Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BARDZO BARDZO BARDZO WAŻNY TEMAT
Autor Wiadomość
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 19:45   

Dobra, po prostu to skończmy, dajmy ludziom którzy się napracowali jak Panda np po 10 rare candy i miejmy to z głowy. Serio ktoś tu jest dla nagród a nie dla grania?
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-06-23, 19:48   

Nadal jestem za nie usunięciem, a po prostu skończeniem tej olimpiady. Jak już zaczęliśmy, zrobiliśmy 3 zadania i poszły 2 tygodnie jak nie 3, to fajnie by było już pociągnąć do końca i wtedy sobie organizujcie co chcecie. No po to cała olimpiada była organizowana, tyle opisywania i bawienia się z działami, drużynami itp, by teraz tak z nagła rzucić wszystko w pizdu.
Niech po prostu, jak tak źle i nie dobrze, adminki zmienią zadanie 4, chociaż jest one do zrobienia i Roletki już zdążyły wszystko poustalać bo u nas problemów nie ma :C
Toć to proste zadanie jak budowa cepa. Nawet niech skrócą z 5 do 2-3 dni 4 zadanie, szybciej się zakończy, da walki i do początku lipca skończymy olimpiade.
To nie nowość, że się na coś narzeka. Flejmy i problemy są w każdej szkółce. Przy każdej żałujecie i są bóle tyłków. To już nie nowość. Z tego słynie Crystal, że nic ni umiemy zrobić na spokojnie.

Tak też. Panda jest przeciw anulowaniu Olimpiady. No sorry, ale mimo wszystko coś robiliśmy, a nie lubię pracy na marne, bo potem komuś z nagła chce się to wszystko powyrzucać w archiwum. Nie po to się rysowało tyle, pisało i myślało przez około 3 tygodnie.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 19:52   

Cóż, ale czy nie po to jest zdanie ludu? Zawsze są jakieś pojedyncze osoby które są za tym żeby coś kontynuować. Jeśli większość jest przeciwna to może niech będzie możliwość odejścia od tego i tyle. Pando, przez ciebie bardziej przemawia nie chęć kontynuowania bo sama widzisz jak to jest, a to ze chcesz być ugodowa i tyle. Może też i chęc nagrody ale nie mnie to oceniać. Nie raz bywało że coś pod koniec przestawało istnieć bo osobom w to zaangażowanym odechciewało się tego ciągnąć gdyż nie widzieli sensu.

Daisy, teraz do ciebie prośba zrób Ankietę i tyle tak dowiemy się kto jest za a kto przeciw.
_________________
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 19:56   

Zróbmy ankietę z głosowaniem demokratyczną :)
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-06-23, 19:57   

Jestem chętna kontynuować olimpiadę. Nawet mogę te zadania zrobić sama, skoro ludzie mają zamiar sobie poodchodzić w trakcie eventu. Mi jakoś w tej olimpiadzie wszystko pasuje. Jest jak typowa olimpiada, a nie szkółka. Robimy, to co mamy, a to, że Gwen dała 4 zadanie z surowym charakterem, to też nasza wina i naszego marudzenia i wiecznego niezadowolenia.
Trzeba po prostu spiąć tyłki i zrobić to, co zostało wyznaczone, a potem patrzeć na rezultaty.
Tak, robię to też dla nagrody. Ale mimo wszystko przynajmniej mam jakieś zajęcie i chęć działania w szkółce. Te mini zadania i ich rozwiązywanie dawało radość, a główne zadania nie są złe. Każdy może się wykazać.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-06-23, 20:08   

W sumie, to ostatnie zadanie i tylko trzy poki do wytypowania, więc nie żeby zakończenie tego wszystkiego było jakieś piekielnie trudne. Olejemy walki i damy wyniki, wszystko będzie z głowy. Znaczy, chyba lepiej dociągnąć już do tego końca, niż zamknąć tuż przed nim. To jak zawrócić tuż przed wyjściem i powrócić do startu. A jak to się już zamknie, to wszyscy będą mieli wolną rękę~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2016-06-23, 20:12   

Cytat:
zadanie 4, chociaż jest one do zrobienia i Roletki już zdążyły wszystko poustalać bo u nas problemów nie ma :C
Toć to proste zadanie jak budowa cepa.

Nie chodzi o to, że jest trudne, tylko powtarzalne i właśnie w pewien sposób zbyt proste. Niemniej w tej chwili też już je rozgrzebaliśmy i raczej nie chciałabym, żeby było zmieniane.

