Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wprowadzenie i ZAPISY
Autor Wiadomość
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-22, 12:18   Wprowadzenie i ZAPISY





Hello. Raczej nie będę tutaj zamieszczał podstawowych informacji, o których każdy, kto gra na PBFach, powinien wiedzieć. Formularz jest tylko formularzem. W większości przypadków i tak będę chciał dopytać się potencjalnego gracza (na PW, a może i tutaj) o szczegóły, które (zależnie od karty postaci) powinienem poznać, żeby łatwiej grało się dla obu stron. Przede wszystkim jestem człowiekiem, co oznacza, że zawsze da się ze mną dogadać i zdecydowanie wolę tą formę komunikacji od ograniczania się poprzez tworzenie setek zasad. Dlatego, jeśli coś jest nie tak, czy też chcesz omówić dosłownie cokolwiek dotyczącego gry, śmiało pisz na PW. By było łatwiej, poniżej zapisałem kilka punktów, w których znajduje się kilka informacji nt. gry u mnie. Resztę wytłumaczyłem już bezpośrednio w formularzu.


1. Odpisy - Zależy oczywiście od tego czy wybierasz krótkie czy dłuższe odpisy, ale zazwyczaj gwarantuję odpis dziennie, rzadziej co parę dni. Oczywiście z różnych względów czas ten może się wahać. Jeśli gra jest ciekawa, mam pomysł na nią od samego początku i jestem przez jakiś dłuższy czas na forum, to możemy wymieniać odpis za odpis.

2. Przygody - Formularz jest dostosowany do gry jednoosobowej, ale jeśli znajdzie się ktoś chętny na grę wieloosobową to wystarczy dać mi znać tutaj lub na PW, a ja wszystko przygotuję. Gry pokemonowe to zupełnie nie moja bajka, więc domyślam się, że nie chcesz mieć takiej gry na siłę. Przygody raczej trenerskie, bo o pokazach nie mam pojęcia.

3. Realizm, fantastyka - Do wyboru. Mogę prowadzić najzwyczajniejsze gry w czasach współczesnych, mogę wejść w klimaty fantastyczne, oczywiście jeśli znam uniwersum, albo jestem w stanie je poznać. Myślę, że nic mnie nie ogranicza i można śmiało próbować z każdą kartą postaci.

4. Kanon - W gry grałem, anime oglądałem jednym okiem sto lat temu, ale jeśli Twoja gra będzie wymagać poznania jakiegoś miejsca, jak najbardziej to zrobię. Pierwsze 4 generacje znam lepiej, kolejnych będę się uczył. Jeśli oczekujesz 100% zgodności z kanonem, lokalizacją budynków i tak dalej, to może być problem, ale większość szczegółów na pewno zachowam. Lubię wykreować sobie targ, kawiarnię, w miejscu, w którym w anime zapewne jej nie ma, a fajnie połączyłaby się z fabułą - rzecz jasna zachowując zdrowy rozsądek. Wieloryb nie pojawi się w mieście bez dostępu do wody, ale rybka w małym stawku a i owszem.

5. Wprowadzanie pokemonów i przedmiotów - Jakiś tam pojedynczy pokeball czy wędka zakupiona na forum nie musi być wprowadzana, ale większość pokemonów, które zdobędziesz poza przygodą, powinna znaleźć się w niej w sposób fabularny. Czasami możemy przymknąć na to oko, jeśli aktualna sytuacja w grze to uniemożliwia czy też po prostu średnio nam się chce to robić, ale w granicach rozsądku. Wiadomo.

6. Walki - Czasami będą podawane procentowo, czasami tylko opisowo. Jeśli życzysz sobie przyjąć jakiś sposób na stałe, nie ma problemu, ale w innym wypadku po prostu będę prowadzić walki zależnie od sytuacji, tak by sposób jej nie utrudniał i nie zmniejszał dynamiki czy atrakcyjności. Walki z liderami praktycznie zawsze systemem crystalowym.

7. Kontynuacja przygód - Nie mam nic przeciwko. Jeśli uznam, że nie mam koncepcji, albo nie potrafię dźwignąć akurat tej przygody, to dam znać.

