Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora roku ma znaczenie
Autor Wiadomość
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-03, 13:39   

Zima.
_________________
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-08-04, 14:21   

Lato.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-08-04, 14:50   

Jesień \o/ Kiedy wszystkie alergenny już zemrzyły i mogę spokojnie wyjść na dwór nie bojąc się, że się roztopię albo zamarznę.
_________________
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-04, 15:07   

Oczywiście wybieram Zimę.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-04, 19:47   

Wiosna
 
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-08-04, 20:00   

    Zima! ;3
_________________

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-08-05, 12:38   

Prof. Mary Sophia:
Zapewne jesteście ciekawi, po co mieliście wybrać swoją ulubioną porę roku? Otóż było mi to potrzebne do podzielenia Was na cztery drużyny. W puszczy musimy się bowiem rozdzielić, gdyż jest ona zdecydowanie za duża i gdybyśmy szli wszyscy razem, długo trwałoby odnalezienie sezonowego Swinuba. Jeśli składy są nierówne to nic nie szkodzi (im więcej osób w teamie, tym trudniejsze zadanko dla nich, huhuhu). Każda ekipa dostaje ode mnie racę, którą ma wystrzelić, kiedy odnajdzie lęgowisko Swinubów. No to ruszajmy!

Wiosna
Lato
Jesień
Zima
Orange Gwen Brown Pikutorialu Panda
Jeckyll SayuriSagi Rieul Did
CrystalSilver1 Charlotte Chmurek Fay
Niebianin Sosik --- Conan
--- --- --- Mhrok
--- --- --- Spooky B. B.
--- --- --- Castiel
--- --- --- Księciu
--- --- --- Yatori

Drużyna WIOSNA: Przypadła wam północna część puszczy, gdzie drzewa rosną najgęściej i trzeba uważać, aby się wśród nich nie zgubić. Szliście zwartą grupą przed siebie, aż tu nagle drogę zagrodziły wam trzy Gloomy. Z początku chcieliście przejść bokiem, ale gdy tylko zrobiliście krok do przodu, Pokemony zwróciły ku wam swoje łby, a z kwiatków na ich grzbietach wystrzeliła odrobinka dziwnego pyłu. Prawdopodobnie to jeden z proszków, który może was uśpić bądź zatruć. Jak radzicie sobie ze swoją przeszkodą?
Drużyna LATO: Przypadła wam zachodnia część puszczy, gdzie jest zdecydowanie najwięcej otwartej przestrzeni, a drzewa nie rosną tak gęsto jak w innych miejscach. Jest tu za to bardzo wysoka trawa niczym na sawannie. Ledwo ruszyliście przed siebie, aż tu nagle dostrzegliście, że w wysokiej trawie coś szybko przemyka. Wygląda na to, że weszliście na teren pary wygłodniałych Pyroarów, które chcą upolować was na obiad. Jak radzicie sobie ze swoją przeszkodą?
Drużyna JESIEŃ: Przypadła wam południowa część puszczy, przez którą przepływa potężna rzeka. Obejście jej nie wchodzi w grę, podobnie zresztą jak przepłynięcie, gdyż zdaje się, że na głębinach czyhają Krookodile. Na szczęście przy brzegu moczy się Milotic, który z całą pewnością nie ma wobec was wrogich zamiarów. Gdyby tylko udało wam się poprosić go o pomoc, moglibyście bez problemu dotrzeć na drugi brzeg. Jak radzicie sobie ze swoją przeszkodą?
Drużyna ZIMA: Przypadła wam wschodnia część puszczy, czyli rozległe bagniska. Chyba macie niezłego pecha, bo aż roi się tu od trujących Pokemonów. Griemmery nie stanowią większego problemu, jednak gdzieniegdzie widać też ich znacznie groźniejsze ewolucje - Muki, a także pojedyncze Weezingi i Arboki. Sceneria ta wygląda niczym prawdziwe pole minowe. Jeden zły ruch, a któryś stwór może się na was rzucić. Jak radzicie sobie ze swoją przeszkodą?

Abym zaliczyła Ci ten etap, musisz napisać min. 1 post na temat (czyli związany z pokonaniem przeszkody, która przypadła Twojej drużynie). Pamiętaj też, by wysilić się na coś więcej niż "Popieram pomysł X". Czas na odpis to jak zawsze 72h od daty publikacji tego postu. Powodzenia :)


A na osłodę życia dodam, że ze względu na dużą ilość zapisanych, planuję przyznać więcej niż jedno jajo sezonowego Swinuba.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-05, 12:57   

-Mój pluton mógłby stworzyć burzę piaskową, która go i jedną osobę uniesie nad rzeką-zaproponowałam swój pomysł
_________________
 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-08-05, 13:07   

