Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-05-06, 09:04   

Paczę i widzę, że to całkiem zgrabny formularzyk. A że jako Jaguź tego foruma mam słabość do nowych MG i wychodzę z założenia, że jak ludek chce to niech się sprawdzi... Jestem na TAK :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-05-07, 19:24   

Jestem na tak, przechodzisz dalej. ;-)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-01, 12:50   


No witam. Umówmy się, że to mój ostatni raz, a potem trafiam na czarną listę.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-02, 00:20   

Zgłaszam się.
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-06-02, 00:39   

-
-
-Dla Rudzika



    ~ Pytania ogólne ~

    Czy spełniasz wymogi na MG?:
    Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
    Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
    Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
    Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
    Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
    Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
    Czy zgadzasz się się na Fakemony?:
    Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:

    ~ Krótki teścik ~

    Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?:
    Czy MG może pozwolić graczowi złapać Numela na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 23,5lvl?:
    Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:
    Czy Necrozmę traktujemy jako Pokemona legendarnego?:
    Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał WIĘKSZĄ szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona:
    (DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

    ~ Umiejętności pisarskie ~
    Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

    Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu.
    Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:

    ~ Skan ~

    Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnego Ataku wynosi więcej niż 450.


Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?:[/b]
[b]Czy MG może pozwolić graczowi złapać Numela na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 23,5lvl?:[/b]
[b]Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:[/b]
[b]Czy Necrozmę traktujemy jako Pokemona legendarnego?:[/b]
[b]Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał WIĘKSZĄ szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu.[/b]
[b]Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnego Ataku wynosi więcej niż 450.[/b]


-Dla totoro



    ~ Pytania ogólne ~

    Czy spełniasz wymogi na MG?:
    Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
    Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
    Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
    Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
    Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
    Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
    Czy zgadzasz się się na Fakemony?:
    Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:

    ~ Krótki teścik ~

    Jakiego rodzaju ataki gracz może dopisać sobie w ramach comiesięcznego bonusowego ataku?:
    Czy na forum, gracz może kupić gdzieś Rare Candy? W ogóle w jaki sposób może je zdobyć- podaj ze 2 sposoby:
    Czy gracz posiadający wyłącznie poke-KP może korzystać z mini-eventów?:
    Czy gracz może zdobyć więcej niż jednego pokemona-legendę?:
    Czy MG ma obowiązek podawania w swym dziele informacji o ilości wolnych/zajętych miejsc?:
    (DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

    ~ Umiejętności pisarskie ~
    Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

    Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem?:
    Kimchi dotarł nad Lake of the Moone, gdzie spotkał Lunalę. Okazało się, że legendarny Pokemon potrzebuje pomocy młodego trenera. Zdecyduj, jaką misję legenda powierzyła nastolatkowi:

    ~ Skan ~

    Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnej Obrony wynosi więcej niż 450.



Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Jakiego rodzaju ataki gracz może dopisać sobie w ramach comiesięcznego bonusowego ataku?:[/b]
[b]Czy na forum, gracz może kupić gdzieś Rare Candy? W ogóle w jaki sposób może je zdobyć- podaj ze 2 sposoby:[/b]
[b]Czy gracz posiadający wyłącznie poke-KP może korzystać z mini-eventów?:[/b]
[b]Czy gracz może zdobyć więcej niż jednego pokemona-legendę?:[/b]
[b]Czy MG ma obowiązek podawania w swym dziele informacji o ilości wolnych/zajętych miejsc?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem?:[/b]
[b]Kimchi dotarł nad Lake of the Moone, gdzie spotkał Lunalę. Okazało się, że legendarny Pokemon potrzebuje pomocy młodego trenera. Zdecyduj, jaką misję legenda powierzyła nastolatkowi:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnej Obrony wynosi więcej niż 450.[/b]
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-02, 12:14   




~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Wydaje mi się, że prawie wszystkie, bo, jak wiemy wszyscy z doświadczenia, największe problemy mam z punktualnością.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam wielokrotnie, a ostatnim razem spadłam ze stołka, bo nazbierały mi się warny przez brak odpisu na czas - generalnie mówiąc, miałam dość słabą sytuację w życiu rodzinnym i uczelnianym, ale udało mi się to przez ostatni czas w miarę załatać, więc już powinno być okej.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie - no, chyba że znowu skomplikuje mi się sytuacja, ale wydaje mi się, że jestem na razie bezpieczna pod tym względem.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nikt nie będzie chciał być moim zastępcą, sob ;w;
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Myślę, że na początek dwie starczą.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Ciężko mi to teraz ocenić, bo to jednak zależy od sytuacji, ale generalnie jestem raczej przeciwna.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Na jedną mogę się zgodzić, ale tylko i wyłącznie gijinkę.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nie.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Tu nic nie ma. Naprawdę.

