Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-04-22, 15:51   Regulamin i zgłoszenia

~ Regulamin i zgłoszenia ~



~~ Oto regulamin działu adopcyjnego ~~

1. Zanim złożysz podanie, musisz przeczytać tą ściankę tekstu, bo inaczej twoje podanie nie zostanie uwzględnione przez moderatora.
2. Możesz adoptować dwa razy w miesiącu na postać (ale możesz napisać zgłoszenie na danego Pokemona tylko jako jedna postać). Pierwszy raz, od 1 do 15 dnia, drugi raz od 16 do 30/31. Wyjątkiem jest luty, w którym druga tura adopcji trwa od 16 do 28/29. Przy czym jest jedna lista pokemonów na cały miesiąc.
3. Każde stworzenie kosztuje. Moderator wyznacza mu cenę według lvl, shiny/unique, rzadkości, stadium ewolucji oraz ilości ataków dodatkowych (TM/MT/HM/Egg Move). System cen został opracowany przez Jake'a i znajdziesz go tutaj.
4. Kierujący adopcjami ma czas na uwzględnienie waszych podań, toteż proszę go nie popędzać, gdyż zakończy się to zakazem adoptowania danego pokemona w tymże miesiącu.
5. Nie możesz zaadoptować pokemona, który ma 5 lvl więcej od twojego najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Czyli, przykładowo masz Bulbasaura na 5 lvl, to możesz adoptować pokemona na max. 9 lvl.
6. Do adopcji trafiają pokemony graczy nieaktywnych (wymarłych). Moderator równo z dwoma tygodniami (8 tygodni w przypadku zawieszonej przygody) nieaktywności zaznacza gracza na liście, a jego podopieczni pojawiają się na najbliższych adopcjach.
7. Nowe adopcje następują 1 dnia danego miesiąca, a Pokemony ze starych adopcji przepadają bez możliwości ich powtórnego uzyskania.
8. Moderator odpowiada na zlecenia po 5 dniach od ich nadesłania. Jeżeli w tym czasie, na jednego stworka zgłosi się kilka osób, wtedy kierujący wybiera najlepsze według niego podanie. Każdy ma szanse na zdobycie Pokemona.

Cytat:
Formularz
Numer podania:
Link do KP:
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:
Sposób trenowania (i inne):



//Całość wykonana przez Yuki i Daisy7.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-08-01, 16:34, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 16:40   

Pozwolę sobie przekopiować z juna:

Gwen Brown napisał/a:

Numer podania #102
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Dewotta
Dlaczego chcesz go adoptować: Bo tu się marnuje, bo ma potencjał, bo bym go ewoluowała w Samurotta, bo ma fajny charakterek, bo lubię tę wyderkę... Mam wymieniać dalej? xD
Sposób trenowania: Jako się rzekło- ewoluowałabym go w najwyższą formę. No i standard z mojej strony- jagódki, DC, treningi w przygodzie, ataki z płytek TM/MT/HM, raz na jakiś czas na forumie dzieją się jakieś eventy, to mogłabym go zapisać. Będzie zadowolony ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-06-02, 11:29   

Nowe poki yay! Hm... to zacznę też nową numerację zgłoszeń, bo tamto poprzednie to kopuj-wklej ze starej domeny.

Numer podania #001
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Vivillon Washi
Dlaczego chcesz go adoptować: Bo z tech rozmaitych kolorków, ten motylek mi się najbardziej podoba, ma ciekawy charakterek i myślę, że odnalazłaby się w mojej ekipie. No i fajnie by było mieć tego motylka, jakoś tak się złożyło, że jeszcze takiego nie posiadałam.
Sposób trenowania: Cóż, ewoluować jak na razie nie ma jej w co, ale może liczyć na pozostały standard z mojej strony- jagódki, DC, treningi w przygodzie, ataki z płytek TM/MT/HM... Żle jej nie będzie.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-02, 11:43   

