Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-08-05, 11:53
Saloon
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-11, 00:51   Saloon



Jedynym cywilizowanym miejscem położonym w obszarze do 5km od terenu olimpiady jest przydrożny "Saloon" prowadzony przez parkę Vulipxów. Bardzo życzliwe, pomocne i odrobinkę staroświeckie liski, które cenią sobie wszystkich swoich klientów.

- Udało nam się dogadać z właścicielami knajpki, żeby uczestnicy naszej Olimpiady Pokemonów mogli tam przychodzić w celach rekreacyjnych - poinformował Lugia.
- Głównie chodzi o to, żebyście poznali się wzajemnie! Fajnie, prawda? - wyszczerzył się Keldeo.
- Ta... O ile prędzej nie rzucą się sobą do gardeł. Tak czy siak nasza trójka tam nie zagląda, więc możecie poczuć się odrobinkę swobodniej, hyhy - wtrącił Darkrai.
- Tylko bez żadnych szaleństw. Nie chcemy sprawiać kłopotów państwu Vulpix - nakazał Gandhi, po czym pokrótce omówił drogę do "Saloonu" i poinformował, że możecie chodzić tam kiedy chcecie, gdyż budynek otwarty jest przez całą dobę siedem dni w tygodniu.


Podsumowując, wątek ten ma służyć za taki luźny, fabularny temat. Możecie tu wczuć się w swoje szkółkowe Poke-postacie i pobawić się trochę jak w zwykłej przygodzie. Co więcej, gadać możecie ze wszystkimi uczestnikami olimpiady, a nie tylko członkami Waszych drużyn. Oprócz Waszych fabularnych rozmów i poczynań (które nie będą w żaden sposób oceniane czy punktowane, to tak dla Was, interweniować będziemy jedyni wtedy, kiedy zaczniecie być niekulturalnie wobec siebie itp.), pojawiać będą się tu również... turnieje. A cóż to za turnieje? Dowiecie się w swoim czasie ^^


Pamiętacie, jak w pierwszym mini-zadanku mieliście pokrótce opisać siebie? Mówiłam, że jeszcze mi się to przyda i wcale nie kłamałam. Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś interesującego o którymś z uczestników olimpiady, wystarczy, że przeczyta jego prezentację! :3

Team Litten

Kapitan Marmoladka napisał/a:
Och, cześć, jestem Gamelyn i jestem Sylveonem. W drużynie Littena to ja jestem liderem, ponieważ od małego lubiłem się rządzić i narzucać komuś swoją wolę. Jestem nieco apodyktyczny i żyję w przekonaniu, że zawsze mam racje, ale... chyba da się mnie lubić. Moim kompleksem jest to, że nie jestem unikatową formą błyszczącą mojego gatunku, ale znoszę to dzielnie.
~ Sylveon Gamelyn podczas termalnej kąpieli nieopodal drużynowego namiotu.

Did napisał/a:
Cześć, jestem Ania. Wiem, że to dość kobiece imię, ale czuję się kobietą, mimo że jestem mężczyzną. Już od dziecka lubię dbać o swój wygląd i stroić się w najprzeróżniejsze suknie! Mógłbym zmienić płeć, ale po co? Wtedy nie mógłbym dominować w związku z płcią przeciwną! Na koniec dodam, że totalnie powinieneś zmienić fryz! Znaczy to coś na głowie! Zaufaj mi, znam się na tym!
~ Gardevoir Ania podczas wybierania kreacji na wystawną kolację.

Green napisał/a:
Cześć, jestem Volt. Tak, mam imię pasujące do mojego typu, bo mogę. Nie lubię słuchać liderów, żyje sam, poza światem trenerskim czy pokemonowym. Nie interesuje mnie to. Współpraca z liderem i innymi członkami grupy może być nieco trudna, ale powinienem dać sobie radę.
~ Jolteon Volt, który jeszcze nie wie co go spotka gdy o jego zwierzeniu dowie się Gamelyn.

