Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BARDZO BARDZO BARDZO WAŻNY TEMAT
Autor Wiadomość
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-06-23, 17:04   BARDZO BARDZO BARDZO WAŻNY TEMAT

Więc... po nieco burzliwych naradach na chatango stwierdziliśmy, że nie chcemy takiej olimpiady. Wiem, że to może się wydawać śmieszne, że wyskoczyliśmy z tym teraz, ale posłuchajcie nas, droga administracjo. ._.
W szkółkach zawsze chodziło o zabawę i mimo, że robiliśmy to dla nagród, współpraca drużynowa i rywalizacja pomiędzy drużynami była czymś epickim. Pamiętam, że mimo zgrzytów i flejmów większość opuszczała szkółkę zadowolona. Zaczęliśmy wspominać te wszystkie świetne zadania (zielona noc, obrona flag, budowanie statków, śluby, pokaz na plaży itp.) i stwierdziliśmy, że nie chcemy sobie psuć wspomnień dotyczących szkółki tegoroczną olimpiadą, która jest... słaba. Tak. Nie dość, że cały czas musimy pisać taktyki, które są mocno ograniczone i z góry decyduje nad nimi sędzia, który opiekuje się zadaniem, to nie pozwalają nam się wykazać. W poprzednich szkółkach świetne było to, jak opisywaliśmy WSZYSTKO, na co mieliśmy ochotę: przygotowywanie się drużyny do zadania, projektowanie strojów, wybieranie muzyki, rysunki, animacje i dużo by tutaj wymieniać. Natomiast teraz? Pozwólcie, że zacytuję:
Gwen napisał/a:
1. Mam totalnie w nosie co robi reszta drużyny. Darujcie sobie więc opisy jakiegoś zagrzewanie do walki czy przygotowań. Nawet na to nie spojrzę.
2. Podobnie w kwestii strojów, muzyki i innych dupereli- wręcz nie życzę sobie, aby jakiekolwiek się pojawiły w ostatecznej taktyce.

I żeby Gwen sobie nie pomyślała, że się teraz na nią rzucam - dotyczy to też Daisy. Zacytowałem akurat twoje słowa, bo znalazłem je najprędzej w twoim zadaniu, ale u Daisy też się coś takiego pojawiło.
Zabijacie WSZYSTKO, co było najlepsze w szkółkach. Nasza inwencja twórcza pozostaje na poziomie zerowym, a funu nie mamy z tego żadnego. Musimy robić wszystko sztywnie pod formularz i regulamin, a czytając ten do dnia 4 czułem się jak w jakimś obozie zagłady, a nie na forum Pokemon. :') Kiedy nas rozstrzelacie?
Co myślę? Że nie chcę porównywać tych wszystkich epickich wspomnień, w którym było pełno śmiechu i życzliwości z tegorocznym czymś, które nie umywa się poprzednim szkółkom. Od początku nie podobała mi się taka forma eventu na wakacje i miałem rację do tego, że to nie wypali. Za dużo tutaj opisywania taktyk (chociaż dużo to pojęcie względne, patrząc na limit linijek, w jakich mamy się zmieścić przy opisie) i samego sportu. Mol pisała, że PBF kojarzy jej się głównie z pisaniem i opisywaniem szczegółów i jest to święta prawda. W jaki inny sposób mamy wam przekazać zadania, jak nie poprzez pisanie? Zabrałyście najlepsze zadania (za które zawsze będę uważał pisanie opowiadań) i rozciągnęłyście olimpiadę na przesadną długość 4 dni, kiedy to wcześniej w szkółkach pojawiała się jako jeden z dni. Wcale mi się nie podoba taka forma i myślę, że sporo osób może podzielić moje zdanie. Nawet usunęłyście wyścig na mini-zadania, które były równie świetną sprawą.

