Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Keisuke
2016-09-01, 23:32
Keisuke vs Gwen
Autor Wiadomość
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-14, 01:02   Keisuke vs Gwen

Gość trafiasz do zamku przed ostatniego lidera, stoisz właśnie przed bramą zamkową, a wejścia strzeże olbrzym.
- Tylko ja mogę otworzyć bramę przez podniesienie jej, aby ją podnieść musisz, albo...wykonać test lub przyznać się do swojej porażki, oczywiście druga opcja nie obejdzie się bez konsekwencji.
Powiedział groźnie wyglądający strażnik, aż dziw bierze, że przed ostatnia odznaka, to Odznaka Tęczy.

Zadanie: Nazwij piętnaście postaci z anime pokemon.

_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-14, 09:41   

Przytuptałam w miejsce, gdzie powinna znajdować się sala. Przywitał mnie (tradycyjnie z resztą) tutejszy odźwierny. W tym wypadku olbrzym. Mimowolnie westchnęłam na widok tego kolosa. Taki rozmiar ma sporo plusów, ale nie po to tu przybyłam.
- Nie, nie. Będę zgadywać.
Zapisałam swoje odpowiedzi na karteczce, a potem odczytałam ją olbrzymowi. A leciało to tak:

1. Georgia
2. Paul
3. Shauna
4. Bonnie
5. Tobias
6. Profesor Elm
7. Misty
8. N
9. Profesor Juniper
10. J (Łowczyni J, Pokemon Hunter J- czy jakoś tak)
11. Tracey
12. Drew
13. Ritchie
14. Alain
15. Morrison

- To chyba wszyscy. Zgadłam?- zapytałam, po odczytaniu swojej notatki.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-14, 11:07   

Olbrzym westchnął i spojrzał na Ciebie.
- Poprawna odpowiedź, gratuluje przejścia.
Powiedział, a następnie podniósł masywne przejście tak, byś mogła przejść spokojnie do właściwego miejsca. Po krótkim spacerze dotarłaś na arenę, która...była całkowicie pusta. Miała dosyć pokaźne rozmiary, ale jej powierzchnia była całkowicie gładka, a po drugiej stronie stał chłopak, który właśnie popijał sok.
- Och, już myślałem, że umrę ze starości czekając na kogoś. Nazywam się Keisuke, miło mi Cię poznać.
Ukłonił się niczym prawdziwy dżentelmen.
- Jak wiesz jestem ósmym liderem, normalnie powinniśmy już zacząć walkę, lecz moja sala posiada specjalną zasadę, każdy z nas przed walką wybiera pięć pokemonów, których użyje. Gdybyś nie odpowiedziała na zagadkę, ty musiałabyś dać swój zestaw pierwszy, no ale cóż...gratuluje.
Westchnął, a następnie spojrzał na stolik z pokeballami, po czym wybrał pięć stworków.
- Mój wybór to: Mr. Mime, Mismagius, Ambipom, Mienshao i Shiny Mawile, a pierwszym pokemonem będzie...mój kochany mim.
Rzucił pokeballem z którego wyleciał...

_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-15, 20:53   

Na widok poke-mima, mimowolnie się wzdrygnęłam. Chryste, jak ja nie trawiłam tego pokemona. Przerażał mnie, autentycznie mnie przerażał.
- Moimi pokemonami będą: Mega Aggron, Sableye, Shiny Mienshao, Klon Dragonite i Marowak.
Kiedy wymieniłam wybraną przeze mnie piątkę, sięgnęłam po ball z Mega Aggronem.
- Goro, zaczniemy od uniku. Mim jest szybszy, więc najpewniej to on zbierze się do ataku pierwszy. Miej to na uwadze, a potem zaatakuj Earthquake, niech ten mim się nieco potrzęsie. Następnie pobawimy się z szybkością- poproszę Autotomize. Przyda się to przy robieniu uników. Potem zaatakuj Metal Claw, a na sam koniec pójdziemy w obronę - użyj Iron Defense. Pamiętaj o unikach, uważnie obserwuj rywala i staraj się nie wystawiać na atak. W razie potrzeby korzystaj ze swego ciała- rąbnij go ogonem czy pazurami, gdyby był "pod ręka" czy coś. Postaraj się!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-15, 21:01   

