Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze urodziny~
Autor Wiadomość
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-09-01, 11:29   

ja cem się zgłosić >w< 19 czerwca~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-04, 01:27   

1. Gdzie się podziały moje wakacje
2. Trzy dni balowania bo wybiło mi +18 xD

Cytat:
#728 Ashimari [7 lvl]
l

Ewolucja
Popplio (Lv.15)-> Brionne (Lv.32) -> Primarina
Ataki
Pound, Water Gun, Growl
TM Attract
Charakter i historia
(Present for +18) Samiczka uwielbia imprezy szczególnie takie, które trwają do czwartej rano. Jest duszą towarzystwa i zawsze wie jak rozkręcić nudną imprezę. Chociaż nie jest z tych "słitaśnych i uroczych" fok, jest nawet w porządku. Uwielbia alkohol i drinki, najchętniej pije lekki Kamikadze. Kiedy tylko obczai jakąś dyskotekę, nie ma bata aby jej na niej nie było. Walki prowadzi tylko i wyłącznie z włączoną głośno muzyką. Chce szybko ewoluować w superową Primarinę i móc wykonywać Primarium-Z. Potrafi nocą wyjść z Pokeballa i iść na pokemonową dyskotekę, po czym doturlać się (pijana) do domu.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia
Trzyma
_________________

------------
  
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-09-04, 07:34   

Ojej, wszystkiego najlepszego *^* Zdrowia, szczęścia, pomyślności i takie tam....
Masz ode mnie w prezencie TM18 Rain Dance i TM55 Scald dla twojego nowego, wodnego przyjaciela. Już je usunę z KP.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-09-04, 18:59   

Stóweczka :)
Co do skanu - okey, tylko zmień w rubryce z ewolucją na 17lvl i 34lvl. Tak, wiem, że jesteś ewolucjonistką. Wyjaśnienie mojego czepialstwa znajdziesz tutaj. I jeśli reszta Twoich Poków ma w skanach zaniżone poziomy ze względu na profkę, to im również proszę je poprawić na właściwe.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Alvin 


Wiek: 23
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 53
Wysłany: 2017-09-27, 22:53   

Oczywiście, biorę sobie TM- 78 Bulldoze :v
Litleo
Imię:

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja: Litleo --lvl35--> Pyroar
Ataki:
- Tackle
- Leer
- Ember
- TM 78- Bulldoze
Charakter i historia:
Może to zabrzmi trochę... nieludzko? Ale został wysłany Alvinowi jako prezent na urodziny, w sumie nie wiadomo od kogo. Często bywa raczej spokojnym i opanowanym stworzonkiem. Ma jedną, bądź dwie słabości, które na szczęście w walkach średnio mu przeszkadzają. Otóż boi się ludzi, ale tylko nieznajomych. Ciężko na start zdobyć jego zaufanie, nawet Alvin nie zdobył go w pełni. Jedynie sprawił, że Litleo nie ucieka od niego i je gdzieś w pobliżu. Oczywiście chłopak często próbował zdobyć jego przychylność, lecz z marnym skutkiem. Nie zawsze słucha się rozkazów, woli działać na własną rękę, bo wie co jest lepsze. Miejmy nadzieję, że kiedy dorośnie(ewoluuje) stanie się bardziej ufny. Wiadomo, będzie większy i groźniejszy, to może strach zamieni się w agresję? Któż to wie, tylko czas może nam udzielić na to pytanie odpowiedzi. Drugą jego słabością, która może mu przeszkodzić w toczeniu pojedynków jest delikatność. Jest niezwykle delikatny, boi się zadrapań, i nie pozwala nikomu ich opatrzyć. Jedyne istoty, którym ufa to Pokemony, ale nie wszystkie. Zaatakuje bez uprzedzenia jakiś typ lodowy, bądź jakieś stworzonka większe od niego samego.
Umiejętność: Unnerve - Sprawia, że przeciwnik jest zdenerwowany, co powstrzymuje go od jedzenia trzymanych Berry.
Trzyma: -
_________________