Czego byśmy chcieli? Zlikwidowania olimpiady i rozpoczęcia szkółki w dawnej formie. Nie robię sobie żartów. Większość z nas woli zaprzepaścić to, co zrobiliśmy do tej pory w olimpiadzie na rzecz epickiej zabawy na szkółce. Oczywiście doceniamy waszą pracę włożoną w przygotowanie olimpiady, ale jest ona niewypałem. Możecie mieć powód do złości, ale chcemy się po prostu dobrze bawić na szkółce. No bo proszę was, nawet kiedy były jakieś wielkie flejmy w szkółkach, to można się z nich teraz nieźle uśmiać. A teraz? Nie ma powodów do żadnych śmiechów z tych zgrzytów dotyczących olimpiady. Pamięta ktoś różowe wiaterki zajebistości? Albo to: "Za sławną siekierę, którą Dais przeoczyła, Houndoomy tracą 1ptk. Koniec ogłoszenia, zapraszam na dzień czwarty! :3" XD Chcemy mieć co wspominać, a każda szkółka nam coś takiego zapewniała.
To jak? Wiem, że sporo pracy zostało włożone w tą olimpiadę, ale nadal mamy czas. Wakacje się dopiero co zaczynają. Możemy się jeszcze naprawdę świetnie bawić. Mi osobiście nie zależy już na tych nagrodach z olimpiady, wolałbym, aby została przerwana i żebyśmy rozpoczęli jeszcze lepszą szkółkę niż poprzednio.

Myślę, że poruszyłem już wszystko w tym poście. Jeżeli coś jednak pominąłem, to ktoś, kto był na chacie na pewno uzupełni moją wypowiedź :3
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-06-23, 17:05   

I od razu ostrzegam, że jak któraś z adminek oleje moje wypociny i stwierdzi sobie, że ma wszystko w poważaniu, to wybuchnę tutaj na miejscu i rozniosę wszystko po drodze R_R
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 17:20   

Ja jak najbardziej popieram. Gra pbf opiera się na pisaniu a tutaj jest z tym kupa. Napiszemy kilka postów rzucając jakieś pomysły i tyle z naszej inicjatywy. Takie okrojenie zabawy z zabawy i zostało... nic. Mamy strasznie nudną grę, która sie podoba tylko pandzie, a to dlatego, że jest kierownikiem sów i ma co robić tam XD
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 17:20   

Cóż, nic dodać nic ująć. Fakt, nie brałem udziału w innych atrakcjach poza tą ale nie trzeba przecież bawić się każdym eventem by stwierdzić że coś jest nie tak. Od mniej więcej drugiego zadania nie czuje ani chęci walki ani tym bardziej rywalizacji z innymi a poczucie zabawy minęło tak samo szybko jak się pojawiło. Nie będę więcej pisał, Ktoś zrobił to o niebo lepiej niż ja. Od siebie dodam tylko że brnięcie w to bagno jest dla niektórych osób w tym dla mnie bez sensu.

Enter
_________________
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 17:39   

Jako, że Lu mnie poprosił (wcale mnie nie poprosił, ale ci), ale także dlatego, że sam popieram jego słowa... dorzucę swoją wypowiedź na ten temat.


Jedynym zadaniem, które było twórcze i fajne... było zadanie drugie, czyli coś w stylu pokazów. Mimo że z początku na nie narzekałem, bo pytając się Gwen napisała mi, że będzie oceniać rysunki "bardzo", co później okazało się nieprawdą, bo były tylko dodatkiem. Nie będę się wypowiadał na temat mojej głupoty, bo to rozległy temat i nie mamy na to teraz czasu <3

Zadanie pierwsze, gdzie byliśmy strasznie ograniczeni i polegało na pięciu linijkach pisanego tekstu... jeszcze by uszło.

Kłidicz to najgorsze coś, co w ogóle powstało na tym forum. Nie narzekam na minusowe punkty, bo nie czytałem regulaminu - więc to moja wina.

Teraz zadanie 4, czyli upust gniewu Gwen. Nie chcę cię obrażać, ale w sposób w jaki to napisałaś jest straszny *chyba Ali wspomniała o stylu na chatango i pewnie też o tym napisze, ale ja też o tym napiszę*. Zachowałaś się w tym poście, jakbyś się z nas... nie wiem... śmiała? Podeszłaś do tego tak bardzo sarkastycznie i ironiczne, że to boli.

Cytat:
Wierzcie mi, nie chcecie aby doszło do losowania, bo bynajmniej nie będę robić łaski i dobierać w miarę przydatnych na dany etap poków. Emolga czy Leavanny mające pływać? Rapidash mająca wspinać się po stromej górze? Bieg w wykonaniu Beedrilla? Jeśli zajdzie taka konieczność pojawią się i takie kwiatki. Losuję totalnie od czapy, bez patrzenia na to co może wtedy wyniknąć. To już wasz problem co w tej sytuacji zadziałacie.


