Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-06-04, 07:36   

Numer podania: #208
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Rhyhorna
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest on jednym z tych, co mogą na początku wydawać się mało imponujące w porównaniu do innych, ale później nabierają takiej „mocarności". Rhyhorn niby jest wolny i ociężały, ale później staje się takim tankiem, co potrafi nieźle przyłożyć przeciwnikowi, chociaż niestety posiada on podatność na wodę i trawę aż razy cztery :( Poza tym według mnie mało osób się nim interesuje (taka moja opinia o całym gatunku) i po prostu żal mi się robi tych biednych nosorożców.
Sposób trenowania (i inne): Oczywiście wpierw go wykluję, bo jako jajko nie miałby niczego z życia, a potem postaram się go ewoluować na jego ostatnie stadium. Będzie dostawał jagody, ataki z płytek oraz inne bonusy, a także możliwe, że raz uda się do Day Care. Będzie miał okazję brać udział w walkach, czy to forumowych, czy w przygodzie, a może nawet i w jakiś pokazach. Jeśli chodzi o troskę to zapewnię mu ją z nadwyżką, bo kocham wszystkie swoje Pokemony i staram się, aby były jak najszczęśliwsze.

Dlaczego na Polanie jako jajko jest jego ewolucja?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Luna 



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-06-04, 15:02   

Numer podania: #209
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Ralts
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Mam mało Pokemonów, fabularnie też dopiero zaczynam i przyda mi się takie wzmocnienie drużyny. Lubię tego stworka i od dawna czekałam na jakąś okazję, żeby go zdobyć.
Sposób trenowania (i inne): Zapewnię mu dużo troski i opieki i pozwolę, żeby wyzwolił swój wewnętrzny ukryty potencjał. Odwiedzimy kilka razy Day Care, tam będzie mógł osiągać dojrzałośćbi wbijać poziomy. Zagwarantuję mu wszystko, co najlepsze, nowe ataki, jagódki, coś ciekawego do trzymania i oczywiście ewolucje aż do finalnej formy.
_________________


Luna Tomoe Karta Postaci l Bank l Box l Trofea
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-04, 15:26   

Numer podania: #210
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Nincady
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Po pierwsze- żeby się bidulek nie marnował. Po drugie- ludzie, toż to Nincada! Możliwość mania 2 pokemonów w wyniku ewolucji z jednego działa na mnie lepiej niż jakaś promocja z Biedry. Poza tym trzeba przyznać, ten robalek jest całkiem uroczy z mordki i zwyczajnie go lubię :)
Sposób trenowania (i inne): Utulę go jak matka do cyca i wykluję. A kiedy już się wykluję zrobię wszystko, by to cudo mogło przejść ewolucję. Jeszcze nie wymyśliłam, co zrobiłabym z nim później, ale pewnie dostałby kilka ataków z płytek czy coś. No i czego jak czego, ale towarzystwa na pewno mu nie zabraknie ;)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-06-11, 11:42   

Numer podania: #211
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: widać, że to młodziutki i niedoświadczony pokemon, którego dosyć łatwo będzie poprowadzić w odpowiednią stronę, jeżeli będzie się do niego miało odpowiednie podejście. W dodatku jest całkiem tani, a każdy pokemon, który uratuje się przed Wielką Czystką powinien być zadowolony z nowej szansy, c'nie?
Sposób trenowania (i inne): się zobaczy. Mam sporo do zaoferowania, ale wszystko się jeszcze okaże. Być może będzie trenował w przygodzie, skoro jest pokemonem mrocznym.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-11, 13:43   

Numer podania: #212
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Uwielbiam tego pokemona. Wiele możliwości ewolucji, z czego większość jest naprawdę niesamowita. Design jest świetny - to chyba jeden z najsłodszych pokemonów, a po wbiciu odpowiedniego poziomu może być naprawdę użyteczny w walkach. Dodatkowo przyzwoita cena - wszystko super.
Sposób trenowania (i inne): Chciałbym go szybko wprowadzić do przygody i tam zająć się odpowiednim treningiem. Dodatkowo początkowo raczej większość zdobywanych RC/jagódek będzie wędrowało do Eevee. Przyda się też zapewne jakaś płytka. Będzie dobrze!
_________________
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-17, 14:00   