Erika napisał/a:
Jestem Honey Bun, Leavanny. Możecie mówić mi Honey! Pierwszy raz jestem bez mojej trenerki i mam nadzieję, że jej nie zawiodę. Możecie liczyć na moją pomoc i postaram się nie popełniać wielu błędów... jeśli zrobię coś nie tak, proszę nie mówcie jej! Lubię przebywać na świeżym powietrzu i być pomocnym, nie lubię bardzo gorących miejsc. Jestem wesołym pokemonem!
~ Leavanny Honey, podczas brania kąpieli słonecznej.

Allie napisał/a:
Hej, jestem Medicham Jessie. Trenerka wysłała mnie tutaj i bardzo cieszę się, że będę mogła grać z wami w drużynie, jednak przebywanie bez trenerki nie bardzo mi służy i jestem trochę zagubiona. Postaram się jednak robić co w mojej mocy, a także pomagać każdemu tak jak tylko potrafię.
~ Medicham Jessie, podczas ciężkich robót na rzecz swojej drużyny.

Mintori napisał/a:
Hai! Jestem Cerber, ale to chyba widać po moim wyglądzie - w końcu nie jestem jakiś futrzakiem w stylu Lillipupa, a wręcz przeciwnie, można mnie spokojnie nazwać psem z piekła rodem. Moja trenerka uznała, że należy mi się wolne od przypiekania tych wszystkich biednych i niewinnych królików na jej farmie, dlatego... oto jestem! Uwielbiam ogień oraz słoneczne dni, gdy mogę się rozłożyć na rozgrzanym piasku na plaży i rozkoszować się wolną chwilą. Nie przepadam za to za wodą.
~ Cerber Houdoom, podczas kąpieli słonecznej u boku Leavanny.

Kyuubi napisał/a:
Cześć, jestem Linoone i... nie mam imienia? Co to w ogóle za jakieś dziwne zwyczaje. Pochodzę z dziczy i nie mam nic wspólnego z jakimiś trenerami. Chyba, że trzeba ich oskubać z tych ich magicznych płytek, hehe... Ogólnie podobno mam problem z lepkimi łapkami, ale do kleptomana jeszcze mi nieco brakuje...
~ Bezimienny Linoone o swoim hobby i pasji.

Magiczny Odkurzacz napisał/a:
Witam wszystkich zebranych, nazywam się Fang. Imię otrzymałem ku hołdzie moim ostrym jak brzytwa kłom. Jak wszyscy widzicie jestem Crobatem. W czym jestem dobry? W lataniu. Jestem szybki, zwinny i nie straszna mi żadna wichura. Źle jednak znoszę upały, pełne, ostre słońce i chodzenie po ziemi. Jestem raczej przyjaznym pokemonem i myślę, że świetnie się ze sobą dogadamy. Milo mi wszystkich poznać !
~ Crobat Fang o tym, w czym jest lepszy od innych drużyn.


Team Popplio

Fay napisał/a:
Cześć, jestem Verdana, a dla przyjaciół Ver. Moim hobby jest zakopywanie się w piasku i czekanie aż ktoś przyjdzie obok mojej kryjówki, by wystraszyć go rozpętując burze piaskową. Piaskowy demon, he he. Na dodatek mam upiorne poczucie humoru, wiec radzę uważać.


Conan napisał/a:
-Dobry wszystkim, jestem Hiro. Uwielbiam pływać, ale niestety zawsze kończy się to jakimś poważnym wypadkiem, z powodu elektryczności. Lubie durne żarty słowne, oraz stać na zewnątrz w czasie burzy. Liczę na miłą współpracę~


Mr. Devil napisał/a:
Witajcie jestem Tyran i lubię jeść, tak całkiem sporo w sumie. Na ogół jestem pozytywnym i wesołym Tyrantum, ciężko mnie wkurzyć, a mniejszych stosuje z pewną dozą ojcostwa. W sytuacjach kryzysowych moje imię się uaktywnia. Jestem wtedy porywczy i staram się, choćby kosztem własnego zdrowia, dojść do postawionego zdrowia.