Cytat:
Ktoś wrzuci post końcowy, który nijak ma się do mojego formularza (czyt. napisany kompletnie po swojemu i zwyczajnie inaczej)? Ojojoj- CAŁOŚĆ NIE JEST ZALICZONA.


Cytat:
ZABRONIONE SĄ jakiekolwiek edycje formularza. Coś pozmienialiście? Usunęliście lub dodaliście jakąś rubryczkę? Zmienili kolor, czy czcionkę, albo rozmiar? Ukryli za pomocą białej czcionki jakiś znaczek/zdanie/cokolwiek? Co za niefart- NIE ZALICZAM CAŁOŚĆI.


Z początku nie zwróciłem na to uwagi, bo po prostu to było śmieszne, ale jednak jest coś w tym "nie tak". Jeśli sędzia odnosi się w taki sposób do graczy. Rozumiem, że ktoś cię wkurzył, ja też pewnie cię zdenerwowałem, ale mogłaś to napisać inaczej.


Ogólnie to popieram Lu ze wszystkim. Niech ta olimpiada się skończy i tyle.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-23, 17:55   

Mam trochę mieszane odczucia co do tego postu Lu. Chodzi o to, że ja też, i powinniście to wiedzieć, wolę takie lajtowe zadania (moja logika tym bardziej). Wiecie, na luzie i wgl. Tylko teraz piszesz, że tamte szkółki były fajne, a ja doskonale pamiętam tryliardy flejmów na każdej szkółce, że jest NIESPRAWIEDLIWIE. Nie mówię, że w Twoim wykonaniu, ale było ich mnóstwo z serii "niedokładne opisanie zasad", "ich to się nie czepiłaś" itd. itp. I wtedy niektórzy chcieli nas za to powiesić, a teraz mówią, że to się fajnie wspomina... ;-; Myślę, że właśnie stąd wzięły się takie rygorystyczne zasady w tegorocznej olimpiadzie, żeby nie było, że coś jest niedopisane i niedokładnie sprecyzowane. I weź sobie tu znajdź złoty środek ;o
Cytat:
W poprzednich szkółkach świetne było to, jak opisywaliśmy WSZYSTKO, na co mieliśmy ochotę: przygotowywanie się drużyny do zadania, projektowanie strojów, wybieranie muzyki, rysunki, animacje i dużo by tutaj wymieniać.

O to też doskonale pamiętam flejmy z serii "niesprawiedliwe ocenianie czyichś zdolności artystycznych" i "myśleliśmy, że liczy się tekst, a nie dodatki". Stąd w tegorocznej olimpiadzie dokładne opisanie, w jakim etapie co można dawać.
Cytat:
[...]czytając ten do dnia 4 czułem się jak w jakimś obozie zagłady, a nie na forum Pokemon. :') Kiedy nas rozstrzelacie?

Gwen się ostro wkurzyła za flejmy po zadaniu 2 właśnie z serii tego, co napisałam wyżej, czyli niesprawiedliwość everywhere, stąd to wszystko od linijki.
Cytat:
Nawet usunęłyście wyścig na mini-zadania, które były równie świetną sprawą.

To akurat już na ostatniej też było usunięte i jestem jak najbardziej za, bo były duże flejmy o to, że jest niesprawiedliwie z tym czasem, bo nie każdy może być o danej porze. Zresztą nadal, z tego co wiem, spora część osób na chatango pisała, że dobrze, że nie na czas. Przynajmniej nie ma takiego stresu.

