Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-07-01, 17:57   

Shin
Cytat:
Do czego służy Alola Thunder Stone?: Jestem pewien na 98% że jest potrzebny dla pokemonów typu electric, ale w wersji Alola. Oczywiście tylko dla tych które ewoluują przez Stone'a, duh.

W takim razie proszę wymienić, jakie Pokemony mogą ewoluować w wersję alolańską przy pomocy tego kamyczka ;w;

I cóż... nie ukrywam, że trochę przerażają mnie Twoje odpisy, a także wszechobecny motyw żołnierzy .-. Ale okey... co kto lubi. Nóż widelec trafi się szaleniec fanatyk psychodelicznych nietypowych przygód.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-01, 18:33   

Ogarnij to co chce Daisy i będę na tak xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Shin 
Zdradzony Przez Shuu



Wiek: 21
Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-01, 19:47   

;-;
Z tego co się dowiedziałem na internetach, i co potwierdza Alola Thunder Stone w naszym sklepie z kamykami, to jeśli damy go Pikachu to bum bum i mamy Alola Raichu, który pewnie wygląda jak kupa, jak wszystko z Alola, ale co kto lubi.

A te odpisy to specjalnie takie dałem, co by się wam mroczno na sercu zrobiło <3
_________________



|| Piorun || Nico || Gardenia
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-01, 19:49   

To teraz jestem na TAK. Poćkajmy jeszcze na Daisy, ale jak dla mnie możesz już myśleć jak będziesz dręczył te wszystkie duszyczki, co się do ciebie zapiszą xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-07-01, 23:05   



Wybacz, ale...
nie pozostawiasz mi wyboru...
jestem na...

TAK
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-20, 13:32   

Mogę prosić o formularz? ;3
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-07-20, 15:38   

Ależ oczywiście! Nie wiem czemu, ale cały czas mi się wydawało, że masz MG .-. Może to przez moda xD

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Jakie zależności występują między typem owadzim a mrocznym?:[/b]
[b]Czy waki z liderami odbywają się w przygodach graczy?:[/b]
[b]Czy gracz może schwytać Cosmoga lub Cosmoema?:[/b]
[b]Co charakteryzuję profesję poboczną hodowcy?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis graczom ma MG?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Wciel się w rolę ducha i wyjaśnij, czemu jest zrozpaczony:[/b]
[b]Miłość wisi w powietrzu, jednak obiekt zauroczenia Leslie nie zwraca na nią żadnej uwagi. Dziewczyna z prośbą o pomoc zwróciła się do szamanki. Opisz jej wygląd oraz zdecyduj, w jaki sposób postanowiła pomóc Leslie:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego dwa typy:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-07-20, 15:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-20, 17:03   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak sądzę. xD
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Bo przeceniałam możliwości, brałam za dużo graczy naraz i się wykańczałam ;f
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Cóż, siedzę teraz w pracy marnując masę czasu, więc pewnie przynajmniej raz dziennie.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 4
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: nie
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: 1
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: tak
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Come to the dark side, we don't have math.

~ Krótki teścik ~

Jakie zależności występują między typem owadzim a mrocznym?: Pokemony mroczne obrywają podwójnie od robaków.
Czy waki z liderami odbywają się w przygodach graczy?: tak
Czy gracz może schwytać Cosmoga lub Cosmoema?: nie, ale można Solgaleo lub Lunalę, jeśli są wolne w spisie legend.
Co charakteryzuję profesję poboczną hodowcy?: Pokemony wykluwają się z jajek na 5 levelu.
Ile czasu na odpis graczom ma MG?: tydzień, chyba, że gracz zezwoli na odpisy co 2 tygodnie.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: lubię czekoladowe mleko w tubce

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Wciel się w rolę ducha i wyjaśnij, czemu jest zrozpaczony:

- Jak to co się stało?! - zawyła dziewczyna, a raczej to, co z niej pozostało. - Obiecałam tym maluchom, że wytrenuję je na silne pokemony, tymczasem nie mogę nawet podnieść pokeballa, aby je pochwycić! - na dowód tego podfrunęła do kuli, która wcześniej umknęła Twojej uwadze i wzięła ją do ręki. Pokeball natychmiast przepłynął przez jej rękę, nie zmieniając swojego położenia nawet o milimetr. - Jak ja teraz dotrzymam danego słowa?!
Cóż, można by się było zastanawiać, czemu dziewczyna w ogóle złożyła stworkom taką obietnicę, skoro jest duchem, a duchy-trenerzy są raczej mało popularnym zjawiskiem.
- One tu przypłynęły rurami, żebym im pomogła, przeciskając się przez tą kupę... ścieków...! - zaryczała żałośnie, zapewne nie zdając sobie sprawy ze swojego niefortunnego doboru słownictwa. Jedna z kijanek spojrzała na Ciebie błagalnie. Wygląda na to, że sprawa jest zdecydowanie bardziej skomplikowana, niż mogłaś na początku przypuszczać. Ciekawe, jakie mroczne tajemnice skrywa to zamczysko...?

