Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas rozpocząć nowy rok szkolny
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-01, 11:32   Czas rozpocząć nowy rok szkolny


Czas rozpocząć nowy rok szkolny



Junko-san:

Zapiszcie temat: Zapoznanie z PSO. Widzę, że wróciliście opaleni i na pewno chcielibyście pochwalić się, gdzie byliście na wakacjach. Po moim trupie. I wcale nie chodzi o to, że wpadłabym w dołek, bo ze swojej pensji nie stać mnie było nawet na wyjazd do pobliskiego miasta. Po prostu jesteście starymi końmi i najwyższy czas zająć się nauką! Chociaż zanim zaczniemy się zastanawiać, czy Słowacki faktycznie wielkim poetą był, musicie pomóc w schwytaniu pewnych wybryków natury. Biol-chem jak zwykle miał zasady BHP w głębokim poważaniu, w wyniku czego ich nowe odkrycia zwiały z sali laboratoryjnej i teraz biegają gdzieś po szkole, zapewne terroryzując i tak już ostro przerażonych pierwszoklasistów. Także podnoście swoje cztery litery z krzeseł, bo jeszcze wystarczająco się na nich nasiedzicie, i do roboty! Co do tych Pokemonów, dostałam informację, że są to albinosy Litwicka i Dratiniego.



Każdy, kto chce wziąć udział w wyprawie, musi odpisać w ciągu 72h od godziny dodania tego postu. Wystarczy jeden, krótki post z nazwą znienawidzonego przez Ciebie przedmiotu szkolnego oraz wyjaśnieniem, czemu akurat przez niego miałeś/aś senne koszmary, ale jeśli masz ochotę na fabularne zapoznawanie się z innymi, nikt Ci tego nie broni :)

Zasady i nagrody znajdziecie TUTAJ.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-09-01, 11:39   

Historia- Od małego nie lubiłam tego przedmiotu. By nauczyć się dat musiałam wymyślać wierszyki rymowane, by było łatwiej mi się nauczyć. I tak to ciula co dawało bo w gimbie miałam prawie zagrożenie z historii (jedyne w mojej historii). Zwłaszcza, że zawsze tego przedmiotu uczyły mnie idiotki -,-
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-01, 13:09   

Gwenia wbija dla funu ;)

Hm... Zdecydowanie fizyka. Czarna magia, do dziś nie umiem z tego kompletnie nic, wszelkie regułki są dla mnie całkowicie bez sensu, nigdy nie wiadomo kiedy użyć jakiego wzoru, czasami jest problem z tym by podać wartość w czym coś jest mierzone, zadania nawet jeśli dotyczą jakiejś pierdoły są sformułowane tak, że trzeba się pół dnia zastanawiać co autor miał na myśli... Ach, wspomniałam, że można się tam machnąć znacznie łatwiej niż przy zadaniach z matmy? No, to mamy dzięki temu równie mordercze combo co sławne całki w matmie. Jakim cudem miałam z tego 4 w szkole nie wiem po dziś dzień- przecież na sprawdzianach pisałam wszystko co tylko mi przychodziło do głowy z totalnym pustostanem we łbie xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-09-01, 13:28   

Moją zmorą zawsze była geografia. Z innymi przedmiotami sobie radziłam, nawet fizyki, chemii czy biologii potrafiłam się nauczyć, mimo że jestem typowym humanem. Matma też mi nie sprawiała większych problemów, za to z geografią nie radziłam sobie nigdy. Nie dość, że musiałam uczyć się podręcznika na pamięć, żeby cokolwiek zapamiętać to jeszcze przedmiot sam w sobie cholernie mnie nudził. Dni przed sprawdzianami z geografii spędzałam jęcząc nad książką i próbując nie zasnąć, czytając kolejne linijki tekstu. Moja orientacja na mapie też była (i dalej jest) kijowa. xD
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-01, 13:57   

rozszerzona fizyka. To nie jest fizyka. To jest jakaś cholerna czarna magia. O ile fizyka jako tako jest namacalna, można ją łatwo wytłumaczyć na doświadceniach, tak w technium rozszerzona fizyka nawet na doświadczeniach jest nielogiczna, dziwna, zawiła itp. Pani się pyta "rozumiecie?" a my uczniowie jak idoci kiwamy głowami, że tak jasne a potem nikt nie potrafi zrobić zadania domowego xD
_________________

------------
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-09-01, 16:05   

Matma. Już od 4 klasy miałem problemy. To był pierwszy przedmiot, z którego dostałem 3! A nawet 2, o ile dobrze pamiętam. W liceum dwa dni przed sprawdzianem z matmy byłem tak zdenerwowany, że mnie wręcz na wymioty brało. No masakra. A maturę zdałem lepiej niż podstawowy polski, także ten... xD
_________________
 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-09-01, 19:06   

Jako takiego znienawidzonego przedmiotu nie miałam, ale niezbyt przepadałam za chemią, bo podświadomie uważałam, że w przyszłym dorosłym życiu na nie za wiele mi się ona przyda i póki co tak właśnie jest. I w sumie nie lubiłam też zbytnio ekonomii w liceum, ale to z winy nauczyciela, bo zamiast porządnie nas uczyć to ciągle namawiał do udziału w konkursach związanych z jego przedmiotem i na tym głównie mijał czas na lekcjach :(
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-09-02, 08:27   