Faktycznie można by dokończyć tę Olimpiadę - zrobić już to 4. zadanie w takiej formie jak jest (u nas też już jest nie najgorzej ogarnięte) w skróconym czasie, potem walki*, rozdać nagrody, a następnie już spokojnie zorganizować luźną szkółkę Dida i Lu, bez walk (chyba że ludzie by chcieli, ale myślę, że skoro odbyłyby się Olimpiadowe, to można by je odpuścić) i bez wielkich nagród? W sumie nic by się nie zmieniło, po prostu odbyłby się dodatkowy event, będący oddolną inicjatywą z jakimiś symbolicznymi nagrodami.

*ew. można je odpuścić, ale wtedy odpadają chyba nagrody za ich dzień, a nie sądzę, żeby robiły już jakąś różnicę, bo ich forma jest raczej zawsze podobna i do tego typu eventu, jaki teraz mamy, pasuje.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-06-23, 20:15   

Zaczęło się od tego, że od początku szkółki miało pojawić się zadanie takie bardziej artystyczne, punktujące rozmaite loga, rysunki, muzyczki itp, dodane w ostatecznych taktykach za zadania. Ponieważ w tych innych zadaniach chodziło bardziej o rywalizację sportową, dodatki artystyczne niejako przeszkadzały. No więc wpadłam na ideę z pomponami i cheerleaderkami.
Już na dzień dobry Did wyskoczył, że czemu rysunki swoje, a nie np. z internetów. No kurde, chciałam zobaczyć rękodzieło wasze, a nie jakiegoś przypadkowego człowieka. xD
Potem te liczne pytania "A jak ty te rysunki będziesz oceniać?" Jezu, dopiero co dodałam zadanie, to nie wiem, bo jeszcze nie mam co oceniać. Będę wiedzieć jak już będę mieć co porównać." A bo to niesprawiedliwe- bo nie każdy ma talent, nie każdy umie to czy tamto" No i zdaję sobie z tego doskonale sprawę.
W końcu zapytał czy będę oceniać bardzo. No to na odczepnego stwierdziłam, że bardzo xD
Przez czas dany na szlifowania zadanie był względny spokój. Czasem ktoś na chacie poruszył kwestię tych nieszczęsnych rysunków, ale nie było jakiegoś wieszania psów. Do czasu podania wyników...
Nie ukrywam, nie widzicie punktacji, więc ciężko wam to ocenić, ale zawyżałam punkty mocno. Bardzo mocno. Tak, że właściwie różnica między Littenami i ich I miejscem, a foczkami i ich III to tylko 2 punkty. W każdym razie oceniałam na luzie, wypisałam co tam mi się podobało, do czego miałam zastrzeżenia. Ostatecznie zbierałam to wszystko do kupy i oceniałam całokształt.Przemilczę fakt, że wszyscy potraktowali to zadanie jako pokazy, a nie luźne i przaśne kibicowanie jak na stadionie. No ale ok, niechaj będzie i tak.
Tymczasem niedługo po ogłoszeniu wyników zostałam wręcz zaatakowana przez Viv. No i tu się pałka przegła. Ja rozumiem rozgoryczenie, że drużyna nie wygrała, ale wtedy nie tylko się zeźliłam, ale zrobiło mi się też zwyczajnie przykro. Że się człowiek stara, że nie czepia się o byle pierdołę, tylko nawet naciąga na korzyść, a w zamian wspomniane wyżej przez Sosika "plucie jadem". Pojawiała się też kilka mniej lub bardziej bezpośrednich uwag na chacie o ewentualnej niesprawiedliwości, aczkolwiek nie poruszyły mnie aż tak.
No, to stwierdziłam, że tak być nie będzie i ostatecznie jako sędzia jakiś autorytet mam. Stąd takie oto zadanko zabijające wszelką inwencję twórczą... ale i jakieś zbyt podejrzane kombinowanie, które w rezultacie nie bardzo wiadomo jak oceniać.
W sumie, jakby się zastanowić to może i mnie trochę poniosło. Może nawet trochę bardzo. Z drugiej strony różnego rodzaju fochy i rzucanie się działa na mnie jak płachta na byka. Szczególnie jeśli nie są zbyt konstruktywne i są czepianiem się dla samego czepiania. A że tego konkretnego dnia już i tak byłam jak tykająca bomba to i się oberwało wszystkim.
Tak więc z miejsca pragnę was wszystkich przeprosić. Nie było to miłe z mojej strony.
Aczkolwiek miejcie też na uwadze co piszecie i w jaki sposób piszecie. Tak na przyszłość. Bo czasami nawet jakaś pierdoła napisana w taki czy inny sposób potrafi srogo zirytować.