A teraz propozycja co robić dalej - by Dais.
1. Na pewno nie chce anulować olimpiady. Nie tylko my z Gwen włożyłyśmy dużo w nią, ale przecież Wy też. Naprawdę chcecie, żeby te wszystkie taktyki, które pisaliście itd. poszły na marne? No mośki, powagi :P
2. Nie chcę też zaczynać szkółki od nowa. Gwen ma cały lipiec zawalony, mnie też w następnym tygodniu prawie nie będzie, a potem też, potem wgl wyjeżdżam pod koniec lipca i sierpniu znów, Wy na pewno też gdzieś się wybieracie itd. Po to było ustalane, w jakim terminie, żeby wtedy dać, jak jeszcze dużo osób nie powyjeżdża. Zresztą szczerze wątpię, czy znalazło by się tyle chętnych, by anulować olimpiadę i znów od początku lecieć z eventem. Eventy są fajne, ale muszą mieć koniec, bo inaczej wykończą i zamęczą nas wszystkich [*]
3. Na to zadanko 4 mam pewien pomysł. Już tak kiedyś było, że pewno zadanie w szkółce nikomu nie przypasowało i wtedy je zmieniliśmy po prostu. O ile Gwen się nie pogniewa, moglibyśmy anulować to zadanko i dać na przykład... Pisanie? Wiecie, te historyjki co zawsze były na szkółkach i połowa uważała je za nudne, a druga za najfajniejsze w całej szkółce xD Może nie jest to zbytnio związane ze sportem, ale coś innego, LAJTOWEGO się chyba przyda. Hm? A potem już tylko walki nam zostają, które będą oceniane jak zwykłe walki przez Keia, więc tu chyba flejmów nie będzie, nie?
4. A żebyście mile wspominali Crystala z wakacji 2016 to proponuję może tak w 2 połowie sierpnia zrobić jakiś event, ale nie żądną szkółkę. Taki wiecie, event jak event, ale żeby liczyła się praca w grupie itd. Całkowicie luźny. Jeszcze nie mam żadnego pomysłu na niego, kto by prowadził itd., ale to taki zarys wstępny z pytaniem, czy bylibyście zainteresowani. A i jutro na forum pokaże się drobny konkurs z okazji wakacji ;3;
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-06-23, 18:05   

Ja osobiście olimpiady nie chciałabym całkowicie usuwać Xd
Na przykład 2 zadanko było dla mnie całkiem zabawnym doświadczeniem. Po prostu to 4 piekielnie przypomina pierwsze, a dwa razy przerabiać to samo robi się nudne. Zmiana zadanka ostatniego na coś nowego jest dla mnie jak najbardziej dobrym pomysłem (Tylko żeby regulamin znowu nie był pisany w taki sposób...). Rygorystyczne zasady mają ten plus, że trudno się na coś poskarżyć, jednak piekielnie ograniczają. A tutaj chyba nie oto chodzi~
A na szkółce mnie nie było, więc się nie odniosę.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-23, 18:08   

No cóż, przy opku nie byłoby co rygorystycznie opisywać w zasadach. Tam nikt raczej nie będzie mówił, że zabijamy inwencję twórczą xD Ale jak coś to ten opek jest tylko luźną propką, bo wiem, że dużo osób lubiło zadanie z pisaniem opka i w sumie jest lajtowe, nie ma rygoru etc. Ale jak macie inne propozycje na to zadanie 4 to też można wysłuchać.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2016-06-23, 18:18   

Daisy, a czemu dokładnie nie chcesz drugiej szkółki tego samego lata? Przecież Lu i Did się zaoferowali, że mogą poprowadzić. Olimpiada była nudna (poza 2. zadaniem) i nawet po dodaniu lepszego 4. zadania pozostanie niedosyt, a późniejsze inne eventy to już nie to samo, bo urok szkółki jak dla mnie tkwi właśnie w drużynach (oraz w różnorodności zadań, z czym tym razem było bardzo słabo).
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-06-23, 18:28   

Dla mnie nie da się naprawić już olimpiady. Mimo tego, że zadanie drugie było całkiem ok, to cała atrakcja straciła dla mnie sens. I tym bardziej nie chciałbym, aby mieszać olimpiadę ze szkółką, pls. Wolę dalej twierdzić, że to dwa zupełnie inne twory, niż je łączyć. Jeśli z dupy pojawi się teraz opowiadanie albo cokolwiek ze starych szkółek, to tylko mi je obrzydzi. Nawet pisanie horrorów czy innych opowiadań nie zmieni mojego zdania na temat tej olimpiady. Ja byłbym nadal za rozpoczęciem starej formy szkółki, gdzie moglibyśmy się nieźle pobawić. Prawda, były na nich flejmy, jednak teraz się z nich śmiejemy, więc nie rozumiem, o co chodzi. A to, że wynikały one głównie z nieścisłości w regulaminie, pominę.
Daisy napisał/a:
Gwen się ostro wkurzyła za flejmy po zadaniu 2 właśnie z serii tego, co napisałam wyżej, czyli niesprawiedliwość everywhere, stąd to wszystko od linijki.

