Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora roku ma znaczenie
Autor Wiadomość
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-05, 13:58   

-Alice-Przedstawiłam się[/b]- Jestem pewna że da radę, ale Pluton mógłby też zająć się krokodylami, które raczej go mocno nie skrzywdzą. Jeśli chodzi o wodne mam Fineonna, ale ona nie zna źadnych technik przydatnych w wodzie[/b]
_________________
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-05, 14:04   

Nie mając nic przy sobie, czym mogłabym poczęstować Milotica, chyba byłam niezbyt odpowiednią osobą, aby rozpocząć negocjacje. Nie czułam się zbyt pewnie z tym zadaniem, toteż zamiast od razu ochoczo się zgodzić chciałam przekonać pozostałą dwójkę do wpólnego podejścia do węża.
- Może lepiej, gdybyśmy podeszli tam wszyscy razem i spróbowali załatwić tą sprawę? Milotic mógłby się wtedy do nas przekonać, na spokojnie do nas przyzwyczaić, niż gdyby jedna osoba próbowała się tym zająć, a nagle trzy wskoczyłyby mu na grzbiet. - kończę. Naprawdę nie wiem, czy sama dam sobie z tym radę, nie jestem jeszcze doświadczonym trenerem.
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-05, 14:09   

-Dobry Pomysł-zgodziłam się na jej pomysł. Pokemony trzeba traktować łagodnie, a zwłaszcza takie słodziaki jak milotic. Wezwałam moją finneon do pomocy-Może Neptun pomoże?
_________________
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-05, 14:36   

- Wydaje mi się, że Neptun to dobry pomysł. Właściwie, może jeżeli każdy przywoła po Pokemonie to Milotic zobaczy, że w razie ataku będzie przez nas chroniony. - dodaję. Czekam jeszcze na zdanie Harukiego, bo się nie wypowiedział, a przecież gramy do jednej bramki i liczy się zdanie każdego.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-08-05, 15:15   

-Zgoda - rzucam krótko. Nie mamy innego wyjścia, pozostaje nam przekonanie Milotica, żeby nam pomógł. Gdyby któreś z nas posiadało mocnego wodnego pokemona to co innego. - Musimy zachowywać się spokojnie i ostrożnie, żeby nie pomyślał, że chcemy go osaczyć. W końcu będzie nas troje, a on jeden - wyjaśniam.
W gotowości trzymam kulę z Magikarpiem. Gdyby krokodyle coś kombinowały, przejdę do planu B - odwrócenia ich uwagi. Mógłbym też spróbować użyć go w rozmowie z Miloticiem, ale wtedy wąż może uznać, że jesteśmy tak samo nienormalni jak mój pokemon.
_________________
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2016-08-05, 15:16   

Zdziwiona atakiem Gloom'ów odsunęłam się kawałek od pyłów jakoż te mogą wyrządzić sporą krzywdę jeżeli to proszek trujący, a jeżeli usypiający. To raczej nie chciałam bym usnąć w środku puszczy, niespełna po chwili odezwał się jeden z tutejszych towarzyszy z mojej grupy.
- Myślę, że mog...libyśmy jakoś się z nimi dogadać. Prawdopo...dobnie jesteśmy na ich terenie,a moje pokemony są dosyć niedośw..iadczone w walkach więc nie po..radzą sobie z nimi. -Odparłam w jego stronę. Możliwe, że to wystarczy, o ile Gloomy nie są w furii.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-05, 15:41   

Ekipy podzielone, czas zapoznać się z ludkami.
- Uszanowanko, Gwen jestem- przywitałam się wesoło z ekipą.
Było nas czworo. Trudno powiedzieć czy to dużo czy mało, ale jak dla mnie w sam raz.
Niebawem ruszyliśmy w drogę i... już mamy kłopoty w postaci pary Pyroarów. Najs...
- Ja tam bym się nie piptała, tylko postawiła na swoich podopiecznych. W sumie... Vigo to nawet dawno nie walczył, co?- mruknęłam wypuszczając swego Flygona.
Mój smoczek miał bogatą paletę ataków ziemnych czy kamiennych, na które to ogniste lewki były mocno podatne. W razie potrzeby, wystarczy jedno moje polecenie, aby posłał ku nim jakiś Earthquake, Bulldoze, Sand Attack, Sand Tomb, Rock Smash... Mogłabym jeszcze wymieniać. Którykolwiek z nich pasujący do sytuacji i ustaleń z resztą ekipy.
- Trzymaj się na razie w powietrzu. Jak zauważysz któregoś z tych lwów, to ciśnij w niego czymś dystansowym. Stone Edge, albo Rock Slide się nada- mówię mu na razie.
Głupio by było dać się zaskoczyć, a tak mamy już parę oczu w górze.
- Ewentualnie można próbować przelecieć górą. Jeśli nie macie wystarczająco dużych pokemonów latających, to ja wspomogę
Na razie jednak czekam na jakikolwiek znak życia od reszty ekipy.
- Kici kici, taś taś...- mruczałam sobie pod nosem, rozglądając się.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-08-05, 17:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-08-05, 16:32   