Sosik napisał/a:
Joł! Jestem Daisy7.1, dokładnie tak! Uwielbiam leżeć na kamieniach wystających z wody i udawać piękną syrenkę, która mami rybaków i marynarzy swoim zabójczym śpiewem. W dodatku kocham się turlać! Uważam, że chodzenie jest przereklamowane...


Mirajane napisał/a:
Miło mi. Jestem Chara. Bardzo lubię biegać i kiedy siec oś dzieje dlatego często wdaję się w bójki z innymi. Najczęsciej jednak w obronie słabszych i przyjaciół. Lubie tez ciszę i odpoczynek w cieniu drzew.


Alliana napisał/a:
Witajcie, jestem Cordelia i nade wszystko uwielbiam galopować. Lubię także walczyć i zawsze jestem chętna na sparing z przyjaciółmi, więc jeśli macie ochotę wspólnie potrenować, to wiecie, do kogo się zwrócić!


Mole napisał/a:
Yo! Jestem Mole i... właściwie nie wiem co ja tu robię! W każdym razie tamci goście wybrali mnie na lidera, nie wiedziałem, że jestem aż tak urokliwy... a czego można się po mnie spodziewać? Niczego dobrego! W końcu jestem duchem, w dodatku posiadającym niemałe poczucie humoru, dlatego radziłbym Ci uważać... hehe...


Spooky Boogie Boo napisał/a:
Mam na imię Cezary, ale mówią na mnie Czaruś. Jest wiele rzeczy, których nie znoszę, ale nie będę się nad tym rozwodził. Jestem piropokemonem. Uwielbiam podpalać ludziom mieszkania i słuchać jak panikują. Potrafię spędzić godziny, wpatrzony wyłącznie w swój ogonek.


Team Rowlet

Black Lotus napisał/a:
Staram się zawsze zachować spokój, jednak oczywistym jest, że czasami nie da się go zachować. Gdy tylko czuję, że wzbiera we mnie wściekłość, powiedzmy szczerze, lepiej żeby każdy się ode mnie oddalił. Wydaje mi się, że lepiej podczas walki sprawuję się w pierwszej linii, jako osoba atakują przeciwników, jak i ich odciągająca od sojuszników.


Pikutorialu napisał/a:
Jestem Honchkrowem, który dba o swój wygląd. Codziennie myję i pielęgnuję swoje piękne czarne pióra. Wolę atakować z bezpiecznej pozycji i szykować strategię niż walczyć bezpośrednio. Pragnę zajmować jak najwyższe stanowisko, ale nie wykorzystuję do tego innych. Dbam o swoją drużynę.


Panda napisał/a:
Zwę się Senpai. Każdy ślepy idiota zauważy, że jestem z gatunku Emolgą. Walnę prądem każdego, kto się do mnie zbliży, chyba, iż będzie to mój kouhai. Ten to sobie może mnie macać. Co do mojej osobowości... Wiecie co to Tsundere? Nie? To wasz problem. Zalecam poszukać moich cech charakteru w tym głupim elektrycznym pudełku zwanym komputerem. Moja drużyno! Jesteście skazani na wredną zołzę, która nad życie kocha ludzkie jedzenie. Shake'i, żelki i tym podobne pierdoły. Ponadto zawsze będę was wobec szczera. Nie zamierzam się bawić w kłamstwa oraz sztuczne tekściki, byleby się komuś przypodobać. W rozmaitych konkurencjach będę walczyć za setkę. Nie należę do grupy słabeuszy. Jestem uparta jak osioł. Zapamiętajcie to sobie wszyscy. Tyle.


Orange napisał/a:
Nazywam się Jet, z gatunku Garchomp. Wolę działanie według obmyślonej strategii, ale umiem, też działać impulsywnie (improwizować? Ne jestem pewien jak to nazwać). Lubię też używać różnego rodzaju sztuczek podczas bitew. Staram się też pomagać sojusznikom. Moja osobowość to INTJ-A. Umiętnościami raczej Was nie będę zanudzał, więc chyba na razie tyle...


