Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-09-09, 06:45
Przygoda Liekki'ego
Autor Wiadomość
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-08, 23:03   Przygoda Liekki'ego



Słoneczko delikatnie pieściło Twoją twarz, a lekka i wilgotna morska bryza przepełniała płuca i sprawiała że oddychało się lżej i pełną piersią. Schodząc z pokładu statku po metalowych schodkach Twoje stopy wreszcie dotknęły stałego lądu, którego nie czułeś już od dłuższego czasu. Podróż poprzez jak by Ci się wydawało niekończące się zasoby wzburzonej i spienionej wody dość mocno Cię wyczerpały, więc przyjemnie było w końcu stanąć na czymś co cały czas nie buja i nie przyprawia Cię o zawroty głowy oraz mdłości.

Słońce górowało w najwyższym punkcie swojej orbity, a niebo było niemalże bezchmurne - nic więc nie mogło osłonić Cię przed prażącymi promieniami tej gigantycznej gwiazdy. Jedyne co miałeś do dyspozycji to otwarta dłoń z której mogłeś zrobić sobie improwizowany daszek nad oczyma żeby lepiej widzieć co się dzieje wokół Ciebie.

Nagły ruch w tobie oznaczał, że nie tylko Ty wreszcie odetchnąłeś z ulgą po opuszczeniu pokładu. Z lekko rozsuniętej, zacienionej torby wychyliła się drobna, rogata czaszka ze ślipiami wlepionymi prosto w Ciebie. Mestari również chciał zasmakować portowego powietrza i letniego słońca a przede wszystkim braku ciągłego bujania. Wydał z siebie radosny okrzyk po tym jak rozejrzał się po okolicy i dostrzegł jak piękne widoki was otaczają.

Było to bowiem sławne miasto portowe Olivine, zlokalizowane można by rzec w samym sercu Johto. Jako jedno z dwóch miast w tym regionie posiadających port było dość popularne wśród turystów jak i wśród trenerów - sporo tu było Pokemonów (szczególnie wodnych), sala z liderem oraz nagromadzenie innych trenerów z którymi można potencjalnie zawalczyć lub wymienić się Pokemonem.

No - droga stoi przed Tobą otworem. Pora obrać jakiś kurs. Twoje dotychczasowe podróże doprowadził Cię aż tu - do Johto, w którym nigdy jeszcze nie byłeś a wiele o tym regionie słyszałeś. Może warto pozwiedzać trochę miasto? Z pewnością znajdziesz tu coś ciekawego do roboty.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-08-10, 19:18   

Z pokładu statku zszedłem niemal na drżących nogach. Nigdy nie byłem zbyt podatny na wszelkie choroby lokomocyjne, jednak ta podróży była naprawdę wyczerpująca. Nic dziwnego, że na lądzie czułem się jak nowo narodzony. Przeciągnąłem się, gdy tylko stanąłem na twardym podłożu. Wiele w życiu podróżowałem, jednak do Johto nie udało mi się jeszcze zawędrować. Byłem ciekaw, co takiego ma do zaoferowania ten region. Poza palącym słońcem.
Czując, jak Cubone porusza się w mojej torbie, uśmiechnąłem się lekko i sięgnąłem w jego stronę dłonią, drapiąc go pod brodą.
- Jak się czujesz, mały? Cieszę się, że Ci się tutaj podoba. Zapewne spędzimy w Johto trochę czasu. - poprawiłem lekko torbę, bo ten mały klocek jednak trochę ważył. Rozejrzałem się po okolicy, dostrzegając chociażby stojącą niedaleko latarnię morską. Musiałem przyznać, że robiła dość niesamowite wrażenie. Po całej okolicy kręciło się tylu trenerów i Pokemonów, że ciężko było na kogoś nie wpaść.
- Jak myślisz, Mestari? Gdzie powinniśmy iść najpierw? - zapytałem cicho swojego podopiecznego. Póki co ruszyłem głębiej w miasto, starając się znaleźć dla nas jakikolwiek cel. W sumie... dobrze byłoby zjeść coś dobrego. Zacząłem rozglądać się za jakąś porządną knajpą czy restauracją.
_________________
 
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-17, 23:41   

~~~
ARC I - LIFE'S A BEACH
~~~


W samo południe miasto pełne było ludu. Gorące słońce w normalnych warunkach byłoby nie do zniesienia, jednak dzięki chłodnawej i nieustającej morskiej bryzie żyło się tu całkiem przyjemnie. Z drugiej jednak strony ciągle dmący wiatr mógł być problematyczny w niektórych sytuacjach, jednak na chwile obecną nie przeszkadzał Ci w żadnym stopniu. Delikatnie muskał Twoją lekko spieczoną twarz i gwarantował ulgę od gorących promieni płomiennej gwiazdy na niebie.

Tak jak już wcześniej wspomniałem - miasto wypełnione było ludźmi każdego wieku i każdego stopnia zamożności. Młodziaki biegały i bawiły się ze sobą oraz swoimi małymi Pokemonami, nieco starsi nastolatkowie okupowali stoliki kawiarenek i pili jakieś gazowane napoje mocno pieniące się za każdym razem jak brali łyk. Dorośli zaś przechadzali się w parach ze swoimi Pokemonami to na smyczach, to na ramionach a starsze osoby siedziały na ławkach i przeprowadzały proces fotosyntezy ciesząc się letnim słońcem. Cóż za piękne i żywe miasto. No, ale nie pora teraz na podziwianie widoków i ludzi - Twoje podniebienie domagało się mięska, albo przynajmniej czegoś co zaspokoi Twój głód i stale narastające pragnienie. Dla Mestari'ego też przydałoby się coś znaleźć. Malec z pewnością jest głodny.

