Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-04-29, 21:33
I'm not the bad guy, I'm just a bit... surprising
Autor Wiadomość
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 18:44   

- Nie jestem aż taki stary - wywrócił oczami - Ale tak, miałem kogoś. Na poważnie to jedną samicę... I wolę tego nie wspominać. To ona mnie... no wiesz... Jak się dowiedziała, że jej już nie kocham, po kilkunastu latach - skrzywił się na samo wspomnienie - Nie byłem wtedy jeszcze aż tak poważany jak teraz, ani nie miałem takiego bogactwa. Wiesz, jak jest. Miłość czasami zanika jeśli ta druga osoba kompletnie przestaje o nią dbać. Bo ileż można wychodzić z inicjatywą? - westchnął, jakby próbował się przed Tobą tłumaczyć. Candy uniosła łeb mrucząc pocieszająco. - Ale nie, dzieci nie miałem. To znaczy... - zawahał się na dłuższą chwilę, wbijając wzrok w ścianę za Tobą - Można powiedzieć, że miałem syna... Adoptowanego - dodał wzdychając ciężko
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 18:50   

- Nie, nie wiem co ona "Cię" - powiedziałam do niego po chwili. A niech mówi mi wszystko ładnie i słucham go w takim razie dalej. - Ah... No dobra i co z tym synem w takim razie? - spytałam się go zainteresowana. Adoptowany demon kogoś adoptował.... Nieźle w sumie. I zerkam co chwila jak tam nasze ciasteczka, nie mogę się doczekać jak spróbujemy w sumie. I dlaczego w sumie mnie to zmartwiło? Nie chcę by mój związek od tak kiedyś wygasł.... Na pewno wszystko robimy dobrze?
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 18:55   

Właściwie ciasteczkom przyda się jeszcze parę minut. Demon spojrzał n Ciebie i uśmiechnął się ciepło. Jest coś w jego spojrzeniu... Coś takiego, co upewnia Cię, że jeżeli nawet cokolwiek się między wami skończy, to nie z jego strony
- No... Urwała mi klejnoty - rzucił po chwili, też zerkając w stronę piekarnika - A co do chłopaka... Z tego co wiem, to pracuje na drugim końcu kraju. Dawno go w sumie nie widziałem... Sam nie chciał się ze mną widywać jak już dorósł. Ale fakt, byłem wtedy niezłym skurwysynem - zaklął wzdychając pod nosem - Teraz ma jakieś 32 lata... Hej, może was poznam? - zażartował słabo
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:00   

- Jak się z nim dogadasz to czemu nie.... - rzuciłam po chwili namysłu, patrząc na demona. - I wiem że byłeś skurwysynem, mam sporą kolekcję artykułów i opisów w szufl... No nie ważne - powiedziałam po chwili. Miałam tam też swoje prywatne notatki z najgorszego roku mojego życia. I też było pozapisywane ile krzywd porobił innym i w ogóle... Podrapałam się po policzku i spojrzałam ponownie na te ciasteczka w piekarniku.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 19:02   

- Zaraz, zaraz. Skoro ja się spowiadam, to Ty też dokończ. Ładnie proszę - mruknął, patrząc Ci prosto w oczy, nieco zaniepokojony na Twoje słowa - Masz co w szufladzie? - uniósł brew. Candy dyskretnie ulotniła się czując gęstniejącą atmosferę szykującej się prawdopodobnie kłótni. Ciastka właśnie kończyły się piec, zza okien dobiegały was dźwięki ptaków i Twojego taty w ogródku. Wszystko jednak było nieco wytłumione. No to się wpakowałaś... Demon nadal patrzy na Ciebie wyczekująco
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:05   

- No w szufladzie mam artykuły o Tobie, zapiski, swoje notatki też... No wiesz... Miałam ciężki rok swego czasu? - rzuciłam do niego po chwili i jak ciasteczka gotowe to wyjmuje je z piekarnika, nie wiedząc co chce zrobić z tym faktem. - Ale wiesz, lepiej nie czytaj... - rzuciłam po chwili do niego jeszcze i układam ciasteczka na sporej tacy i jeszcze ciasteczka na później do dużego słoja na ciasteczka... No nie wiem co demon zrobi z tym co mu powiedziałam, no ale skoro on wyznania zrobił...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 19:08   