Astrid napisał/a:
Jestem Tigresa, z gatunku Arcanine. Zwykłam być podziwiana przez napotykanych na swojej drodze "przyszłych mistrzów Pokémon" za szlachetny wygląd i umiejętności. Zazwyczaj nawet mi się to podoba (bo kto by nie chciał słyszeć podobnych komplementów), a przynajmniej dopóki nie natrafi się jakiś namolny dzieciak, któremu przyjdzie na myśl, że moje futro to zabawka. Z natury jestem sympatycznym stworzeniem i nie działam zbyt pochopnie, ale spróbuj tyknąć moje zadbane futro, przyjaciół albo jedzonko, a marny twój los, człowieku!


Zefonit napisał/a:
Jestem Aggronem, który zwie się Egregor, chociaż nie dam sobie łapy uciąć bo jestem pokemonem o bardzo dobrej, acz krótkiej pamięci. Można mnie opisać jako mięśniaka lubującego się w pracowaniu głową, dosłownie. Jeśli jest coś, czego nie rozwalę z główki, to nikt tego nie rozwali. Dodatkowo lubię jeść, niszczyć i jeść.


Dante napisał/a:
Blaziken, Death.... Cóż, jeśli ktoś stanie mi na drodze w trakcie tego co zamierzam przeważnie ginie, stąd właśnie wzięło się me imię. Preferuje pracować sam, rodzina i współpracownicy to tylko dodatkowy balast który spowalnia w działaniach.


Viviann napisał/a:
Na imię mam Wing i jestem Beedrilem. Jak 99% przedstawicieli swojego gatunku jestem agresywny dla obcych i rzucam się w największe mordobicie. Nie straszny mi Garchomp czy inny duży pokemon. Dla mnie najważniejsze jest stado czyli WY, uważam że grunt to trzymać się razem aby przetrwać. Nie jestem cierpliwy ale za to mogę pochwalić się kreatywnością i szybkością.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-11, 11:09   

Byłam zmęczona pracą dla drużyny - chociaż w pierwszym zadaniu niewiele zrobiłam, a jedynie zastosowałam się do taktyki ułożonej przez innych, tym razem na mnie spadło bardzo dużo. Projekty, choreografia i pomoc przy innych zagadnieniach wyczerpała mnie na tyle, iż postanowiłam udać się do wspomnianego wcześniej przez opiekunów grup zajazdu prowadzonego przez parkę lisów. W sumie my, psy i oni, czyli lisy, mamy dużo wspólnego, ale ja nie o tym. Po zamówieniu posiłku oraz napoju rozsiadłam się na zewnątrz, zażywając przy okazji swoich ukochanych kąpieli słonecznych. Jak na razie było pusto, ale zapewne z czasem miejsce zapełni się innym uczestnikami... taką przynajmniej mam nadzieję.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-06-11, 11:34   

Przydreptał do salonu. Był w świetnym humorze, zwłaszcza, że ich drużynie poszło całkiem nieźle na ostatniej konkurencji. Jednak nigdy nie chwal dnia przed zachodem słońca... W każdym razie, nawet nie musiał wchodzić do pomieszczenia, by natrafić na jakąś postać.
-Dobry.- Przywitał się, kierując słowa w stronę czarnego psa.
Jednak wokół są na razie pustki...wszyscy pewnie są zajęci rozmyślaniem nad tymi układami, do drugiej konkurencji. A przecież we wszystkim trzeba znaleźć czas na odprężenie, prawda? Nawet jeśli czasem robi się to trochę za często...
Ale pogoda była wkurzająca. Hiro nie lubił słonecznych dni, w które zawsze było piekielnie gorąco i duszno. Dlatego z podziwem patrzył na psa, który pomimo przyciągającego słońce koloru sierści, spokojnie leżał na zewnątrz.
-Nie gorąco ci przypadkiem?
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-11, 11:55   

