Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na crystalowych liderów
Autor Wiadomość
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-08-22, 15:38   

Nie rezygnuję i chce walczyć. W końcu nie mam nic wielkiego do stracenia xD
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-22, 15:46   

No nie wiem mam dylemat. Z jednej storny liczyłam na to, że można będzie zmieniać składy na ultra s&m i już nawet sobie przygotowałam bo fajnie jest liderem. Z drugiej storny znając kostki które mnie nie lubią, pewnie będzie to wyglądać tak jak zawsze i mogę się pożegnać na zawsze z fuchą lidera a powtórzę, jest to dla mnie naprawdę fajne. No i kolorek fioletowy do mnie pasuje. Dobra chrzanić to, będę walczyć.
_________________

------------
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-22, 18:28   

Jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie... (i tu coś było, ale nie pamiętam co, w każdym razie zachęcało do ryzykowania ^^).

A więc proszę państwa będziemy mieć aż 4 walki, bo najpierw te półfinałowe, a potem jedną, w której zwycięzcy poprzednich zawalczą o stanowisko piątego lub drugiego lidera, oraz drugą, w której przegrani z poprzednich starć zawalczą o stanowisko lidera pierwszego lub... lub nic [*]

Generator losowania zadecydował, że pary będą następujące:
Dante z Sosikiem
Black Lotus z Kaiwe


Jest jeszcze sprawa sędziów...
Jednym będzie Keisuke, który zgodził się poprowadzić dwie walki, więc potrzebny nam jeszcze jeden sędzia, który weźmie na swoje barki pozostałe dwie. A żebyście nie musieli ogarniać dwóch pojedynków jednocześnie, obydwoje dostaniecie po jednym z pierwszej tury, a potem po jednym z drugiej - które dobiorę losowo, aby uniknąć spin ;; Pomarańczową rangę oprócz Keia i Mhroka mają: Did, Shu, Szop i Conan, więc liczę, że ktoś z tej czwórki podejmie się wyzwania - obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Tu zasady pojedynków:
1. Walki przeprowadzone zostaną według systemu forumowego.
2. Walki poprowadzi Keisuke i DJSonaX.
3. Każdy (zarówno walczący jak i sędzia) na odpis w walce ma 48h, a walczący nie może zgłosić nieobecności dopóty, dopóki pojedynki się nie zakończą (tzn może, ale wtedy automatycznie zostanie zdyskwalifikowanym). Wiem, że rygorystycznie, aczkolwiek chcemy załatwić to jak najszybciej.
4. Jeśli któryś z walczących nie odpisze na czas podczas swojej kolejki, wówczas automatycznie zostaje zdyskwalifikowany (nie ma dodatkowych kar), a jego przeciwnik wygrywa walkowerem.
5. Wszystkie walki będą 1vs1, a walczycie stworkami (każdy jednym), jakie sobie wybraliście do liderowskiego składu. Od momentu założenia przez Keia/DJSonaX tematu z walką, macie 48h na wysłanie mu na PW nazwy jednego stworka ze swojego liderowskiego składu, którego wybieracie do walki, rzecz jasna nie wiedząc, jakie Poki wystawi wasz przeciwnik.
5.2 W drugiej walce możecie wymienić Poka na innego, oczywiście również musi być to któryś z tych wybranych do liderowskiego składu.
6.Walki zostaną założone i poprowadzone tutaj, więc zaglądajcie do działu na bieżąco.
7. Walczący nie dostają nic za walki, gdyż mają one na celu wyłonić lidera (w tym wypadku aż trzech!). Za to sędziowie otrzymają wynagrodzenie takie jak za prowadzenie walk graczy z liderami.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-08-22, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-22, 18:34   

Zgadzam się na bycie drugim sędzią w turnieju. Czy tam coś (Nie czytałem całego postu)
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-22, 18:39   

Świetnie ♥

W takim razie rozlosowałam Wam na razie starcia z pierwszego etapu:
Walkę Dantego z Sosikiem poprowadzi Szop.
Walkę Black Lotusa z Kaiwe poprowadzi Keisuke.