Tymczasem wracając do tego co tam ludność wyprodukowała wyżej...
Zacznijmy od rozwiązań zaproponowanych przez Daisy. Jeśli wszyscy by się zgodzili jestem skłonna zmienić zadanie 4 i już dopchajmy tę nieszczęsną olimpiadę do końca. Może to być nawet jakieś opowiadanie czy cokolwiek kreatywnego żebyście się już nie czuli tak ograniczani ;P
Niespecjalnie uśmiecha mi się zaprzepaszczenie tego co już tu się naprodukowało i zacząć nową szkółkę. Chociaż, jeśli są chętni na sędziów to nie ma sprawy. Aczkolwiek poza sędziami potrzebni są też i użytkownicy. Jeśli lud stwierdzi- chrzanić olimpiadę, zamknijmy to i machnijmy coś nowego, możemy zrobić i tak.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 20:20   

Gwen, rozumiem jak najbardziej twoje rozgoryczenie. Nie mam zamiaru bronić Viv ani nikogo innego, każdemu ma prawo czasem puścić żyłka i tyle. Ale jako sędzia powinnaś też być w sumie niewzruszona takimi tekstami, sama przecież wiesz że to forum ma długą historie kłótni o czym można nawet tutaj poczytać.

Co do olimpiady, jak pisałem Daisy bądź ty Doge zrób ankietę i tyle. Tak najłatwiej się dowiemy i tyle, bo gdybanie co by było gdyby etc obecnie nic nam nie da.
_________________
 
     
Stilinski
Ban warrior.


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1778
Ostrzeżeń:
 4/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 20:21   

Jako, że też jestem uczestnikiem to się udzielę:
Olimpiada może i nie jest dla niektórych słaba, ale moim zdaniem rygorystyczne regulaminy na dwie strony wordu i DOKŁADNE w nich wypisywanie co nam wolno, a czego nie zupełnie zniszczyły zabawę w tym evencie i niewątpliwie zniechęcają do jakiegoś większego zaangażowania. W związku z tym w dziale panuje nieporównywalnie gorsza atmosfera, niż w szkółce... Rok temu? W zimę? Nie wiem. Mimo flejmów z innymi drużynami mogę śmiało stwierdzić, że dyskusje w zadaniowych wątkach były spamem nad spamami i dobrze to wspominam. Tu po prostu nie ma takiej mocy. Męczę się, bo nie chcę dostać warna i nie mogę się doczekać już wyników (nie dlatego, że się tak nimi jaram), a to nie na tym polegają eventy.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-06-23, 20:21   

A może zamiast 4 zadania zrobimy juz walki. Narazie w każdym zadaniu inna drużyna wygrała, więc czemu by nie zrobić już walk?
_________________
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 20:34   

Jak dobrze pamiętam, to zacząłem narzekać po moim pytaniu. *chyba xd* Jednak traktowanie rysunków jako dodatek czy ocenianie ich "bardzo", to dość sporo różnica, ale mniejsza z tym.
No i jeśli cię to trochę poirytowała, to przepraszam, ale sądziłem, że to prosta sprawa jak będzie się oceniać rysunki .-.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-23, 20:49   

Co do ankiety to jest taki problem, że musiałabym dać czas 5 dni na odpowiedź, żeby każdy uczestnik mógł się wyrazić, bo inaczej będzie "niepełna", a tyle czasu na odzew każdy uczestnik ma w olimpiadzie. No a 5 dni to trochu sporo. Wszystko by się wydłużyło, a tego chyba nikt nie chce xD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 20:49   

Nie wiem.
Szczerze rozumiem irytację u Gwen, bo sama chyba też się czuję zirytowana tym wszystkim. Najchętniej bym zrezygnowała po ostatnim zadaniu z eventu, gdyby nie wizja warna majacząca w oddali. Niemniej jednak dostosuję się do większości ludu - jak lud sobie zażyczy, tak też będzie.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 20:56   

Cóż, w ten sposób problem dalej jest ;p
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.