Słysząc czyjeś kroki, spojrzałam na przybysza. Żółtawy lisek. To chyba jakiś krewny naszego drużynowego lidera, czyli kolejna eeveewolucja. Jolteon bodajże?
- Witaj - ot, krótka odpowiedź. Nie chciałam przerywać swojej koncentracji na pobieraniu ciepła z otoczenia, dlatego też lekko zniecierpliwiona prychnęłam, słysząc pytanie przybysza. - Gorąco? Jest cudownie, a po takim odpoczynku zapewne będę w stanie nawet góry przenosić - odpowiedziałam, przy okazji uśmiechając się zawadiacko. - Ty z pewnością umierasz w tym piekle, mam rację?
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-06-11, 12:43   

Cóż, jak widać niektórzy są przyzwyczajeni do tak wysokich temperatur. Jednak żółty lisek miał troszkę grube, choć jasne futro, przez to było mu piekielnie gorąco...Zwłaszcza w okolicach szyi.
-A żebyś wiedział.- Odpowiedział, przerywając nadal ciszę i spokój czarnego psa. -Osobiście jestem za tym, by się w końcu rozpadało...Chociaż...
"Z drugiej strony, to trochę zły pomysł, gdyż w deszczy nie da się wykonywać żadnych konkurencji na zewnątrz, a to byłby wielki problem."~ dodał sobie w myślach. Innymi słowy w obie strony źle. W każdym razie, lisek kontynuował wesoło rozmowę.
-Zdenerwowany przed następną konkurencją?
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-11, 15:28   


Do przydrożnego zajazdu wbiegł zasapany Pikachu. Mała myszka rzuciła się do lady, prosząc panią Vulpix o dużą szklankę wody. Wszyscy byli zaskoczeni przybyszem, gdyż rzadko ktokolwiek tu wpada.
- Matko, umieram - wydyszał maluch, zipiąc dalej. - Ale... tak! Udało się! - krzyknął, machając w powietrzu łapką, na której miał coś podobnego do zegarka. - Pobiłem swój czas! Jak nic wygram tegoroczne wyścigi! A tak w ogóle to gdzie ja jestem?
- Trafiłeś do "Saloonu". Akurat mamy przyjemność gościć tu uczestników Olimpiady Pokemonów - wyjaśniła lisiczka.
- O, doprawdy? W takim razie z pewnością wszyscy są wysportowani. Może małe zawody w bieganiu, co wy na to? - zaproponował Pikachu, a że odzew był pozytywy, wszyscy wyszliście na zewnątrz, by przystąpić do atrakcji.


    Turniejami będą drobne internetowe gierki, w których liczy się zdobyty wynik. Każdy uczestnik olimpiady może (ale nie musi, to nie jest obowiązkowe) wziąć udział w turnieju i poprzez wstawienie screenshota, pochwalić się swoim wynikiem, a może nawet zagwarantować nim zwycięstwo dla swojego teamu. Co będzie nagrodami? Punkty. Takie same jaki dostajecie za wykonywanie zadań, ale w mniejszej ilości. Od teraz w mini-zadaniach nagrodami nie będą już punkty, ponieważ, jak zauważyła pewna owca, każda ekipa robi je na czas (z czego jestem bardzo zadowolona), więc i tak nic to nie zmienia w różnicy punktów między drużynami. Za to w turnieju punkty zdobędzie tylko jedna ekipa. Warto też dodać, że turnieje nie będą tak często jak mini-zadanka. Przeważnie pojawiać się będzie 1 na tydzień. Interesujące, nieprawdaż?


Pierwszy turniej odbędzie się w grze "Pokemon Run", do której link macie tutaj (tu drugi, jakby komuś pierwszy nie działał). Jest banalnie prosta. Po prostu biegniesz żółtą myszką i przy pomocy spacji skaczesz między platformami, żeby nie spaść. Punkty zdobywa się poprzez wpadanie na inne Pokemony. Pamiętajcie, że nie liczy się dystans, ale wynik (score)! Kiedy już przegrasz, zrób SS swojemu wynikowi (SS ma być pełny z widocznym całym ekranem, a nie tylko wycięte okienko z grą czy samym wynikiem - przykład) i wklej go tutaj. Każdy uczestnik może wrzucić tylko jeden wynik, więc radzę pograć kilka razy i wkleić SS z najlepszym wynikiem. 5pkt otrzyma ta drużyna, której członek zdobędzie najlepszy wynik. Nie ma drugiego ani trzeciego miejsca.

