Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje KP czy jakoś tak?
Autor Wiadomość
Szymi2 
Buntownik z wyboru


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 6
Skąd: Czy to ważne?
Ostrzeżeń:
 7/5/7
Wysłany: 2018-08-03, 01:15   Moje KP czy jakoś tak?



~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~

Imię/imiona: Szymi, …Dingo?
Płeć: Samiec
Gatunek: Spiky-eared Pichu
Data urodzenia (wiek): 4.mar.2017 (1.5 roku)
Towarzysz/towarzyszka: Imię…? Niestety. Nie ma imienia, ponieważ głupi przypadek sprawił, że ten Emolga jest lub stał się bezimiennym Pokemonem, który od zawsze mieszkał w dziupli dębowego drzewa podobnie tak jak każda normalna elektryczna wiewiórka Pokemon, lecz prawda jest nieco smutniejsza od kłamstwa i wszystkich plotek, które rozchodzą się po lesie każdego dnia. Nikt nie poświęcał mu tyle uwagi, co ja. Żył w samotności, gdyż nikt nie dowidziało go oprócz mnie. Żyjące w naturalnie dzikich warunkach inne Pikachu nie zwracali na niego szczególnej uwagi w ciągu dnia. Bowiem szanowne męskie towarzystwo zazwyczaj było zajęte zbieraniem jabłek, więc tacy plemienni zbieracze owoców nie mieli czasu by móc kolegować się z innymi leśnymi mieszkańcami, które też zbierały pożywienie i ulubione szyszki, kiedy tak biegały beztrosko po lesie jak małe zwinne wiewiórki czy pocieszne apety… Mmm-hem. Słodkie młode króliczki i wąsate fioletowe szczury.

~ SKAN ~


Poziom: 5
Typ: Elektryczny
Ewolucja: Pichu/Pikachu/Raichu
Ataki: ThunderShock, Charm i Tail Whip
Umiejętność: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%
Trzyma: brak

