Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-01-29, 18:33
INFORMACJE
Autor Wiadomość
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-31, 09:48   INFORMACJE

Witaj przybyszu!
Jestem MG, która kieruje się swoimi własnymi zasadami, jeżeli chodzi o prowadzenie przygód. Drogi graczu, znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne Ci informacje, z którymi trzeba zapoznać się przed założeniem zapisu - jeżeli chcesz, abym to właśnie ja prowadziła Twoją przygodę.
    ode mnie słów kilka: Jestem MG, która miała już styczność z prowadzeniem przygód graczom na wcześniejszej domenie. Miałam również styczność z różnymi blogami o tematyce PBF i jakoś sobie radziłam. Jestem raczej ugodowa. Co do odpisów - ich ilość będzie zależała od ilości zajęć i czasu wolnego. W dni wolne raczej będzie ich więcej, ale wydaje mi się, że maksymalnie trzy dziennie, a w dni nieco bardziej zawalone będzie to jeden odpis na dwa/trzy dni, gdyż czas nie pozwala mi na więcej. Do tego zdarza się, ostatnio często, że odpisy pojawiają się nawet raz na tydzień, z powodu obowiązków szkolnych. Jeżeli to Ci nie odpowiada, to przykro mi, ale poszukaj innego MG.

1. Proszę, aby nie popędzać mnie z odpisami. Jestem w LO i jeżeli będę miała mniej obowiązków, to odpiszę częściej, jeżeli zajęć nieco się uzbiera, to mniej. Nadrobić zaległości możemy w weekend'y, bądź dni wolne od szkoły. Jeżeli będę naprawdę zalegała z odpisami, to w kulturalny sposób można mnie "popędzić" na prywatnej poczcie.
2. Jestem człowiekiem, więc po prostu mam prawo się pomylić. Nie jestem wszechwiedzącą i nieomylną, dlatego też zdarza mi się popełnić błąd. Zauważyłeś jakąś nieścisłość to po prostu poinformuj mnie o tym - czy to w prywatnej wiadomości, czy nad kolejnym postem swojej przygody, jednak w sposób kulturalny, a wszelkie błędy postaram się poprawić.
3. Mogę odrzucić Twoją przygodę, jeżeli uznam, że jest nieciekawa bądź po prostu nie mam na nią pomysłu. Zawsze jednak podaję powód, dla którego Twój zapis nie został przeze mnie zaakceptowany. To, czy będę prowadziła daną przygodę zależy w dużej mierze od Ciebie, a raczej od tego jak napiszesz swoją kartę postaci. Pod ocenę biorę głównie charakter oraz historię postaci - nie znaczy to jednak, że pozostałe punkty są nie ważne! Ocenie poddawane są również cele waszej postaci, wypisane przy zapisie.
4. W przygodzie do dyspozycji masz jedynie swoją postać. Ty nią kierujesz, opisujesz to co robi bądź czuje. Wszelkie osoby trzecie lub zdarzenia w przygodzie wprowadzane zostają przeze mnie. To co robi Twój stworek również pisane jest przeze mnie. Na własną rękę nie wprowadzasz żadnych innych postaci lub Pokemonów - to tylko i wyłącznie moje zadanie.
5. Otrzymałeś od kogoś Pokemona, wylosowałeś stworka w loterii lub jest to nagroda za Twoje zasługi? Poinformuj mnie o tym, a następnie musisz poczekać, aż ja fabularnie wprowadzę Twojego podopiecznego do przygody i dopiero wtedy będzie on do dyspozycji bohatera. Nie chcemy chyba sytuacji, że w magiczny sposób w Twojej ręce znajduje się Pokeball Pokemona, nie wprowadzonego przeze mnie. Wyjątkiem może być fakt, kiedy będę zalegała z odpisami i nazbiera się tego do wprowadzenia naprawdę sporo - wtedy za moją zgodą sprawę, że stworki w "magiczny" sposób znajdą się do dyspozycji w KP.
6. W swojej przygodzie możesz nauczyć swoich podopiecznych wszystkich jego ataków (zarówno TM, HM, jak i MT). Należy jednak pamiętać, że na opanowanie danego ataku nie wystarczy jeden trening. Im cenniejszy atak, tym trudniej jest go nauczyć Pokemona.
7. Prowadzę głównie przygody trenerów, ponieważ nie za bardzo znam się na koordynatorach. Jeżeli jednak chcesz złożyć zapis koordynatorem, to licz się z tym, że w przygodzie pojawić mogą się błędy. Poprowadzę również przygodę gijinki w świecie ludzkim lub w świecie gijinkowym, bazującym na normalnym świecie Pokemon, czyli regiony i miasta zostają zachowane i jedyne czym to się różni to tym, że nie spotkacie w tym świecie ludzi. Jeżeli ktoś chce te dwa gatunki mogą się przenikać i w swojej przygodzie spotka się zarówno ludzi jak i gijinki. Jeżeli jednak ktoś chce zwykły świat (czyli dla ludzi tylko ludzki, a dla gijinek tylko gijinkowy) to z tym również nie będzie problemów.
8. Jak na razie nie prowadzę przygód Pokemon, gdyż nie mam teraz na to czasu. Jeżeli chcesz posiadać właśnie taką przygodę to musisz zgłosić się do innego MG.
9. Jestem osobą, z którą stosunkowo łatwo się dogadać, jeżeli więc masz jakieś dodatkowe prośby, pytania, czy sugestie, to kieruj je na moją prywatną pocztę. Na pewno wszystko rozpatrzę i udzielę odpowiedzi zgodnej z moimi poglądami.
    przydatne informacje:
