Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Intensive Treatment
Autor Wiadomość
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2017-06-22, 21:39   

Przybywam niczym boomerang :-)
Link do Karty Postaci : Klikej
Towarzysz : ---
Informacje o towarzyszu : ---
Rywal : ---
Informacje o rywalu : ---
Cel :
- Podróżować po świecie, w ewentualności zebrać odznaki.
- Poznać sekrety Unovy. [Opcjonalnie]
Region i miasto z którego wyruszasz : Unova, Obrzeża miasta Castelia
Pora roku : Wczesna jesień
Data rozpoczęcia przygody: Niedaleka przyszłość
Ulubione typy : Smocze, Lodowe, Walczące, Wodne, Metalowe
Znienawidzone typy : Normalne, Robacze
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony? : Yup
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie? : Yup
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie? : Nie
Prośby/uwagi : Nie, tym razem nie zniknę sobie od tak bez wiadomości jak zrobiłam to za *duh* poprzednim razem. Daj mi drugą szansę ;-;
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-06-23, 19:56   

Wybacz, ale nie, ponieważ po prostu nie mam nawet najmniejszego pomysłu, jakby poprowadzić twoją przygodę. Do wcześniejszej od razu wymyśliłam coś w rodzaju głównej osi fabularnej, a do tej jakoś nie potrafię nic wykombinować.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Alvin 


Wiek: 23
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 53
Wysłany: 2017-06-25, 15:32   

Link do Karty Postaci : Link
Towarzysz : -
Informacje o towarzyszu : -
Rywal : -
Informacje o rywalu : -
Cel : Uwolnić się od bycia prześladowanym. Udowodnić samemu sobie, że potrafi coś osiągnąć.
Tradycyjnie zostanie czempionem.
Ew. w trakcie przygody może swój cel zmienić
Region i miasto z którego wyruszasz : Sinnoh. Co do miasta to zosatawiam to MG
Pora roku : Lato
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): Teraźniejszość
Ulubione typy : Walczące, Trawiaste, Ogniste
Znienawidzone typy : Baśniowy
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony? : Nie
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie? : Byle nie za często
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie? : Zależy. Sceny erotyczne nie, reszta mogłaby być
Prośby/uwagi : Jeśli można, bez Z-moves
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-06-28, 12:11   

Skoro napisałeś mi w PW, że jednak rezygnujesz, to ok.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
wielkibob 


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 29
Wysłany: 2017-07-04, 19:54   

Link do Karty Postaci : http://pokemoncrystal.pl/topics4/1904.htm
Towarzysz : Brak
Informacje o towarzyszu : Brak
Rywal : Brak
Informacje o rywalu : Brak
Cel : Poszukiwanie życiowego oświecenia i poznania istoty jaką jest człowiek i pokemon, przez podróżowanie i różnego rodzaju ciekawe (lub mniej ciekawe) historie i przygody.
Region i miasto z którego wyruszasz : Sinnoh (Jubilife City)
Pora roku : Wiosna
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): Czasy obecne, bez udziwnień.
Ulubione typy : Brak
Znienawidzone typy : Brak
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony? : Nie
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie? : Yup
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie? : Yup
Prośby/uwagi : Właściwie to nie, ale gdy będzie coś co bym chciał to napiszę na PW.
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-07-06, 09:04   

Przyjmuję. Przygodę postaram się założyć jak najszybciej.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2017-08-29, 18:58   

Puk, puk. Chyba dawno nikt tu nie zaglądał.

Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2268.htm#44924
Towarzysz: Chloe (klik)
Informacje o towarzyszu: Ma 19 lat, przyjechała do Viridian City jeszcze przed rozpoczęciem edukacji. Poznali się w pierwszej klasie i bardzo blisko zaprzyjaźnili, zapewne z powodu podobieństwa charakterów i podobnej sytuacji rodzinnej - Chloe wychowywała tylko mama, taty nigdy nie znała. Z Damianem świetnie się więc rozumieją i spędzają razem mnóstwo czasu, we dwójkę, bo tak na prawdę z wyboru nie mają innych przyjaciół. Chloe jest wyjątkowo inteligentna i oczytana, ma spokojne usposobienie, aczkolwiek jest optymistką, osobą niezwykle miłą i serdeczną. Do tej pory nie wyruszyła w podróż pokemon z powodu obaw swojej mamy. Ta nie była entuzjastką pomysłu puszczenia swojego dziecka w niebezpieczną wyprawę w tak młodym wieku. Chloe spędziła więc, tak jak Damian, większość swojego dotychczasowego życia w Viridian.
Posiada jednego pokemona: Vulpixa.
Rywal: Nope, nawet o tym nie myślałem. Jeśli chcesz to wraz z rozwojem fabuły możesz jakiegoś wprowadzić, chętnie się zaadaptuję.
Informacje o rywalu: -
Cel: Trudny do określenia, celów jest dużo. Czysta chęć przeżycia zbyt późno rozpoczętej przygody, poznawanie świata, samorealizacja, skompletowanie wyjątkowej drużyny. Jako, że postać jest ambitna, nie chcę łapać prymitywnych, zwykłych pokemonów, bo lubię z każdym mieć jakieś głębsze relacje, jak z przyjaciółmi. "Byle jakie" byłyby po prostu zbędne, a łapanie ich byle mieć i odłożyć do boxu mija się z celem. Moja postać jest (trochę?) perfekcjonistą, dlatego dużą wagę będzie przykładała do treningu swojej drużyny (w końcu trening czyni mistrza, a efekty biorą się z ciężkiej pracy i chęci bycia lepszym od innych.) Podejmowanie trudnych decyzji i dylematów (moralnych również). Na pewno też nawiązanie trochę poważniejszych niż przyjaźń relacji z Chloe. Ciekawym wątkiem może być także poznanie okoliczności śmierci ojca, może stoi za tym jakaś głębsza intryga i tajemnica, którą powinienem rozwikłać?
Region i miasto z którego wyruszasz: Kanto, Viridian City
Pora roku: Późne lato przechodzące w jesień.
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): Czasy aktualne, 2017. Myślę, że chwilą rozpoczęcia tematu może być moment w którym kończy się zarys historii w KP, czyli dzień w którym rozpoczyna się moja podróż. Mam jakiś taki nawyk sprzed lat (pierwszy raz PBF'ów liznąłem w 2009; od tego czasu dawno nie grałem), że historię zaczynam w łóżku od budzącego mnie budzika i zejścia na śniadanie. Możemy tak (jeśli nie masz nic przeciwko) sentymentalnie zacząć, choć nie ma w tym nic kreatywnego i to raczej czysto egoistyczna zachcianka. ;)
Ulubione typy: Nie mam ulubionego. Chyba wodny i elektryczny do mnie najbardziej przemawia. Lodowy jest też wyjątkowy.
Znienawidzone typy: Nie mam takich. Najmniej lubię po prostu zwykłe, prymitywne i słabe pokemony. A szczególnie nienawidzę pokemonów bez twarzy (Starmie itd) - są creepy :|
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nie, aczkolwiek jeśli miałoby to się ładnie wpleść w fabułę to mogą pojawiać się jakieś bliżej nie zidentyfikowane istoty, duchy czy coś takiego - jeśli oczywiście to lubisz.
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie?: Jak najbardziej. :>
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie?: Tak.
Prośby/uwagi: Posortuję, bo łatwiej mi tak zebrać myśli:
1. Z pewnością będę miał różne prośby na zasadzie "rozwińmy ten i ten wątek", "a może wpleciemy to i to w fabułę?", ale myślę, że będę odzywał się na priv z biegiem czasu (będą to bardzo drobne uwagi, dlatego, że ->). Uwielbiam improwizację i nigdy nie narzucam Mistrzowi Gry niczego w historii, przyjemność sprawia mi bycie zaskakiwanym biegiem wydarzeń; uważam, że taka "wyproszona" gra kompletnie traci swoją nieprzewidywalność i urok.
2. Jako, że Kanto jest średnio interesujące (ale mimo to chcę tu zacząć, chronologicznie), nie musimy wcale trzymać się tego regionu. Jeśli fabuła miałaby mnie zaprowadzić przedwcześnie np. do Sinnoh czy w jakieś kompletnie inne niezwiązane z typową podróżą miejsce, nie mam absolutnie nic przeciwko. Moim stricte celem nie jest zdobywanie oznak i te dziecięce marzenie o "zostaniu mistrzem pokemon". Postać ma już 19 lat, więc możemy wielokrotnie zbaczać z tej ścieżki.
3. Jak wspomniałem wyżej, masz kompletną dowolność co zrobisz z moją historią. Nic nie narzucam i niczego nie oczekuję. Do każdym warunków się zaadaptuję, bo oczekuję nieprzewidywalności i to mnie najbardziej cieszy kiedy jest ciekawie. A, i wcale nie musi być kolorowo i przyjemnie. Życie nie jest tylko przyjemne. ;)
4. Na drodze mojej dwójki może się pojawić wiele innych towarzyszów, ale z uwagi na indywidualizm zarówno Damiana, jak i Chloe, chyba fajnie by było, żeby jakoś do siebie pasowali. Zarozumialec i cwaniak nie będzie przecież dobrze się dogadywał z tchórzliwym introwertykiem (zwykły przykład).
5. Lubię rozmowy. Sporo moich oczekiwań względem gry, czy też humoru i poglądów postaci możesz się dowiedzieć rozpoczynając ze mną rozmowę.
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-29, 19:44   

