Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-04-29, 22:33
I'm not the bad guy, I'm just a bit... surprising
Autor Wiadomość
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 13:44   

No ładnie... Uśmiecham się delikatnie i schodzę z pokemona na to. Popatałam go po boku... - Jest wasz - zwróciłam się do dzieciaków jeśli było tu więcej i ulatniamy się z demonem nim pokemon załapie w co właśnie go wpakowaliśmy... Ale szkoda mi tych dzieci w pewnym sensie by były smutne.... No zresztą, idziemy od razu na SOR i mam nadzieję tylko że szybko w ogóle zabiorą się za moją rękę, bo boli cholernie choć staram się to olewać.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 14:02   

No i faktycznie widząc z kim przyszłaś zabrali się od razu za wyciąganie drewna i bandażowanie... Dostałaś też znieczulenie na wszelki wypadek. Zresztą widząc minę demona mogłaś się domyślić, że jedno Twoje syknięcie i kilku lekarzy nie dożyje jutra... Pół godziny potem było gotowe. I nawet dostałaś lizaka! Ale to akurat chyba niewinny żart jednego z praktykantów który nie bardzo kojarzył Tresha. Przynajmniej masz coś słodkiego... I zakaz używania łapki przez następne dwa miesiące. No cóż, złamanie to jednak złamanie. Nic nie poradzisz. Wychodząc przed szpital widzisz Entei'a który leży całkowitym plackiem błagając wzrokiem o zmiłowanie
- Jak wy sobie zrobicie pasożyta to ja się wynoszę na inną planetę - wysapał
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 14:14   

Zadowolona ciamkam sobie lizaka i w sumie to nie było tak źle. Wracam do demona zadowolona i wtulam się w niego delikatnie... A potem widok ledwo żyjącego Entei... Upsik... A na słowa o potomstwie spojrzałam na demona, w sumie to jeszcze o tym nie gadaliśmy (w sumie to pamiętasz że Tresh fabularnie miał mieć brak kulek? xD). No ale dobra, może nie dzisiaj o tym. - Trzeba wracać do domu - powiedziałam, choć pewnie przez lizaka było troszku niewyraźnie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 15:44   

*w sumie nigdzie nie było mówione jak rozmnażają się demony XD Ale pamiętam*
W sumie wyszło Ci bardziej "mniam dom mniam mniam", ale chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi. Entei podniósł się ciężko i czeka aż usiądziecie. Potem jednak jedziecie zadowoleni do domu. Tresh mizia Cię delikatnie po głowie
- Moje biedactwo kochane... Moje maleństwo biedne połamane takie - rzucił z troską. Entei chichocze cicho na to
- Ech, jeszcze rok temu nie był taki miły
- Ty, a weź się przymknij może co? - warknął demon rozzłoszczony
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 15:48   

- No wiem że taki nie był - powiedziałam do Entei. - Na początku był jeszcze gburem - zachichotałam i wtulam się w demona plecami. W sumie to bardzo miło jak mi tak słodzi i w ogóle dba o mnie... No i w sumie to zastanawia mnie jak to u demonów z dziećmi, ale po chwili wracam do ciamkania lizaka, który zdecydowanie też mnie pocieszył, kto nie lubi słodyczy w końcu? To wracamy do domu... Mam nadzieję że u reszty jest ok...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 15:57   

Pomijając ponure nastroje Twoich rodziców i Trevora to chyba nie jest źle. Lizak skończył się tuż przed domkiem. Entei padł pod drzewem dysząc ciężko
- Żadnych dzieci - burknął od razu uwalając się na plecach z wszystkimi łapami do góry - Wisicie mi za to wannę najlepszego mięcha - dodał zamykając oczy. Candy od razu biegnie w Twoją stronę powarkując radośnie i obskakując was dookoła. Twój ojciec siedzi w ogrodzie grzebiąc w ziemi a Twoja mama z książką na bujanym fotelu niedaleko. Noivern siedzi na dachu pogryzając coś co kiedyś chyba miało skrzydełka. Wygląda na to, że mu smakuje... Trevor siedzi na schodach z zamkniętymi oczami
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 16:01   

- Wróciliśmy - powiedziałam i rozglądam się. - Też koszmary, co nie? - rzuciłam do rodziców i wzdycham cicho. - A to czy będą dzieci to decyzja moja i Tresha - powiedziałam do legendarnego psa, po czym spojrzałam na rękę w gipsie, średnio mi się to podoba no ale trzeba jakoś przeżyć i dać radę mimo faktu, że jesteśmy w ciężkiej sytuacji... No i wychodzi na to, że mogę tylko pomarzyć o zmianie w smoka przez najbliższe przynajmniej dwa miesiące. Wtulam się w Tresha znowu domagając się czułości
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 16:18   

Mężczyzna od razu przytula Cię i głaszcze. Entei tylko westchnął i wywrócił oczami. Twoi rodzice patrzą na Ciebie i kiwają głowami
- Taaa... Wy też? - zapytała Twoja mama zmęczonym głosem odkładając książkę. Widać, że ich też to ruszyło i to mocno - To raczej nie jest naturalne, nawet nasze pokemony wyglądają na wykończone po tej nocy - dodała kilka sekund później. Noivern zaskrzeczał potakująco z piórkami w pysku. Candy domaga się pieszczot od Ciebie pomrukując z zadowoleniem, że już wróciłaś. Z lasu słyszysz jakieś poruszenie... Co to to to jest?
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 16:25   