Możecie je już śmiało zakładać :)


Jeszcze do Black Lotusa i Kaiwe:
- jeśli aktualnie prowadzisz jakąś walkę jako lider, normalnie doprowadzasz ją do końca
- jeśli ktoś Cię wyzwał, ale jeszcze nie założyłeś/aś mu wątku z walką, już tego nie robisz, a owy ktoś musi poczekać na nowych liderów
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-08-22, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-29, 22:14   

Kaiwe postanowiła zrezygnować z udziału w walce w drugiej turze, która miała na celu wyłonienie lidera pierwszego.

Dowód, żeby nie było ;;

Dlatego też Dante bądź Sosik (w zależności od tego, który z nich przegra w aktualnie trwającym między nimi pojedynku) od razu zostanie liderem pierwszym. No i zostanie do przeprowadzenia (przez niezastąpionego Kejcia) zostanie tylko finał, w którym wyłonimy lidera piątego i lidera drugiego ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-09-02, 14:52   

Finał zakończony. Oto nasi nowi liderzy:
- Sosik jako lider piąty
- Black Lotus jako lider drugi
- Dante Aligieri jako lider pierwszy

Drużynę Sosika wrzucę wkrótce, Dante musi dosłać mi jeszcze jednego Poka do swojego teamu, natomiast Mhroka vel Black Lotusa poproszę o cały skład według tych zasad:
Cytat:
Lider drugi (Pokemony skrzydlate):
~ Używa dwóch z sześciu pokemonów. Każdy z nich ma 9 dowolnie wybranych ruchów spośród wszystkich możliwych do poznania przez pokemona + TM40 Aerial Ace (o ile Pokemon może umieć ten atak).
~ Nie może posiadać mega Pokemona.
~ Nie może posiadać żadnego Ultra Beast.
~ Nie może posiadać żadnego Pokemona trzymającego Z-Crystal.

Dodatkowo o przedmiotach do trzymania:
- Kilka Pokemonów jednego lidera nie może trzymać tego samego przedmiotu.
- Mega Stone dostępny jest od lidera czwartego wzwyż.
- Z-Crystals dostępne są od lidera trzeciego wzwyż. Lider trzeci i czwarty mogą mieć po jednym Pokemonie posiadającym jakikolwiek Z-Crystal, lider piąty i szósty po dwa, natomiast siódmy, ósmy i dziewiąty po trzy. Rzecz jasna należy pamiętać, że nie mogą być to dwa bądź trzy te same Z-Crystals.
- Pokemony nie mogą trzymać jagód.


Gratulacje chłopcy!
I dużeeee podziękowania dla naszych sędziów ^^
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-27, 14:43   


Zwolniły się miejsca na:
- lidera Pokemonów Skrzydlatych - lider drugi;
- lidera Pokemonów Kotowatych - lider trzeci;
- lidera Pokemonów Gryzoni - lider czwarty.
Wszystkie potrzebne informacje (czas na odpis, profity ze stanowiska, zasady obowiązujące podczas walk itp.) znajdziecie TUTAJ.

Dane liderów:
    Lider drugi:
    ~ Używa dwóch z sześciu pokemonów. Każdy z nich ma 9 dowolnie wybranych ruchów spośród wszystkich możliwych do poznania przez pokemona + TM40 Aerial Ace (o ile Pokemon może umieć ten atak).
    ~ Nie może posiadać mega Pokemona.
    ~ Nie może posiadać żadnego Ultra Beast.
    ~ Nie może posiadać żadnego Pokemona trzymającego Z-Crystal.

    Lider trzeci:
    ~ Używa trzech z sześciu pokemonów. Każdy z nich ma 11 dowolnie wybranych ruchów spośród wszystkich możliwych do poznania przez pokemona + TM01 Hone Claws (o ile Pokemon może umieć ten atak).
    ~ Nie może posiadać mega Pokemona.
    ~ Nie może posiadać żadnego Ultra Beast.
    ~ Może posiadać jednego Pokemona trzymającego Z-Crystal.