~ Krótki teścik ~

Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?: Nie ma.
Czy MG może pozwolić graczowi złapać Numela na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 23,5lvl?: Brakuje pół poziomu. Sorry, zasady to zasady - nie.
Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?: Jeśli dobrze pamiętam, to nie - tylko takiemu gatunkowi, którego ewolucja zależy od płci.
Czy Necrozmę traktujemy jako Pokemona legendarnego?: Tak.
Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał WIĘKSZĄ szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona: Pokeball -> Greatball -> Ultraball -> Masterball
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Cześć, jestem Nika i jestem leniwą kluską z Wiochy z Tramwajami.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu.
Cytat:

Czekanie na przewodnika dłużyło się niemiłosiernie - wprawdzie nadal brakowało kilka minut do dziewiątej trzydzieści, jednak ty najchętniej ruszyłabyś już do przodu. Ostatecznie zajęłaś się obserwowaniem ludzi - małżeństwa idącego ulicą u dołu i wymieniającego po cichu uwagi, grupki kilkuletnich dzieci pluskających się w hotelowym basenie, a na końcu on.
On, czyli mężczyzna, który stanął przed waszą grupą wycieczkową, był zdecydowanie wyższy niż ty ze swym dumnym metr sześćdziesiąt - co chyba też zauważył, bo posłał w twym kierunku lekko protekcjonalne spojrzenie i uśmiech, gdy cię dostrzegł. Mimo wszystko jednak nadal nie był w twoim type - chociażby przez dwukolorową, czarno-żółtą czuprynę, a także styl, w jakim był ubrany...
Okej, po drugim spojrzeniu na niego możesz stwierdzić, że chyba raczej nie jest tak źle z jego ubiorem. To pewnie turysta, jak wy - ma w końcu na sobie t-shirt jakich wiele w sklepach z pamiątkami oraz jeansowe szorty z postrzępionymi nogawkami, nie wspominając już o klapkach, a we włosach... w sumie to ta wsuwka z Różowym Caterpie nie wygląda tak źle. Jednak gdy się odezwał, czochrając lewą ręką swoje włosy od tyłu, mogłaś się zorientować, że chyba go zbyt pochopnie oceniłaś.
- A więc... to wy jesteście tą grupą z Johto, którą mam oprowadzać, prawda? - zapytał, a gdy uzyskał potwierdzenie od paru innych osób z waszej gromadki, westchnął z ulgą. - W takim razie miło mi poznać, jestem Dan i będę się wami zajmował przez najbliższe parę godzin.
Cóż, nie wygląda na jakoś specjalnie doświadczonego, ale tak źle chyba nie będzie, prawda?

Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:
Cytat:
- Masz jakieś ostatnie życzenie, Shin?
- Mógłbym zapytać cię o to samo, Taka.
Ciężko było nie słyszeć tej wymiany słów, która wyraźnie rozbrzmiewała po całym labiryncie hangaru ze względu na jego dobrą akustykę. Jednocześnie oznaczało to, że jeśli cokolwiek puścisz na ziemię, kichniesz lub kaszlniesz - oni również to usłyszą.
Ze swej kryjówki za regałem z dokumentacją techniczną maszyn mogłeś zaobserwować tylko jednego mężczyznę - niewiele starszego od ciebie szatyna, którego usta formowały się w uprzejmy, aczkolwiek fałszywy uśmiech, co mogłeś łatwo stwierdzić po jego oczach skupionych na rozmówcy. W prawej dłoni obracał charakterystyczną czerwono-białą kulkę, jakby czekając na coś.
- Jak zawsze chłodny i raniący... - W drugim głosie pojawiła się rozpacz, zdecydowanie fałszywa, sądząc po brzmieniu wokalu tamtego osobnika. Następnie rozległo się ciche prychnięcie. - Mógłbyś czasem pokazać coś poza tą maską, Shin. Wiesz... chciałbym zobaczyć jakieś emocje. Przerażenie. Błaganie o litość. Może nieco bardziej szczery uśmiech...?
- I tak wiem, że nie będziesz potrafił tego zrobić. Nie umiesz kończyć spraw, Taka - Shin uśmiechnął się szerzej, jednak jego oczy nadal pozostały takie same. - Może po prostu skończymy to w inny sposób niż bronią? Pomyśl sobie, ile tutaj wartego sprzętu. Wystarczy, że źle wycelujesz, trafisz w zbiornik paliwa i co będzie? Trochę pomyślunku, Taka.
A więc ten cały Taka miał broń? Zaczyna się chyba robić niebezpiecznie, ale... czy masz jakąkolwiek szansę, by się stąd ewakuować? I co później? Wezwać policję? A jeśli ciebie też zastrzeli? Lepiej chyba podjąć decyzję teraz, by w razie zamieszania mieć już gotowy plan - no, chyba że wolisz poczekać, aż sytuacja się rozwinie.


