Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2017-12-13, 22:28
[+18] Gwen, Remi i kupa przygód
Autor Wiadomość
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-09-02, 23:20   

- Momentami też odnoszę takie wrażenie, Gwen – odparł na twoją uwagę, że pewnego dnia z twojej torby może wyjść coś żarłocznego.
W każdym razie jaja spoczęły między wami na ławce i cóż, wyglądały bardzo jajowato i jajkowo, ale bynajmniej jajcarskiego humoru nie miały. Każde wydawało się należeć do innego gatunku. Zamiast jednak dociekać co też może się w nich kryć za pomocą oka i dexa, pomyślałaś o wyprawie do Centrum, by tam personel medyczny zajął się nimi na koszt państwa.
- W zasadzie Gweni to chwilowo i tak nie mamy gdzie się spieszyć, więc mi to wsioryba – odparł twój ukochany, gdy na moment oderwałaś wzrok od jaj i spojrzałaś na niego.
Gdy pozbierawszy jaja z powrotem do torby, ale tak na wierzch, by łatwo je wydobyć w Centrum, ponownie spojrzałaś w stronę Remiego, zobaczyłaś puste ubrania spod których wygramolił się czarny kot, oglądający teraz swoje futrzaste ja. Na koniec westchnął.
- No tak, mogłem się tego spodziewać – prychnął. – Coś już dawno mnie nie sfutrzyło. – spojrzał na swoje rzeczy. – Em, pomożesz Gwen? Przydałby mi się teraz przeciwstawny kciuk, albo dwa – poprosił, wpatrując się w ciebie wielkimi, błękitnymi oczyskami.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-03, 08:26   

A zatem galopem ku Centrum! No, przynajmniej taki był pierwszy zamysł, bo kiedy odwróciłam się od torby, do której ponownie włożyłam jajka... Remiego nie było. Znaczy inaczej- był, ale zdecydowanie nie był teraz sobą.
- Faktycznie dawno, aż mi się trochę zatarła skala twojej puchatości- puściłam mu oczko, wyciągając go ze sterty ubrań.
Co tu dużo mówić, był puchaty. I mięciutki. Razem daje to obraz istotki idealnie nadającej się do tulenia. Właściwie nie mogłam się powstrzymać by tego nie zrobić.
- Mhm... Poziom mięciutkości w skali normy... Wybacz, odruch bezwarunkowy na tulenie wszystkiego co miłe i puchate- oznajmiłam ze śmiechem, przytulając go do policzka. Boże jak ja lubiłam to jego futerko!
No, tulenie tuleniem, ale tylko troszeczkę. Wiedziałam, że Remi lubi pieszczoty, ale wszystko w jakichś stosownych ilościach. W każdym razie przechodzę już w nieco wyćwiczony tryb "mój facet jest kotem"- jego ciuchy składam na szybkości i wrzucam do jego plecaka, gdzieś na wierzch. Zostawiam jednak jego koszulkę, coby trzymać ją w garści- gdyby go od kociło, będzie to pierwsza rzecz jaką mu rzucę, by nie stał w totalnym negliżu. Potem mój tobołek zarzucam na jedno ramię, jego na drugie, a Remiego na wierzch. W końcu co to za przyjemność dla niego, by wisiał mi w rękach, a tak może się wygodnie rozsiąść na naszych plecakach czy przytulić do któregoś z moich ramion.
- Linia transportowa Juczna Gwenia gotowa do drogi!- zakrzyknęłam wesoło.
Chociaż jak tak się zastanowić z tych wszystkich rzeczy to oczywiście mój tobół był najcięższy. Właściwie wcale mnie to nie dziwi. Hm... To chyba oznacza, że jestem Juczną Gwenią przez cały czas. Och. No, ale z drugiej strony gdyby zaszła potrzeba wydobycia czegoś nietypowego, podejrzewam, że dogrzebałabym się nawet do kowadła, a to też jakiś plus sytuacyjny!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-09-03, 08:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-09-05, 14:44   

