Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-09-11, 22:55
Elise Pixa
Autor Wiadomość
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-28, 21:05   Elise Pixa


Elise Pixa




Dziewczyna liczy sobie już dwadzieścia lat w swoim wyimaginowanym, różowym świecie.


Profesja:
Trener
Profesja poboczna:
Hodowca



Elise jest bardzo charakterystyczną dziewczyną, którą można poznać już z daleka - zaczynając od góry, możemy zauważyć dwukolorowe, spływające kaskadami włosy, które dziewczyna uwielbia upinać w różne, ciekawe sposoby, za to jej czoło jest przysłonięte precyzyjnie wystrzyżoną grzywką. Zamiłowanie Shaun do makijażu również daje się we znaki bez jakiegokolwiek dowiadywania się o tym - mocny, wyzywający, jednak zrobiony mistrzowsko i perfekcyjnie. Jest dosyć blada, do tego większość partii jej skóry, jak ręce czy nogi są ozdobione różnego rodzaju tatuażami - poczynając od pluszowych kaczuszek, przez gałkowane lody, kończąc na lizakach, cukierkach, wszelkiej maści słodkościach i nożach.
Charakterystyczną cechą wrodzoną Elise jest dosyć dużą szpara pomiędzy zębami - dodaje jej swoistego uroku i dziecinności.
Pixa ubiera się dosyć dziwacznie, można śmiało stwierdzić, że wynalazła swój własny styl i sumiennie się go trzyma. Przeważnie ubrana jest w dziecięce body, krótkie, dziewczęce spódniczki lub drogie, wyszywane na zamówienia mundurki. Całokształt dziewczyny wieńczy piercing, dwa tunele w obydwu uszach oraz przekłuty nos.



Można powiedzieć wprost - Elise jest wariatką. Raz wybucha śmiechem, raz płaczem, raz dostaje ataku furii, za chwilę znów zastanawia się, kogo by tu można było zadźgać dzisiejszego poranka; nie przejmuje się tym jednak, żyje w swoim własnym, wyimaginowanym świecie z wymyślonymi przyjaciółmi i setkami ton słodyczy do pochłonięcia.
W tej całej swej nienormalności jest jednak niebezpieczna - osoba, którą dziewczyna obdarzy nieco większym zainteresowaniem musi mieć się na baczności, bo nigdy nie wiadomo, co tym razem przyjdzie jej do głowy.
Swoje Pokemony traktuje niczym pluszowe misie zagłady, kocha je ponad wszystko, opiekuje najlepiej jak potrafi, jednak największą frajdę sprawia jej sianie pogromu za pomocą słodkich, wróżkowych ataków. Często popada ze skrajności w skrajność, uwielbia zadawać ból, pławić się w krzykach wrogów i śmiać nad rozszarpanymi ciałami, zarazem ubóstwiając ciche wieczory z herbatką w swoim pokoju razem z grupą pluszowych maskotek oraz swoich podopiecznych.
Nigdy nie wiadomo, jaki obierze sobie kolejny cel, kto, czy zarazem co nim będzie, a także czy po pięciu minutach nie stwierdzi, że jednak patrzenie w przestrzeń i umartwianie się nad tym, jak gąsienica źle się na nią popatrzyła dokładnie dwa lata, trzy miesiące i dwadzieścia trzy tygodnie temu nie jest o wiele interesującym zadaniem. Kwitując - nic nie wiadomo o jej charakterze.