    Lider czwarty:
    ~ Używa trzech z sześciu pokemonów. Każdy z nich ma 13 dowolnie wybranych ruchów spośród wszystkich możliwych do poznania przez pokemona + TM10 Hidden Power (o ile Pokemon może umieć ten atak).
    ~ Może posiadać mega Pokemona.
    ~ Nie może posiadać żadnego Ultra Beast.
    ~ Może posiadać jednego Pokemona trzymającego Z-Crystal.

Co musi spełniać lider?
- znać regulamin (forumowy i dot. walk z liderami) oraz zasady i system walk
- potrafić wymyślać ciekawe taktyki (walka nie może wyglądać: "Pikachu Thuder", "Staryu Swift"), a tym samym znać się na działaniu ataków
- mieć odrobinę wolnego czasu gotowego poświęcić na odpisy graczom walczącym z liderem, którym jesteś (odpis każdemu przynajmniej raz na tydzień, w przypadku nieobecności lidera raz na dwa tygodnie)
- nie popełniać zbyt wielu błędów podczas pisania
- nie mieć słomianego zapału

Kara za odejście z posady!
Jeżeli postanowisz odejść z posady lidera spotka Cię surowa kara. Nie możesz wziąć udziału w najbliższych dwóch wyborach na lidera (no wiecie... często ktoś odchodzi, a potem po miechu przychodzi i znów chce być np. modem). Oprócz tego, jeżeli odejdziesz w ciągu miesiąca od zostania liderem, płacisz 10.000$ kary.

Formularz
Najpierw wyślij mi na PW część testową (identyczna dla wszystkich liderów), bez której Twój formularz nie zostanie zaliczony.
Cytat:
1. Czy lider może zmieniać moveset i umiejętności swoich Pokemonów, jeśli aktualnie nikt z nim nie walczy?
2. Ile czasu na odpis w walce ma lider, który zgłosił dziesieciodniową nieobecność?
3. Czy lider może stracić swoje stanowisko, jeśli zapomina odpisywać na czas w walkach (co oznacza walkowery dla wyzywających go graczy)?
4. Trener nie ma tylu Pokemonów, iloma powinien walczyć lider. Czy w tej sytuacji lider zmuszony jest do uszczuplenia swojego składu, by użyć ich tyle, ile może maksymalnie wystawić wyzywający go gracz?
5. Ile jednocześnie walk może prowadzić jeden lider?
6. Czy lider może pominąć zadanie dla wyzywającego go trenera i rozpocząć od razu pojedynek?
7. Ile medykamentów podczas walki może użyć lider?
8. Czy statystyka ataku może zostać obniżona o 90%?
9. Czy trener bądź lider mogą skopiować swoją taktykę i użyć ją ponownie bez wprowadzania żadnych zmian?
10. Jak działa w walkach ruch Teleport?
11. Jak często w walce Pokemon może wykonywać Z-Move?
12. Czy jeśli jeden z zaplanowanych na turę ataków nie powiedzie się, walczący może wykonać jeszcze jedne ruch (tj. 5 ataków zamiast 4)?
13. Ile we wzorze do wyliczania obrażeń wynosi mnożnik, jeśli dany ruch był krytyczny?
14. Czy jeśli walczący nie wspomni w swojej taktyce o uniku, jego Pokemon nadal ma podstawową szansę (12,5%) na uniknięcie ataków przeciwnika?
15. Czym różni się zatrucie od ciężkiego zatrucia?