Można zakładać, że inna dziewczyna mająca chłopaka zmieniającego się w kota, inaczej reagowałaby na jego przypadłość mimo przyzwyczajenia. Ty jednak schwyciłaś Remiego i zacząłeś przytulać się do jego miękkiego futerka. Bez wątpienia był miękkości pierwszego sortu. Sam zainteresowany mruczał zadowolony z pieszczot.
- Największy plus tej klątwy – miauknął, lgnąc do ciebie.
W końcu odstawiłaś go na ławkę i zabrałaś się za jego rzeczy, co by nic tutaj nie zostało i żeby być gotową na spontaniczny powrót twojego faceta do jego prawdziwego, niefutrzanego ja. Remiego też zwinęłaś i posadziłaś na jednej z toreb. Tak obładowana, ruszyłaś w stronę najbliższego Centrum Pokemon. Gdy opuściłaś zaciszny park wokół muzeum i wyszłaś na ulicę „Juczna Gwen” przyciągała ciekawskie spojrzenia przychodniów.
- Czasem mnie zadziwia ile w tym twoim ciałku drzemie sił, słońce – miauknął Remi, gdy nie było szansy, że zostanie usłyszany przez kogoś postronnego. – A nie, zaraz. Przecież drzemie w tobie cały wielgachny smok – zażartował sobie.
Co by nie przedłużać, bez większych kłopotów dotarłaś do Centrum Pokemon i wparowałaś do środka. O tej porze ruch był niemały. Dzieciaki jak to dzieciaki, po szkole się pojedynkowały, a dziecięcy brak doświadczenia prowadził do wielu urazów u ich pokemonów. Oczywiście starszych osób też nie brakowało. Czeka was co nieco stania w kolejce.
- Jak ci się będzie nudzić, kochanie, możesz głaskać, nie obrażę się - usłyszałaś mruczący szept.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-06, 21:33   

A zatem Juczna Gwenia ekspress ruszył ku Centrum Pokemon. Wzbudziłam niemałe poruszenie wśród przechodniów. W końcu która normalna laska popyla przez świat z plecakiem, wypchaną fest torbą i kotem na plecach? Ale to nic, chrzanić innych, ważne by nam było ok! Z takim optymistycznym nastawieniem dotarłam do Centrum, a tam...
- O Matko Bosko...- jęknęłam widząc panujące tam dzikie tłumy.
Choroba, kto by pomyślał, że zleci się tu tyle dzieciarni, niewprawnej w walkach. Ale z drugiej strony miasto ogromne, to i klientów sporo.
- Nie omieszkam- odszepnęłam od czasu do czasu "kiźmając" go ręką.
No nic, trzeba będzie poczekać. Kto wie jak długo nosiłam tamte jajka w totalnej nieświadomości, ale może wytrzymają jeszcze trochę. Z drugiej strony, gdyby jednak nie wytrzymały, byłby pretekst by narobić szuszoru- nic tak nie alarmuje ludzi jak dziki okrzyk typu "LUDZIE, RATUNKU, POMOCY, JAJA MI SIĘ RODZĄ!!!" Albo coś w ten deseń.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-09-13, 09:43   

Zatem stanęłaś sobie w kolejczce, od czasu do czasu miziając swojego zaczarowanego ukochanego i czekając na swoją kolej. Jednakowoż jajkom nigdzie się nie śpieszyło, a kolejka szła dość sprawnie naprzód, więc nie było powodu do krzyków. Większość poszkodowanych pokemonów miała drobne urazy, z którymi personel medyczny błyskawicznie sobie radził.Gdy wreszcie, jakieś 20 minut później sama stanęłaś przed ladą pielęgniarki, kobieta w charakterystycznym uniformie z westchnieniem zmęczenia opadła na krzesło.
- Proszę chwileczkę zaczekać. Muszę złapać oddech – jęknęła w waszą stronę. – Straszny dzisiaj ruch. Jakby nagle całemu miasto zachciało się pojedynkować i wysyłać pokemony do urazogennej pracy – dodała, wskazując na pełną salę Centrum.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-15, 16:08   

Kolejka poruszała się powoli... ale do przodu. I to było najważniejsze. Głaskałam sobie Remiego i od czasu do czasu robiłam ten kroczek bliżej lady. W chwilach takich jak ta, aż współczułam tym wszystkich siostrom Joy i innym pielęgniarkom płci obojga. Taka ilość trenerów to jak jawny nalot. Kiedy w końcu nadeszła moja kolej, urzędująca tam pielęgniarka musiała sobie zrobić przerwę.
- Jasne, ostatecznie nikt mi tu nie umiera na rękach, możemy poczekać- odparłam, uśmiechając się przyjaźnie.
Postawiłam na ladzie swoją torbę, uprzednio przesuwając Remiego bardziej w stronę tego ramienia, na którym wisiał jego plecak. Kiedy pielęgniarka sobie spocznie, będę mogła od razu wygrzebać jajka.
- Właściwie może poczęstować wodą? Tacham tego tyle, że nie zrobi mi to większej różnicy, a widzę, że pani by się przydała- dodałam, wygrzebując z torby butelkę wody i stawiając ją bliżej pielęgniarki.
W geście dobrej woli dorzuciłam też 2 muffinki, bo po tych wszystkich "grzebaninach" miałam je chyba bliżej wierzchu. A przynajmniej tak mi się wydawało, że gdzieś mi mignęły. Nie ma co tak doić naszej służby zdrowia, pielęgniarka też człowiek, niech sobie biedulka coś skubnie póki ma okazję i nie trafiła na roszczeniowego gówniarza "z dobrego domu".
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-09-16, 22:38   