  
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2017-09-27, 22:53   

Rowlet
Imię: Arcanum

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja: Rowlet (17) -> Dartrix (34) -> Decidueye
Ataki: Tackle, Leafage, Growl TM: Protect
Charakter i historia: Arcanum jest raczej... tajemniczy. Został też dostarczony w tajemniczych okolicznościach jako prezent. Charakter pisma na kartonie, był dla niego obcy. Sam pokemon wydawał się często nieobecny, a jak już był, to bardzo energiczny. Czasami się też zatrzymywał i patrzył gdzieś w przestrzeń ze strachem w oczach, aby następnie wesoło pobiec dalej. Coś zawsze odpychało Maxa, aby dać go na ofiarę. Po pewnym czasie nawet zapomniał, że to jego pokemon. Samo pochodzenie adresata nie jest znane. Jego rodzice wysłali mu tamtego dnia trochę pieniędzy, a od znajomych dotał po upominkach.
Umiejętność: Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: Nic

Ten, Protect poproszę

Czy dla was to zdjęcie jest równie psychiczne, co charakter?
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-27, 23:02   

heh, sto lat Max :P

Łap ode mnie TM Rock Slide, TM Thunder i TM Calm Mind ;)
_________________

------------
 
     
Neapolitan 
Wyglądasz na miłośnika lodów~



Wiek: 29
Dołączyła: 17 Wrz 2017
Posty: 44
Wysłany: 2017-09-28, 17:15   

Mogę zapowiedzieć swoje urodzinki? >w> 10.10.~ <3
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-09-28, 19:18   

Obydwoje zrobiliście skany poprawnie :)
I sto lat ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-30, 16:06   

No cóż, dwudziesty czwarty rok wpadł, a ja dalej siedzę w Pokemonach. Wszystkiego najlepszego dla mnie. ;)

Cytat:


#710 Pumpkaboo "Jack" [7.00] %

Mówi się, że ciała tych pokemonów to dynie nawiedzone przez dusze, które po zmroku stają się aktywne i niespokojne. Ich zadaniem jest przeprowadzanie dusz tam, gdzie jest ich miejsce.
Ruchy:
Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-treat
Charakter i historia:
Jack to przypadek jedyny w swoim rodzaju, którego Ariel dostał od ojca na swoje urodziny.
Jego ulubioną, i jedyną porą roku którą znosi to jesień, a dokładniej czas, gdy małymi krokami zbliża się Halloween, którego jest można by rzec ucieleśnieniem. Oprócz tych kilku tygodni, jest totalnym mrukiem, outsiderem i wyrzutkiem. Jack nie robi tego specjalnie czy na pokaz, że świat wokół niego jest gorszy i malowany tylko w szarych barwach. Po prostu wszystko poza tą jedną, październikową nocą, dla niego się nie liczy i mogłoby nie istnieć.
Pumpkaboo to jarosz absolutny, nie jedzący niczego co miało kontakt z mięsem ani co posiada jego smak. Nie jest na tyle pewny siebie, by sprzeciwić się i dać znać, że coś mu nie pasuje bądź ma z czymś problem. Jack to introwertyk, którego ulubionym zajęciem jest obserwacja. Nikt nie wie jednak, jakie wyciąga wnioski i co o kimś myśli. Pokemon-zagadka.
Umiejętność:
Insomnia Bezsenność - Pokemon nie może zasnąć.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-09-30, 17:42   

Kryształowa sekta jest z Pana dumna i oby jak najdłużej :>
Co do skanu - dodaj rubryczkę z ewolucją. Reszta okey ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-10-03, 18:11   

Zgłaszam swoją datę:
~30 sierpnia~
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-10-06, 16:05   

.

Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale póki mam czas, chcę dać prezent i brać się za nową postać x'D
Neoplitan ma 10.10 urodziny, z tej okazji chcę jej dać mojego eevee oraz dać pieniążki w wysokości 5.000$~
[pozwalam na przedwczesne otworzenie prezentu]

Wszystkiego najlepszego od Kesty/Kys! >w<



Eevee ♂


poz.: 10 lvl

Eevee -- Water Stone --> Vaporeon
Eevee -- Thunder Stone --> Jolteonn
Eevee -- Fire Stone --> Flareon
Eevee -- Sun Shard --> Espeon
Eevee -- Moon Shard --> Umbreon
Eevee -- Moss Rock --> Leafeon
Eevee -- Icy Rock --> Glaceon
Eevee -- zadowolenie z jagód + atak typu fairy --> Sylveon