Numer podania: #213
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajko Drilbura
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Excadrill znajduje się na mojej liście ulubionych Pokemonów odkąd używałem go podczas gry w Pokemon Insurgence. Bardzo chciałbym skompletować na forum drużynę którą wtedy używałem, a Excadrill byłby pierwszym Pokemonem który zbliży mnie do osiągnięcia tego celu.
Sposób trenowania (i inne): Ze względu na brak większych ilości Enigm i RC raczej będzie to najzwyczajniej trening w przygodzie i walka z innymi Pokemonami.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-01, 16:13   

Numer podania: #214
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Dratini
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Już sam gatunek tego Pokemona jest pociągający, w końcu to pierwszy Poke-smok jaki istniał (do czasu pojawienia się Mega Charizarda X był jedynym w Kanto), i to jeszcze tak słodko wyglądający (po ewolucji się to zmienia, ale nadal jest fajny). A dlaczego ten konkretny? Charakter. Jego chęć ratowania innych, choć sam nie jest silny, po prostu mnie urzekła i z przyjemnością zobaczyłabym, jak staje się najprawdziwszym bohaterem.
Sposób trenowania (i inne): Skoro chce ratować świat, to na pewno musi stać się w tym celu silniejszy, a ja w tym mu pomogę. Będzie miał walki, płytki, jagody, cukierki, może Day Care, a jeśli zechce, to może i w pokazach weźmie udział. Na pewno też ewoluuje, w końcu bez kończyn raczej ciężko mu będzie zwalczać zło, a oprócz tego będzie dostawał solidną porcję miłości nie tylko od trenerki, a także od innych Pokemonów.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-07-01, 17:11   

Numer podania: 215
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Pichu
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Dlaczego? Bo to jest pokemon z wielkim potencjałem. Z chęcią pomogłabym Pichu wyewoluować ją w jej najwyższą formę. Dodatkowo jej abilitka może być bardzo przydatna zarówno w pokazach jak i walkach trenerskich. Urzekła mnie jej natura. Typowa kobieta prawda? Myślę, że mogłabym się z nią zaprzyjaźnić i stworzyć niesamowity duet.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno przygotuję ją do pokazów. Popracujemy wspólnie nad jej gracją i siłą jej ataków. Bedę starała się, by zdobyła jak najwięcej doświadczenia, aby w przyszłości stała się silną Raichu.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-02, 17:26   

Numer podania: #216
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Abra
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Nie ukrywam czuję sentyment do tego pokemona, gdyż nalezał on do mojego byłego gracza którego przygda - chociaż krótka - bardzo mi się podobała i tęskniłam motzno za nią. Abra to też pokemon którego nie mam jeszcze w teamie, a jak ewoluuje jest ona bardzo przydatnym pokemonem psychicznym - których nawiasem mówiąc też nie mam zbyt dużo.
Sposób trenowania (i inne): RC, jakiś item do trzymania (nie myślę raczej o M.Stone ale może kiedyś...), enigmy, płytki, treningi w przygodzie i poza nią. Dużo interakcji z nią w prpzygodzie, żeby rozwijała się też fabularnie a nie tylko mechanicznie ;)
_________________

------------
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-17, 11:27   

Numer podania: #217
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Totodile
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Krokodylek z niego uroczy, a jego zamiłowanie do cosplay'u (bo te jego przebieranki właśnie tym są) tylko dodaje mu uroku, a jeszcze to udawanie Nessie ... Poza tym sam jego gatunek należy do tych, które lubię, więc takie połączenie (podobający mi się charakter + podobający mi się gatunek) powoduje u mnie chęć przygarnięcia go.
Sposób trenowania (i inne): Dostanie to, co każdy: poziomy z bonusów, ataki z bonusów i płytek, jagody, cukierki, jeśli będzie chciał, to i walki, a na pewno Pokazy, bo skoro lubi się przebierać i grać, to na nich powinien czuć się dobrze. Oprócz tego będzie kochany i będzie miał okazję zyskać nowych przyjaciół.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Luna 