Pielęgniarka spojrzała na ciebie z wdzięcznością, że nie jesteś jednym z tych trenerów chcących pomocy dla pokemonów „na już!” Czego nie można powiedzieć o niektórych innych stojących za tobą w kolejce, którzy psioczyli, że „co to za przerwy!” Tymczasem usadowiłaś swoją torbę i czekałaś sobie cierpliwie. Nawet wodę kobiecinie zaproponowałaś.
- Oh, dziękuję bardzo – rzekła z umęczonym uśmiechem, przyjmując butelkę.
Kulturalnie nalała sobie do kubeczka i wypiła. Chciała oddać resztę butelki. Wtedy dostała jeszcze dwie muf finki. To już bardzo zaskoczyło kobietę.
- Nie, nie, sama woda wystarczy, ale dziękuję. Jesteś bardzo miła – zaśmiała się, prostując na krześle. – Dobrze moja droga, w czym mogę ci pomóc? Twoje pokemony również potrzebują przeglądu medycznego? – zapytała, zgłaszając gotowość, aby cię obsłużyć.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-19, 22:15   

Ja tu do kobity z sercem i ludzkim podejściem, a z tyłu już się sypały kalumnie z ust rozwydrzonych gówniarzy. No kurde!
- Ludzie, ogarnijcie się trochę! Pani zachrzania za tą ladą aż się malutka robi, a wy nawet nie pozwalacie jej się napić czy usiąść na 2 minuty. Gwarantuję wam, jeśli by zemdlała wcale nie zostalibyście szybciej obsłużeni. Nie widzę by ktoś tu umierał, więc minutka w tę czy w tamtą chyba nikogo nie zbawi, co?- huknęłam w stronę tłumu.
No trochi jakiejś kultury i poszanowania dla drugiego człowieka. Ale czego się spodziewać po rozwydrzonych, wielkomiejskich paniątkach. Ech, tutaj ludzie to mają przesraną robotę. Ogólnie w miastach jest większy ruch niż gdzieś na trasach między miasteczkami i ma to sens, ale w metropoliach tego kalibru... Ojoj. No jawnie robiło mi się szkoda tych wszystkich pielęgniarek i innych ludzi, którzy mieli do obsłużenia tego typu hordy. W dodatku praktycznie dzień w dzień.
Tymczasem kobitka chwilkę spoczęła i zapytała w czym pomóc. Zaczęłam więc wyciągać jajka.
- Właściwie to bardziej inkubatora. Chciałabym wykluć te maluchy, póki jestem w mieście i ktoś wprawny mógłby rzucić okiem czy wszystko z nimi w porządku.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-09-22, 12:34   

Ktokolwiek za twoimi plecami wcześniej głośno narzekał, po twojej tyradzie zamilknął. Kolejka nagle zrobiłą się bardzo spokojna. Ze swojego ramienia usłyszałaś miałczenie. Ty wiedziałaś, że to koci chichot Remiego.
- Moja Gwen w akcji – szepnął z pochwałą.
Zajęłaś się jednak swoją sprawą. Pielęgniarka cię wysłuchała, po czym wstukała cię w coś komputer.
- Wygląda na to, że nikt nie korzysta teraz z inkubatora, moja droga, więc nawet nie będziesz musiała czekać – oznajmiła. – Zapraszam więc ciebie z tym byś przeszła pod salę numer 11 – dała ci jakąś karteczkę, po czym wskazała ci korytarz za ladą. – Czwarte drzwi na prawo. Doktor Jones zajmie się twoją sprawą. Zapewniam cię, że w kwestii pokemonowych jaj i nowonarodzonych stworzeń nie ma w tym budynku lepszego eksperta – uśmiechnęła się. – To wszystko z czym przychodzisz? – zapytała.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.