Wybacz, ale nie. Aby w ogóle zacząć komuś przygodę, muszę wpierw mieć jakikolwiek pomysł na coś w rodzaju "głównej osi" fabuły, jakiś temat, a takiego nie mam. Nawet z twoją zagadkową śmiercią ojca nie mogę znaleźć niczego wystarczająco dobrego, aby spróbować zrobić z tego w miarę ciekawą przygodę.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-09-01, 13:19   

Link do Karty Postaci : [Zacny link]
Towarzysz : Phantom, Tetera i Feinculus
Informacje o towarzyszu : Jest tego trochę a nie chcę zrobić ze zgłoszenia jakiejś kolumny liter, toteż nie będę tego tutaj wklejać. Całą trójkę opisałam w KP
Rywal : Kenseni (rasa "kosmitów")
Informacje o rywalu : Tak samo jak w przypadku towarzyszy, też tego trochę jest i wszystko co ważne opisałam w KP
Cel :
Otóż celem mojej postaci i jej towarzyszy, jest możliwie zniszczenie Kensenów ale póki co ograniczają się tylko do zabijania Kensenów-zwiadowców bo to wystarczy, by powstrzymać ich przed niszczeniem kolejnych planet w kolejnych wymiarach (dlaczego tak jest, wytłumaczyłam w KP). Kiedyś celem ich wyżynania było uratowanie Queltzclipesa (stwórcę Thantosa) jednak teraz stał się on bardziej pobpocznym powodem. Teraz robią to by ratować wymiary i planety chociaż nie zawsze się to udaje.

Oczywiście jeżeli w przygodzie doszłoby do chwili, kiedy to Kenseni zostaną raz na zawsze zniszczeni Thantos będzie chciał dowiedzieć się co stało się z Queltzclipes - żyje czy raczej jest martwy?

Aby lepiej pokonywać Kensenów muszą osiągnąć jak najwyższy poziom stąd toczą bitwy sparingowe - ze sobą oraz z innymi rasami (ale to zdarza się znacznie żadziej)

Thantos musi też nauczyć cofać się w czasie o nieco więcej nić 5 minut.

Dowiedzenie się kim jest Giratina, Palkia i Dialga - Queltzclipes kiedyś wspominał o tym, że Thantos został stworzony na wzór pokemonów które Queltzclipes kiedyś spotkał podczas swej podróży. Tworząc go wzorował się na Giratinie, Dialdze i Palki

Poznanie świata pokemonów bo w sumie dla Thantosa jest to bardzo ważne miejsce, ponieważ Queltzclipes stworzył go na wzró tych stworzeń.