~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnego Ataku wynosi więcej niż 450.

Mega Gardevoir
Imię: Camelia

Poziom: 60
Typ:
Ewolucja: Ralts (20 lvl) -> Kirlia (30 lvl) -> Gardvoir (Mega Stone) -> Mega Gardevoir
Ataki: Growl | Confusion | Double Team | Teleport | Disarming Voice | Lucky Chant | Magical Leaf | Heal Pulse | Draining Kiss | Calm Mind | Psychic | Moonblast | Stored Power | Misty Terrain | Healing Wish | Imprison | Future Sight | Captivate | Hypnosis | Dream Eater | Protect [TM] | Sunny Day [TM] | Will-o-Wisp [TM]
Charakter i historia: Camelia została znaleziona przez Sebastiena jako Ralts w okolicach Coumarine - samiczka była w dość ciężkim stanie po walce z innym trenerem, a chłopak nie potrafił zostawić jej na pastwę losu w dziczy. Ponieważ mały stworek czuł niejako wdzięczność dla Sebastiena za pomoc, po dojściu do siebie stwierdził, że koniecznie musi dołączyć do ekipy wędrującego trenera - i co też się stało, a Cam towarzyszy mu po dziś dzień.
Przede wszystkim Camelia charakteryzuje się dość miękkim serduchem, co nie jeden raz wpędziło ją w swego rodzaju kłopoty - łatwo wierzy spotkanym osobom i nie potrafi przejść obojętnie obok kogoś, kto potrzebuje pomocy. Przy okazji wyznaje też zasadę, że musi się odwdzięczyć za każde dobro, jakie kiedykolwiek ją spotkało, co czasem wprawia jej trenera w spore zakłopotanie. Z drugiej strony jednak Gardevoir jest istotą, która potrzebuje atencji - gdy ktoś ją ignoruje, potrafi chodzić przygnębiona przez wiele dni.
Umiejętność: Pixilate - Ponosi o 20% siłę ataków normalnych i zamienia ich typ na Fairy
Trzyma: Mega Stone Y
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-02, 16:33   

Paczę i widzę, że chyba wszystko byłoby ok. Napomknę tylko, że MG ma czas na opis wynoszący tydzień, jednak jeśli ugadasz się z graczami na 2 tygodnie to nie widzę przeciwwskazań.

Jaguź daje ci szansę- TAK
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-02, 16:45   

Cytat:
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie - no, chyba że znowu skomplikuje mi się sytuacja, ale wydaje mi się, że jestem na razie bezpieczna pod tym względem.

Pamiętaj, że Twoi przyszli gracze będą musieli się zgodzić na takie odpisy.


Co do formularza nie znalazłam żadnych błędów i nie mam zastrzeżeń do części pisarskiej, tak więc jestem za.

EDIT: Skreśliłam, bo mnie piesełowa ubiegła ;o
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-06-02, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-02, 18:56   

Pytania ogólne

Czy spełniasz wymogi na MG?: Wydaję mi się, że tak.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Na Crystalu nie, jednak nie znaczy to, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu przygód.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Myślę, że przynajmniej jeden dziennie, a często więcej. Wszystko zależy od ilości wolnego czasu.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie potrzebuję.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Maksymalnie 3.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Myślę, że jedną mogłabym poprowadzić.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nie.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: ---

Krótki teścik

Jakiego rodzaju ataki gracz może dopisać sobie w ramach comiesięcznego bonusowego ataku?: Egg, Special, Pre-Evolution lub Transfer
Czy na forum, gracz może kupić gdzieś Rare Candy? W ogóle w jaki sposób może je zdobyć- podaj ze 2 sposoby: nie można kupić, ale można dostać jako nagrodę w eventach lub z wymiany CD
Czy gracz posiadający wyłącznie poke-KP może korzystać z mini-eventów?: Jeśli chodzi o te w nagłówku forum to z tego wynika "Prawo do darmowego korzystania z nich ma każdy użytkownik.", że gracz z poke-grą również może z nich korzystać. Oczywiście zależy to pewnie od rodzaju bonusu, bo przykładowo pokemon przecież nie będzie miał większej szansy na złapanie innego pokemona.
Czy gracz może zdobyć więcej niż jednego pokemona-legendę?: Nie
Czy MG ma obowiązek podawania w swym dziele informacji o ilości wolnych/zajętych miejsc?: Tak
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