Idąc tak ulicą zauważyłeś normalnie wyglądającą knajpkę. Coś jednak zwróciło Twoją uwagę - był to brak jakichkolwiek osób w ławkach ustawionych przy jej wejściu. Dotychczas każdy taki budynek wypełniony był klientami, jednak ten był opustoszały. Przez wielkie okno ukazujące ladę dostrzegłeś jaką młodą osobę siedzącą plecami do ulicy i opierającą się leniwie na łokciu. Przy bliższych oględzinach szyldu wystawionego przed placówkę wynikało, że ceny za posiłki czy napoje były identyczne do tych co widziałeś po drodze, a nawet może odrobinę zaniżone. Nie przyciągało to jednak klientów.

Może warto będzie zajrzeć do środka? Brak kolejek i tanie żarło były dość zachęcające.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-08-18, 23:39   

W głębi serce dziękowałem wszystkim bóstwom, znanym i nieznanym, za podmuchy wiatru, które pozwalały wytrzymać upalną pogodę. I tak wolałem jednak trzymać się cienia, miałem już wystarczająco czerwoną twarz. Nie potrzebowałem jeszcze schodzącej skóry. Tłumy ludzi nieco utrudniały unikanie słońca, jednak nie miałem zamiaru dawać za wygraną.
Obserwowałem mijane przeze mnie osoby z lekkim zaciekawieniem. Większość z nich wyglądała na turystów. Nie sądziłem, że Johto jest aż tak popularnym wakacyjnym wyborem. Tym bardziej chciałem się przekonać, co ma mi do zaoferowania. Nadal jednak nie wiedziałem, czy powinienem od razu wyruszać w drogę. Przydałoby się chwilę tutaj posiedzieć, zaaklimatyzować się, dać kilka występów i zarobić nieco grosza. Będę musiał to jeszcze przemyśleć.
Kolejne burczenie w brzuchu sprawiło, że wróciłem do rzeczywistości. Mój organizm miał naprawdę niezłe wyczucie czasu. Gdyby nie to, zapewne ominąłbym kompletnie pusty lokal. Ale zaraz... skoro był pusty, a dookoła chodziło pełno ludzi, czy to oznaczało, że jest z nim coś nie tak? Stanąłem przed wejściem, spoglądając na menu wystawione na ulicy. Było tutaj nawet nieco taniej, niż w innych lokalach. Skąd więc takie pustki?
- Mestari, co o tym sądzisz? Próbujemy? - jeżeli tylko Cubone nie będzie miał nic przeciwko, to skorzystam z okazji. Pokemony mają w końcu lepszą intuicję niż ludzie.
_________________
 
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-25, 23:22   

Wynurzając czaszkę z Twojej torby Mestari najpierw się dokładnie rozejrzał a następnie zakrzyknął podekscytowany i pokiwał główką. Chyba nie miał nic przeciwko wstąpieniu do tej lokacji. Tak też więc postanowiłeś zrobić. Podszedłeś do drzwi i je otworzyłeś a Twoje uszy przywitał charakterystyczny odgłos dzwoneczka sygnalizującego nowego klienta.

Wewnątrz budynku było szalenie przyjemnie. Klimatyzacja zapewniała idealne schronienie przed gorącem letniego słońca i ochładzała zmęczone i spocone ciało turysty. Uczucie ulgi kompletnie wypełniło Twoje ciało i uśmiech aż sam cisnął się na twarz. Jeżeli chodzi o wygląd wewnętrzny to nie jakichś szczególnych innowacji nie zauważyłeś. Ściany w kolorze brudnej bieli z żółtymi wzorkami ciągnącymi się od podłogi aż do połowy ściany. Zaś od połowy w górę aż do sufitu można było gdzieniegdzie zauważyć czarne rysunki przeróżnych Pokemonów. Od popularnego Pikachu aż po trochę mniej znanego Dunspacre'a. Zaraz od wejścia zaczynała się lada która ciągnęła się przez prawię połowę budynku. Przez szklane szyby można było zobaczyć, że służy do przetrzymywania lodów, talerzyków oraz kubków i sztućców różnej maści. No ogólnie lokal jak każdy inny - dlaczego więc stał opustoszały.

Twoje oczy wreszcie spotkały się ze spojrzeniem osoby siedzącej za ladą. Była to młoda dziewczyna o bardzo pięknej urodzie i długich, srebrzystych włosach. Ubrana była... skąpo. Dość skąpo. No ale z drugiej strony - był to ewidentnie strój plażowy, więc co innego można od takiego ubrania oczekiwać. Poza tym zauważyłeś, że na jej głowie leżała przepaska z przepięknym, egzotycznym kwiatem przepiętym na jej boku.

"K-k-klient?!" Dziewczyna była wręcz w szoku, że ktoś wszedł do jej sklepu. Podskoczyła na swoim krześle i nie wiedziała bardzo co ma ze sobą zrobić, jednak po chwili ogarnęła się i podała Ci menu restauracji. "P-proszę usiąść! Jeśli będzie pan gotowy zamówić to proszę mówić!" Podając kartkę z listą potraw, przekąsek, deserów i różnych napojów strasznie trzęsły się jej ręce. Nie wiedziałeś jednak czy to ze stresu czy może z ekscytacji.

Może wypadałoby zapytać dlaczego tu tak pusto? Ale zaraz. Tą myśl przerwał Ci głośny odgłos dochodzący z rejonów żołądka. Swoje oczy więc skierowałeś na menu. Głównymi potrawami na liście były dania z owoców morza. Dostrzegłeś jednak też mini-listę z lodami które wydawały się być zachęcającą propozycją deseru, szczególnie w tą pogodę. Żadne z dań nie przekraczało 20$ więc w sumie każde z nich było dobrym wyborem jeżeli chodzi o Twój portfel.

_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.