O tag motylki *-*
Numer podania: #002
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Vivillon Alice
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: bo muszę powiększyć swoją hodowlę i mieć więcej robaczków do lofciania
Sposób trenowania (i inne) TMy, DC,RC i treningi w przygodzie. Bedzie miała dużo książek do czytania :]
_________________

------------
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-02, 12:57   

Numer podania #003
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Vivillon, Yuuki
Dlaczego chcesz go adoptować: Ponieważ zima, to moja ulubiona pora roku, a ten motylek jest taki zimowy. Poza tym jej charakter jest osom, lubię wredne postacie w serialach, jeśli są wredne w majestatyczny sposób, a nie są zwykłymi suczami ;V
Sposób trenowania: Jako, że nie może już ewoluować, to będę trenował ją w walkach, żeby stała się jeszcze silniejsza! Dodatkowo nie zabraknie jej u mnie cukierków, jagódek, przedmiotów do trzymania, płytek z atakami i miłości May <3
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Erika 
The Nature-Loving Princess!



Dołączyła: 13 Maj 2016
Posty: 142
Wysłany: 2016-06-11, 22:12   


Numer podania: #004
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo Vaporeon to najbardziej majestatycznym wodnym pokemon i go pragnę <3 A sam Eevee jest uber słodki i chyba więcej nie trzeba tłumaczyć.
Sposób trenowania (i inne): Jak napisałam wyżej, chciałabym mieć Vaporeona dlatego moim celem byłoby przekonanie tego Eevee, że chciałby w niego ewoluować... ale jeśli mi się to nie uda to nie będę go zmuszać i pozwolę mu samemu wybrać. Zawód sprawi mi praktycznie tylko jeśli ewoluuje w Umbreona ._. Nie przepadam za pokazami, dlatego będę trenować go bardziej pod kątem walk, choć ten gatunek sprawdzi się pewnie w każdej sytuacji. Wodne ataki są w końcu dość widowiskowe, a sam Vaporeon jednym z najpiękniejszych pokemonów jakie istnieją. Jeśli zaś chodzi o warunki jakie mu zapewnię, to będzie traktowany tak jak inne pokemony Eriki - nie lepiej i nie gorzej. Jeśli ewoluuje w Vaporeona to postaram się od czasu do czasu znaleźć mu jakiejś miejsce w przygodzie, by mógł sobie popływać. Jeśli zaś kiedyś wyślę go do domu (boxu), co zapewne nie następi prędko to czeka na niego spory ogród z oczkiem wodnym, które będzie można powiększyć jeśli przyjdzie mu tam spędzić więcej czasu (choć nie mogę sobie wyobrazić co mogłoby nas na dłużej rozdzielić ><). Jeśli ewoluuje w coś innego, co nie jest Vaporeonem albo Umbreonem to postaram się również spełnić jego potrzeby zależnie od typu. Jeśli ewoluuje w Umbreona to najpewniej poszukam mu nowego właściciela, gdyż zwyczajnie nie mam głowy do pokemonów mrocznych, nie rozumiem ich i nie potrafiłabym go dobrze trenować, a co ważniejsze wychować przez co mogłoby mu być ze mną źle. Poza tym Erika jest postacią ciepłą, opiekuńczą i odpowiedzialną jak na swój wiek, dlatego Eevee pod jej opieką nie powinno niczego zabraknąć.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-06-16, 19:25   

Pół miesiąca stukło, to zaczynam żebry o drugiego poka xD

Numer podania #005
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Jajo Slowpoke'a
Dlaczego chcesz go adoptować: Bo tak paczę na to jajco i myślę: "Hej, a może warto by takiego stwora w ekipie mać? Ma różne możliwości ewolucji, typ ciekawy, morda sympatyczna... Tak, chyba chcę go mać"
Sposób trenowania: Najsampierw to ja go wykluję. A jak już się wykluje to taki mój standard- DC, jagódki, jakiś atak czy cuś. Na pewno przejdzie ewolucji. Nie mam pojęcia w co, ale jakąś przejdzie xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Isao 
Mr. Bored


Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 220
Wysłany: 2016-06-24, 10:12   

Numer podania: #006
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Ponyty
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Lubuje sie w typie ognistym oraz kocham konie. Wybór tego poka jest oczywisty. W dodatku silny oraz piękny. Marzenie.
Sposób trenowania (i inne): Wszystkimi możkiwy sposobami. Zapewne stanie się jednym z moich ulubionych poków. Zamiar ewoluowania Ponyty w Rapidasha.
_________________
| Łowisko | Ogródek| Kopalnia|

"Never go backward. Attempt, and do it with all your might. Determination is power."

KP Isao|Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-07-01, 23:27   

Formularz
Numer podania: #007
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Cubchoo
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo on jest po prostu taki uroczy~
Nie, a tak serio to zwyczajnie lubię tego pokemona. Patrzę się na tą listę i jakoś mnie urzekł. Bo kto by nie chciał mieć takiego misia do tulenia (Pomimo tego, że jest trochę zimny...). No i charakter jest taki fajny~ <3
Sposób trenowania (i inne): Pewnie Day Care, może RC i jakieś TM. Się zobaczy.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-02, 10:01   

Numer podania #008
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Jajo Rattaty
Dlaczego chcesz go adoptować: W sumie to zainspirowała mnie walka w przygodzie, kiedy to zorientowałam się, że mam już całą masę stworków, a jeszcze nie miałam okazji mać tego szczurka xD No i w sumie to dość sympatyczny stwór, lubię go. Nawet z tymi wyszczerzonymi zębami po ewolucji xD
Sposób trenowania: Najpierw, to ja to cudo małe wykluję. A jak już się wykluje to zafunduję myszkowi taki mój standardowy standard- DC, jagódki, jakiś atak czy cuś. Na pewno przejdzie ewolucję. Prędzej czy później xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wikcio 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 196
Wysłany: 2016-07-04, 20:40   

Numer podania: #001
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Snover
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Chciałbym adoptować Snovera, ponieważ mógłby on mi dać świetny start, aby pomóc w moim celu życiowym- zostać trenerem trawiastych Pokemonów. Myślę także, że świetnie się nim zaopiekuję i będzie mu przy mnie bardzo dobrze.
Sposób trenowania (i inne): Będzie on niczym mój nowy przyjaciel, będę go trenował walcząc z innymi pokemonami, ale oczywiście bez przesady, ponieważ jestem świadomy o jego stanie zdrowia. Także będzie on miał wiele okazji do jedzenia jagódek i uczenia się ataków przez TM itp. :)
_________________
[ Karta Postaci | Bank | CD | Box | Ogródek | Przygoda ]
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-07-08, 19:48   