Umiejętności pisarskie

Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem?:

- Czy widzisz, to co ja widzę? - Do twojego ucha dotarł zdziwiony głos twojej towarzyszki, Rose.
Przekierowałeś załzawione oczy, z konającego shaymina, na niebo, którego barwa nieoczekiwanie przybrała odcienie fioletu. Jeszcze mocniej przycisnąłeś do piersi zakrwawione futro stworzenia i ponownie spojrzałeś na niego z przerażeniem, kiedy z jego ust wydobyło się ostatnie, ciche jęknięcie. Czułeś, że coraz bardziej kręci ci się w głowie i prawdopodobnie byś się przewrócił, gdyby nie Rose, która uważnie cię obserwowała i w porę podbiegła, by ci pomóc. Delikatnie położyła dłonie na twoich ramionach i stanowczo nakazała ci usiąść na trawie. Twoje ciało mimowolnie wykonywało jej rozkazy.
W pewnym momencie usłyszeliście głośny huk, który ogłuszył cię na kilka sekund. Z nieba wystrzeliła dziwna wiązanka kolorowych świateł. Chwilę później ponownie usłyszeliście głośny hałas - tym razem był to przeraźliwy ryk. Skuliłeś się w sobie i mimowolnie ścisnąłeś zwłoki shaymina. W przeciwieństwie do ciebie, Rose ze stoickim spokojem obserwowała, jak z biczów świetlnych, które okazały się czymś w rodzaju teleportu, wyłania się mityczny pokemon, stworzyciel regionu Sinnoh - sam Arceus. Z gracją szarżował poprzez powietrze, zaś wiązanki światła posłusznie podążały za nim. Widzieliście, że zmierza w waszym kierunku. Rose zabrała dłonie z twoich ramion i podniosła się w zwolnionym tempie, patrząc na stworzenie z szeroko otwartymi, drżącymi ustami.
- To... on... Naprawdę wysłuchał naszych próśb... - Rose mówiła jak w transie. Wyciągnęła dłonie w kierunku Arceusa, jakby chciała coś powiedzieć.
Kiedy Bóg Pokemonów wylądował kilka metrów obok was, ziemia się zatrzęsła, a wszystkie ptaki, które akurat znajdywały się na koronach drzew, spłoszone wzleciały w powietrze. Arceus spojrzał na was wzrokiem nie wyrażającym żadnych emocji. Najpierw w milczeniu obserwował Rose, a następnie przeniósł chłodne czerwone ślepia na ciebie.
- Połóż go przed sobą - powiedział stanowczym, doniosłym głosem. Kiwnął głową na martwe ciało shaymina. Sparaliżował cię strach i nie byłeś w stanie się poruszyć. Rose od razu to zauważyła i szybko wyrwała ci z rąk jeżyka. Posłusznie położyła go na trawie i zacisnęła nerwowo pięść.
- Arceusie, czy naprawdę uda ci się go uleczyć? - spytała ze łzami w oczach.
Mityczny stwór nie odpowiedział. Zbliżył się do shaymina i położył na nim prawą łapę. Zamknął oczy i wyszeptał coś, co brzmiało jak zaklęcie. Po chwili wokół pojawiło się jasne światło, a z ciała shaymina stopniowo zaczęła znikać krew. Kwiaty na jego ciele zaczęły odzyskiwać dawną, różową barwę. Po kilku minutach shaymin wyglądał jak nowo narodzony. Nagle wydał z siebie ciche jęknięcie.
- On żyje! On naprawdę żyje! - zawołała Rose i wesoło klasnęła w dłonie. Wbiła w ciebie uradowany wzrok. - Wszystko dzięki tobie, James!
Arceus oderwał łapę od ciała shaymina, a jaskrawe, magiczne światło rozpłynęło się w powietrzu. Popatrzył na ciebie tym samym, nic nie mówiącym wzrokiem. Zobaczył twoje rozdarte ubrania, liczne rany na rękach i nogach oraz szramę, biegnącą przez całą twoją twarz - od czoła do podbródka.
- Dziękuje ci za to, co zrobiłeś. Pomogłeś uratować tego shaymina. Masz moją wdzięczność. - Arceus zwrócił się do ciebie, ale Rose tego nie słyszała. Mówił do ciebie telepatycznie. Wydawało się, że na jego twarzy pojawiło się coś na kształt uśmiechu.
Nagle pokemon bez słowa wzbił się w powietrze i zniknął. Niebo odzyskało dawną, błękitną barwę. Shaymin nerwowo poruszył się na trawie, lecz nadal miał zamknięte oczy. Słyszeliście jego spokojny oddech.
- Śpi - Rose jakby potwierdziła twoje myśli.