Słowem podsumowania: to wszystko tylko luźne myśli. Nie gryzę, więc zawsze można do mnie napisać i po ludzku ustalić to czy tamto.



Link do Karty Postaci: Wiadomo, tylko podlinkuj, żebym nie musiał przekopiowywać do paska przeglądarki.
Miejsce i czas startu: Region, miasto i czas, w którym zaczyna się przygoda.
Cele gry, marzenia postaci: Może być jeden, może być ich wiele. Duże cele i mniejsze pragnienia. W którą stronę ma skręcać Twoja przygoda.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Pewnie i tak wyniknie samo z gry. Krótsze odpisy będą bardzo częste. Dłuższe odrobinę rzadsze, ale jednocześnie obejmujące więcej akcji, więc nie ma obaw, że przez tydzień będziemy jeść jedną kanapkę.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Jak często mają się znajdować w przygodzie i czy w ogóle.
Klimat przygody: Ponury, wesoły, romantyczny, tajemniczy itd. jeśli masz szczególną prośbę o kreowanie atmosfery.
Stosunek do zdobywania odznak: Odznaki jako dodatek czy główna oś gry?
Realizm, wątki fantastyczne: Nawet jeśli gra jest zwyczajna, wspomnij czy masz coś przeciwko nielicznym wątkom fantastycznym, duchom, dziwnym zdarzeniom itd.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Pokemony to wątek główny, jak w anime czy zwiedzasz świat realny tylko wzbogacony o ich obecność?
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Standardowa zasada 6 pokemonów przy sobie, a reszta w boxie czy noszenie wszystkiego przy sobie? Przedmioty zawsze ciągasz ze sobą w plecaku czy nie? Nie mam nic przeciwko żadnej z opcji.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Jedzenie, sen, odpoczynek codziennie czy parcie z akcją do przodu bez zwracania na to uwagi?
Ulubione pokemony: Kilka, kilkanaście pokemonów, które lubisz i chcesz złapać.
Nielubiane pokemony: Jak wyżej. Te gatunki, które chcesz widywać jak najrzadziej.
Możesz je dostawać za karę. :>
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Jeśli o coś zapomniałem zapytać, masz coś do dodania, czy nawet zwykłą prośbę, ten podpunkt jest cały twój.



Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Miejsce i czas startu:[/b]
[b]Cele gry, marzenia postaci:[/b]
[b]Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?:[/b]
[b]Przekleństwa, przemoc, wątki +18:[/b]
[b]Klimat przygody:[/b]
[b]Stosunek do zdobywania odznak:[/b]
[b]Realizm, wątki fantastyczne:[/b]
[b]Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych:[/b]
[b]Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów:[/b]
[b]Realistyczne potrzeby fizjologiczne:[/b]
[b]Ulubione pokemony:[/b]
[b]Nielubiane pokemony:[/b]
[b]Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:[/b]


¯\_(ツ)_/¯
_________________
  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-23, 01:24   

