Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mały informator
Autor Wiadomość
JC 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 114
Wysłany: 2018-09-05, 18:41   Mały informator


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się Jayce Calliere, w skrócie JC. Mój dział pragnie zaprosić was serdecznie do świata pełnego przygód i tajemnic, przeszytego niecodziennymi historiami. Najpierw może wspomnę o kilku ważnych sprawach, zanim przekroczysz bramy tego bajecznego królestwa.

WAŻNE
Cytat:
Odpisy pojawiać się będą w chwili, w której będę mieć mniej roboty na głowie, ale postaram się, ile wlezie. Przygody są podzielone na Rozdziały, a każdy rozdział kończyć się będzie jakimś niespodziewankowym cośkiem :D , ale nie wykorzystujcie dobrego serduszka JC. Poza standardowym systemem odpisów, czyli minimum 5/6 linijek, muszę wspomnieć o systemie walk. Naturalnie walki są prowadzone w sposób procentowy. System, którego używam od lat uwzględnia wartość fabularną waszego towarzysza bardziej, niż jego statystyki. Stąd poziom przeciwników, a także i standardy fabularne będą dostosowywane do was. Prosiłbym o nie poganianie mnie z odpisami. O nikim nie zapominam, dział mam ogólnodostępny i widzę wszystkich moich graczy siłą rzeczy, więc wiem, że trzeba odpisać :) Wymagam od swoich graczy, by eksponowali najważniejsze części tekstu: Wypowiedzi oznaczali pogrubieniem bądź kolorem, natomiast myśli kursywą. Ataki Pokemonów podczas walk miło by było, gdyby były podkreślone, a propos macie prawo używać 4 ataków na turę, przy czym każdy atak traktowany jest osobno. Użyć jednego typu ataku możecie użyć maksymalnie 2-krotnie w jednej turze (wyjątek-> Pokemony posiadające do 2 ataków). W razie problemów z regulaminem, grą itp. mówcie śmiało - ino na prywatnym czacie. Pokemony, które chcielibyście wprowadzić do przygody mogą zostać dodane tylko jeśli poinformujecie mnie o tym! Nie jestem jasnowidzem i nie wiem, kto co adoptuje, zdobywa poza grą i nie mam zamiaru śledzić postępów wszystkich graczy co 5min, gdyż mija to się z celem. Przypominam niedoinformowanym, iż nie wolno wam pisać w imieniu Pokemona, ani mówić, co się dzieje z nimi. To samo tyczy się jakichkolwiek postaci, toteż pamiętajcie -> światem dookoła was zajmuję się ja (Wasz MG). Niestety smutnych wieści ciąg dalszy. Nie zajmuję się kontynuacją historii od innych MG w sposób bezpośredni. Jeśli chcesz kontynuować takową, musisz mi wysłać na PW streszczenie przygody, którą będę traktował od tej chwili jako dopisek do waszej historii w KP. Streszczenia takie możecie wysyłać dopiero wówczas, gdy zostaniecie przyjęci do Dusz. W moim dziale istnieją Fakemony, lecz nie jestem zbytnio ich sympatykiem. Jeśli koniecznie, chcecie je posiadać jestem w stanie się zgodzić, ale na pewno nie będziecie o nich słyszeć często. Jajko wykluć się może na 2 sposoby: W przygodzie pod moją batutą lub po uzgodnieniu ze mną otrzymacie Tzw. Hatch Time, który określi wam, kiedy wykluje się jajko. Jeśli zgadzasz się z moimi metodami prowadzenia gry (oo zapomniałbym dodać o tym, że kreatywność, zagadki, tajemnice i różne motywy to u mnie norma dzienna) zabarw swoje Personalia w formularzu na kolor indigo.


Tyle słowem wstępu teraz trochę papierkowej roboty:

Cytat:
-wymagam od graczy przynajmniej przeciętnej ortografii i interpunkcji, gdyż wtedy chętniej mi się odpisuje, toteż będę pod tym względem sprawdzać waszą KP
-przygody działają z początku w obrębie regionu, który sobie wybierzecie, macie także opcję powołać się na mnie i macie prawo wybrać mój autorski region, jako miejsce swoich przygód. Dla wytrwałych możliwość zwiedzenia innych regionów oraz podróżowanie po nich będzie możliwe! Umieśćcie nazwę regionu, który wybieracie w swoim formularzu.
-możecie śmiało do mnie pisać i rozmawiać ze mną. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a to też sprawi, że będzie nam się lepiej współpracowało (bo ta gra to współpraca między mną a potencjalnym graczem) Jeśli przeczytałeś ten myślnik, umieść w swoim formularzu, czy życzysz sobie towarzyszy, rywali tudzież osoby, które koniecznie chciałbyś spotkać podczas swojej przygody! Mile widziane jest także ich opisanie ich chyba, że chcecie, aby zostali wymyśleni przeze mnie. Dajcie mi o tym znać!
-zawsze daję graczom wolną rękę w wielu kwestiach, ale jak już wyżej wspomniałem nie wykorzystujcie mojego dobrego serca! Szacunek to podstawa, jeśli szanujesz mnie, ja szanuję Ciebie i tego wymagam od swoich graczy.
-każdy gracz ma prawo w swoim formularzu umieścić punkt Dodatkowe prośby. Wówczas może spytać o dodatki do swojej przygody, chociażby jakieś motywy, sceny, postacie. Z reguły nie odrzucam takich próśb chyba, że wykraczają poza moją inwencję, bądź są zbyt absurdalne, jak na grę. Miejcie to na uwadze składając formularz.

No cóż... to tyle. Jestem Mistrzem Gry, a nie Mistrzem Regulaminów, więc wybaczcie jeśli ten regulamin was nie uwiódł. Obowiązuje was oczywiście przestrzeganie regulaminu forum, a wszelkie sprawy możecie ze mną załatwiać przez PW (wolałbym nie ; - ;), gg (25882280) bądź innymi komunikatorami (w razie w, pytajcie). W razie pytań, zachęcam do zadawania prywatnie. Mam nadzieję, że chociaż trochę was zachęciłem do wkroczenia do tego świata. A jeśli nie... to zachęcą was moje mini-eventy oraz specjalne wyzwania, o których się może dowiecie jeśli zagościcie w Księdze Tajemnic.

Reszta rzeczy pewnie wyjdzie w praniu, ale chętnie odpowiem na krępujące was pytania na prywatnej konwersacji.

PROSZĘ O NIE PISANIE W TYM TEMACIE! Będę go uaktualniał wyłącznie ja, w razie potrzeby.

Pozdrawiam
JC
_________________

Jayce Calliere | Box | Bank | Trofea
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.