Numer podania: #010
Którego pokemona chciałbyś adoptować?: Shiny Snover
Dlaczego chcesz go adoptować: Na pewno nie dlatego, że jest Shiny. Jak dla mnie nie wyróżnia to zbytnio Snovera od jego pobratymców. Liczy się jego osobowość, a nie wygląd. Ponadto, posiadamy dość podobne cechy charakteru, toteż przeczuwam, że uda nam się ze sobą dogadać oraz współpracować w danych sytuacjach. Jeśli się uda, to wyleczę go z tej dziwnej choroby, chociaż nie uważam tego za żadną wadę, a raczej za coś dzięki czemu jest wyjątkowym stworzeniem. To właśnie swoim charakterem się przyciągnął moją uwagę. Pragnie ewoluować? Nie ma sprawy. Dopilnuje, by jego marzenie się spełniło.
Sposób trenowania:
Kod:
Wszystkie treningi opieram na wzajemnej motywacji, staram się dopingować razem z innymi członkami drużyny trenującego pokemona i za każdy dobrze wykonany trening chwalić smakołykami, gdyż uważam, że jest to najlepszy sposób na zachęcenie stworka do dalszego treningu. Oczywiście daje mu kilka przerw, aby się nie zmęczył. Zaczynamy zazwyczaj od słabszych ataków, których łatwiej się nauczyć, a dopiero potem, gdy jest już rozgrzany oraz dobrze przygotowany psychicznie przystępujemy do trudniejszych ruchów. Czasem uczę moje pokemony wytrwałości, a także cierpliwości, gdyż te cechy również są ważne. Często sama biorę udział w treningach, by stworzenia trenowały na mnie jak na prawdziwym przeciwniku, gdyż skała czy tam drzewo z czasem stają się zbyt słabe na dobre szkolenie. Wtedy właśnie zauważam, iż moja drużyna jest ze sobą bardzo zżyta, a zwłaszcza z moją osobą. Podczas każdego treningu starają się wyrządzić mi jak najmniej krzywdy, choć tłumacze im, żeby nie przejmowali się mną. Heh, moja ekipa jest czasem zbyt opiekuńcza. Ale no cóż poradzić. I tak ich wszystkich kocham. Dlatego właśnie na szkoleniu jestem bardziej surowa niż zwykle, po prostu chce ich nauczyć tego wszystkiego, co sama potrafię. Można powiedzieć, że traktuje ich bardziej jak ludzi, a niżeli zwierzęta.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-07-13, 09:53   

Numer podania: #011
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Wurmple
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Poke-robaki z rzadka mają swoich wielkich zwolenników a nawet jeśli, to często trenerzy bardziej zachwycają się jakimiś silniejszymi okazami, często omijając stworki takie jak Wurmple szerokim łukiem. Ja jednak uważam, że warto zwracać na nie uwagę, gdyż mogą stanowić równie dużą siłę w drużynie.
Sposób trenowania (i inne): Zanim Wurmple ewoluuje zajmę się jej indywidualnym trenowaniem, czasami wplatając to walki z moimi innymi podopiecznymi. Dopiero po pewnym czasie przystąpię z nią do walk z dzikimi pokemonami, czasami trenując z nią sam na sam w celu ulepszenia jej dotychczasowych ataków bądź nauki nowych.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-01, 14:13   

Numer podania: #012
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Throh
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Oj cieniuśko u mnie w ekipie z pokami o typie walczącym. Cieniusiunieńko. Powiem szczerze, że przez długi czas nie cierpiałam tego pokemona, ale jakoś udało mi się do niego przekonać. Może urodziwy nie jest, ale przydałby mi się jakiś taki zapaśnik, mocny w barach do ekipy. Byłby takim drużynowym Sebą *-*
Sposób trenowania (i inne): Najpierw go wykluję, a jak już go wykluję to "ło panie"! To będzie koksu, taki pokemoni ABS. Będzie miał wszystko: i DC, i jagódki, i ataki, i w przygodzie, jak trzeba będzie to i na niego swój zapas RC uszczuplę. To będzie epicki wojak, o.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-01, 18:00   

Numer podania: #013
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Laprasa
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ponieważ uwielbiam wodne i lodowe pokemony, a Lapras wpasowuje się w to idealnie. Do tego będzie on (lub ona) miał(a) świetną kompankę w postaci Seel, która na pewno będzie bardzo skora do zabaw z nowym pokemonem.
Sposób trenowania (i inne): Prostym jest, że najpierw musi on się wykluć. A kiedy już się to stanie... Ło ho ho. Od razu przejdziemy do treningów, jednak początkowo nie będą one aż takie ostre, tylko bardziej nastawione na zacieśnianie więzi. Potem stopniowo będziemy przechodzili do nauki nowych ataków, wymyślania różnych technik i takie tam. Jednak najważniejsze są dla mnie dobre relacje z pokemonem ^^
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.