Link do Karty Postaci: Łap!
Miejsce i czas startu: Cherrygrove City, Johto, może być jakoś aktualnie
Cele gry, marzenia postaci: Ogólnie rzecz biorąc wyszła z domu bez żadnego konkretnego celu, spontanicznie, obrażona na rodziców. Doszła do wniosku, że samotne siedzenie w czterech ścianach doprowadzi ją do szaleństwa, więc zrobiła pierwsze, co przyszło jej do głowy. Punkty zaczepienia? Panicznie boi się życia takiego, jakie mają jej rodzice - nudne, monotonne, wypełnione wyłącznie pracą i obowiązkami, bez czasu dla siebie i bliskich (chociaż Joyce nie jest wszechwiedząca, może tak naprawdę robią coś zupełnie innego?). Posiada w swoim mniemaniu sporą wiedzę, jednak wyłącznie teoretyczną i kusi ją, żeby sprawdzić ją w praktyce. No i nigdy nie miała nikogo, kogo mogłaby nazwać przyjacielem, najwyżej znajomym. Uznała, że czas to zmienić. Poza tym lubi robić zdjęcia.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Raczej częstsze, krótsze. Wiadomo, czasem zdarzy się sytuacja, że ścianka tekstu musi się pojawić, jednak bardziej zależy mi na dynamice gry niż tolkienowskich opisach każdego kamyczka przy drodze ;)
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: si, si, si! Nie róbmy z tego rozmowy dwóch dresików pod blokiem, ale nie przeszkadzają mi brzydkie wyrazy w jakiejś rozsądnej ilości/uzasadnionej sytuacji (jeśli spotkam dresika NPC, to ilość raczej nie będzie rozsądna, ale za to uzasadniona xD)
Klimat przygody: Zdam się na Ciebie. Pewnie i tak jak wyjdzie, tak będzie. Ważne, żeby dobrze nam się grało, więc możesz śmiało zrobić z tego komedię, z której za dwie strony wyniknie tragedia, tylko po to, żeby rozwinąć z tego wątek romantyczny w klimatach Indiany Jonesa. Oddaję się w Twoje ręce. Raczej nie ma co upierać się na jedną opcję i trzymać jej na siłę.
Stosunek do zdobywania odznak: Odznaki to fajna sprawa, i zawsze trochę kasy wpada. Nie muszę iść jak po sznureczku według fabuły gier, ale możesz się spodziewać, że jak rzucisz mnie do miasta, w którym jest sala, to będę chciała o nią zahaczyć.
Realizm, wątki fantastyczne: Pokemony same w sobie już trochę fantastyką wieją, summonerzy, magia żywiołów i te sprawy :D Nie mam nic przeciwko, dopóki gra jednak będzie się trzymać głównie realiów pokemonowych. Wiadomo, w samym uniwersum znajdują się osoby z mocami parapsychicznymi, więc jakaś odrobinka magii byłaby całkiem ok, choć to żaden przymus (no i jednak to nie PBF z Harrym Potterem w roli głównej). Może nawet Joyce sama rozwinie jakieś umiejętności?Albo zostanie kotem-cyborgiem
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Powiedzmy, 50/50? Joyce wie, że samymi pokemonami człowiek nie żyje i nie będzie planować swojej wędrówki pod kątem "idziemy w miejsce w którym można złapać najsilniejsze Rattaty!", ale jednak lubi stworki i nie przechodzi koło nich obojętnie, choćby nawet miała im tylko zrobić zdjęcie.
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Raczej przy sobie, upychanie pokemonów w PC i ich podmianki spowalniają grę. Chyba, że dostanę wypasiony pokedex, który umożliwia bezprzewodowy transfer stworków (w sumie nie, żebym Ci podtykała pomysł, ale jakbyś mnie z takim wrzucił do dziury i odciął internet...).
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Wiadomo, jeść trzeba, pić trzeba, pokemony jeść muszą i nawet wypadałoby raz na jakiś czas się przespać wziąć prysznic i iść siku - jednak nie zawsze opisy takich czynności coś wnoszą, więc można je pomijać, jeśli mają sztucznie wydłużać grę. Nie narzekałabym jednak, gdyby chociaż cykl dzień/noc został zachowany ;D W tym miejscu świeczuszka dla Chiyuri która przez sześć lat gry spała raz, w dodatku na krześle. [*]
Ulubione pokemony: Obie formy Ninetalesa, Minccino, Arcanine, Lycanroc, Eevee i jego ewolucje, Luxray, Dewgong, Persian, Liepard, Typhlosion, Ampharos, Gardevoir, Flygon, Scolipede, Krookodile, Vivillon, Salazzle, Silvally
Nielubiane pokemony: Hypno, Jynx, Magmortar/Electivire/Rhyperior, Tyrogue i ewolucje, Slakoth, Whismur, Volbeat + Illumise, Burmy + Wormadam, Pansage/Pansear/Panpour + ewolucje, Chimchar, Sigilyph, Elgyem, Binacle, Oranguru, większość UB
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Have mercy? No i z racji tego, że pół pięknie przygotowanego formularza mi zeżarło, o czymś pewnie zapomniałam, ale najwyżej będę płakać jak mi się przypomni.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
Ostatnio zmieniony przez Kyuubi 2018-07-23, 01:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-23, 05:14   