- Więc Mega Aggron... Mr. Mime, nie obawiajmy się! Zacznij od użycia Reflect, dzięki temu ataki tego olbrzyma staną się znacznie słabsze. Następnie niech będzie Confuse Ray, niech ten potwór sam się rani podczas atakowania. Następnie uderz za pomocą Charge Beam, a na sam koniec użyj Hidden Power, Twoja moc jest o typie Fighting, więc powinno nieźle zaszkodzić. Pamiętaj o tym, by ciągle wykonywać uniki, wierzę w Twoje umiejętności.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-15, 21:45   

Walkę rozpoczął Mr.Mime, tworząc niewidzialną barierę z Reflect, która częściowo ochroniła go od obrażeń Earthqauke (112HP). Po jakże niemałym trzęsieniu ziemi oba pokemony postanowiły odpocząć, używając czystych ruchów. Pierwszy z nim za pomocą swoich psychicznych sił, rzucił na przeciwnika Confuse Ray, nakładając konfuzję, która jednak nie uaktywniła się i zdołał on użyć Autotomize (Autyzmu x) ), zwiększając tym samym swoją prędkość i tracąc połowę masy! Niezwykłe odkrycie w dziedzinie odchudzania. Zostawiając już temat odchudzania, Mr.Mime w końcu przeszedł do ofensywy, posyłając w kierunku Aggrona, Charge Beam (179HP). Na co nasza puszka chciała odpowiedzieć Metal Claw, ale skończyło się na chceniu, bo spudłowała </3 W ostatniej turze za to Mr.Mime spudłował Hidden Power, a Pan Puszka zwiększył swoją obronę za pomocą Iron Defense! Czad!

Reflect 1/8

Aggron - konfuzja / Def +20%
HP: 1197/1376
Attack: 208
Def: 205
S.Attack: 120
S.Def: 95
Speed: 218 >> 262
Expert Belt
Filter

vs

Mr.Mime
HP: 1024/1136
Attack: 104
Def: 84
S.Attack: 164
S.Def: 124
Speed: 306
Light Clay
Technician

Kei Taktyka > Gwen Taktyka > Ja
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-15, 21:52   

- Heh...panienka właśnie wpadła w pułapkę mojego mima, czas na kontratak! Mr. Mime...Encore, buahahaha! W tym momencie wszystko pójdzie po mojej myśli. Użyj Calm Mind, to znacząco zwiększy Twoje statystyki. Kolejnym ruchem niechaj będzie Shadow Ball, cienista kula powinna skutecznie zaskoczyć temu ogrowi, a na sam koniec użyj Hidden Power, niechaj poczuje Twoją moc! Pamiętaj także o wykonywaniu uników, wierzę w Ciebie.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-15, 22:05   

/Didełku...Pamiętasz też o umiejcie mojego olbrzyma? Co obniża obrażenia o 1/4 od super efektywnych ataków przeciwnika? Tak tylko pytam ;P

- Goro, na wszystkie bóstwa- Protect, ale już! Jak ten Encore trafi to cienko to widzę. Następnie Metal Claw. Postaraj się zrobić unik przed Shadow Ballem- chociażby się przeturlaj czy coś, ale już miej w pogotowiu Iron Tail- zdziel skurczybyka swoim ogonkiem. Na koniec jeszcze raz Metal Claw. Pamietaj o unikach i nie daj się tej konfuzji! Dajesz, mały!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-15, 22:56   

Sprytna puszka wyczuła podstęp Mr.Mime, dzięki czemu uchroniła się przed Encore za pomocą Protect. Niestety w kolejnej rundzie po Calm Mind przeciwnika (zwiększone statystyki), konfuzja w końcu dała o sobie znać i uniemożliwiła jej użycia ataku. (86HP) Pan Mim wykorzystał zaistniałą sytuacją, w której postał w kierunku Aggrona, Shadow Ball. Duchowa kulka okazała się być ciosem krytycznym! (246HP) Ups, i jeszcze raz widzimy oznaki konfuzji u puszkie! (86HP) W ostatniej rundzie Mime ponownie nie trafia z Hidden Power, natomiast Aggron zadrapał go Metal Claw. (261HP)