charakter:
Pochodzi ze Strefy Safari. Eevee jest dość wojowniczy, jeśli chciałoby się go jakoś określić jednym słowem. Gdyby jednak zrobić to w kilku słowach, okazałby się wyjątkowo mocno wojowniczy i terytorialny. Nie lubi obcych w miejscu lub w pobliżu rzeczy, które uważa za swoje - będzie ich bronić dopóki starczy mu sił. Pewny siebie i odważny, byle co go nie odstraszy. Trochę taki za mocno cwaniakowaty, potrafi sprowokować groźniejszego od siebie do bójki. Nie ma swojej ulubionej ewolucji, więc pod tym względem dopasuje się do czegokolwiek, narzuconego przez opiekuna. W kwestii opiekuna - lubi go czasem dziabnąć w zad lub kostki, ale tak w granicach rozsądku.

ataki:
(1)Covet, (1)Helping Hand, (1)Growl, (1)Tackle, (1)Tail Whip, (5)Sand Attack, (9)Baby-Doll Eyes

ability:
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).

trzyma:
---






Kod:
[font=Lucida Console][size=16]Eevee &#9794;[/size][/font]
[img]https://cdn.bulbagarden.net/upload/d/d1/Spr_5b2_133.png[/img]
[img]https://cdn.bulbagarden.net/upload/3/39/NormalIC_Big.png[/img]
[b]poz.:[/b] 10 lvl

[u]Eevee[/u] -- Water Stone --> Vaporeon
[u]Eevee[/u] -- Thunder Stone --> Jolteonn
[u]Eevee[/u] -- Fire Stone --> Flareon
[u]Eevee[/u] -- Sun Shard --> Espeon
[u]Eevee[/u] -- Moon Shard --> Umbreon
[u]Eevee[/u] -- Moss Rock --> Leafeon
[u]Eevee[/u] -- Icy Rock --> Glaceon
[u]Eevee[/u] -- zadowolenie z jagód + atak typu fairy --> Sylveon

[b]charakter[/b]:
Pochodzi ze Strefy Safari. Eevee jest dość wojowniczy, jeśli chciałoby się go jakoś określić jednym słowem. Gdyby jednak zrobić to w kilku słowach, okazałby się wyjątkowo mocno wojowniczy i terytorialny. Nie lubi obcych w miejscu lub w pobliżu rzeczy, które uważa za swoje- będzie ich bronić dopóki starczy mu sił. Pewny siebie i odważny, byle co go nie odstraszy. Trochę taki za mocno cwaniakowaty, potrafi sprowokować groźniejszego od siebie do bójki. Nie ma swojej ulubionej ewolucji, więc pod tym względem dopasuje się do czegokolwiek, narzuconego przez opiekuna. W kwestii opiekuna - lubi go czasem dziabnąć w zad lub kostki, ale tak w granicach rozsądku.

[b]ataki[/b]:
(1)Covet, (1)Helping Hand, (1)Growl, (1)Tackle, (1)Tail Whip, (5)Sand Attack, (9)Baby-Doll Eyes

[b]ability[/b]:
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).

[b]trzyma[/b]:
---




_________________
 
     
Remo 
Bzzt~!


Wiek: 23
Dołączyła: 12 Paź 2017
Posty: 41
Wysłany: 2017-10-13, 17:45   

    Urodzinki 23 stycznia~
 
     
Neapolitan 
Wyglądasz na miłośnika lodów~



Wiek: 29
Dołączyła: 17 Wrz 2017
Posty: 44
Wysłany: 2017-11-02, 22:16   

Wiem, że z takim opóźnieniem, ale nie przekroczyłam terminu~. Nie wiedziałam na jakiego pokemona się zdecydować Dx

Larvesta
Imię: Pamitha

Poziom: 7
Typ:
Ewolucja: Larvesta -> Volcarona (lvl 59)
Ataki: Ember, String Shot
Charakter i historia: Oferowany na urodziny~. Typ, który nie ma zbyt wielu przyjaciół. Wymaga przyzwyczajenia się do jej impertynenckiej osobowości. Mnóstwo odwagi w drobnym ciałku, nie brak jej skrzepy do walki i nie rzadko drażni się ze swoimi rówieśnikami, powodując nie lada problemy opiekunce. Jej z resztą też zbyt często nie słucha. Ciężko do niej dotrzeć, lecz jeśli ktoś już zdoła, otrzymuje jej szacunek i wsparcie.
Umiejętności: Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Przedmiot: --
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.