    - Wydaje mi się, że nie ma co z nimi walczyć. Była świetna propozycja, by przelecieć nad dzikimi pokemonami. Sama jednak nie posiadam niestety żadnego latającego pokemona. Uśpienie ich lub wypłoszenie słabościami wydają mi się najlepszymi pomysłami. - Potwierdziła tym pomysł nieznajomej jej trenerki, która jako jedna z pierwszych z ich grupy zabrała głos. Sama niestety nie wpadła na żaden lepszy pomysł. Chociaż... - Ewentualnie jeśli ktoś ma więcej pokemonów latających ze sobą, mógłby po prostu użyczyć niektóre osobom nieposiadającym. W ten sposób może udałoby się przelecieć nad tym bagnem. - Taki średni pomysł, ale zawsze jakiś był, prawda?
_________________

 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-05, 16:45   

W mojej drużynie było mało osób, więc nie powinno być problemu z dogadaniem się. Odezwałem się dopiero jako przedostatni:
- Jestem Sai. Według mnie dobrze byłoby zareagować zgodnie z pierwszą propozycją podaną przez ciebie - tu skinąłem głową w stronę Orange. - Zakryjmy nasze nosy i usta wilgotnym materiałem. Mam trochę wody przy sobie, jakbyście nie mieli czym zmoczyć tkanin. - po tych słowach zdjąłem swoje haori z pleców i namoczyłem wodą z butelki szczodrze, po czym wyciągnąłem butelkę wody ku pozostałym, gdyby chcieli skorzystać. Nie lubiłem mieć zbytnio do czynienia z obcymi, ale Marry nie chciała wyruszyć na wyprawę, więc musiałem jakoś dopasować się do grupy: gdy wchodzisz między Murkrowy, skrzecz jak one - jakoś tak szło to przysłowie, prawda?
Nawet podałem im prawdziwe imię! Ale pewnie nie docenią tego zaszczytu. Trudno. To i tak ich ostatnie spotkanie, więc nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie.
- Mam Growlithe i Eevee. Myślę, że ten pierwszy bardziej się sprawdzi w ewentualnym pokonaniu Gloomów, jeśli te nie pozwolą nam przejść. Jednak sugeruję, by nie wdawać się w zbędne bójki i minąć je tak, jakbyśmy nie zauważyli ich istnienia. Po co tracić czas na zwady z Pokemonami, które pewnie tylko chcą bronić swojego terytorium? - uważnie spojrzałem na ich wszystkich i każdego z osobna, po czym przycisnąłem mój płaszcz do nosa.
- Ogólnie radziłbym też wstrzymać oddech, gdy będziemy blisko nich. Nawet woda i materiał nie zatrzymają pewnie całego proszku, a nikt z nas chyba nie chce skończyć nieprzytomny czy martwy na ziemi, prawda?
 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-08-05, 16:46   

-Fay.- Przedstawiłam się krótko. -Pomysł z przeleceniem bagna mógłby się udać. Mam w drużynie dwa latające pokemony, wiec mogłabym komuś jednego pożyczyć. Tylko czy czy czasem jeśli dzikie pokemony nas nie zauważą to taki Weezing może spróbować wybuchnąć nam w twarz.- Powiedziałam. -Ewentualnie mam też inny pomysł. Można by spróbować wymrozić sobie ścieżkę przez bagno przy pomocy Ice Beam. Byśmy prześlizgali się na jego koniec. Tylko potrzebne byłyby pokemony, które osłoniły by nas w razie ataku dzikich stworów.- Zaproponowałam.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-05, 18:57   

- Pomysł z przelotem mógłby się udać. Ma tylko jeden, cholerny minus - będziemy wystawieni jak kaczki do odstrzału. Najlepszym pomysłem byłaby powolna przeprawa w zwartej grupie. Niech ci, którzy mają latające pokemony, rozkażą im patrolować okolicę i informować nas o potencjalnych zagrożeniach. Zamrozić bagno? Jeżeli te pokemony jeszcze o nas nie wiedzą, to po tym na pewno się dowiedzą. Nie wiem jak wam, ale mnie nie uśmiecha się walczyć z armią tych śmierdzieli. Zawsze możemy użyć dywersji - mój Gible zna Draco Meteor. Może polecieć z którymś z latających pokemonów i go wystrzelić daleko od nas. Zwróci tym uwagę całej okolicy. - wyrecytowałem, gdy tylko zbliżyłem się do swojej grupy. - A właśnie, nazywam się Dean.
_________________
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-08-05, 20:24   