Mała, niewinna Elise..
Moja mała, piękna, pociągająca Elise. Była taka niewinna, bezbronna. Tak łatwo się poddawała, tak łatwo pozwalała robić mi wszystko to, na co miałem ochotę.
Czy płakała? Och, czy to ważne?
Miała wszystko, czego dziewczynka może sobie tylko zamarzyć. Ogromny, różowy pokój, z mnóstwem falbanek, wstążek, koronek i perełek. Tony pluszu, zamkniętego w setkach misiów, kotków, króliczków, kaczuszek, koników, piesków. Pełno lalek, które były jej najlepszymi przyjaciółkami. Mogła je przebierać, malować, rozmawiać z nimi na tak wiele tematów, kiedy było jej smutno..
Inne garderoby nie mogły równać się z tą mojego słoneczka - dziecięce body, mundurki szkolne, sukieneczki, spódniczki, bluzeczki - czyż nie o tym marzy każda z dziewczynek? Miała wszystko, co było jej potrzebne, oj, tak, wszystko..
Na początku nie rozumiała, była za malutka, ale się opierała. Nie chciała tego, a ja próbowałem jej wytłumaczyć, czemu było to konieczne. Tak jak tatuś córeczce, kiedy wpaja jej, że mycie ząbków co najmniej dwa razy jest codziennością, tak ja musiałem wpoić mojej małej, słodziutkiej Elise, że zabawa z tatusiem też jest koniecznością. Ale ona nie chciała.
Nie lubiłem jej bić. Nie robiłem tego, w całym naszym pięknym i szczęśliwym życiu zrobiłem to tylko raz, kiedy mnie mocno ugryzła. Zazwyczaj po prostu brałem nóż, kazałem usiąść Elise naprzeciw mnie i obierałem ze skóry którąś z jej lalek lub misiów, strasząc, że to samo stanie się z nią, jeśli nadal będzie niegrzeczną dziewczynką. Zazwyczaj działało, po pewnym czasie nawet zaczęła brać przykład z tatusia, na słowa "a co się stanie, jak będziesz niegrzeczna, słoneczko?" jej wzrok pięknych, zielonych oczek od razu kierował się w stronę szafki ze sztućcami.
Ach, tak, dorastanie.. To nie dotyczyło mojego skarba. Ona zawsze była moją malutką, dziesięcioletnią Elise. Zawsze.
Z biegiem czasu moja kruszynka nauczyła się od tatusia wielu rzeczy. Z własnej, kompletnie nieprzymuszonej woli warczała na wozy policyjne, drapiąc w szyby paznokciami, poznała co do joty wyliczankę przekleństw i - co najważniejsze - sama zgadzała się na nasze codzienne, rutynowe.. mycie zębów. Tak, tatuś wreszcie wpoił malutkiej, że mycie zębów to obowiązek. Tak.
Była dla mnie wszystkim. Sam farbowałem jej włosy, na jaki tylko kolor sobie zamarzyła. Wynajmowałem najlepszych tatuażystów, by spełniali zachcianki Elise. Ach, moja Elise. Była taka piękna, przeniosła swój niesamowity, różowy pokój na skórę. Na zawsze zakorzeniła w sobie całą moją miłość, jaką do niej żywiłem. Była moim jedynym sensem życia. Moja Elise..
Ale wtedy przyszło TO. TO mi ją zabrało, TO wydarło moją słodziutką, niewinną, łagodną Eliskę z ojcowskich, bezpiecznych objęć, TO kazało jej uciekać, TO WSZYSTKO PRZEZ TO MAŁE OKRĄGŁE GÓW//../
ELISE
ODDAJCIEMIELISE
ELI..


Koniec nagrania numer 5086 z karty Więziennego Ośrodka Psychiatrycznego. Wywiad zamożnego pedofila-psychopaty, oskarżonego o molestowanie i ciężkie zmiany w psychice dziewczyny, której na tę chwilę nie można namierzyć.

Box | Bank | Trofea
_________________
  
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-28, 21:25   




Cytat:
TOGEPI

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja:
> >
Zadowolenie:
0/100
Ataki:
Growl | Charm | Metronome
Charakter i historia:
Pierwsza przyjaciółka Elise. Sprezentowana została dziewczynie przez jej tatusia, jako kolejna zachcianka, okazało się jednak, że Pokemon ten na tyle przywiązał się do swojej pani, że postanowił wyrwać ją z rąk niebezpiecznego człowieka. Kocha Elise i zawsze staje w jej obronie, opiekują się sobą nawzajem, jednym słowem, dopełniają się. Togepi robi trenerce za zdrowy rozsądek, który u dziewczyny został wyżarty do cna, zmielony i zdeptany. Nie zawsze się ze sobą zgadzają, jednak starają się zawsze iść na kompromis, szczególnie, jeśli chodzi o zabójcze popędy Eliski. Pokemon jest złapany w drogi, różowy Loveball, który musiał być prezentem dla Elise od tatusia, nie śmiałby dać córeczce nic innego niż róż. Togepi ma bardzo rozwinięty Metronom - Elise kocha używać tego ataku przez to, co łączy go z trenerką - nieprzewidywalność.
Umiejętność:
Serene Grace
- Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma:
.


Cytat:
CUTIEFLY

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja:

Ataki:
Absorb | Fairy Wind | Stun Spore | Struggle Bug | Silver Wind | Moonblast [EM]
Charakter i historia:
Cutiefly został ofiarowany Elise przez nieznaną trenerkę, która wyjaśniła, że nie jest już w stanie opiekować się malutkim owadem i widzi, że Pixa będzie dla niej idealną mentorką. Pokemon momentami jest smutny, widać, że tęskni za swoją dawną panią, jednak nie stracił rezonu do swoich zwykłych zachowań - nadal jest bardzo komunikatywny i potrafi nawiązać kontakt praktycznie z każdym. Jest typem pacyfisty, ta Cutiefly nawet w przypadku zagrożenia waha się co do działań siłowych - Eliska wzięła sobie za zadanie oduczyć takich nieładnych, pacyfistycznych zachowań komara i stara się teraz pokazać jej, że walki, sianie zniszczenia, masakry i mordu jest zabawne.
Umiejętność:
Shield Dust
- Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
Trzyma:
.