Turniej "Pokemon Run" potrwa do 15 czerwca, godz: 21:00. Do tego czasu każdy może edytować swój post i na miejsce starego SSa wstawiać nowy z coraz to wyższym wynikiem, jednak posty z kilkoma SSami lub dodane bądź edytowane 15 czerwca po godzinie 21:00 nie będą zaliczane.

Wszystko jasne? Więc do biegu... gotowi... start! :)
Jak coś to w międzyczasie możecie normalnie pisać tu fabularne posty i poznawać się wzajemnie jak Mintori i Conan.


EDIT: Okazała się, że "Pokemon Run" ma koniec. Tylko nie wiem, czy koniec jest wtedy, kiedy przebiegnie się dany dystans (8166m), czy po zdobyciu danego wyniku (12200). Tak więc w zależności od tego:
- jeśli wygrywa się po przebiegnięciu dystansu 8166m, wówczas 5pkt otrzyma ta drużyna, której członek zdobędzie jak najwięcej punktów na tym dystansie (musi zdobyć wymagany dystans 8166m, bo bez niego nie będzie brany pod uwagę)
- jeśli wygrywa się po zdobyciu wyniku 12200, wówczas 5pkt otrzyma ta drużyna, której członek zdobędzie taki wynik w jak najkrótszym dystansie (musi zdobyć wymagany wynik 12200, bo bez niego nie będzie brany pod uwagę)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-06-11, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-06-11, 17:50   

Ta gra ma koniec aka mete :C

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-06-11, 18:19   

Wszedł nonszalanckim krokiem, z wzrokiem zachmurzonym myślami. Widać było, że analizował zadanie jakie zostało przedstawione jego drużynie, a ten nie za bardzo potrafił sobie uporządkować jego plan w głowie. Wchodząc do izby i dostrzegając Cerbera ze swojej drużyny machnął do niego wstążką i dygnął elegancko okazując szacunek i aprobatę. Jest gorąco i pragnął się ochłodzić i w nadziei na to zaglądnął do Saloonu.
Swoje kroki skierował ku szynkwasowi do państwa Vulpixów coby zamówić coś dobrego do ugaszenia pragnienia.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-11, 20:52   

Lul, koniec, rzeczywiście xD No dobra, znalazłam na to rozwiązanie. Tylko nie wiem, czy koniec jest wtedy, kiedy przebiegnie się dany dystans (8166m), czy po zdobyciu danego wyniku (12200). Tak więc w zależności od tego:
- jeśli wygrywa się po przebiegnięciu dystansu 8166m, wówczas 5pkt otrzyma ta drużyna, której członek zdobędzie jak najwięcej punktów na tym dystansie (musi zdobyć wymagany dystans 8166m, bo bez niego nie będzie brany pod uwagę)
- jeśli wygrywa się po zdobyciu wyniku 12200, wówczas 5pkt otrzyma ta drużyna, której członek zdobędzie taki wynik w jak najkrótszym dystansie (musi zdobyć wymagany wynik 12200, bo bez niego nie będzie brany pod uwagę)

PS Cieszę się, że niektórzy postanowili pisać fabularne posty :)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-12, 14:46   

Zaśmiałam się cicho, słysząc liska.
- Rozpadać? Ja ci nie pomogę, ale zapytaj tej foczki, która też jest w którymś zespole, może zna Rain Dance. Ja najwyżej mogę jeszcze bardziej rozgrzać ziemię - mrugnęłam lekko do niego, a następnie westchnęłam. - Zdenerwowana... w sumie mało zdenerwowana. Wszystko mamy zapięte na ostatni guzik, dlatego postanowiłam zrobić sobie dłuższą przerwę. A jak z wami? Zwarci i gotowi do rywalizacji?
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-06-13, 14:19   