Teraz wklej tutaj formularz na lidera, którym chcesz zostać:
  • Lider drugi (Pokemony Skrzydlate)
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img][/center]
[size=9][b]Sześć Poków skrzydlatych (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):[/b]
[b]Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza:[/b]
[b]Czy spełniasz wszystkie wymagania?:[/b]
[b]Informuję, że wysłałem/am już [u]część testową[/u] na PW do Daisy7.[/b][/size]

  • Lider trzeci (Pokemony Kotowate)
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img][/center]
[size=9][b]Sześć Poków kotowatych (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):[/b]
[b]Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza:[/b]
[b]Czy spełniasz wszystkie wymagania?:[/b]
[b]Informuję, że wysłałem/am już [u]część testową[/u] na PW do Daisy7.[/b][/size]

  • Lider czwarty (Pokemony Gryzonie)
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img][/center]
[size=9][b]Sześć Poków gryzoni (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):[/b]
[b]Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza:[/b]
[b]Czy spełniasz wszystkie wymagania?:[/b]
[b]Informuję, że wysłałem/am już [u]część testową[/u] na PW do Daisy7.[/b][/size]


~ Wybory potrwają do 04.07.2018 r., godz: 20:00 ~

~ Dopóki liderzy drugi, trzeci i czwarty nie zostaną wybrani, nie można wyzywać ich do walki. I żadnego zajmowania sobie kolejki, bo będę usuwała takie posty ~

~ Pamiętaj, że bez odznaki lidera drugiego/trzeciego/czwartego, nie możesz wyzywać kolejnych liderów ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-06-27, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-06-27, 19:52   


Sześć Poków gryzoni (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):

Shiny Mega Lopunny

Ataki:
Bounce, Dig, Double Team, Drain Punch, Fire Punch, Ice Punch, Protect, Rest, Shadow Ball, Sleep Talk, Teeter Dance, Thunder Punch, Water Pulse + Hidden Power
Umiejętność:
Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzymany przedmiot:
(nie trzyma Mega Stone, bo na 100lvl go "wsiąkł")
Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego ten przedmiot są silniejsze o 20%.

Alolan Sandslash

Ataki:
Aerial Ace, Aqua Tail, Earthquake, Frost Breath, Hail, Hone Claws, Icicle Crash, Metal Burst, Protect, Rest, Sleep Talk, Super Fang, X-Scissor + Hidden Power
Umiejętność:
Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzymany przedmiot:
Icy Rock - przedłuża długość śnieżycy wywołanej przez Hail przez zdolność Snow Warning z 5 do 8 tur.

Nidoqueen

Ataki:
Crunch, Earth Power, Earthquake, Fire Punch, Hone Claws, Ice Beam, Rest, Sleep Talk, Smack Down, Super Fang, Thunderbolt, Toxic, Venoshock + Hidden Power
Umiejętność:
Sheer Force - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%. Umiejętność neutralizuje negatywne działanie Life Orb, kiedy używane są ataki mające drugi efekt (z wyjątkiem Flare Blitz).
Trzymany przedmiot:
Life Orb - podnosi siłę ataku o 30%, jednak przy każdym użyciu ataku zabiera 10% max. HP Poka. Kula nie zadaje obrażeń tylko, gdy pokemon jest chroniony przez Magic Guard albo Sheer Force (umiejętności).

Raichu

Ataki:
Brick Break, Dig, Disarming Voice, Electric Terrain, Encore, Grass Knot, Knock Off, Rest, Signal Beam, Sleep Talk, Surf, Teeter Dance, Thunderbolt + Hidden Power
Umiejętność:
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzymany przedmiot:
Air Ballon - uodparnia Pokemony na ataki typu ziemnego.

Alolan Raticate

Ataki:
Assurance, Dig, Final Gambit, Knock Off, Protect, Rest, Revenge, Sleep Talk, Sludge Bomb, Snatch, Stomping Tantrum, Super Fang, U-turn + Hidden Power
Umiejętność:
Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzymany przedmiot:
Zoom Lens - Zwiększa celność pokemona o 20%, jeśli ten atakuje jako drugi.

Typhlosion

Ataki:
Aerial Ace, Brick Break, Burn Up, Double Team, Earthquake, Flamethrower, Fling, Rest, Rollout, Sleep Talk, Solar Beam, Sunny Day, Toxic + Hidden Power
Umiejętność:
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzymany przedmiot:
Shell Bell - Za każdym razem, gdy Pokemon trzymający ten przedmiot zada obrażenia, leczy mu 1/8HP od zadanych obrażeń.


Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza:

- No dobrze, A. Sandslash, pokaż swojemu kuzynowi z Kanto kto tutaj rządzi. Wpierw wywołaj burzę śnieżną za pomocą Hail, aby nie tylko otrzymywał on obrażenia zadane przez grad, ale także żebyś podwoił swoją prędkość. Teraz, kiedy masz taką przewagę, spróbuj szybko zajść go od tyłu i ugryźć swym Super Fang, który powinien odebrać mu aż połowę zdrowia, po czym oddal się na moment, starając się uniknąć potencjalnej kontry ze strony przeciwnika. Gdy ten zmniejszy odległość, raz jeszcze zaskocz go od tyłu i ponownie Super Fang, aby znowu zabrać mu sporą część życia, dzięki czemu powinno mu pozostać go tylko 25%. Na koniec, skoro jesteś blisko niego, dmuchnij mu w twarz krytycznym Frosth Breath, po którym wróg będzie ledwo stał na nogach. Nie zapomnij jednak, że dopóki może walczyć, dopóty może ciebie zranić, dlatego miej się stale na baczności i bądź gotowy w każdej chwili wykonać unik.

Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak.
Informuję, że wysłałam już część testową na PW do Daisy7.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-27, 20:58   

Moi mili państwo, szok i niedowierzanie, poszukujemy jeszcze lidera trzeciego - od pokemonów kotowatych. Wszystkie ważne informacje macie w moim poprzednim poście (ten nad formularzem Sayuri). Podsumowując - możecie zapisywać się na czwartego, trzeciego bądź drugiego lidera! Tylko pamiętajcie o części testowej ;*
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-27, 21:17   

Przez was mam dylematy :v
_________________

------------
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-06-27, 21:45   


Sześć Poków gryzoni (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):

Cytat:
Alolan Raichu

Ataki: Nasty Plot, Psyshock, Psychic, Thunderbolt, Focus Blast, Electric Terrain, Surf, Agility, Wild Charge, Double Team, Thunder Wave, Electro Ball, Rain Dance + Hidden Power (Water)
Umiejętność: Surge Surfer - Gdy na polu znajduje się Electric Terrain, szybkość pokemona z tą zdolnością zostaje podwojona.
Trzyma: Fightinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków walczących przez All-Out Pummeling.


Cytat:
Sandslash

Ataki: Earthquake, Sandstorm, Swords Dance, Dig, Slash, Toxic, Brick Break, Aerial Ace, Shadow Claw, Poison Jab, Night Slash, Super Fang, Knock Off + Hidden Power (Electric)
Umiejętność: Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.


Cytat:
Raticate

Ataki: Facade, Snatch, Switcheroo, Super Fang, Revenge, Reversal, Flame Wheel, Double Team, Bulk Up, Endeavor, Swords Dance, Zen Headbutt, Knock Off + Hidden Power (Fairy)
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: Flame Orb - Na koniec każdej tury, pokemon, który trzyma przedmiot, otrzymuje status oparzenia [burn].


Cytat:
Shiny Mega Lopunny

Ataki: Return, High Jump Kick, Power-Up Punch, Encore, Fake Out, Ice Punch, Drain Punch, Fire Punch, Thunder Punch, Low Sweep, Bounce, Charm, Baton Pass + Hidden Power (Flying)
Umiejętność: Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma: Mega Stone - zapewnia formę mega.