Kimchi dotarł nad Lake of the Moone, gdzie spotkał Lunalę. Okazało się, że legendarny Pokemon potrzebuje pomocy młodego trenera. Zdecyduj, jaką misję legenda powierzyła nastolatkowi:

Po kilku godzinach drogi nareszcie doszedłeś do celu. Lake of the Moone okazała się wielką, starożytną świątynią, wybudowaną prawdopodobnie z granitu. Mimo, iż setki lat odcisnęły wyraźne piętno na stanie przybytku, to nadal wywoływała duże wrażenie i przyciągała licznych zwiedzających. Niestety od kilku miesięcy miejsce wyraźnie opustoszało. Ludzie przestali tu przychodzić, ponieważ po regionie rozeszła się plotka, że mityczny pokemon Lunala zamieszkał w świątyni i nie życzy sobie żadnych gości. Ilekroć ktoś próbował przekroczyć wrota, do jego uszu docierało przeraźliwie wycie mieszkańca. Każdy uciekał co sił w nogach, a później rozpowiadał po mieście, że kiedy tylko usłyszał straszny ryk, czuł, że jeśli wejdzie do środka - zginie. Postanowiłeś pójść i przekonać się, czy to nie jest zwykła plotka.
Ścieżka w pewnym momencie się urywała, więc dalszą drogę musiałeś przebyć przez piaszczystą plażę. Promienie słoneczne przenikały przez fałdy ubrań i ogrzewały twoje ciało. To był naprawdę gorący, sierpniowy dzień. Czułeś, jak krople potu spływają po czole, więc przyśpieszyłeś, aby schronić się w chłodnej świątyni. Postawiłeś pierwszy krok i wszedłeś na most. W tym momencie większość ludzi wycofywała się. Według plotek miałeś za chwilę usłyszeć przeraźliwy ryk Lunali. O dziwo, nic takiego się nie stało.
Znalazłeś się tuż przed wejściem. Do twoich uszu docierały jedynie dźwięki fal uderzających o brzeg. Nie myśląc wiele, wszedłeś do środka. Taki był twój cel - potwierdzić, że to, co gadają ludzie to tylko plotki. Dlatego też miałeś przy sobie kamerę, którą filmowałeś wszystko, co jakiś czas komentując to, co widzisz.
Przeszedłeś przez długi, ciemny korytarz. Nie za bardzo wiedziałeś, gdzie kierować kroki. W pewnym momencie usłyszałeś dziwny hałas dobiegający z hali po twojej lewej stronie. Ciekawość nakazała ci sprawdzić, co to może być.
- Stój! - usłyszałeś nagle zza pleców.
Odwróciłeś się, lecz nic nie zobaczyłeś. W pewnym momencie niewidzialna siła zwaliła cię z nóg i wylądowałeś boleśnie na ziemi. Straciłeś przytomność.
***
- Czego tu szukasz? - usłyszałeś, gdy nareszcie się przebudziłeś. Powoli otworzyłeś oczy, a twoim oczom ukazała się ogromna fioletowa bestia, ze skrzydłami przypominającymi dwa półksiężyce. Wbiła w ciebie ponure, świecące ślepia i skrzywiła się.
Siedziałeś w kącie pod ścianą. Miałeś związane ręce i nogi, a twoja kamera leżała kilka metrów dalej. Czułeś promieniujący ból w skroni - w miejscu, które chwilę temu zderzyło się z podłogą. Mityczny pokemon obserwował cię uważnie.
- Postawię sprawę jasno. Nie chcę cię skrzywdzić, ale będę zmuszona, jeśli nie zrobisz tego, o co cię poproszę. Za chwilę cię odwiążę, a ty weźmiesz swoją kamerę, wyjdziesz na zewnątrz i nagrasz, jak próbujesz wejść do środka. Ja wyskoczę na ciebie, zawyję, a ty uciekniesz krzycząc wniebogłosy. Następnie opublikujesz ten film wszędzie, gdzie się da. Rozumiemy się?
Pokemon zademonstrował siłę swojego ryku i setki decybeli boleśnie dotarły do twoich uszu. Roześmiał się złowrogo, ale kiedy zauważył twoją przerażoną minę, zmienił wyraz twarzy na normalny.
- Widzisz... masz mnie za potwora, ale musisz wiedzieć, że to miejsce było niegdyś moim domem. Ta świątynia została wybudowana na moją cześć. Minęły setki lat, a ludzie zaczęli traktować ją jako zabytek i... idealne miejsce, do spędzania weekendów. A ja chcę tylko spokoju. Nie życzę sobie żadnych nieproszonych gości.
Pokemon przekrzywił głowę i spojrzał na ciebie pytającym wzrokiem.
- Zrobisz to dla mnie?