Kyuubi Żeby formalności stało się zadość. Akceptuję. ƪ(?⌣?)ʃ
_________________
  
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-23, 17:48   

Link do Karty Postaci: Halo, tu Avers
Miejsce i czas startu: Oreburgh City, Sinnoh, późne lato
Cele gry, marzenia postaci: Avers ma manię bycia najlepszym. Chce pokonywać każdego na swojej drodze. Taki jest plan. Ogólnie raczej zwykła poke-przygoda. A - chce zarobić trochę hajsu, żeby móc przesłać go mamie. Nie musi być do końca legalnie.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Raczej skłaniałbym się ku pierwszej opcji, ale jeśli będzie dużo akcji w jednym czasie... No cóż, myślę, że będzie to też częściowo zależne od sytuacji.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Jak najbardziej.
Klimat przygody: Raczej typowy, pokemonowy świat. Wolę wątki realistyczne. Liczę na Twoją inwencję twórczą i jak najbardziej popieprzone sytuacje, w jakie tylko mój bohater mógłby się wplątać.
Stosunek do zdobywania odznak: Raczej dodatek, niż główny cel, ale myślę, że w trakcie podróży będę chciał zahaczać o miasta z salami. (Nie bez powodu w takim chcę zacząć)
Realizm, wątki fantastyczne: Raczej realizm. Aczkolwiek jeśli będzie Ci w jakimś miejscu pasowało wprowadzić jakiegoś krasnala, czy inne połączenie Grimera z człowiekiem, to jak najbardziej.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Bardzo chętnie, ale w stosunku tak raczej "fifty-fifty".
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Raczej wszystko. O ile nie waży 50kg.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Powiem tak - zależy, jak toczyć będzie się akcja. No ale jedzenie, spanie itp. jest zdecydowanie potrzebne w celu... nie umierania? Tylko raczej w formie krótkich wstawek, niż bajecznych opisów jedzenia makaronu.
Ulubione pokemony: Pinsir, Gyarados, Liepard, Alolan Golem, Ursaring, Timburr
Nielubiane pokemony: Tylko Pikachu. Grr..
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Już chwilkę grałem tą postacią i chciałbym zacząć z dorobkiem, który aktualnie mam ze sobą. Jeśli nie stanowiłoby to problemu, rozpocząłbym podróż z następującym teamem: Croagunk, Gourgeist, Munchlax, Growlithe, Mantyke, Heracross.
_________________
 
     
Irytek 


Wiek: 22
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 29
Wysłany: 2018-07-24, 18:45   

Link do Karty Postaci: KLIK!
Miejsce i czas startu:
Sinnoh, Alamos Town.
Cele gry, marzenia postaci:
- Odnaleźć zaginionego brata.
- Zażegnać wieczną zimę.
- Pogodzić rodzinę.
- Po zażegnaniu zimy coś się znajdzie.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?:
Częstsze i krótkie, lubię dużo pisać.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18:
jasne, mogą być, ale co za dużo to niezdrowo
Klimat przygody:
- komediowy, dramatyczny, jak nam wyjdzie:) nie da się zrobić niczego na siłę, nie narzucajmy klimatu
Stosunek do zdobywania odznak:
dodatek, ale potem, jeśli spełni cele, mogą przejść na główny plan
Realizm, wątki fantastyczne:
wolę realizm, ale biorąc pod uwagę realia i wieczną zimę, możesz coś tam dodać
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: chyba właśnie główny - miałem zrobić z tego mroczniejszą historię, w której pokemony będą na bocznym planie, ale nie rzucam się na głęboką wodę. Główny.
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów:
- sześć pokemonów w drużynie, reszta w boksie, przedmioty przy sobie.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne:
mogą się pojawić jakieś krótkie wstawki:D
Ulubione pokemony:
- Aipom,
- Noctowl,
- Tauros,
- Heracross,
- Munchlax/Snorlax,
- Gligar
Nielubiane pokemony:
- Miltank,
- Magby,
- Elekid,
- Larvitar,
- Hariyama najgorsza.
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:
- mógłbyś prowadzić grę tak, żeby nie pojawiały się tam jedynie pokemony z regionu Sinnoh? Chciałbym spotkać także inne.
_________________
 