~ OPIS FABULARNY ~

Opis wyglądu: Ach ten wygląd… Przypadek sprawił, że na lewym uchu mam charakterystyczne kolce? Pewnie od urodzenia, lecz drugie ucho mam w zupełności normalne. Oczy mam kasztanowe. Końcówki moich uszu są trójkątne i czarne niczym smoła. Moje policzki powinny być naturalnie czerwone jak w przypadku Pikachu, lecz są różowe. Mam mały czarny ogonek, zaś mój brzuszek zwykle jest płaski, lecz gdy coś zjem? Mój brzuch staje się duży i wypukły niczym piłka plażowa. Moją szyję przykrywa czarne futerko podobnie jak w przypadku każdego inne Pichu. Nie mama kilku palców, więc moje łapki są podobnie do… Kubuś Puchatek ma z pewnością podobne do moich? Mój język jest czerwony, zaś moje stopy są duże. Moje ramiona są silne… Właśnie dlatego jestem z tego dumny!
Opis charakteru: Jestem "niegrzeczny"… No co? (Czasami zdarza mi się beknąć ze dwa razy po posiłku. Czasami też pierdnąć, gdy zjem sześć dużych jabłek.) Silnie buntowniczy, nerwowy i mało cierpliwy, taki jestem i taki będę i taki pozostanę. To cały ja!
Historia: „Na Teutatesa!” Nie znoszę tego robić, ale… To najlepszy sposób bym mógł zrobić pierwszy kroku ku przygodzie. To było tak: Żyłem sobie spokojnie bez zmartwień na tym zwariowany świecie Pokemon. Od pierwszych chwil mojego życia zacząłem wierzyć, że mam go u swych stóp! Nie sądziłem, że w moim codziennym życiu drapieżnika może wydarzyć się coś wyjątkowego i niespodziewanego. Zląkłem się w jednej chwili, kiedy usłyszałem niespodziewany świst wiatru jakby jakieś ptaszysko próbowało schwytać mnie w trakcie precyzyjnego lotu? Spojrzałem w górę zastanawiając się nad odpowiedzią czy wciąż mogą poczuć się bezpieczny pomimo takiego zagrożenia, jak takie coś wisi w powietrzu. Byłem śmiertelnie przestraszony, kiedy to wredne ptaszysko przeleciało ponad moja głową, lecz próbowałem uspokoić się przełykając nerwowo ślinę. Udało mi się nawet zaobserwować cień Pokemona, który próbował zaatakować mnie w locie. Po dłuższym namyśle zacząłem biec za tym charakterystycznym cieniem, który przesuwał się tuż za jego właścicielem. Biegłem i biegłem rozmyślając o tym, do kogo może należeć ten dziwny cień. Aż wreszcie dotarłem do dębowego drzewa, które stało pośrodku naszego terytorium łowieckiego. Zaraz za tym pniem zaczynał się tak zwany Mroczny las, o którym mama zawsze mi odpowiadała. „Pamiętaj żebyś nigdy nie szedł do Mrocznego lasu, bo możesz zgubić się w ciągu kilku chwil! Mroczny las jest trójkątem Bermudzkim. Jeśli raz pójdziesz do Mrocznego lasu, nigdy stamtąd nie uda ci się wrócić do domu. Takie mroczne miejsce nie jest odpowiednim miejscem dla ciebie, zwłaszcza o pól nocy, kiedy zapadnie zmierzch. Zaś powietrze, którym za dnia oddychamy zaczyna robić się chłodne, a w późniejszym czasie staje się lodowate niczym dotknięcie Pokemona ducha… Zgroza!… Nie wchodź tam! Trzymaj się od takich miejsc z daleka!” Teraz nie było odwrotu, ponieważ moja ciekawość była silniejsza od strachu. Podszedłem bliżej do drzewa, aby przyjrzeć się temu dziwnemu osobnikowi, co mnie przestraszył śmiertelnie chwilę wcześniej. Co to takiego? Podszedłem jeszcze bliżej do Pokemona wiewióra. Miałem nadzieję, że usłyszę, chociaż jedno „przepraszam! Albo… „Przepraszam, że przestraszyłem Cię”. Niestety, nie usłyszałem takich słów. Nawet w chwili, gdy spojrzałem na niego raz jeszcze… Po prostu nastała niezręczna cisza, która trwała jeszcze przez dłuższą chwilę. Gapiliśmy się tak na siebie jeszcze przez kilka dobrych minut. Po długiem czasie oczekiwania wreszcie usłyszałem sensowne pytanie: „Przepraszam. Co ty robić samemu w takim niebezpiecznym… Ponurym miejscu, to? Czy Twoja mama wie o tym, że znajdujesz się daleko od twojego rodzinnego domu? Sądzę, że nie powinieneś bawić się w takim miejscu. Czy orientujesz się, w jakim miejscu jesteśmy? Słuchałem wielu opowieści na ten temat, więc to może być ewentualnie Mroczy las…”. Bingo, geniuszu! Jakbym samemu nie widział, że znajdujemy się na samym skraju Mrocznego lasu… Jego mało zabawne wypowiedzi zaczęły przypominać mi słowa mojej kochanej matki Adeli. Zacząłem uważnie przyglądać się temu Pokemonowi z bliska. „Ojej! Czy… Czy Ty też jesteś zaciekawiony zainteresowany tym, w jaki sposób znalazłem się w takim dziwnym miejscu?” Pokiwałem głową słysząc jego słowa. „Cóż za mądry z ciebie mały Pokemon, wiesz?”. Chwila! Czyżbym usłyszał miły komplement po raz pierwszy w moim życiu czy jak? „Od urodzenia nie mam imienia, jestem po prostu Emolga. Pochodzę z regionu Unova, lecz jakimś cudem przeniosłem się do Twojego regionu, ponieważ tu chcę osiedlić się na stałe. Wiesz, co? Zostańmy kumplami, byśmy mogli poznać się lepiej, co Ty na to, Pichu? Ty spróbujesz opowiedzieć coś o sobie, a ja poopowiadam Ci trochę o mnie i trochę o życiu w regionie Unova i o tym jak tam jest…”. I tak rozpoczęła się nasza wspólna przyjaźń.
Rodzina: No cóż… Długo można byłoby opowiadać o tym. Pewnie, że miałem jakąś… Kiedyś, ale uciekłem z domu w dzieciństwie. Moja matka od zawsze była drapieżnikiem z tego, co pamiętam. Zaś mój pracowity ojciec zajmował się tym, co zwykle. Od zawsze lubił zbierać duże soczyste jabłka z drzew, ponieważ to było jego największym hobby. Jednakże byliśmy drapieżnym plemieniem Pikachu, które polowało głownie na inne Pokemony gryzonie takie jak szczury i wiewiórki czy nawet chomiki od czasu do czasu.
Ciekawostki:
- Z natury jestem drapieżnikiem. Potrafię pożerać w całości ciała innych Pokemonów (Po prostu jedno duże "GULP" i po problemie)
- Nie znoszę walczyć i przegrywać. Uwielbiam bawić się z innymi Pokemonami i polować na nie w ciągu jednego dnia. Po jedzeniu odpoczywam w cieniu…
- W trakcie trawienia żywności i ciał zdobyczy mój brzuch powraca do normalnej wielkości, lecz to nie ma wpływu ubocznego, więc nie tyję po całkowitym strawieniu cała mojej zdobyczy.

~ EKWIPUNEK ~

- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej

~ BONUSY ~
Ech… Co? No tak. Zobaczy się czy to w ogóle będzie potrzebne…
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-08-03, 05:49   

Cytat:
~ SKAN ~

[img]link do sprite Pokemona (przód)[/img][img]link do sprite Pokemona (tył)[/img] [/img]
(Nie wiem jak mam dobrać przód i tył do Pichu)

Poziom: 5
Typ: Elektryczny
Ewolucja: Pichu/Pikachu/Raichu
Ataki: ElecroShock, Volt Tackle, Iron tail
Umiejętność: Statyczność …Wiem! (Static)
Trzyma: Blaster „LFG 2000” Masz wątpliwości? Sprawdź na stronach Google i wejdź w zakładkę galeria…
(Skutecznie sprawdza się w eliminowaniu potencjalnych wrogów takich jak żółwie czy dokuczliwe pszczoły, z którymi najwięcej jest problemów)


1. Jeśli chodzi o ten sprite Pichu, to wystarczy zwykły, pojedynczy obrazek. Np. taki


Kod:
[img]https://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/b/bb/Spiky-eared_Pichu_DP_1.png/104px-Spiky-eared_Pichu_DP_1.png[/img]


2. Ataki dobieramy według tabelki Level Up z Serebii lub Bulbapedii.
https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Pichu_(Pok%C3%A9mon)

Pichu na 5 poziomie zna tylko Thunder Shock, Charm i Tail Whip.

3.
Cytat:
Umiejętność: Statyczność …Wiem! (Static)


Zgadza się, jednakże musisz dać opis tejże umiejętności.

Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.

4. Na start nie możesz nic trzymać. Przynajmniej oficjalnie w skanie. W przygodzie używaj sobie do woli tego Blastera, ale w KP nie może się on obecnie znajdować. Zalecam usunąć.

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-08-03, 07:20   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.