Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-05, 23:48
[Księciu] Erelnistra Yril'Lysoara, wygnana.
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-21, 02:25   [Księciu] Erelnistra Yril'Lysoara, wygnana.



e r e l n i s t r a
e r e l
t r e n e r k a - f l o r y s t k a



wygląda na 20 lat, chociaż jej wiek jest liczony inaczej,
170cm wzrostu,
60 kg wagi ciała,
ciemnogranatowy kolor skóry,
białe, sięgające do pasa włosy,
trójkątna twarz z wystającymi kośćmi policzkowymi, małym nosem i wydatnymi ustami,
białka jej oczu są niebieskie, a źrenice białe, dzięki czemu doskonale widzi w ciemności,
długie, spiczaste uszy; prawe ucho jest dwukrotnie przekłute okrągłymi kolczykami z mithrilu,
lubi nosić kaptury, czuje się wtedy mroczniejsza,
zaczęła nosić choker zanim to było modne,
często chodzi w czarnych, mrocznych rzeczach,
uwielbia płaszcze kryjące całą jej sylwetkę,
była przyzwyczajona do noszenia szat i sukien, nie jest przyzwyczajona nosić spodni,



Zawsze pomocna, wykazująca się wysoką empatią, skłonna do poświęceń. Brakuje jej pewności siebie, asertywności i stanowczości, jednak pracuje nad tym. W nowym świecie bardzo towarzyszy jej poczucie zagubienia się, niepewności i depresji w związku z ostatnimi wydarzeniami jej życia. Czuje się rozbita i niezrozumiana. Nie za bardzo rozumie ludzki humor, jednak stara się żartować - nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego z czego może żartować, a z czego nie.
Jest mądra, oczytana, kształcona w kierunku pełnienia funkcji kapłańskiej. Magia płynie w jej żyłach, jednak nie potrafi jej zbytnio używać w ludzkim świecie. Zna się na wykorzystywaniu ziół w lecznictwie, a także zna tajniki magicznej sztuki uzdrawiania. Oczywiście, jak na mrocznego elfa przystało, zna też kilka klątw i uroków.




Nazywam się Erelnistra YrilLysoara i pochodzę z Weird.
Jest to miasto-państwo położone w Podziemiu, ogromnej sieci kanałów i tuneli, która rozciąga się pod całym Dourdenem, czyli światem, na którym żyją osobnicy różnych ras - Ludzi, Wysokich Elfów, Krasnoludów czy Niziołków. Kiedyś, na powierzchni żyły również Mroczne Elfy, czyli mój lud, jednak przed wieloma erami zostaliśmy wygnani do mroku i ciemności ziemi. W naszej społeczności panuje matriarchat - na samym szczycie drabiny Lolth stoi Królowa Matka, która włada całym Weird. Pod nią są głowy głównych rodów - osiem matron wraz z ośmioma wysokimi kapłankami, a następnie reszta kast. Naszą główną boginią jest Lolth, Pajęcza Królowa bądź Królowa Niezmierzonego Mroku. Utożsamiana jest jako mroczna elfka, ogromna, ośmionoga pajęczyca lub chimera między elfem, a pająkiem. Każde z jej ośmiu odnóży stanowi filar wiary, dlatego jest osiem głównych rodów i osiem głównych kapłanek, które oddały swoje życie by adorować Pajęczą Boginie. Miałam zostać jedną z nich, jednak...
Zostałam wygnana za coś, czego nie zrobiłam.
Wszystko zostało mi odebrane - moja rodzina, moi przyjaciele, moje Weird… mój dom. Tego dnia strażnicy wtargnęli do świątyni i przerwali poranny obrzęd czczący Królową Pająków. Pamiętam ich wzrok, który gdy spoczął na mnie, wyrażał nienawiść i gniew. Zostałam zakuta w magiczne kajdany i zaprowadzona do lochów, gdzie miałam czekać na wyrok. Nie miałam szans na to, by bronić się, by walczyć o wolność. Szybko zostałam skreślona, tak, jakbym nigdy nie żyła. Przestałam istnieć dla mojej własnej matki, dla rodziny i dla całego społeczeństwa. Wmówiono mi wtedy, że jestem informatorem renegata, który uciekł z Weird, że spiskuję przeciwko całemu matriarchatowi, że buduję rebelię jako najstarsza córka jednego z głównych rodów Weird! Czułam, jak słabnę, jak oskarżenia trafiały we mnie jak grot strzał w tors nieprzyjaciela. Moje słowa nie miały mocy, były bez znaczenia. Wysokie kapłanki pozostały głuche na moje błagania. Zostałam skazana na wygnanie, jednak… zawsze, gdzieś pod skórą czułam, że Weird i całe Podziemie nie są mi przeznaczone. Nigdy o tym nikomu nie mówiłam, jednak marzyłam o ucieczce, czy może raczej o kulturalnym opuszczeniu Weird. Nie tak jak zrobił to Krizit, ów renegat z którym podobno spiskowałam; wzniecił on ogień w świątyniach i uciekł wymazanymi z map tunelami prowadzącymi ku Srebrnym Lasom. Marzyłam o opuszczeniu Podziemia i życiu na powierzchni Dourdenu, wraz z innymi Wysokimi Elfami. Teraz jednak nigdy nie wrócę do miejsca, z którego przybyłam. Moje wygnanie nie miało ograniczyć się do Dourdenu, tylko poza niego. Gdzieś, gdzie wzrok magów zasłonięty jest mgłą, do świata z którego nie ma ucieczki. Dla mrocznych elfów było to równoznaczne ze śmiercią i zapomnieniem, kompletnym wymazaniem i nieistnieniem. Tę karę ponosiły tylko osoby, które związane były z Wojną Pajęczej Królowej i z rebelią. I teraz ja, Erelnistra, która oddała całe swoje życie przygotowaniom do pełnienia roli Wysokiej Kapłanki, a później może nawet i Królowej Matki, zostałam skazana i wyklęta. Pamiętam wzrok swojej matki, jej zawód i cierpienie. Jej surowe spojrzenie zostanie ze mną już do końca mych dni. Patrzyłam na nią i błagałam o przebaczenie. Tylko za co? Byłam wzorową córką, która zawsze dumnie i godnie reprezentowała swój ród. Byłam nadzieją. Byłam następczynią. Pamiętam, że wtedy po raz pierwszy przestałam słyszeć szepty Lolth. Moja pajęcza bogini opuściła mnie, zostawiając swoją córkę bez swojej obecności. Cisza, która mnie wtedy zaślepiła, była zupełnie czymś nowym, niespodziewanym. W ów lochu byłam tylko ja, trzech pajęczych magów, moja matka i Królowa Matka. Przestałam błagać, a moje oczy nie miały już łez, by płakać. Zostałam wydziedziczona, obdarta z szat i pozbawiona swojej godności. Chciałam, żeby to się skończyło, w jakikolwiek sposób. Nie chciałam już żyć. I wtedy, jakby na życzenie, Królowa Matka wyciągnęła ten sztylet. Sztylet, Ilstar ke'brei, który był drugą karą. Według legend, mówiło się, że sztylet ten wbity w serce dzieli duszę na osiem, by zraniona nim osoba nie mogła się odrodzić w następnym wcieleniu. Jego zakrzywione ostrze migotało wesoło w najsmutniejszej chwili mojego życia, by następnie zatopić się w mojej klatce piersiowej.
Jak przeżyłam? Nie wiem, nie umiem tego wyjaśnić. Gdzie jestem? Na pewno nie w miejscu które znam.
Proszę, pomóż mi.