CHEMIA największym złem jakie istnieje. Jedyne co lubiłem w tym przedmiocie to jak robiło się modele atomów z plasteliny, a z tych modeli potem składało się miśka ;) Zawsze to była dla mnie jedna, wielka, czarna magia skąd się bierze ta cyferka tu, a to skąd, a tamto? I te bezsensowne równania na całą tablicę... To ja już chyba wolałem fizykę, choć z niej też niewiele kumałem.
_________________
KP || Bank
 
     
Tibia 

Wiek: 26
Dołączyła: 28 Lip 2018
Posty: 28
Wysłany: 2018-09-02, 08:38   

Język niemiecki od samego początku był dla mnie zmorą. O ile nauka innych przedmiotów nie stanowiła nigdy problemu, tak języki obce słabo wchodziły mi do głowy. Jednak o ile do angielskiego miałam chęć i motywację, by go porządnie opanować, tak na obowiązkowych godzinach niemieckiego czułam się jak skazaniec i przedmiot ten traktowany był przeze mnie na zasadzie „byle zdać”. Zwłaszcza w liceum, gdzie dostałam taką nauczycielkę, która byłaby w stanie obrzydzić każdy przedmiot. I tak wyszło, że po sześciu latach nauki mało co umiałabym powiedzieć w tym języku.
_________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-02, 13:19   

To i ja jeszcze się dołączę. U mnie najgorszym przedmiotem zawsze, zawsze była rozszerzona biologia. Zwykł biologia to był spacerek w pogodny dzień, ale rozszerzenie... Samym podręcznikiem możnaby zabić, nie mówiąc już o zeszytach, które mieliśmy dokładnie trzy. Jeden do definicji, drugi do ćwiczeń, trzeci na kartkówki. Tak, nie wyrywaliśmy kartek, mieliśmy zeszyty na kartkówki. Sam nauczyciel, jestem święcie przekonana, powstał z piekł tylko po to, by dręczyć młode umysły i wprowadzać w nie szaleństwo. Dobrym przykładem niech będzie zrobienie kartkówki, a na następnej lekcji sprawdzianu. Z czterech działów, z czego jeden mieliśmy na początku roku. Działów które zajmowały w chorobę miejsca. A w ogóle to uważam, że biologia powinna zostać zniszczona!(Tak, uwielbiam za to historię)
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-09-02, 14:29   

Znienawidzony przedmiot? Tutaj na pewno wymieniłbym na pierwszym miejscu geografię. O ile samo założenie przedmiotu jest spoko, trafienie na nieodpowiedniego nauczyciela, która sam pamiętał wypiętrzanie się Karkonoszy, wcale nam w tym nie pomagało. Zwłaszcza, że była to jeszcze nasza wychowawczyni, zatem zawsze miała do nas pretensje o wszystko. No i oczywiście jej wieczne "z takimi ocenami to wy matury nie zdacie". Jak widać, jakoś nam się udało.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-02, 16:23   

Szczerze mówiąc jakoś nigdy nie miałem tak, że jakiegoś przedmiotu nienawidziłem najbardziej - jasne były takie które lubiłem mniej, takie które lubiłem bardziej, niekiedy nauczyciel sprawiał, że nieważne jak fajny był owy przedmiot nie było mowy o lubieniu go. Trudno mi jakoś definitywnie podać jeden docelowy przedmiot który lubię najmniej, jednak jeżeli miałbym wybierać to chyba byłaby to geografia. Ogólnie nie mam nic do samego przedmiotu, jednak z pośród wszystkich możliwych ten nudził mnie najbardziej a natrętna sorka wcale nie poprawiała sytuacji. To całe uczenie się na pamięć wszystkich nazw i miejsca położenia jezior/nizin/wyżyn/rzek w Polszy i wszystkich państwa i stolic większości świata to jednak nie dla mnie :/
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Shouri


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 35
Wysłany: 2018-09-02, 21:51   

Znienawidzony przedmiot to Fizyka w czasach gimby. Czemu? A powód jest prosty, nauczycielka, przez którą właśnie znienawidziłem fizykę, a zaczęła uczyć mnie w 3 klasie, tak … źle … uczyła, że tylko się człowiek uczył błędów x.x Nawet doprowadziła do sytuacji, kiedy to człowiek potrafił tak skumulować błędy, że wyszedł mu poprawny wynik. Tak więc no, robiła wodę z mózgu, jeśli chodzi o fizę. Its all
_________________
Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-09-03, 19:53   

Godzina wychowawcza, bo facetka wiecznie miała do mnie wąty, czasami o naprawdę bzdurne rzeczy. Dlatego cieszyłem się jak robiła polski zamiast wychowawczej.
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-03, 20:06   

Tak naprawdę przedmiot sam w sobie żaden specjalnie nie dawał mi w kość, choć moją piętą achillesową jest historia. Gdybym jednak miała wybrać najgorsze lekcje, to zdecydowanie była to fizyka. Nigdy nie miałam dobrej nauczycielki fizyki - jedna kobieta dawała sobie bandzie gimnazjalistów wejść na głowę, druga była żywotna jak polny kamień, a trzecia robiła wszystko, żeby uprzykrzyć nam życie, więc choć sam przedmiot był ciekawy, tak sposób jego prowadzenia zawsze pozostawiał wiele do życzenia ._.
Edit: Chociaż w sumie jeszcze był WOS w gimnazjum. Jedyna lekcja na której wybuchłam c:
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.