    PO PIERWSZE I NAJWAŻNIEJSZE - Przygody graczom prowadzę raczej powoli, starając się aby odpisy były dosyć długie, każda rzecz dopieszczona, przez co jeden wątek fabularny może ciągnąć się naprawdę długo. Moje odpisy bywają ścianą tekstu, z dokładnym odpisem postaci (chodzi mi tutaj o te wprowadzone przeze mnie do fabuły), miejsc, zjawisk i całej tej reszty. Czasami dzień upływa przez kilka stron przygody, a jedną postać trzeba poznawać naprawdę długo. Preferuję "wolny tryb przygody", z opisami rozbudowanymi, co nie kłóci się z tym, że lubię, kiedy coś się dzieje w przygodzie (patrz niżej punkt "AKCJA"). Podsumowując, lubię gry prowadzić powoli, wszystko dokładnie umieścić w czasie i przestrzeni, tak, żeby gracz miał możliwość wczucia się w to wszystko. Jeżeli więc nie lubisz, kiedy gra toczy się powoli i kiedy jeden wątek ciągnie się pewien dłuższy okres, a preferujesz szybsze i bardziej dynamiczne gry to po prostu się nie dogadamy i lepiej, jeżeli poszukasz innego MG.
    TYP PRZYGODY - Prowadzę trzy rodzaje przygód - [+12], w których Wasza postać nie zginie, nic się jej nie stanie, a świat wolny jest od przemocy, wulgaryzmów, używek i erotyki, [+16], w których wątki przemocy i erotyki są nieco bardziej rozwinięte, ale występują stosunkowo rzadko i nie są zbyt mocne, pojawiają się również wulgaryzmy oraz [+18], gdzie wątki przemocy i erotyki zdarzać mogą się często, wulgaryzmy bywają na porządku dziennym, a przy tym typie przygody warto zaznaczyć, że Wasza postać może być ciężko ranna, czy pobita. Zaznaczam, że postać nie musi mieć ukończonego danego progu, aby przygoda była danego typu, czyli, jeżeli Twoja postać ma lat 15 spokojnie może mieć prowadzoną przygodę [+16], a nawet [+18]. O typie przygody decyduję ja, w zależności od tego ile przemocy, wulgaryzmów oraz erotyki będziesz chciał mieć w przygodzie.
    REALIZM & FANTASTYKA - Stawiam na realizm, gdyż w fantastyce nie czuję się zbyt pewnie i zbyt dobrze, ale dzięki kilku książkom zaczynam się do tego przekonywać. Jeżeli więc chcesz, aby w Twojej przygodzie pojawiły się wątki fantastyczne to możesz na to liczyć, wszystko jest do omówienia. Zaznaczam jednak, że nie przejdą u mnie wszelkie potężne moce, dzięki którym Twoja postać może zniszczyć od razu cały świat. Lubię umiar i tego się trzymam. Możesz wybrać grę całkiem realną, bez wątków magicznych lub taką, w której takie wątki będą obecne. Ważne jest również to, że prowadzę gry w realnym świecie (tutaj świecie Pokemon), więc jeżeli chcesz, aby Twoja gra została poprowadzona w innym uniwersum, magicznej krainie, czy jak inaczej by to nazwać, to znajdź innego MG. Tak jak już mówiłam, wszystko jest do uzgodnienia. Nie spotkasz u mnie żadnych wątków sci-fi, gdyż jest to coś, czego szczerze nienawidzę.
    PRZEMOC & WULGARYZMY - Mogą się pojawić, ale nie muszą. W przygodach [+12] nie są obecne praktycznie wcale, w przygodach [+16] mogą pojawiać się częściej, ale przemoc będzie ograniczona do silnego pobicia, a same takie wątki i wulgaryzmy dalej nie pojawiają się zbyt często. Natomiast w przygodach [+18] przemoc i wulgaryzmy są prawie że na porządku dziennym, obecne są gwałty, ciężkie pobicia, morderstwa i inne tego typu sprawy.
    WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA - Wątki miłosne dostępne są dla każdego typu przygody, osobiście uważam, że im więcej tym lepiej, bo cóż, lubię to. Jeżeli chodzi o erotykę, to chyba nie muszę opisywać o co tutaj chodzi i w zależności od tego ile będzie takich scen i o jakiej "mocy" przygodę podzielę adekwatnie na [+16] i [+18]. Jeżeli nie życzysz sobie wątków erotycznych, ani żadnych wątków miłosnych to możesz to zaznaczyć w zapisie, jeżeli zdecydujesz się go złożyć.
    AKCJA - Lubię akcję, lubię kiedy coś się dzieje, jeśli więc chcesz, aby podróż obfitowała w różnego rodzaju pojedynki, czy to z trenerami, czy z dzikimi Pokemonami, to doskonale trafiłeś. Ucieczki, pościgi i inne tego rodzaju wątki to również moja bajka, nie stronię więc od tego i sądzę, że sama przygoda staje się wtedy ciekawsza. Jeżeli chcesz dużo akcji, to na pewno uwzględnij to w opisie. Im więcej masz pomysłów, tym lepiej, bo będzie ciekawiej. Razem coś wymyślimy.

Co oferuję? Na pewno masę zabawy i mile spędzonych minut na odpisywaniu. Staram się nigdy nie zalegać z odpisami, a jeżeli zdarzy mi się nie odpisać, to zawsze przepraszam i podaję powód zastoju. Jakieś eventy, czy konkursy na pewno się znajdą, a co będzie nagrodą to się okaże.

To tyle z mojej strony. Jeżeli po przeczytaniu informacji jesteś zainteresowany przygodą prowadzoną przeze mnie, to składaj zapis.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.