Spoglądam na swoich towarzyszy i witam się uprzejmie.
- Jestem Haruki, zdobądźmy razem to gniazdo Swinubow!
Rozglądam się po okolicy. Milotic jest zbyt oczywistym wyborem, poza tym nie wiem, czy ktoś z nas dobrze dogaduje się z dzikimi pokemonami. Wzdycham na widok Krookodile'ów. Przeprawa wpław odpada.
- Czy ktoś z Was posiada wodnego pokemona, który byłby w stanie nas przenieść? - pytam. - Mam Magicarpia. Nie jest zbyt bystry, ale byłby idealną przynętą, dzięki czemu moglibyśmy w miarę spokojnie przepłynąć. W ostateczności Budew może walczyć. Zna Sleep Powder, ale w wodzie nie na wiele się zda - czekam na odpowiedź reszty, myśląc, o ile łatwiej byłoby się teraz przeprawić, gdybym miał Gyaradosa.
Wsłuchuję się też w pomysł jednego z członków teamu.
- Można by spróbować, ale wypróbowałeś to wcześniej? Twój pokemon jest na tyle silny i skoncentrowany? Jeśli wpadniemy do rzeki może być z nami krucho - tłumaczę.
_________________
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-05, 13:07   

- Cześć, jestem Harley. Mamy dużo zimolubów, hehe. - Witam się z towarzystwem, a następnie omawiam plan, na który wpadłem od razu po ujrzeniu przeszkody. - Jeżeli mamy do czynienia z polem minowym najlepszym rozwiązaniem byłoby nad nim przelecieć, ażeby w żadną minę nie wejść. Wystarczy, że każdy z nas posiada przynajmniej jednego fruwającego Pokemona i możemy przeprawić się przez to miejsce...
Oczywiście można by wyznaczyć trasę między "minami", którymi są wrogo nastawione Pokemony i przejść nią gęsiego, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że wejdziemy w coś paskudnego.
- Mówię, zwracając się do reszty mojej drużyny.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-08-05, 13:07   

- Jest kilka opcji na pokonanie tej przeszkody. Pierwsza to postarać się przejść cicho jak myszki, niezauważenie, co pewnie naszej zgrai zbytnio się nie uda. Druga wleźć na bagna na chama i po prostu użyć naszych pokemonów jako tarcz. Trzecia to użycie słabości trujących pokemonów, by je wypłoszyć. Ewentualnie możemy się bawić w kilkugodzinne bijatyki z nimi. Czwartą opcją byłoby przelecenie nad bagnem, jeśli się da. Czy też użycie lewitacji. A jakby ktoś z was miał pokemona, który umie usypiać, to już w ogóle byłoby super. Mój Gastly umie Hypnosis, to mógłby się na coś przydać. - Rzekłam do towarzyszy z drużyny wpatrując się w bagno potworów.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-05, 13:09   

-Dobrze, ja najpierw proponuję takie działanie:
1. Jeśli ktoś ma jakąś ścierkę, powinniśmy je namoczyć i trzymać przy twarzy, wtedy ten pył nie powinien mieć efektu, tak jak dym, albo możemy do tego użyć wodnych ataków.
2. Jeśli te Gloomy nie przepuszczą nas po dobroci, będzie bitwa, najlepiej użyć ataków Latających, Ognistych, Psychicznych i Lodowych.

Ja już zacząłem przygotowywać Pokeballe mojego Frogadiera i Charmeleona.
_________________

  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-05, 13:25   

- Cynthia. - przedstawiam się pozostałej dwójce mojej drużyny. Mam nadzieję, że szybko coś wymyślimy. Nie wiem dlaczego od razu porzucili pomysł próby porozumienia się z Miloticiem (czy tak to się odmienia? ;-;). - Jeżeli chodzi o Wasze pomysły, to nie posiadam żadnego wodnego stworka, który mógłby nam pomóc się przedostać na drugi brzeg, ale w razie problemów mój Pidgey może przynajmniej spróbować odwrócić uwagę przeciwników. Być może nie zna zbyt wielu ataków, ale nie jest tchórzem i mógłby kupić chociaż trochę czasu. I może nie najgorszym pomysłem jest próba porozumienia się z tamtym Pokemonem? - tutaj zerkam w stronę Milotica. - Nic nas to nie kosztuje, bo nie wygląda na negatywnie nastawionego, a ta przeprawa może pójść sprawniej, niż nam się wydaje.
 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-08-05, 13:29   

- W takim razie chyba nie pozostaje nam nic innego jak spróbować szczęścia z wodnym wężem - podsumowuję. - Macie coś do jedzenia dla pokemonów? Pewnie łatwiej byłoby go przekonać, gdybyśmy go czymś poczęstowali. Jak to mówią nie ma nic za darmo - zastanawiam się.
Przez chwilę myślę nad wypuszczeniem Magicarpia i poproszeniem go o pomoc, ale nie jestem pewien czy nie stałby się posiłkiem. Te krokodyle czują respekt przed Miloticiem, ale nie wiem czy nie postanowią zjeść mojego pokemona.
- Cynthia, może ty się tym zajmiesz i spróbujesz go przekonać?
_________________
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-08-05, 13:45   

-Arsiel, miło mi.- Odpowiedział jeszcze, gdyż warto się przedstawić, po czym słuchał różnych propozycji, myśląc jak bardzo nieprzydatny w tej chwili został. -Cóż, ja osobiście mogę ich trochę poturbować latającymi atakami, czyli robić za przynętę. Dla mnie najlepszym pomysłem jest po prostu taran przez środek do celu, jednakże niezbyt to strategiczne... Tak poza tym, to chyba mogę posłużyć jako dyplomata, ale te Pokemony za nic nie wyglądają, jakby miały ochotę słuchać jakichkolwiek słów. Przynajmniej odwróci to ich uwagę. A co gdyby tak zelektryzować bagno? Nie, chwila, wtedy wykopiemy nasz własny grób...
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.