Cytat:
SHINY IGGLYBUFF

Poziom: 2
Typ:
Ewolucja:

Ataki:
Sing | Charm | Perish Song [EM]
Charakter i historia:
Mała, najwazniejsza na całym świecie, tylko ona się liczy - zdaje sobie świetnie sprawę o swojej unikalności i rzadkości, dlatego dba o siebie jak o nic innego - jej najwięksi wrogowie to kurz, deszcz i błoto. Kocha być w centrum uwagi, ręce Elise to jej ulubione miejsce, o co często kłóci się z Togepi - atencyjna kulka lubi walczyć, jednak potrzebuje do tego dobrych warunków, by przypadkiem się zbytnio nie ubrudzić.
Umiejętność:
Cute Charm
- Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma:
.


Cytat:
MAWILE

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja:

Play Rough | Iron Head | Taunt | Growl | Fairy Wind | Astonish | Fake Tears | Bite
Charakter i historia:
Okropny maruda - nie podoba mu się, że jest jedynym mężczyzną w drużynie, bycie rodzynkiem, jednocześnie starszym braciszkiem i tatusiem dla innych Pokemonów Eliski. Uwielbia walki, jest typem Pokemona szukającym zwady, rwie się do potyczek, jest pierwszym, który pojawia się na placu boju. Zdaje się, że jego najlepszym przyjacielem jest paszcza na głowie - często dzieli się z nią jedzeniem, a także uważa za najwierniejszego sojusznika w walce. Mimo swojego niechętnego nastawienia Mawile jest prawym Pokemonem, który nigdy nie da nikomu skrzywdzić swoich dziewczynek.
Umiejętność:
Intmidate
- Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma:
.


Cytat:
MORELULL

Poziom: 8.5
Typ:
Ewolucja:

Ataki:
Absorb | Astonish | Flash
Charakter i historia:
Malutka Morelull jest kolejnym oczkiem w głowie Eliski - nazywa ją swoją halucynką, jak w sumie wszystkie napotkane na swojej drodze grzybopodobne Pokemony. Ta mała, urocza istotka robi za maskotkę i dopełnienie drużyny Pixy. Woli stać z boku i oglądać wszystko, analizując sobie to sama ze sobą, jednak kiedy trzeba stanąć do walki, zrobi to. Jest bardzo przyjacielska, wszyscy w drużynie dziewczyny bardzo lubią małą Morelull, jednocześnie się jej trochę obawiając - już nieraz zdarzyło się, by w nocy mała podkradała wszystkim energię życiową, przez co rano budzili się nie do życia - głodni, niewyspani, wyczerpani. Najgorsze jest to, że nie ma rady, by ją jakkolwiek powstrzymać, poniewaz potrafi sama wyjść z Pokeballa i zrobić co jej się podoba. Ma wyrzuty sumienia, że czasami tak traktuje swoich przyjaciół, jednak natura Morelull jest od niej silniejsza.
Umiejętność:
Effect Spore
- Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma:
.


Cytat:
SWIRLIX

Poziom: 11
Typ:
Ewolucja:

Ataki:
Sweet Scent | Tackle | Fairy Wind | Play Nice | Fake Tears
Charakter i historia:
Ta Swirlix jest typowym przedstawicielem gatunku typów wróżkowych - słodziutka, urocza, milutka i jeszcze raz słodziutka. Dosłownie lepi się od nadmiaru cukru w swym wnętrzu, przenośnie, jak i w rzeczywistości. Potrafi świetnie wykorzystywać swój urok osobisty, nie lubi go nadużywać, lecz jeśli nastąpi kiedykolwiek sytuacja, że coś pójdzie nie po jej myśli i czegoś nie dostanie, nie zawaha się użyć swych najsłodszych środków do pomocy. Towarzyszka Eliski interesuje się walkami, nie boi się ubrudzić i pokazuje w nich niezły zapał, a z drugiej strony dzięki swej naturze i całkoształtowi świetnie sprawdza się również w pokazach. Będąc tak słodką, chyba źle zrobiło jej się od tej słodyczy, przez co woli bardziej pikantne potrawy o na prawdę wysokim poziomie ostrości.
Umiejętność:
Sweet Veil
- Chroni każdego Pokemona z drużyny przed zaśnięciem.
Trzyma:
.
_________________
  
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-28, 21:26   




| 5x |


| . |


| MT27 [Sky Attack] |


| . |


| | | 1x
_________________
  
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-29, 00:45   



Lipiec:
+1lv Togepi (trener hodowca) [28.07.2018] | .

Sierpień[:
+1lv Togepi (trener hodowca) [04.08.2018]
_________________
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-31, 05:18   


_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-11, 22:54   

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.