
Pokemon zagłady, który samą swoją obecnością zatruwa otoczenie. Głównie ukrywa się pod postacią kokonu głęboko w ziemi, ale co jakiś czas budzi się, aby nieść śmierć.


Harmonia
Strażnik całego ekosystemu, który pojawia się, gdy coś lub ktoś poważnie mu zagraża. Kontroluje sytuację za pośrednictwem swych komórek, które rozmieszczone są po całym świecie.


Kryształowa Księżniczka
Zadzierająca nosa dziewczyna, która uważa swój status księżniczki za coś, co pozwala jej o różnych sprawach za innych. Mimo tego dobrze opiekuje się Carbinkami, wraz z którymi żyje w podziemnym królestwie w Kalos.


Magiczny Dżin
Mały rozrabiaka, który potrafi przenosić przedmioty i osoby za pomocą swoich obręczy. Dawniej mieszkał w strefie wiecznego lata, ale lubił także podróżować w ślad za objazdowymi cyrkami.


Parowy Posąg
Kolejna Pomniejsza legenda nie pełniąca właściwie żadnej funkcji. Jeszcze parę stuleci temu mieszkał w jakimś królestwie mieszczącym się niedaleko obecnego Kalos.


Totem Sporów
Pokemon chroniący jednej z wysp regionu Alola - Melemele Island. Żyje gdzieś na niej.


Totem Życia
Pokemon chroniący jednej z wysp regionu Alola - Akala Island. Żyje gdzieś na niej.


Totem Dostatku
Pokemon chroniący jednej z wysp regionu Alola - Ula'ula Island. Żyje gdzieś na niej.


Totem Nadziei
Pokemon chroniący jednej z wysp regionu Alola - Melemele Island. Żyje gdzieś na niej.


Pan Gwiazd
Legenda kontrolująca Słońce oraz pozostałe gwiazdy w całym Wszechświecie. Niepokojony przez nikogo śpi w samym jądrze Słońca, jednak według podań może zostać przywołany do Altar of the Sunne.


Pani Księżyców
Legenda kontrolująca ziemski Księżyc oraz satelity pozostałych planet istniejących we Wszechświecie. Niepokojona przez nikogo śpi głęboko pod powierzchnią Srebrnego Globu, jednak według podań może zostać przywołany do Altar of the Moone.


Strażnik Grzechów
Istota stworzona przez Arceusa, która podobno strzeże jakiejś bramy do innego wymiaru. Zaraz potem zapadł w sen, ukryty głęboko po powierzchnią Ziemi gdzieś na obszarze archipelagu wysp tworzących Alolę.


Mechaniczna Lalka
Pierwsza Legenda stworzona przez człowieka o niewielkim znaczeniu. Prawdopodobnie nadal mieszka tam, gdzie powstała, czyli na jednym z zamków w Kalos.


Cień
Pokemon związany z mrokiem tak samo jak ja, o którym prawie nic nie wiadomo. Jedyne wzmianki o nim znajdują się w mitach regionu Alola.

Potencjalni sprzymierzeńcy


Renegat
Jeden z członków Creation Trio, który został uwięziony w innym wymiarze, skąd nie może się wydostać. Nie wiem, co też takiego zrobił, ale podobno było to coś okropnego. Może jeśli znajdę sposób, aby go uwolnić, to odpowie mi na kilka pytań oraz odwdzięczy się ...


Chciwość
?


Gniew
?


Pożądanie
?


Lenistwo
?


Zazdrość
?


Pycha
?


Obżarstwo
?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 10:33   

Dziennik postępów

Cele
    Przemiana całego Wszechświata w nieskończony koszmar
    - pokonanie Arceusa i pozostałych Legend (0/61)
    - stworzenie armii sług
    - zyskanie ogromnej siłyUmiejętności
Koszmary
Zsyła na przeciwników koszmary, które stopniowo odbierają im zdrowie

Wyssanie duszy
Pożera duszę pokonanego przeciwnika, zwiększając tym samym swoją siłę

Kształt cienia
Wytwarza z cienia macki, którymi może manipulować

Strefa Mroku
Przenosi się za pośrednictwem cieni do innego wymiaru, w którym może pokonać dystanse z rzeczywistego świata (warunek - w danym miejscu musi istnieć chociażby najmniejszy kawałek cienia, inaczej nie będzie można przebyć danego fragmentu)


Stopień rozwoju
Drain Punch dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.05.26)
Incinerate dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.06.08)
Shock Wave dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.07.01)
5 poziomów dzięki zjedzeniu 5 Rare Candy z eventu (2017.07.10)
Thunderbolt z eventu (2017.07.10)
Rock Slide z eventu (2017.07.10)
7 poziomów dzięki zjedzeniu 7 Rare Candy z eventu (2017.07.10)
2 poziomy za pokonanie Gyaradosa w przygodzie (2017.07.21)
Secret Power dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.08.08)
3 poziomy dla Askalona za zabicie Remoraida w przygodzie (2017.08.10)
3 poziomy dla Askalona za zabicie Starly w przygodzie (2017.08.23)
Blizzard z eventu (2017.08.30)
Thunder z eventu (2017.08.30)
Sludge Bomb z eventu (2017.08.30)
3 poziomy dzięki zjedzeniu 3 Rare Candy z eventu (2017.08.30)
Last Resort dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.09.04)
Knock Off dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.10.03)
Foul Play dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.11.02)
Rock Smash dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2017.12.26)
Flamethrower dla Askalona dzięki treningowi (2017.01.17)
Retaliate dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.01.17)
Power-up Punch dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.02.26)
Sucker Punch dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.03.17)
1 poziom dla Askalona dzięki treningowi (2018.03.17)
Cut dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.04.09)
Swift dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.05.07)
Natural Gift dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.07.20)
Flash dla Lucyfera z racji comiesięcznego bonusu (2018.09.05)

_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Panda 


Wiek: 23
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-19, 16:27   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.