Pokiwałam głową na to i wzdycham cicho. - Co by mogło aż tak koszmary wywołać? - po chwili namysłu w sumie przeglądam pokedex czy są informacje o pokemonie zdolnym do tego. - Ja sobie z tego wszystkiego niestety rękę połamałam - wzdycham cicho i idę do domu po chwili poszukać ciastek, zawsze w domciu były jakieś dobre ciasteczka.... A jak nie to wołam demona i robimy razem w takim razie, zobaczymy jak mu pójdzie
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 18:22   

Niestety, tym razem ciastek niet. Za to w pokedexie znajdujesz dość ciekawe informacje... O pokemonie imieniem Darkrai który jest zdolny do wywoływania koszmarów, jest również przez nie "przywoływany". Jedyną formą obrony przed nimi jest Lunar Wing, przedmiot, a raczej pióro, mówiąc ściślej, otrzymywane od Cresseli. Tresh nie bardzo wiedział, czego od niego chcesz, więc poszedł za Tobą do kuchni zaintrygowany
- Będziesz robić jedzonko? - zapytał widocznie głodny. Candy ruszyła za tobą wiedząc doskonale co się szykuje i licząc na możliwość oblizania miski jak za dawnych czasów
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 18:26   

- Będziemy robić jedzonko... Ja z jedną ręką sama nie dam sobie rady, więc razem zrobimy ciastka - powiedziałam do demona i ładnie myjemy łapki najpierw, a potem mówię mu co i jak i robimy razem... I oczywiście Absol dostaje do oblizania potem naczynia i sztućce używane przy tym wszystkim... Znam ją za dobrze w tej kwestii. - I mój pokedex pokazał informacje o takim pokemonie jak Darkrai.... Wywołuje koszmary jak i te go wabią - powiedziałam do demona. - Skuteczna ochrona przed jego koszmarami to Lunar Wing od Cresselii - robimy dalej ciastka.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 18:29   

Ciastka po pół godzinie w piekarniku. Nie spodziewałaś się, że tak sprawnie wam pójdzie, a tu proszę. Niespodzianka! Poza tym zauważyłaś, że demon nie ma bladego pojęcia o gotowaniu w żaden sposób. Candy zadowolona wylizała wszystko do czysta i położyła się pod stołem czekając na gotowe ciasteczko
- Hm... Wypadałoby to coś zdobyć... Tylko jak znaleźć Cresselię? No i wypadałoby też pozbyć się tego stwora z naszej okolicy, inaczej nikt nigdy się nie wyśpi - oznajmił po kilku minutach namysłu - A ty potrzebujesz snu żeby się zregenerować
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 18:33   

Wyszukuję w pokedexie informacje gdzie można to znaleźć w takim razie. I ciastek będzie na tyle by wystarczyło dla każdego, a demon mimo że nie miał do czynienia za bardzo z kuchnią wcześniej to przynajmniej mogłam go kontrolować i mówić dokładnie co i jak... - No to niestety racja, sen jest mi potrzebny - wzdycham cicho i spojrzałam na swoją rękę bardzo niezadowolona. - A poza tym... W kwestii dzieci... No co o tym myślisz? - rzuciłam do niego po chwili. - I jak to w ogóle u demonów? - dopytuję się Tresha.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 19:34   

Niestety, ani Darkrai, ani tym bardziej Cresselia nie mają miejsc, które nazywałyby domem. Oba te pokemony są wędrujace, z miejsca do miejsca. Ciężko będzie wytropić któregoś z nich... Choć już i tak podejrzewacie, że jeden z nich siedzi gdzieś blisko. Co jednak z drugim?
- Co myślę o czym, o dzieciach? Lubię dzieciaki. Chociaż są małe, głośne i denerwujące to je uwielbiam. A Ty? - zapytał z lekkim uśmiechem na pysku. Masz dziwne podejrzenia... A co, jeśli on już jakieś miał? Albo, co gorsza, miał i zjadł? Nie, to byłaby przesada... a może? Był, i w sumie nadal jest, demonem, zdolnym do wszystkiego
- No... Co do drugiego pytania... Samice zachodzą w ciążę, tylko że w przeciwieństwie do ludzi, u nas nasienie... Hmm... Jakby to określić... Pojawia się... hmm... "magicznie" jeśli można to tak ująć. Nie potrzebujemy "jaj" - prychnął i wywrócił oczkami
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:38   

- No cóż jestem przekonana, że swoje na pewno pokocham - powiedziałam do demona po chwili namysłu i potem słucham jego dalszych słów z uwagą. - Aaah... To... Sporo w sumie wyjaśnia - pokiwałam głową po chwili. - No a ogólnie... Jesteś dość leciwy... Bez urazy ale swoje lata masz, chyba nawet więcej niż ja w poprzednim życiu... To więc ten... Miałeś wcześniej kogoś? I jakieś dzieci? - spytałam się go.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.