Miłość wisi w powietrzu, jednak obiekt zauroczenia Leslie nie zwraca na nią żadnej uwagi. Dziewczyna z prośbą o pomoc zwróciła się do szamanki. Opisz jej wygląd oraz zdecyduj, w jaki sposób postanowiła pomóc Leslie:

Zupełnie nie spodziewałaś się tego, że szamanka będzie wyglądała tak... zwyczajnie. Oczekiwałaś raczej słomianej spódnicy, gołej klaty, opalonego ciała i zmarszczek staruszki, tymczasem trafiłaś na kogoś, kogo można określić jako młodą, zorganizowaną bizneswoman. Szczęka Ci nieco opadła, więc szamanka spojrzała na Ciebie z politowaniem, odgadując Twoje myśli.
- Mamy XXI wiek, moja droga. Nikt normalny już nie świeci cyckami tylko po to, żeby uprawiać czary. - Poprawiła ciemny żakiet, a potem środkowym palcem podsunęła okulary do góry. Ciemne oczy spoglądały na Ciebie zza złotych, wąskich oprawek. Była szczupła i ładna, z włosami koloru mlecznej czekolady spiętymi w elegancki koczek. Gdyby uczyła w szkole, pewnie byłaby obiektem westchnień każdego gimnazjalisty. - Wiesz, nie można nikogo zmusić do miłości, takie czary są zazwyczaj opłakane w skutkach. Ale dam Ci dobrą radę. Zadbaj o siebie, dziewczyno. Chłopaki lubią dobrze wyglądające lasencje, tymczasem Ty nie zadałaś sobie nawet trudu, żeby zamaskować tego wielkiego pryszcza na nosie.
Szamanka zmierzyła Cię wzrokiem. Pachniała ziołami i roztaczała magiczną aurę, a Ty i tak miałaś wrażenie, że trafiłaś na pogadankę do wymagającej matki...

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego dwa typy:

Charjabug
Imię: -

Poziom: 21
Typ:
Ewolucja: Grubbin (20) -> Charjabug (Vast Poni Canyon) -> Vikavolt
Ataki: Charge, Vice Grip, String Shot, Mud-slap, Bite, Bug Bite, Spark, Acrobatics
Charakter i historia: Ewolucja kompletnie nie pomogła w zmianie charakteru tego małego cudaka. Nadal jest małym fetyszystą, który marzy o tym, żeby zawisnąć na haczyku i łowić ryby własnym, robaczkowatym ciałkiem. Nie do końca znane jest jego pochodzenie, jako, że został podrzucony obecnemu właścicielowi nie wiadomo kiedy ani nie wiadomo gdzie. Ot, po prostu jest.
Umiejętność: Battery - Zwiększa siłę ataków specjalnych sojusznika o jeden stopień (10%).
Trzyma: -
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-20, 19:00   

E, to będzie jak formalność w sumie xD

Ja tam nie znalazłam jakichś wybitnych błędów. Tu chyba w ogóle nie ma błędów xD Tak czy siak, Jaguź będzie na TAK.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-07-21, 19:56   

I ja również na tak ^^
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-07-25, 00:00   

Zgłaszam chęć zostania MG :)
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-25, 07:43   

No dobra, próbuj :)

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy w ramach comiesięcznego bonusowego ataku, gracz może dopisać sobie jakiś TM?:[/b]
[b]Czy na forum gracz może zmienić płeć swojego Pikachu?:[/b]
[b]W jaki sposób na forum Inkay ewoluuje w Malamara?:[/b]
[b]Co charakteryzuję profesję poboczną uzdrowiciela?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis ma gracz w swojej przygodzie?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:[/b]

[b]Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego typ smoczy:[/b]
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-07-25, 22:41   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: To zależy. Planuję pisać codzinnie bo lubię pisać, ale jak to w życiu, będą się zdarzać jakieś sytuacje, które trochę mogą przedłużyć czas na odpis.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie, o ile w ogóle.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na początek przyjmę 4-5 osób i zobaczę jak to będzie dalej wyglądało.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Jedna na próbę, czemu by nie?
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Nie jestem fanem takiego rodzaju historii, ale zostawiam jedno wolne testowe miejsce dla osoby, której pomysł na przygodę mnie ujmie.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nie
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: --