Cytat:
Azumarill

Ataki: Belly Drum, Aqua Jet, Play Rough, Liquidation, Waterfall, Knock Off, Rest, Attract, Ice Punch, Muddy Water, Superpower, Ice Beam, Rain Dance + Hidden Power (Fire)
Umiejętność: Huge Power - Pokemon z tą umiejętnością ma podwojoną statystykę ataku.
Trzyma: Chesto Berry - budzi śpiącego pokemona


Cytat:
Chesnaught

Ataki: Spikes, Wood Hammer, Synthesis, Leech Seed, Drain Punch, Spiky Shield, Needle Arm, Belly Drum, Pain Split, Super Fang, Seed Bomb, Superpower, Iron Head + Hidden Power (Dark)
Umiejętność: Bulletproof - Chroni użytkownika przed niektórymi atakami, które oparte są na kulach bądź bombach (np: Acid Spray)
Trzyma: Rocky Helmet - Pokemon trzymający zadaje obrażenia (o wartości 1/6 max. HP wroga) przeciwnikowi przy każdym fizycznym ataku wrogiego pokemona.


Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza: Raichu, zacznij od wykonania Electric Terrain, aby aktywować swoją umiejętność. Dzięki niej będziesz o wiele szybszy i bardziej będziesz mógł poczuć falę podczas walki. Następnie wykonaj Electro Ball, który dzięki aktywacji twojej umiejętności, będzie silniejszy. Tak mocno uderzony oponent na pewno dogłębnie poczuje twoje flow. Później wykonaj Psychic, aby nieco wstrząsnąć swoim przeciwnikiem i pokazać mu nieco twojej psychicznej strony. Zaś na koniec czas na Focus Blast, ale nie taki zwykły, tylko podkręcony do formy All-Out Pummeling, dzięki Z-Crystal. Takie uderzenie na pewno pozostawi piętno na twoim przeciwniku. Pamiętaj oczywiście o unikach, ale dzięki twoim surferskim zdolnościom powinno to być dziecinnie proste.
Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak
Informuję, że wysłałem już część testową na PW do Daisy7.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-27, 23:07   


Sześć Poków gryzoni (trzeba podać ich: płeć, wybrane ataki, umiejętność, trzymany przedmiot - taki sam item nie może być ofiarowany kilku stworkom, Mega Stone dostępny od lidera czwartego):

Cytat:


Mega Lopunny
------------------------------------
Poznane ataki: Healing Wish, Power-Up Punch, Work Up, Dig, Laser Focus, Thunder Punch, Ice Punch, Fire Punch, Atrract, Cosmic Power, Toxic, Drain Punch, Teeter Dance, Hidden Power (dark)
Ability: Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma: Mega Stone



Cytat:


Typhlosion
------------------------------------
Poznane ataki: Eruption, Smokescreen, Lava Plume, Toxic, Flame Charge, Sunny Day, Seismic Toss, Mud-Slap, Thunder Punch, Blast Burn, Solar Beam, Nature Power , Hidden Power (eletric)
Ability: Blaze - kiedy HP pokemona spada poniżej 1/3, ataki typu ognistego zadają o 1,5 raza więcej obrażeń
Trzyma: Charcoal - Podnosi moc ataków typu ogień o 20%



Cytat:


Nidoking
------------------------------------
Poznane ataki: Toxic Spikes, Horn Drill, Megahorn, Thunder Punch, Super Fang, Drill Run, Venom Drench, Amnesia, Venoshock, Toxic, Focus Energy, Flamethrower, Focus Punch , Hidden Power (grass)
Ability: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: Fightinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków walczących przez All-Out Pummeling



Cytat:


Raichu
------------------------------------
Poznane ataki: Rain Dance, Thunder, Surf, Seismic Toss, Nasty Plot, Telekinesis, Zap Cannon, Knock Off, Magnet Rise, Volt Switch, Charge, Electric Terrain, Grass Knot, Hidden Power (ice)
Ability: Static - przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika
Trzyma: Metronome - Gdy pokemon powtarza jeden atak, jego siła stopniowo wzrasta o 20% podstawowej mocy (base power) tego ciosu



Cytat:


Alola Raichu
------------------------------------
Poznane ataki: Nasty Plot, Electric Terrain, Wild Charge, Thunder Wave, Rain Dance, Thunder, Magnet Rise, Surf, Charge Beam, Telekinesis, Wish, Laser Focus, Seismic Toss, Hidden Power (grass)
Ability: Surge Surfer - Gdy na polu znajduje się Electric Terrain, szybkość pokemona z tą zdolnością zostaje podwojona.
Trzyma: Shell Bell - Za każdym razem, gdy Pokemon trzymający ten przedmiot zada obrażenia, leczy mu 1/8HP od zadanych obrażeń