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego maksymalna statystyka Specjalnej Obrony wynosi więcej niż 450.

Cytat:
Shuckle

Poziom: 65
Typ:
Ewolucja: Shuckle
Ataki: Sticky Web, Withdraw, Bide, Constrict, Rollout, Encore, Wrap, Struggle Bug, Safeguard, Rest, Rock Throw, Gastro Acid, Power Trick, Shell Smash, Rock Slide, Bug Bite, Power Split, Guard Split, Stone Edge, Sticky Web, Toxic, Return, Mud-Slap, Swagger
Charakter i historia:
Jego trener, Alex, znalazł go, nim jeszcze wykluł się z jajka. Nie wiadomo, kim są jego rodzice, ani dlaczego zostawili go w samym środku lasu. Miał szczęście, że przypadkiem spotkał go młody trener, który bez wahania zdecydował się wziąć go pod opiekę. Wykluł się w Centrum Pokemon w Jubilife City.
Shuckle jest specyficznym pokemonem. Mało mówi, wiecznie chodzi z głową w chmurach. Na pierwszy rzut oka wydaje się delikatnie mówiąc, zacofany, dlatego wiele pokemonów podchodzi do niego z pobłażliwością. Jakże duże okazuje się zdziwienie, kiedy shuckle w walce pokazuje, na co go stać. To urodzony wojownik. Wydaje się, że wszystkie słowa obrazy skierowane w jego stronę puszcza płazem, ale tak naprawdę go bolą i zawsze chce za wszelką cenę udowodnić innym, że się mylą.
Umiejętność: Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo, gdyby miał on zostać pokonany przy pełnym zdrowiu jednym atakiem, pozostaje mu 1HP.
Trzyma: ---
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-02, 19:44   

Hm... Chyba nie ma tu jakichś rażących błędów, a przynajmniej nic takiego "wybitnego" nie rzuciło mi się na oczy. Myślę, że można by ci dać szansę - TAK
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-06-02, 20:35   

W obu przypadkach jestem na tak. :0)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-03, 12:59   

Formularz totoro również wypełniony bardzo dobrze i żadnych zarzutów nie mam, więc jestem na tak :)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Schmerz 


Wiek: 28
Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 64
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2018-06-21, 21:20   

To może ja też spróbuję się zgłosić. Znaczy, jeśli potrzeba MG.
_________________



Schmerz: KP | Bank | Box



 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-21, 23:18   

Dobrych MG nigdy za wiele, a mamy nadzieję, że właśnie takim uda Ci się zostać ;) Łap formularz i powodzenia w wypełnianiu go! Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale dostałeś nawet nowe polecenia w części pisarskiej, bo jakoś tak doznałam chwilowego przypływu weny ;>

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile procent szansy na odziedziczenie formy alolańskiej ma Pokemon, którego obydwoje rodzice posiadali taką formę?:[/b]
[b]Jaką nagrodę zdobędzie gracz za pokonanie lidera siódmego z Sinnoh?[/b]
[b]Uporządkuj następujące Pokemony - Liepard, Aerodactyl, Kyurem, Mega Charizard X - w kolejności od najwolniejszego do najszybszego:[/b]
[b]Ile czasu MG ma na odpisanie graczowi w "Inkubatorze"?:[/b]
[b]Beedrill walczył z Raticatem, lecz nie doprowadził go do omdlenia, bowiem trener postanowił schwytać szczura. Czy w tej sytuacji MG może przyznać Beedrillowi jakiś poziom za walkę?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Rozkapryszona Isabel po raz pierwszy spotkała się z odmową odsprzedania jej uroczego Stuffula, więc postanowiła go ukraść. Na jej nieszczęście została na tym przyłapana. Wciel się w rolę Oficer Jenny i ukaż odpowiednio młodą trenerkę:[/b]
[b]Opisz dowolne miasto lub miasteczko z regionu Unova:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który przyjmuje [u]poczwórnie[/u] zwiększone obrażenia od ataków typu ognistego:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Schmerz 