Demon spojrzał na Ciebie i cicho westchnął
- Ja wiem, że było Ci ciężko, naprawdę... Ale chyba nie bylem dla Ciebie aż taki zły, prawda? - zapytał cicho, patrząc na Ciebie smutno. Wyjął tacę z Twojej ręki i spojrzał prosto w Twoje oczy
- Czy byłem? - zapytał po chwili przechylając łeb. Cóż... Na to pytanie nie da się dobrze odpowiedzieć - A poza tym... Zmieniłem się. Tak mi się przynajmniej wydaje - dodał kradnąc jedno ciacho ogonem. Sądził chyba, że nie zauważysz... Nic z tego
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:14   

- Powiem tak... Zmieniłeś się na dobre, naprawdę... A poza tym.... Ciężko stwierdzić, wiesz ta umowa, przymus ślubu i w ogóle, jeszcze to że magiczne stworzenia organizowały krucjatę przeciwko Tobie... - powiedziałam do niego. - Więc po prostu... To się też za Tobą będzie ciągnąć, nawet mimo że teraz zmieniłeś swoje nastawienie to nic nie zmieni przeszłości, tak jak ja nie mogę wrócić do dawnego życia i nie zaciągnąć się w zasadzkę... - wyjaśniam. I dostał małym ładunkiem elektryczności w końcówkę ogona.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 19:26   

Mężczyzna pokiwał głową po chwili, ale potem pisnął zaskoczony
- Ej! No co Ty? - zapytał, upuszczając ciasteczko. Candy natychmiast niemal wpadła do kuchni i porwała je z niewinną minką mówiącą "no co, wy i tak tego z ziemi nie zabierzecie", po czym czmychnęła do pokoju obok pochrupując je z zadowoleniem. Demon wywrócił oczami
- Nie myślałaś nigdy, żeby ją oddać do adopcji? - zapytał po chwili żartując znów. Candy zaczęła warczeć z drugiego pokoju dobitnie dając znać co myśli na temat takich żartów
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:32   

No i temat, który ja poruszyłam zupełnie poszedł w las... Po chwili pakuje demonowi do ust drugie ciasteczko i idę na zewnątrz by poczęstować każdego. Wypuszczam wszystkie swoje pokemony by też je poczęstować po kolei. - No to smacznego - powiedziałam i każdy ma po kolka ciastek, Entei dostał więcej jako że bardzo pomógł I mam nadzieję że Trevor też tu jest. Spojrzałam na demona. Po ciastkach idę mu coś zregenerować...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 19:47   

Pokemony wyglądają teraz na wyjątkowo szczęśliwe, zwłaszcza Litleo. Entei rozłożył się na zewnątrz zachwycony i pogryza sobie ciacha. Trevor aktualnie opala się na słoneczku i w ogonie ma jakieś tam ciastka. Demon tupta za Tobą zaskoczony
- Hym... Gdzie Ty mnie ciągniesz? - zapytał po kilku krokach w stronę sypialni - Wiesz, jesteś ranna... Może kiedy indziej, hmm? - zamruczał, myśląc chyba, że zebrało Ci się na amory. Well, jemu na pewno...
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 19:51   

No tak, widać zresztą że jemu się zebrało. - Nie, po prostu zregeneruję Ci coś co tam straciłeś - powiedziałam do niego. - No więc jazda, zdejmuj gacie - powiedziałam do niego po chwili i zdrowa ręka czeka by zabrać się za robotę, chwilę mi to zajmie i poza tym podejrzewać że przyjemna regeneracyjna energia w tamtym miejscu zrobi swoje... I zasłoniłam okno w pokoju i zamknęłam drzwi dla pewności jeszcze przed tym wszystkim.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 20:00   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-22, 20:04   

- Ym... Nie wiem dlaczego ale to nie działa... Znaczy nie leczy się... - powiedziałam do niego i przestaje niedługo nieco skołowana. - I czuję się jakby coś zabierało mi energię - cofam dłoń i w sumie to nie wiem za bardzo co zrobić w tej sytuacji. Chyba jednak będę traciła siły i musimy dorwać to coś co jest za to odpowiedzialne, tylko kwestia co i jak? Spojrzałam na demona, pewnie teraz jest mocno rozochocony zresztą.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-22, 20:55   

No jest... A raczej był, bo gdy usłyszał o Twoim problemie to od razu tak się zmartwił, że mu przeszła ochota. Wziął Cię na ręce i przytulił
- No to trzeba będzie znaleźć to coś co zabiera Ci energię i to wykończyć - zamuczał słodko całując Cię w czoło - Nie martw się, kochanie. Jestem z Tobą - chwycił Twoją dłoń i pogładził ją delikatnie. Widzisz, że mimo wszystko nie jest rozczarowany tym, że Ci się nie udało. Widać przyzwyczaił się do braku klejnotów rodowych. Zresztą dużo się o nim dzisiejszego dnia dowiedziałaś, i nie mów, że nie.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.