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-07-17, 14:41   

Numer podania: #218
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajo Munchlaxa
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Dla mnie Munchlax i jego ewolucja są na swój sposób urocze, a ze względu na moveset i gabaryty niewątpliwie przydatne w przyszłości w teamie. Szkoda, żeby taki potencjał się zmarnował i przepadł na etapie jajka, bez szansy na zabłyśnięcie i rozwój.
Sposób trenowania (i inne): Standardowy, bez żadnych udziwnień. Najpierw zadbam o to, żeby stworek się wykluł, a potem otoczę go opieką, dam kilka TM, Rare Candy i wszystko, czegp będzie potrzebował.
_________________


Luna Tomoe Karta Postaci l Bank l Box l Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-08-01, 16:37   

Numer podania: 219
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3429.htm#69345
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lodowy Lapras (15lv)
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to bardzo nietypowy pokemon, który swoim wyglądem odbiega od naturalnie występujących w naturze Laprasów, dlatego nie chciałbym, aby taki ewenement, najpewniej na światową skalę, zniknął w gąszczu innych pokemonów.
Sposób trenowania (i inne): Najpierw treningi, które będą miały na celu nauczenie go większej ilości przydatnych ataków. Laprasy nie posiadają ewolucji, także będę mógł większy nacisk nałożyć na wzmacnianie jego siły, aniżeli bezmyślne zdobywanie poziomów. Co nie oznacza, że od czasu do czasu nie dostanie ona jakiegoś cukierka czy jagódki.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-08-01, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-01, 16:52   

Numer podania: 220
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3391.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lodowego Laprasa
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to unique, który został stworzony przeze mnie na potrzeby eventu w MG. Zależy mi na tym, by nie trafił w przypadkowe ręce, jako, że już samo jego stworzenie kosztowało mnie bardzo dużo pracy i byłam bardzo dumna z efektu. Jeśli istnieje możliwość włożenia w niego jeszcze więcej, tym razem fabularnie, to z chęcią się tego podejmę. Poza tym Yuuji planuje przepłynąć na inny kontynent, a Lapras bardzo by mu w tym pomógł ;)
Sposób trenowania (i inne): Jako, że nie jest to pokemon, który ewoluuje, zapewne nie byłoby potrzeby trenowania go poza przygodą, choć nie wykluczam dokarmienia go paroma jagodami, by poznał jakiś przydatny atak. Oprócz tego na pewno także poziomy z comiesięcznego bonusu, a nawet takowe ataki.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-01, 16:52   

    Formularz
    Numer podania: 221
    Link do KP: klik
    Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Torchic "xxx" (bo taki biedny bezimienny :<)
    Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Podoba mi się strasznie jego ostatnie stadium ewolucji no i rzecz jasna Mega Evo. Do tego ma naprawdę fajny charakter i jako stworek chcący zostać championem będzie idealnym kompanem podróży Cynthii.
    Sposób trenowania (i inne): Chcę na pewno trenować go w przygodzie, bo aktualnie nie ma zbyt wielu innych możliwości. Dołączy do mojej drużyny i z biegiem czasu będzie stawał się silniejszy. Może wraz z rozwojem karty postaci dostanie jakieś enigmy z ogródka albo odwiedzi Day-Care, pewnie jakieś RC też się znajdą. :3
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-08-01, 17:02   

Formularz
Numer podania: 222
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/509.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Torchic Kian
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Torchic to taki uroczy kurczaczek, który później wyrasta na silnego koguta potrafiącego powalić swoimi kopniakami. Myślę, że ten konkretny mógłby dobrze dogadać się z niektórymi członkami mojej drużyny i znaleźć wśród nich przyjaciół, więc samotny to on nie będzie. Oprócz tego każdy, kto ma trochę oleju w głowie jest u mnie mile widziany (ale głupich też przyjmuję :mrgreen: ).
Sposób trenowania (i inne): Na pewno ewoluuje w Blazikena, a nawet przejdzie Mega Ewolucję; dostanie poziomy, ataki; może weźmie udział w jakiś Pokazach, ale na pewno będzie miał szansę trochę się pobić z innymi; będzie miał miejsce wśród innych Pokemonów, więc nie będzie samotny i jeszcze będzie miał okazję pozwiedzać różne miejsca.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.