Wiek: 28
Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 64
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2018-06-25, 18:24   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Wydaje mi się, że tak.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie, raczej nie.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Przynajmniej 2 razy w tygodniu? Może więcej. To zależy głównie od zmian, które będę miał.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Wydaje mi się, że nie.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Myślę, że 3. W porywach 4, ale powiedzmy na razie, że trzy, aby nie przedobrzyć.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Ujdą, acz może wyjść problematycznie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Wątpię, ale jeśli się skuszę to pewnie maksymalnie na jedną, o ile to się nie zmieni.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nie mam nic przeciw nim, acz zależy to od gracza.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Na razie chyba obejdzie się bez.

~ Krótki teścik ~

Ile procent szansy na odziedziczenie formy alolańskiej ma Pokemon, którego obydwoje rodzice posiadali taką formę?: 3. Dziedziczenie formy alola: jeśli jeden z rodziców miał formę alola, dziecko ma 10% szans na odziedziczenie jej; jeśli obydwoje rodziców miało formę alola, dziecko ma 20% szans na odziedziczenie jej.
Jaką nagrodę zdobędzie gracz za pokonanie lidera siódmego z Sinnoh? 5280$ + odpowiednia odznaka + odpowiedni TM, zależne od tego, który będzie jako siódmy.
Uporządkuj następujące Pokemony - Liepard, Aerodactyl, Kyurem, Mega Charizard X - w kolejności od najwolniejszego do najszybszego: Kyurem 95 -> Charizard X 100 -> Liepard 106 -> Aerodactyl 150 (.w.)
Ile czasu MG ma na odpisanie graczowi w "Inkubatorze"?: 4. MG ma siedem dni na odpowiedź w tym wątku, licząc od daty otrzymania PW informacyjnego od gracza.
Beedrill walczył z Raticatem, lecz nie doprowadził go do omdlenia, bowiem trener postanowił schwytać szczura. Czy w tej sytuacji MG może przyznać Beedrillowi jakiś poziom za walkę?: Może. Dokładniej to od 0 do 1,5lvl, jeśli złapałeś Pokemona, z którym walczyłeś.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Not now.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Rozkapryszona Isabel po raz pierwszy spotkała się z odmową odsprzedania jej uroczego Stuffula, więc postanowiła go ukraść. Na jej nieszczęście została na tym przyłapana. Wciel się w rolę Oficer Jenny i ukaż odpowiednio młodą trenerkę:

Niezręczna cisza zapanowała w centrum Pokemon. Grupka gapiów zebrała się dookoła ciebie, próbując zrozumieć, co tak właściwie miało przed chwilą miejsce. Wątpliwości stopniowo odzywały się w tobie, a przez głowę przebiegła nawet myśl, że może powinieneś towarzyszyć pani oficer w jej zadaniu. Chodziło tutaj w końcu o twojego Pokemona. Czy jednak rzeczona cisza zwiastowała nadchodzącą burzę?
- N-Nie… to… TO POWINIEN BYĆ MÓJ STUFFUL! - zakrzyknęła jedynie rozkapryszona dziewczyna, której głos dane było ci poznać jakiś czas temu, kiedy oferowała horrendalną ilość pieniędzy za twojego pupila. Niestety miała ona tego pecha, że została przyłapana na gorącym uczynku, po czym schowała się w sąsiednim pomieszczeniu, a sprawą zajęła się dobrze ci znana Jenny. Nie mając pewności, co takiego dzieje się w środku, postanowiłeś zajrzeć przez uchylone drzwi. Wszystko po to, aby dostrzec jak posterunkowa podchodzi ostrożnie do rozhisteryzowanej winowajczyni. Ta postąpiła dwa kroki do tyłu, a na jej twarzy mogłeś dostrzec… łzy? Czyżby rzeczywiście zależało jej na tym tak bardzo, a może to tylko zwyczajna sztuczka mająca skruszyć panią władzę?
- Nie wolno tak postępować Isabel. Co byś zrobiła, gdyby to tobie odebrano twojego wiernego kompana? - część uspokajających słów pani policjant dotarły do twoich uszu, a tej w końcu udało się podejść do dziewczyny i wyswobodzić walecznego niedźwiadka z jej dość mocnego uścisku. Dalszej części konwersacji nie mogłeś już jednak usłyszeć, bo zarówno ton pani oficer i Pokemonowej złodziejki stopniowo przycichły. Mimo wszystko, kiedy tylko opuściły pomieszczenie, Jenny poprosiła cię na stronę. - Najmocniej przepraszam za kłopot. Mam nadzieje, że Isabel nieco zmądrzeje i nigdy więcej się to nie powtórzy, a obowiązkowa pomoc w centrum Pokemon przez najbliższy miesiąc czegoś ją nauczy - powiedziała tylko pani funkcjonariusz, informując cię tym samym o karze, która spoczęła na dziewczynie.