Cytat:


Sandslash
------------------------------------
Poznane ataki: Super Fang, Swords Dance, Sandstorm, Dig, Aerial Ace, Brick Break, Toxic, Work Up, Night Slash, Metal Claw, Stealth Rock, Attract, Shadow Calw, Hidden Power (fire)
Ability: Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej.
Trzyma: Safety Goggles - Chroni pokemona od obrażeń wywołanych zmianą pogody i ataków polegających na rozsypaniu proszku




Napisz taktykę dla swojego Poka (jednego z wyżej wypisanych) walczącego z dowolnym stworkiem innego gracza: Sandslash zaczniemy od rozszalania tutaj Sandstorm, która będzie przeszkadzać Espeonowi a tobie tylko pomoże! Teraz śmigaj mi do niej i zaatakuj ją cholernie dobrym ruchem - Super Fang. To pięknie zdejmie jej połowę życia i pozwoli ci na szybkie uzyskanie przewagi. Pamiętaj, że piasek pozwoli ci się też ukryć więc natychmiast zwiekszaj od niej dystans. Będziesz miała wtedy więcej czasu na unik a ona będzie musiała dłużej cię szukać, więc ta pogoda to same plusy. Skorzystaj z jednego ze skalnych łuków które tutaj są, skąd zeskoczysz na nią i uderzysz Super Fang. Dlaczego znowu? A no dlatego, że TERAZ masz okazję niemal ją znokautować - atakuj szybko Night Slash! Ale pomimo tego co planujemy robić, pamiętaj ciągle o unikach!
Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tag.
Informuję, że wysłałem/am już część testową na PW do Daisy7.
_________________

------------
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-04, 21:19   

Czas na zapisy się skończył. Jak na złość mamy trójkę kandydatów na tego samego lidera :I Sprawdźmy, jak poradzili sobie z częścią testową. Oto poprawne odpowiedzi:
Cytat:
1. Czy lider może zmieniać moveset i umiejętności swoich Pokemonów, jeśli aktualnie nikt z nim nie walczy?
Odp. Nie.
2. Ile czasu na odpis w walce ma lider, który zgłosił dziesieciodniową nieobecność?
Odp. Dwa tygodnie.
3. Czy lider może stracić swoje stanowisko, jeśli zapomina odpisywać na czas w walkach (co oznacza walkowery dla wyzywających go graczy)?
Odp. Tak. Dla zainteresowanych: mówi o tym 15. punkt w regulaminie walk z liderami.
4. Trener nie ma tylu Pokemonów, iloma powinien walczyć lider. Czy w tej sytuacji lider zmuszony jest do uszczuplenia swojego składu, by użyć ich tyle, ile może maksymalnie wystawić wyzywający go gracz?
Odp. Nie.
5. Ile jednocześnie walk może prowadzić jeden lider?
Odp. Trzy.
6. Czy lider może pominąć zadanie dla wyzywającego go trenera i rozpocząć od razu pojedynek?
Odp. Nie.
7. Ile medykamentów podczas walki może użyć lider?
Odp. Jednego.
8. Czy statystyka ataku może zostać obniżona o 90%?
Odp. Nie.
9. Czy trener bądź lider mogą skopiować swoją taktykę i użyć ją ponownie bez wprowadzania żadnych zmian?
Odp. Nie.
10. Jak działa w walkach ruch Teleport?
Odp. Nie działa x')
11. Jak często w walce Pokemon może wykonywać Z-Move?
Odp. Pokemon może wykonać tylko jeden Z-Move na turę (czyli na jedną taktykę). Po wykonaniu Z-Move, Pokemon nie może użyć w następnej turze żadnego Z-Move, dopiero w tej jeszcze dalszej (np. w pierwszej taktyce jest Z-Move, w drugiej nie ma - odpoczynek, w trzeciej znów jest).
12. Czy jeśli jeden z zaplanowanych na turę ataków nie powiedzie się, walczący może wykonać jeszcze jedne ruch (tj. 5 ataków zamiast 4)?
Odp. Nie.
13. Ile we wzorze do wyliczania obrażeń wynosi mnożnik, jeśli dany ruch był krytyczny?
Odp. 1,5.
14. Czy jeśli walczący nie wspomni w swojej taktyce o uniku, jego Pokemon nadal ma podstawową szansę (12,5%) na uniknięcie ataków przeciwnika?
Odp. Nie.
15. Czym różni się zatrucie od ciężkiego zatrucia?
Odp. Zatrucie odbiera pokemonowi 1/16 HP co turę, natomiast ciężkie zatrucie odbiera 1/16 HP w pierwszej turze, 2/16 w drugiej turze, 3/16 w trzeciej turze itd, stając się z każdą turą silniejsze.