     
Luna 



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-07-24, 19:51   

Link do Karty Postaci: proszsz
Miejsce i czas startu: Pewter City, najbliższe miasto od wioski Luny, Kanto, lato
Cele gry, marzenia postaci: uwolnienie się od niebezpieczeństwa, znalezienie pozostałych 'nosicieli' duszy Luhana' i odesłanie jej w zaświaty (lub zrobienie z nią czegoś innego...), zemsta na Bractwie Śmierci
Częste, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Raczej przedkładam częstotliwość nad niepotrzebne lanie wody i tworzenie ścianek tekstu, akcja szybciej się tak rozwinie
Przekleństwa, przemoc, wątki 18+ Jestem otwarta na wszystko prócz gore i opisów erotycznych
Klimat przygody: thriller fantasy, najlepiej niepozbawiony sporej dozy cynicznego humoru
Stosunek do zdobywania odznak: w swoim czasie tak, chętnie, ale bardziej przy okazji niż jako główny cel
Realizm, wątki fantastyczne: skłaniałabym się ku tej drugiej opcji, występowaniu magicznych istot, czarów
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: powiedzmy 45/55? Mniej więcej po równo, ale z naciskiem na rozwój akcji
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: ważny dla historii jest medalion Haruki, a poza tym raczej podstawowe wyposażenie podróżne
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Jasne, tylko bez przesady i pisania o jedzeniu czy toalecie w co drugim poście.
Ulubione Pokemony: Praktycznie wszystkie ogniste, mroczne, duchy, psychiczne. Glalie, Aurorus, Venusaur, Togekiss, Dragalge, Mawile, Lucario, Hydreigon, Sawsbuck, Primarina, Krokodile, Gengar, Jellicent, Volcarona, Houndoom, Ninetales, Scolipede, Noivern... Dużo tego xd
Nielubiane Pokemony: Spinda, Shuckle, Hoppip, Dunsparce, Illumise
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:Mało znam Pokemony po lll gen (w sensie nie widziałam anime z nimi, ani nie grałam w gry), także gdybym coś pomyliła przy tych nowszych stworkach proszę o zrozumienie ;) No i dobrze, żeby Haruka też się rozwijała jako postać, łapała Pokemony, itd.
_________________


Luna Tomoe Karta Postaci l Bank l Box l Trofea
  
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-26, 09:27   

Avers, Irytek, Luna, poustalane na PW, więc akceptuję. c:
_________________
  
 
     
Szluggie


Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-07-28, 20:06   

Link do Karty Postaci: here
Miejsce i czas startu: Sinnoh, Oreburgh City
Cele gry, marzenia postaci: Miło by było zobaczyć jakieś nawiązania do bólu nogi który by powodował chęć powrotu do nałogu w celu ukojenia bólu. Raczej bez takich mega konkretnych celów, zdaje się na Ciebie.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Częstsze, krótsze odpisy. Ale jeżeli sytuacja będzie tego wymagała nie będę narzekał na rzadszy, dłuższy.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Oczywiście.
Klimat przygody: Bardziej ponury i tajemniczy.
Stosunek do zdobywania odznak: Fajnie jest zdobywać odznaki, bo to świadczy o tym, że moja postać się na tyle rozwinęła, że jest w stanie walczyć z coraz lepszymi. Jednakże nie chce na tym opierać całej fabuły. Tak więc, jak Luna napisała, bardziej przy okazji ni jeżeli główny cel gry.
Realizm, wątki fantastyczne: Raczej realizm.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: 50/50
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: 6 balli przy sobie, reszta w boxie. Oraz plecak na plecach.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Oczywiście, jednakże nie chcę żeby na 10 postów 7 było o jedzeniu.
Ulubione pokemony: Brak
Nielubiane pokemony: Brak
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Jak można wyczytać z mojego KP. moja postać chodzi z laską przy ciele oraz bierze tabletki przeciwbólowe. Warto o tym pamiętać, zanim karzesz mi biec maraton za jakimś pokemonem/kolesiem. Miło by było spotykać pokemony ze wszystkich regionów. I wiem, że moja historia może się wydawać nudna bądź obalona, to mam nadzieje, że coś wykombinujesz.
_________________
  
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-30, 11:53   

Szluggie, ani nie czuję tej karty, ani nie mam żadnego pomysłu na potencjalną grę. Muszę odrzucić.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.