Nigdy nie możesz być w sumie całkowicie przygotowanym, kto wie jak to się potoczy...
-Sadzę, że w miarę przygotowani. Ale wszystko się jeszcze okaże. Na pewno będzie zabawnie w drugiej konkurencji, zważając na temat... aż nie mogę się doczekać.- Odpowiedział podekscytowany. Czego to ci dzisiejsi sędziowie nie wymyślą.-Ja, można powiedzieć, że wyrwałem się w środku przygotowań...
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-06-14, 14:42   

- Bardzo rozsądnie. - Napomknął kąśliwie, zwilżając swój pysk w chłodnym soku z jagód. Nie zwrócił uwagi na autora tamtych słów, ignorując ewentualną ripostę, a swoje finezyjne kroki skierował ku zacienionemu kątowi, gdzie mógł odpocząć.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-14, 23:56   

Przybiegam zziajana do salonu. Jako iż uwielbiam biegać o zdecydowałam się tak dostać do danego miejsca. Wchodzę starając się ukryć zmęczenie. Rozgląda się ciekawa kto jeszcze jest i robi kilka kroków. Podchodzi do miejsca gdzie mogła by dostać dobry zimny sok.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-15, 21:07   

W turnieju "Pokemon Run" wygrywa Panda, a to oznacza, że 5pkt wędruje do Teamu Rowleta. Gratulujemy Wam! Następny turniej pojawi się w najbliższy weekend~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-19, 16:56   


- A pamiętacie pierwszą serię tego anime "Pokemon", co to się nim tak ludzie jarają? - odezwał się Pikachu, który po ostatnim turnieju wrócił do knajpki, aby zwilżyć gardło.
- No jasne! - oznajmił żwawo Pan Vulpix. - Wtedy to były czasy... Dawne dzieje, oj dawne - westchnął, wycierając ladę biało-czerwoną ściereczką w kratę.
- Spójrzcie, co znalazłam! - krzyknęła podekscytowana Pani Vulpix, pokazując wszystkim niewielką konsolę. - Kiedyś zawitał do nas pewien trener i ją tu zostawił. Zupełnie o tym zapomniałam. Nie wierzę, ta gierka nadal działa.
- W takim razie... czas na nowy turniej! - poinformowała radośnie żółta mysz.


Tym razem przygotowaliśmy dla Was gierkę pt. "Złap Pokemony", do której link macie tutaj. Pod względem zasad jest jeszcze prostsza od poprzedniej. Jedyne co musicie robić, to klikać na pojawiające się stworki. W ten sposób łapiecie je do pokeballi w akompaniamencie starego hitu. Wygrywa ta drużyna, której członek schwyta jak największą ilość stworków w ciągu minuty (bo tyle macie czasu w grze). Liczy się szybkość klikania oraz bystre oko :) Tak jak poprzednio, tak i teraz musicie udowodnić swój wynik pełnym SSem (czyli screenshot pokazujący cały ekran -> przykład). Każdy może dać tylko 1 SS.

Turniej "Złap Pokemony" potrwa do 23 czerwca, godz: 21:00. Do tego czasu każdy może edytować swój post i na miejsce starego SSa wstawiać nowy z coraz to wyższym wynikiem, jednak posty z kilkoma SSami lub dodane bądź edytowane 23 czerwca po godzinie 21:00 nie będą zaliczane.

Zmiana w nagrodach! Ponieważ spora część osób uważała, że za turnieje nie powinniście dostawać punktów, nagroda zostanie zmieniona (od razu informuję, że 5pkt, które Rowlety zdobyły za poprzedni turniej, nie zostanie im zabranych). Tym razem zwycięzcy dostaną możliwość wyboru dowolnemu stworkowi z ich ekipy jednego Egg Move. Nie mogą jednak z tym zwlekać, dlatego po opublikowaniu przeze mnie postu z wynikami, mają oni 72h na napisanie w tym wątku jakiemu Pokowi jaki EM przyznają.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.