Świat : może być z serialu ale w sumie to obojętnie
Region i miasto z którego wyruszasz : obojętnie
Pora roku : obojętnie
Data rozpoczęcia przygody rok 2024
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony? : tak
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie? : tak!
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie? : tak!
Prośby/uwagi :
Zabij mi przyjaciół, może nie od razu ale kiedyś. Możesz zostawić jednego albo i nie :D
W ogóle sądzę, że jeżeli jesteś MG który lubi wymyślać jakieś rozmaite światy, cuda nie widy itd to masz tutaj wolną rękę - możesz stworzyć nawet świat kucyków pony który Kenseni będą chcieli opanować. Moja postać podróżuje między wymiarami co 2 miesiące chyba, że nie uda się zabić Zwiadowców bo wtedy następuje krwawa bitwa z całym rojem od statku-matki na upatrzonej przez nich planecie w danym wymiarze. Nie żeby oni zazwyczaj wygrywali te bitwy, ba nawet bym się cieszyła z masowej ilości porażek ale żeby znowu nie było jakiejś dużej przesady.
Fajnie by było jakby przygoda zaczęła się od jednego z dwóch momentów: Albo dopiero skaczą do wymiaru, na planetę pokemonów/ pokemonów i ludzi i dzieje się to po przegranej bitwie/po wygraniu bo zabili Zwiadowców albo w momencie gdy już są na planecie pokemonów. Może tak być ale jeżeli psotanowisz inaczej, nie załamię się i nie podetnę sobie żył xDD
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-09-02, 08:01   

Wybacz, ale nie. Boję się, że mogłabym zepsuć ci przygodę, bo historia zapowiada się naprawdę ciekawie, a ja mogę najzwyczajniej sobie z nią nie poradzić :(
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-22, 13:35   

Howdy

Link do Karty Postaci: Lux
Towarzysz: Mew
Informacje o towarzyszu:
Forma zwykła:

Forma ludzka:

Mew jest jej niańką, mentorem i przyjacielem Lux. Bardzo dobrze zna świat i doskonale wie, jak on funkcjonuje. Stara się być dla niej kompasem moralnym, ale dość rzadko mu się to udaje. Lubi żart i wygłupy, wydaje się dość mało poważny, ale to jedynie pozory. Niezwykle mądry i przebiegły, a przy tym wierny i warty zaufania. Wie całkiem sporo, ale nie ze wszystkim chce się dzielić z Lux. Nie ujawnia się przed ludźmi i innymi pokemonami, z wyjątkiem tym, których zna i ufa. Przeważnie przybiera formę innego, bardziej zwyczajnego, pokemona, rzadko człowieka.

Rywal: Siostry chimery
Informacje o rywalu: Trzy siostry chimery dokładniej. Lux niewiele o nich wiele, nawet nie wie jak wyglądają. Arceus powiedział jej, że gdy je zobaczy, rozpozna je, lecz to samo tyczy się ich w stosunku do niej. Niezwykle nikczemne i przebiegłe, ich największą siłą jest wiedza o dawnej historii Arceusa. Choć bez kryształu nie posiadają nawet naparstka swojej mocy, są wciąż niewyobrażalnie potężne. Arceus nakazał jej unikać z nimi starcia, dopóki nie będzie czuła się gotowa.
Ogólnie fajnie by było, gdyby chimery od czasu do czasu wysyłały na Lux jakieś potwory, pokemony czy trenerów, którzy znaleźli się pod ich kontrolą. Takie Monster of the week, ale to jeśli ci pasuje, jak nie, to możesz śmiało olać to.
Cel: Celem jej misji jest powstrzymanie chimer przed zdobyciem siedmiu odłamków kryształu, natomiast jej celem jest imprezowanie (wooooooooooo!!).
Świat (taki jak z serialu czy z uniwersum Pokemon Mystery Dungeon): serial
Region i miasto z którego wyruszasz: Obojętnie
Pora roku: Obojętnie
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): Czasy współczesne
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Spoko
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie?: Spoko
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie?: Spoko
Prośby/uwagi:
Z tego, co kojarzę, ogarniasz lola, więc wątki z lore star guardians zawsze na propsie. Do tego będzie można pomyśleć o wcieleniu stroju SG Ooooo! Najpierw, w early, zwykły, w mid SG, a w late (gdy odblokuje całą swoją moc) Elementalist <3
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-09-23, 08:21   

Wybacz, ale nie. Martwię się, że nie dałabym rady z bardziej złożoną przygodą (w sensie mocno dopracowaną) i nie wyszłaby wtedy zbyt fajnie.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Stwór