Okej, zdenerwowała się, ale to nie usprawiedliwi, jej plucia w nas jadem w tym regulaminie. W końcu jest sędzią, nie wypada jej takie zachowanie według mnie.
Daisy napisał/a:
Myślę, że właśnie stąd wzięły się takie rygorystyczne zasady w tegorocznej olimpiadzie, żeby nie było, że coś jest niedopisane i niedokładnie sprecyzowane. I weź sobie tu znajdź złoty środek ;o

No, trochę poleciałyście ze znalezieniem tego złotego środka w drugą stronę. Trochę bardzo. W szkółkach najlepsze było to, że mogliśmy się wykazać i pomimo flejmów, że ktoś lepiej rysuje czy coś, to zawsze nam to jakoś wychodziło. Gdyby regulamin był dokładnie opisany, ale nie przesadzony i nie tak rygorystyczny, to większości tych flejmów by raczej nie było.
Daisy napisał/a:
Nie tylko my z Gwen włożyłyśmy dużo w nią, ale przecież Wy też. Naprawdę chcecie, żeby te wszystkie taktyki, które pisaliście itd. poszły na marne? No mośki, powagi :P

Większość raczej chce to zaprzepaścić. Zresztą, za wiele się nie napracowaliśmy. Tymi surowymi zasadami ograniczyłyście nas do kompletnego minimum, więc nie sądzę, żebyśmy wyciskali z siebie ostatnie poty przy wykonywaniu tych zadań.

Co do tych terminów zawalonych. Nie możemy tej szkółki zrobić w szybszym tempie? Po co nam teraz 5 dni na odpis, skoro wszyscy mają raczej wolne (nie wiem, czy studenci już pokończyli te swoje sesje, czy coś). Możemy powrócić do starego trybu dawania zadań. Ile to było, 3 dni? Myślę, że wyjdzie to na plus. Przy 5 dniach wszyscy się rozleniwiali i zostawiali wszystko na później, a koniec końców wszyscy (przynajmniej u nas) robili wszystko na zerwanie karku. Przy mniejszej ilości czasu będziemy musieli się od razu mobilizować i coś kombinować.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-06-23, 18:45   

To, co się dzieje jest niesmaczne, nietaktowne i dziwne.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-23, 18:47   

Tam wyżej już pisałam. Uważam, że to byłoby trochę nie fair, bo przecież wszyscy już się napracowaliśmy przy tej olimpiadzie. Okey, słabo wyszła, ale przypominam że kiedyś było podobnie. Też ostatnie zadanie nie spodobało się, więc je zmieniliśmy i jakoś dotrwaliśmy do końca. Cały trud, jaki teraz włożyliście, poszedłby w ciortu (czy jak to się mówi). Nie możemy być też tak rozrzutni, żeby anulować tą, ale rozdać uber Poki-nagrody, a potem za tą drugą szkołkę znów uber Poki. Wiem, że nie wszyscy kierują się nagrodam, ale na pewno są tacy, co bawią się w to głównie dla nagród, więc wątpię, by spodobało im się nagłe anulowanie. Ciekawe też czy by się znalazło tyle chętnyc, żeby od początku wszystko zaczynać. I trzeba słuchać głosu wszystkich. Lu i Did (piszę o nich, bo na chatango pisali o tym) uważają tą olimpiadę za totalny niewypał, że się tego już nie da odratować, a zamiana ostatniego zadania nic nie zmieni i to im obrzydzi wszystko (lul). Czy aby nie przesadzacie? Przecież trzeba słuchać wszystkich (Lu napisał "większość raczej chce", ale jak na razie nie wypowiedziała się większość), a np. Panda nie chce anulowania, bo nie po to się męczyła teraz, żeby jej praca została olana. I rozumiem ją. Dlatego myślę, że taka zmiana zadania 4 byłaby spoko, bo trzeba iść na kompromis, moi drodze. Może się mylę, ale wydaje mi się, że Lu i Did się zajarali tą wizją, żeby poprowadzili własną szkołkę, dlatego teraz tak hejcą kontynuowanie tej, bo wg nich to bez sensu. Mówię, w sierpniu można zrobić jakiś event. Nie szkołkę, bo dwie w jedne wakacje to za dużo. Ale też może być jakiś grupowy (np. kiedyś był taki w klimatach FT) alb, że wszyscy razem. Lu i Did mogliby go zrobić, gdyby mieli pomysł na niego. Przy okazji to byłoby coś nowego, zamiast wałkowania drugi raz tego samego ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 19:09   

Zakończenie olimpiady chyba jest równoznaczne z tym, że nie będzie w niej nagród.
Co do zmiany zadania w szkółce... poprzednie były osom, a tutaj tak nie jest.