Opisz dowolne miasto lub miasteczko z regionu Unova:

Niechętnie opuściłeś progi niewielkiego schroniska. Po skończonym obiedzie nie pozostało ci nic innego, jak dalsza podróż w nieznane. Chociaż to stwierdzenie zdawało mijać się nieco z prawdą, z pewnością nie miałeś pojęcia, co czekało na ciebie w najbliższym czasie. Chłodna bryza zdawała się uprzyjemniać twoją wędrówkę, dając tym samym znak o tym, iż z każdym krokiem oddalałeś się od dobrze ci już znanej Undelli. Niemniej musiałeś przyspieszyć nieco swoje powolne tempo, aby uniknąć potencjalnej nocnej wędrówki. Niewiele udało się też dowiedzieć względem kolejnego celu podróży - Lacunosa Town. W pewnym momencie wyglądało to tak, jakby ludzie ze schroniska niechętnie wspominali tę nazwę. Mimo wszystko, dowiedziałeś się, iż miasto to darzy sporym szacunkiem tradycję, a jego mieszkańcy wierzą w dawne przesądy. Nie dano ci jednak poznać tego, czego właściwie dotyczyły. Niemniej po kilku godzinach spokojnej wędrówki spostrzegłeś pierwszy, charakterystyczny element - miejskie mury, na których siedziało stado Pidove, wypatrujących kolejnej ofiary bombardowania. Słońce stopniowo chyliło się ku zachodowi, jednak mimo stosunkowo wczesnej pory nie mogłeś spostrzec żadnej żywej duszy. Wyglądało to trochę tak, jakby całe miasto zostało już dawno wyludnione, acz wszystkie budynki pozostawały w jak najlepszym stanie. W twojej najbliższej okolicy mogłeś dostrzec jakąś cichą kawiarenkę, księgarnie oraz kryjące się przy najbliższym rogu centrum Pokemon. Większość zabudowań w tej okolicy bliższa była typowym przedmieściu, jedynie w okolicach centrum pokazując zwiedzającym coś innego jak ratusz, czy biblioteka. Mimo dość nietypowej atmosfery, dotarłeś także do dość charakterystycznego znaku, który oznajmiał dość prosto:
Witamy w Lacunosa Town, mieście metodyki i porządku.


~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który przyjmuje poczwórnie zwiększone obrażenia od ataków typu ognistego:

Snover
Imię: Brajan

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Snover (40 level) -> Abomasnow (Mega Stone) -> Mega Abomasnow
Ataki: Powder Snow, Leer, Razor Leaf, Icy Wind, Avalanche (EM)
Charakter i historia: Specyficzny okaz zimowego drzewka. Wykluł się wysoko w górach jako syn Abomasnow imieniem Karyna. Niestety, nie dane mu było poznać własnego ojca, jednak sporo czasu spędzał ze swoim dziadkiem Januszem. To właśnie on miał największy wkład w rozwój malucha, który z domu wyniósł głównie jedno - cebulactwo. Jeśli jest mu za gorąco, nie omieszka się użyć jednego ze swoich ruchów, aby ochłodzić atmosferę, nawet jeśli w wyniku końcowym zamroziłby własnego trenera i najbliższą okolicę. Do tego, jeśli czegoś będzie chciał, to z pewnością to weźmie, bo w końcu należy mu się tak samo, jak jego rodzicielce. Nieważne, czy ów przedmiot leży na ziemi, czy znajduje się w torbie zupełnie nieznanej osoby. Nie przepada za ciepłymi miejscami. Ponadto skrycie chce odnaleźć swojego ojca, jednak nie chce mu się samemu zbytnio przy tym przemęczać, więc najchętniej zostawiłby to zadanie innym.
Umiejętność: Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: ---
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.