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2017-09-30, 14:45   

Link do Karty Postaci: *KLIK*
Towarzysz: ---
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: ---
Informacje o rywalu: ---
Cel:
Zacznijmy od tego, że zwiedzić Kanto, jako, że Kiba jest dzieckiem ze słoika i poza Viridian niewiele widział. W sumie to nic nie widział, jest niewidomy.
Potem możemy dodać, że jest on pewnym typem psychika, choć nietrenowanego, co aktualnie ułatwia mu orientację w terenie - chciałby dowiedzieć się, co to tak właściwie jest, z czym się to je, i być może wyciągnąć z tego więcej.
Skoro już jesteśmy przy temacie, to nie pogardzi zwrotem wydarzeń, który doprowadzi do przywrócenia mu wzroku (ale o tym chwilowo nawet nie marzy).
Po drodze chętnie dowie się czegoś o swoim pochodzeniu, co pozostaje zagadką.
Chętnie też zostanie prawowitym Trenerę Pokemą, co może być lekko utrudnione.
A, no i nie zapomnijmy - chętnie zapozna chętną lub chętnego, jako, że takich doświadczeń także nie ma na koncie ;)
Region i miasto z którego wyruszasz: Kanto, okolice Pallet
Pora roku: nie-zima, zakładam późne lato, ale jak tam chcesz
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): myślę, że okolice współczesności, chociaż nie wiem czy rozwój technologiczny (srajfony itp) musi być na naszym poziomie; raczej taki, przedstawiony w grach/anime.
Ulubione typy: Fire, Dark, Ghost, Poison, Electric, Dragon
Znienawidzone typy: raczej brak - nie przepadam za Fairy, ale nie mam nic do takiego wodno-fairy marilla.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony? Raczej nie
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie? Oczywiście
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie? No ba.
Prośby/uwagi:
Z moją ostatnią wieloletnią MG mieliśmy system informowania się o odpisach (bez poganiania czy coś, po prostu informacji) na Skypie/GG/facebooku, bardzo chętnie podtrzymam tradycję :)
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-10-01, 12:13   

Wybacz, ale nie. Nie potrafiłabym prowadzić przygody, gdzie gracz jest niewidomy, ponieważ nie potrafiłabym dobrze przedstawiać wszystkich wydarzeń bez udziału wzroku, polegając tylko na pozostałych zmysłach.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-12-09, 11:17   


Link do Karty Postaci: Klik!
Towarzysz: Nie ma aktualnie, ale może jakiś spaść z nieba ;)
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: Może raczej przeciwnicy aniżeli rywale, ale są
Informacje o rywalu: Wszyscy, w końcu to zbuntowana, niezależna dusza! Generalnie ma za wrogów Arceusa, Dialgę i Palkię (ona w sumie mniej, ale skoro się zalicza do trio, to cóż... XD) oraz tego tajemniczego ktosia, który spowodował, że zmieniła się w człowieka.
Cel: Pragnie wrócić do swojej rzeczywistej formy i zemścić się na Arceusie za wszystkie krzywdy. #daddyissues
Świat (taki jak z serialu czy z uniwersum Pokemon Mystery Dungeon): Nie bawmy się w uniwersum PMD. Normalny świat trenerski, trochę a la animu, ale na pewno nie tak cukierkowy. X(
Region i miasto z którego wyruszasz: Johto, Sinjoh Ruins.
Pora roku: Może przełom zimy i wiosny?
Data rozpoczęcia przygody (możesz podać samą epokę, np. średniowiecze): Czasy współczesne
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nope
Czy chcesz wątki przemocy w przygodzie?: Yup
Czy chcesz elementy +18 w przygodzie?: Yup
Prośby/uwagi: Po pierwsze, zastanawiam się, czy byłaby możliwość kontynuowania tego tematu. Jeśli nie czułabyś się na siłach, nie stanowi to dla mnie problemu - mogę zacząć od nowa. Po drugie, czytając Twój regulamin zauważyłam, że w walkach używasz systemu forumowego - czy jest może szansa, że dałoby się używać w tej grze systemu bardziej łopatologicznego nie opierającego się wyłącznie na atakach? Jeśli nie, to też się dostosuję. Po trzecie, nie pogardziłabym gijinką Dialgii z kaloryferkiem ;)
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.