boxbanktrofea

_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-21, 02:26   



Cytat:

#133 Eevee "Tails", samiec. [9.00]%
Normalny.
Ewolucja:
Eevee (+ Water Stone) -> Vaporeon
Eevee (+ Fire Stone) -> Flareon
Eevee (+ Thunder Stone) -> Jolteon
Eevee (+ Sun Shard) -> Espeon
Eevee (+ Moon Shard) -> Umbreon
Eevee (+ poziom przy Ice Rock) -> Glaceon
Eevee (+ poziom przy Moss Rock) -> Leafeon
Eevee (+ Shiny Stone + Charm) -> Sylveon
Ruchy:
CharmEM, CurseEM
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-doll Eyes.
Charakter i historia:
Tails spotkał Erel gdy ta przemierzała leśne rubieże, śpiewając przy tym piosenkę w nieznanym mu języku. Długoucha kobieta tak bardzo zaintrygowała liska, że ten zaczął za nią podążać. Niecodziennie spotyka się nagą, długowłosą nimfę, której głos rozbrzmiewał wśród drzew, budząc do życia naturę. Z pewną dozą nieśmiałości, co do niego niezbyt jest podobne, gdyż jest on z tych pewnych siebie, Tails "przedstawił" się Erel, a ta niemal natychmiastowo się w nim zauroczyła, doznając tym samym pierwszego od lat ciepłego uczucia, że jest komuś potrzebna. I tak Tails został Pokemonem mrocznej elfki. Tails to wagabunda, podróżnik, który dotychczas nigdzie nie znalazł miejsca do życia. Jest pełen energii i ciekawości do świata, a także nie brak mu sił i entuzjazmu, by uczyć swojego "człowieka" jak żyć. Uwielbia ostre rzeczy.
Umiejętność:
Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.


Cytat:

#167 Spinarak "Buźka", samiec. [9.00]%
Robak, Trucizna.
Ewolucja:
Spinarak (+ 22lvl) -> Ariados
Ruchy:
LungeEM, ElectrowebEM, MegahornEM
Poison Sting, String Shot, Constrict, Absorb, Infestation.
Charakter i historia:
Spotkany przez Erel na ścieżce prowadzącej do Santalune, zwyczajnie spadł jej na głowę z drzewa. Szybko okazało się, że nawiązali ze sobą dobry kontakt. Buźka to uosobienie optymizmu i wolny duch, robiący co mu się podoba. Nie znosi bezczynności, zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie - przyprawiając towarzyszy Erel o większe lub mniejsze ataki paniki. Niegroźny. Ma w zwyczaju żywe gestykulowanie nóżkami. Bardzo prawdopodobne, że jest wysłannikiem pajęczej bogini Lolth, choć nie zostało to nigdy powiedziane wprost. Nawet, jeśli tak jest, to pajączek nie zdaje sobie z tego sprawy.
Umiejętność:
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-21, 02:26   



PokeDex
Portfel
5x PokeBall
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-21, 02:26   





kwiecień
+1 poziom dla Eevee
+EM Charm dla Eevee

maj
+1 poziom dla Spinarak
+EM Megahorn dla Spinarak

czerwiec
+1 poziom dla Eevee
+EM Curse dla Eevee

lipiec
-
sierpień
-
wrzesień
-
październik
-
listopad
-
grudzień
-



czcionka: aguafina script
rozmiar: 28pt (jako rok)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-21, 11:16   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-05, 23:48   

_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.