~ Krótki teścik ~

Czy w ramach comiesięcznego bonusowego ataku, gracz może dopisać sobie jakiś TM?: Nie
Czy na forum gracz może zmienić płeć swojego Pikachu?: Nie
W jaki sposób na forum Inkay ewoluuje w Malamara?: "po poziomie 30, jeśli obróci się stworka do góry nogami (z jakiejś przyczyny), w dowolnym momencie"
Co charakteryzuję profesję poboczną uzdrowiciela?: Krzaki leczących jagód zawsze dają im maksymalne plony (5), a ich Pokemony po zakończonej walce zostają uleczone o 50% pozostałego im HP.
Ile czasu na odpis ma gracz w swojej przygodzie?: 2 tygodnie
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Fan psychologii i psychiki ludzkiej. czarnego humoru i pięknych opowieści. W historiach cenię to, że wywołują emocje i staram się skupić na tym, aby jak najwięcej emocji znalazło się w moich. Uwielbiam podróżować i czytać książki, a do tego mam bardzo kreatywny umysł i bogatą wyobrąźnię. Mam dużo pomysłów, a jednocześnie zastygłem ostatnimi czasy pisarsko, dlatego mam dużą motywację, aby być kreatorem na Crystalu :)

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:

Kiedy naliczyłaś już wszystkie kasetony zdobiące sufit, a do tego zaczęła cię boleć głowa od gapienia się w telefon – doszłaś do wniosku, że swoje oczekiwanie na przyjęcie do lekarza czas umilić czymś innym. Podniosłaś wzrok i gdy tylko to zrobiłaś, oczy Ci wyszły na wierzch. W niewielkiej odległości na ławce siedział James Austin. W tym samym momencie zauważył go twój towarzysz podróży, Charlie: Wow, to przecież James Austin.

Charlie z przejęciem zaczął Ci tłumaczyć jego personalia: To James Austin. Jeden z najlepszych trenerów Pokemon, jeden z 10 najlepiej zapowiadających się w Kanto, zdaniem „Timesa”. Erotoman, łowca przygód, gawędziarz i erudyta. Całe życie skupiony na sobie, podobno mało się odzywa, ale bronią go sukcesy i ciężka praca. Słynie z tego, że zarówno na treningach, jak i na polu bitwy zawsze walczy do samego końca. Plotki głoszą, że oddaje się treningom ze swoimi podopiecznymi przez ok. 8 godzin dziennie.

Cóż, to mniej więcej tyle ile ja poświęciłem na to czasu przez ostatnie pół roku – westchnął. Jednocześnie go olśniło, bo ze smutkiem dodał: Chyba dlatego o nim piszą gazety, a ja muszę grać na rozstrojonej gitarze, aby zjeść coś więcej niż kanapki z serem żółtym. Może Charlie powinien zrobić małą zmianę w swojej ścieżce kariery, bo z takim talentem do zapowiedzi powinien spróbować swoich sił w branży komentatorskiej. Nie wiadomo tylko po co wygłosił ten monolog, bo Ty wiesz doskonale kim jest mężczyzna znajdujący się tuż koło Was.

Swoją drogą, trochę inaczej sobie wyobrażałaś jego wygląd. Twoim oczom ukazał się facet o średnim wzroście z bujną czupryną przykrytą całkiem śmieszną czapeczką z napisem „Send nudes”. Nie znasz angielskiego, ale wnioskując po jego wydatnej, bardzo pociągającej, męskiej szczęce (zawsze miałaś do nich słabość), to pewnie coś w stylu: „Jestem prawdziwym mężczyzną i wychowały mnie wilki”. Na sobie miał flanelową koszulę i wytarte jeansowe spodnie ala „raper-łobuz”.

I w końcu te oczy. Jego wzrok był wlepiony w filar znajdujący się kilka metrów po twojej prawicy. Spoglądał na niego szeroko otwartymi ślepiami i miał nieziemsko wielkie źrenice (do których również masz słabość). Co tu dużo mówić, ujął Cię od pierwszego wejrzenia i w tym momencie był ideałem. Gdyby jednak spojrzeć na to z trochę innej perspektywy… To zdaje się, że przedawkował kodeinę.

Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:

Uszczypnąłeś się już któryś raz, ale ciągle miałeś przed oczami ten sam widok, który z każdą kolejną chwilą i oddechem stawał się dla Ciebie jeszcze bardziej nieprawdopodobny. Nie mogąc znaleźć żadnego logicznego wytłumaczenia, uznałeś że awaria maszyn, do której doszło w trakcie walki w laboratorium dr Blooma, przeniosła was do wymiaru, w którym stwórcą świata jest sam Clint Eastwood.

Twoim oczom ukazało się najbardziej sztampowe miasteczko Dziekiego Zachodu, jakie mogłeś sobie tylko wyobrazić. Znajdowało się ono na pustyni, której bezmiar ciągnął się w każdą z możliwych stron świata. Surowy, suchy klimat, który nadawała widokowi skalista ziemia przebijany był gdzie niegdzie pojedynczymi kwiatami, które jednak w większości były dominowane przez znajdujące się wszędzie Cacnee.

Spojrzałeś w bok, gdzie toczyła się niecodziennego wydarzenia. Stałeś się w tym momencie świadkiem pościgu dwóch mężczyzn dosiadających Ponyty. Postawny mężczyzna, który gonił drugiego, zdawał się być szeryfem. Jak się okazało, cała zabawa nie miała trwać długo. Gdy tylko przekierowałeś swoją uwagę na tą sytuację, szeryf wyciągnął z kieszeni Pokeball, z którego ukazał się Ekans. Następnie zakręcił nim jak lassem i z gracją złapał złodziejaszka. Schwytaniu wtórowały okrzyki i wiwaty obserwujących wszystko mieszkańców.

Nie mogąc się nadziwić, wraz z Machopem wkroczyliście do miasteczka. Przechadzając się przez okolicę obserwowaliście jak toczy się leniwe życie obywateli Westville, jak głosił szyld na samym wejściu. Urocza nastolatka wraz ze swoją Quilavą sprzedawała gustowne kapelusze kowbojskie. Twoją uwagę przykuła też stajnia, w której zdaje się można było nająć Ponytę. Tak mocne oderwanie od rzeczywistości dało się wam we znaki i w tym samym momencie twój wzrok i Machopa spotkały się, przez co daliście sobie do zrozumienia: Trzeba się napić.

Weszliście do saloonu i zamówiliście piwo u klasycznie ubranego w barmański strój Meowtha. Świeży browar prosto z beczki po minucie znalazł się na waszych stolikach, a po upływie kolejnej, zaczął już wędrówkę do waszych wątrób.
- Zupełnie nie wiem co mamy teraz zrobić - powiedział Machop, a w twoich oczach odnalazł zrozumienie. Myślę, że w takiej sytuacji najlepsze co możemy zrobić to poszukać listów gończych i popatrzeć za jakimiś bandytami. Dopóki nie wpadniemy na lepszy pomysł.
~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego typ smoczy:

Cytat:
Vibrava
Imię: ---

Poziom: 39
Typ:
Ewolucja: Trapinch (35 lvl) -> Vibrava (45 lvl) -> Flygon
Ataki: Sand-Attack, Bite, Feint Attack, Mud-Slap, Bulldoze, Sand Tomb, Rock Slide, Supersonic, Schreech, Earth Power, Dragonbreath, Bug Buzz, Earthquake, Sandstorm
Charakter i historia: Od momentu ewolucji, Vibrava przestała być tym lekkomyślnym Pokemonem, który ciągle pchał się w nieprzyjemne i głupie sytuacje. Wyważona i rozważna byłyby najlepszymi określeniami tego, jakim wojownikiem i Pokemonem jest teraz ten mierzący ok. 1m smok. Nadal, jednak została jej skłonność do przesadnego odpoczynku, toteż nie należy się dziwić, gdy wypuszczona na zewnątrz, potrafi spać w najlepsze w samo południe.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: ---
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-07-25, 23:37   

W sumie z takich pierdół to przyczepiłabym się do płci Vibravy, ponieważ z opisu charakteru wydaje się być raczej samiczką.

No i ataki. Zabrakło mi: Sonic Boom i Bide
Nie wiem jak traktujesz w tym wypadku Bite. Ale obstawiałabym po prostu literówkę, w końcu "Bide" i "Bite" różni jedna literka ;P

Generalnie takie tam pierdoły i niedopaczenia. Ogólnie nie widzę jakichś większych przeciwwskazań. Piszesz z sensem, wydajesz się wiedzieć co czynisz... Osobiście jestem ZA daniem ci szansy :)

No, to trzeba jeszcze poczekać na opinię Daisy, a ta się pojawi gdy nasz poczciwy "pikacz" powróci z wyjazdu ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-07-26, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-26, 16:03   

A w sumie to bym się zapisał :>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.