A tutaj wyniki:
    SayuriSagi - 15/15
    Black Lotus - 13/15
    Kaiwe - 15/15

Jak widać, dziewczyny teoretycznie poradziły sobie najlepiej, ale to nie koniec punktacji.
Mhroku, nie możesz dać Azumarill Chesto Berry do trzymania, o czym jest mowa na samym dole w "Regulaminie walk z liderami".
Sayuri mocno nagrabiła sobie u mnie tym, że zrezygnowała z posady lidera trzeciego na rzecz czwartego, podczas gdy trwała aktualnie jej walka z userem, który ją wyzwał. Niezbyt to przykładne zachowanie jak na lidera :v

Podsumowując, liderem czwartym zostaje Kaiwe.
Zostaje kwestia lidera trzeciego i drugiego. Mhrok zwalił teorię, a Sayu zachowała się nagannie. Proponuję walkę o posadę lidera trzeciego (drugim zostanie przegrany). No chyba, ze któreś z Was (Mhrok i Sayu) nie jest zainteresowane tymi posadami i rezygnuje. Dajcie czym prędzej znać.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-07-05, 07:02   

Zgadzam się na propozycję Mhroka, którą przedstawił Daisy, tylko jeszcze chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz.

Przy poprzednich wyborach były cztery osoby na jedno stanowisko, w tym Mhrok i Kaiwe (wtedy liderzy). Aby móc o nie walczyć musieli zrezygnować ze swoich obecnych pozycji, na co się obydwoje zgodzili. Kiedy wylosowano, kto z kim walczy, Daisy napisała coś takiego:
Cytat:
Jeszcze do Black Lotusa i Kaiwe:
- jeśli aktualnie prowadzisz jakąś walkę jako lider, normalnie doprowadzasz ją do końca
- jeśli ktoś Cię wyzwał, ale jeszcze nie założyłeś/aś mu wątku z walką, już tego nie robisz, a owy ktoś musi poczekać na nowych liderów

W momencie, kiedy dała o tym informację, Mhrok już prowadził walkę -> link, a zakończył ją prawie miesiąc po wynikach bitwy o lidera.
Teraz, tak samo jak oni wtedy, postanowiłam skorzystać z okazji i awansować, a więc musiałam się zrzec swego stanowiska. Jeszcze tego samego dnia Kyuubi zamknęła moją walkę z Księciem (link), co mnie zaskoczyło, bo sądziłam, że ja także, jak oni, będę musiała ją dokończyć, ale uznałam, że Kyuu i Daisy tak ustaliły, więc się nie pytałam. Teraz, kiedy podano wyniku, Daisy napisała, że nagrabiłam u niej, bo postanowiłam startować w wyborach, chociaż miałam już prowadzoną walkę i jeszcze nazwała moje zachowanie nagannym, czego w ich przypadku nie zrobiła.
Więc się pytam: dlaczego Mhrok i Kaiwe musieli normalnie dokończyć walki, a moją zaraz zamkniętą i jeszcze za to ochrzaniono?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.