I proszę cię... pomysł tego, że mógłbym poprowadzić to z Lu był bardzo luźny i nie ma nic wspólnego z naszą opinią na temat olimpiady.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-23, 19:18   

Daisy, tak czytam i czytam i w sumie usiadałaś na jednym argumencie, a dokładniej "Każdy się napracował". Moim skromnym zdaniem nie zgodzę się, fakt jedyne osoby które się napracowały to te od prac graficznych(rysunki etc). Pozostałe osoby co najwyżej napisały parę linijek i już. Co do Pandy, to tak słuchaj się jednej osoby która jest tu dla nagród.
Uważam że jeśli wystąpił taki problem to zamiast go "łatać" raczyło by wyjaśnić. Osobiście co do pomysłu własnej szkółki, w czym co to przeszkadza? Jak ktoś chce to może tak robić i już, widać że osoby długo związane z tym forum są niezadowolone. Molin, która raczej jest już na swój sposób "złączona" z Crystalem również twierdzi że to za przeproszeniem gówno.
Daisy, jeśli znów napiszesz trochę jakby nie patrząc na innyc"bo przecież wszyscy już się napracowaliśmy przy tej olimpiadzie" gdzie wcześnie Lu sam pisał "Zresztą, za wiele się nie napracowaliśmy." to wyjdzie że czytasz psoty osób tak 50/50.
Dodajmy że same forum tworzą gracze a nie administracja, nawet najlepsza gra bez osób w nią grających jest nikim. Nie znam się zbytnio na ów forum bo wbrew pozorom jestem jeszcze świeży ale z tego co wiedzę każdy ma jakieś ale.
W takim razie może zamiast łatania tego na siłę pozwolisz wypowiedzieć się uczestnikom "zabawy" i pozwolić by to oni zdecydowali? Ja osobiście nie biorę w tym udziału dla nagrody, ba wiele osób również. Dla większości liczy się głównie dobra zabawa i jak to Lu pisał wspomnienia. Z tego co dziś na chacie widziałem poprzednie zabawy miały w sobie pewną magie, a ta którą widzę jest... Niczym

Dla ciebie mam jeszcze propozycje, jeśli chcesz to ciągnąć na siłę wbrew opinii ludu pozwól im odejść BEZ PONOSZENIA KARY. Sama widzisz że raczej nie tak to miało wyglądać

Enter
_________________
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-06-23, 19:40   

Did napisał/a:
Zakończenie olimpiady chyba jest równoznaczne z tym, że nie będzie w niej nagród.

No nie, można coś dać. Tylko, tak jak pisałam wyżej, na pewno nie może być tak, że będą dwie szkółki i za obydwie takie uber nagrody. Wiem, że dla osób, które posiadają silne stworki, dwa Poki na +40lvl to żadna różnica, ale co innego, kiedy taki gracz, co dopiero zaczął, nagle dostaje takie dwa silne stworki, kilka tysiaków hajsów czy RC. A mieliśmy nie szastać z nagrodami zdobytymi poza przygodami.

Dante Aligieri napisał/a:
Daisy, jeśli znów napiszesz trochę jakby nie patrząc na innyc"bo przecież wszyscy już się napracowaliśmy przy tej olimpiadzie" gdzie wcześnie Lu sam pisał "Zresztą, za wiele się nie napracowaliśmy." to wyjdzie że czytasz psoty osób tak 50/50.

Czytam, ale to było zdanie Lu. W sensie on uważa, że się za wiele nie napracowali uczestnicy.

Więc tak...
Po pierwsze - trzeba czekać na zdanie Gwen.
Po drugie - okey, uznajmy, że anulujemy tą olimpiadę i chłopaki robią teraz we dwóch swoją wersję szkółki. Ile byłoby chętnych? Odliczam ich jako sędziów, of course. Na razie mamy Dantego, Ali i Erica. Księcia nie liczę, bo nwm, do czego dokładnie odnosił się jego post o "zniesmaczeniu" i czy byłby za tym, czy jest po prostu zniesmaczony flejami itd.
Czekam na głosy innych członków olimpiady ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.