W sumie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Byłam w drużynie z trzema innymi osobami i wydawało mi się, że jest nas idealna liczba. W drużynie zimolubów czułabym się chyba przytłoczona, no i pewnie trudniej byłoby nam się dogadać, a tak to mogliśmy na spokojnie wykombinować coś w naszej małej grupce.
- Witam, jestem Caroline - przedstawiłam się, gdy pierwsza zabrała głos niebieskowłosa dziewczyna o imieniu Gwen. - Również uważam, że pokonanie tych Pokemonów będzie najskuteczniejszym sposobem ruszenia dalej. Sama posiadam Butterfree, która raczej nikogo nie udźwignie, ale nie ryzykowałabym z przeleceniem nad naszą przeszkodą. Jeżeli Pyroary chcą nas upolować, to na pewno tak łatwo nie odpuszczą i będą nas gonić, więc najlepiej pozbyć się ich od razu - powiedziałam, co myślałam i bez większego zastanowienia sięgnęłam po dwie kulki, z których wypuściłam Frillish i Hippowdon.
- Dziewczyny, mam nadzieję, że jesteście gotowe na małą walkę. Frillish, ty unieś się w górę i pomóż Vigo patrolować teren z powietrza. Hippowdon, ty trzymaj się blisko nas i w razie niebezpieczeństwa szarżuj Take Down. Starajcie się jednak trzymać na dystans i jeżeli zobaczycie któregoś z lwów to atakujcie Water Pulse - wydałam polecenia moim dwóm podopiecznym, po czym znowu przeniosłam wzrok na moje towarzyszki.
- W trawie nie jesteśmy zbyt bezpieczne. Czy któraś z was posiada Pokemona, który mógłby się jej pozbyć? - zapytałam, mając oczywiście na myśli ruchy takie jak Cut i tym podobne. Ogień byłby tutaj nadzwyczaj niewskazany, a sama niestety nie posiadałam stworka, który sprostałby temu zadaniu. Zdecydowanie łatwiej byłoby nam się poruszać po terenie, gdybyśmy więcej widziały.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-05, 21:07   

Kiedy tak patrzę na pozostałych członków ekipy, do której trafiłam, zaczynam się czuć jak zbędny balast. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób dam radę pomóc reszcie, ale spróbuję.
- Ja jestem Cleome. - przywitałam się jako trzecia - Myślę, że to, co mówiła Caroline, jest rozwiązaniem naszej sytuacji. Gdyby było to możliwe, to wolałabym uniknąć niepotrzebnej walki z dzikimi Pokemonami, chyba że nie byłoby innego wyjścia. - nie lubię niepotrzebnie krzywdzić innych, ale chyba czasem nie można inaczej. - Moja Komori może wspomóc Vigo i Frillish w patrolowaniu terenu z powietrza. Jeśli zaś chodzi o Pyroary ... - w międzyczasie wypuszczam Noibat oraz Skitty - ... moja Cute zna Sing, więc może spróbować uśpić je. Wtedy moglibyśmy oddalić się od tych lwów jak najdalej bez ranienia ich. Co o tym myślicie? - nie jestem przyzwyczajona do pracy w grupie, dlatego przejmuję się reakcją pozostałych osób.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-08-05, 22:04   

- Uwierz mi, że również wolałabym tego uniknąć, ale w tym wypadku chyba nie mamy wyboru - odpowiedziałam Cleome, rozglądając się po okolicy, czy czasem nie pojawiło się jakieś nowe zagrożenie. W końcu może to być całe stado Pyroarów, a nie tylko para.
- Możemy spróbować z uśpieniem, ale myślę, że za bardzo będziemy tym ryzykować. Jeżeli naprawdę są głodne, to nawet po wybudzeniu się będą w stanie złapać nasz trop i nim podążyć. Pytanie, czy chcemy podjąć takie ryzyko? - zapytałam dziewczyn, spoglądając na jedną, która jeszcze nie zdążyła się nam przedstawić. Wolałabym pokazać tym lwom, że nie jesteśmy taką łatwą zdobyczą, niż uciekać przed nimi i wzmóc w nich instynkt drapieżcy. Gonienie za posiłkiem musi być dla nich niezwykłą przyjemnością...
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-05, 22:12   

Jednak ekipa żyje (;P). To dobrze. To bardzo dobrze. Nie tylko oznacza to nowe znajomości w postaci Caroline i Cleome, ale i więcej głów do kombinowania.
- Można by spróbować, ale boję się czy Sing nie zadziała też na nasze pokemony. Ale koncepcja ogólnie nie taka głupia- śpiące lwy, to nie sprawiające problemów lwy.
Tymczasem Caroline stwierdziła, że można by spróbować jakoś pozbyć się tej wszechobecnej trawy. A gdyby tak...
- Ej, a gdyby tak spróbować nie tyle wyciąć tę trawę, co spowodować jej wyłożenie jak po silnej burzy? Jakby nie było sporo jej jest. A pod ciężarem wody, jeszcze jak przetoczyć po tym sporą falę, to ładnie by sobie to oklapło.
Wypuściłam Perłę, swoją Dragonair i wskazałam jej otaczające nas chaszcze.
- Perła, mogłabyś użyć Surf i z pomocą tej fali, wytłuc tu trochę trawy? Przez te wysokie kępy mało co widać- poinstruowałam podopieczną.
A kto wie, może lewki przy okazji się trochę zmoczą...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.