Reflect 2/8

Aggron - konfuzja / Def +20%
HP: 779/1376
Attack: 208
Def: 205
S.Attack: 120
S.Def: 95
Speed: 218 >> 262
Expert Belt
Filter

vs

Mr.Mime - S.Attack S.Def +10%
HP: 763/1136
Attack: 104
Def: 84
S.Attack: 164
S.Def: 124
Speed: 306
Light Clay
Technician

Gwen Taktyka > Kei Taktyka > Ja
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-17, 15:56   

- Goro, trzeba by cię troszkę naprawić. Łykinj sobie Ful Restore- wołam, rzucając mu wspomniany medykament. Bo w sumie czemu nie?
- Dobra, wracamy do akcji. Pamiętaj oczywiście o unikach- rywal nie będzie czekał aż się podleczysz. Zaatakuj teraz mima Iron Head. Następnie unik i Iron Tail. Kolejny unik i na sam koniec Metal Claw. Uważaj na tego mima, żebyś znowu nie wpędził się w jakąś konfuzję czy coś. Pamiętaj- uniki to podstawa!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-17, 21:07   

- No, no, no...nasze staranie odnośnie zabierania życia Aggronowi wróciły do początku, no nic... Mr. Mime...po tym jak Aggron się wyleczy, użyj na nim Thunder Wave, dzięki temu stalowy olbrzym zostanie sparaliżowany i być może nie wykona innych ruchów. Następnie użyj ponownie Calm Mind, a następnie zaatakuj go za pomocą Hidden Power, na sam koniec zapadnij w sen i użyj Rest, dzięki temu zregenerujesz swoje życie. Pamiętaj o tym, aby wykonywać ciągłe uniki.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-18, 17:28   

Wiem, że nie zachowałem kolejności, ale pokemon Gwen nic nie robił, więc tak będzie szybciej.
Aggron w tej rundzie spudłował wszystkie ruchy, jedynie zdołał uleczyć się Full Restore. Natomiast Mime po wykonaniu dwóch pierwszych ataków, rzucił leniwie Hidden Power (348HP), a następnie zasnął, regenerując HP.

Reflect 3/8

Aggron - Def +20% / paraliż
HP: 1028/1376
Attack: 208
Def: 205
S.Attack: 120
S.Def: 95
Speed: 218 >> 262
Expert Belt
Filter

vs

Mr.Mime - S.Attack i S.Def +20% / sen - trwa dwie kolejki
HP: 1136/1136
Attack: 104
Def: 84
S.Attack: 164
S.Def: 124
Speed: 306
Light Clay
Technician

Kei (Taktyka) > Gwen (Taktyka) > Ja
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-20, 00:25   

- Może i teraz śpisz słodko, lecz to nam nie przeszkodzi! Zacznij od użycia Sleep Talk, zakręć kołem fortuny i użyj jakiegoś wspaniałego ruchu. Jednakże nie można spoczywać na laurach, dlatego od razu po użyciu tego ruchu, wierzę że się zbudzisz, dlatego od razu po tym uderz przy użyciu Charge Beam. Następnie atak za pomocą Hidden Power, a na sam koniec Water Pulse. Pamiętaj o tym, aby wykonywać ciągle uniki, wierzę w Ciebie.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-20, 17:27   

Nie sądziłam, że kiedykolwiek do tego dojdzie, ale... postanawiam oddać potyczkę walkowerem.
Nie, nie- nie chodzi o naparzanie się z mimem które w sumie mi nie idzie xD Chwilowo narobiło mi się tego i owego na głowie: pokazy, walka z Didem, inżynierka i zagubiony pieseł do odszukania, więc stwierdziłam, że najwyżej kiedyś zrobię drugie podejście. Bo jednak w tej potyczce trzeba myśleć xD

Tak więc gratulejszyn Keiosławie i do następnego wyzwania- bo zaprawdę powiadam ci, ja jeszcze wrócę xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-08-22, 10:48   

No cóż, w takim razie dziękuje za pojedynek i czekam na wyzwanie 3: A na ten moment walka zostaje zamknięta
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.