Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora roku ma znaczenie
Autor Wiadomość
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-08-06, 00:19   

Czyli uśpienie. Nie powiem, że mi to nie odpowiadało, ale też nie satysfakcjonowało w stu procentach. Zawsze pozostawało ryzyko, że nas później wyśledzą, ale najwyżej będziemy się tym martwić później.
- No dobrze. Skoro stawiamy na uśpienie, to Frillish pomoże swoim Hypnosis, a Hippowdon Yawn, prawda? - powiedziałam, kierując pytanie do moich podopiecznych. Zmieniamy trochę taktykę, ale samiczki nadal są w grze. To chyba dobrze.
- W sumie ma to sens. Ścinanie mogłoby nam zająć zbyt dużo czasu. Duża fala powinna sobie z tym poradzić o wiele lepiej - przyznałam Gwen rację, po czym spojrzałam na hipopotama, każąc mu się trochę odsunąć w tył. Kiedy niebieskowłosa wypuściła kolejnego Pokemona, byłam pod niemałym wrażeniem. Musiała być już naprawdę doświadczoną trenerką, skoro miała takie potężne Pokemony.
- Tylko... czy to aby na pewno bezpieczne? Dla nas oczywiście. Może powinniśmy kawałek odejść, albo się gdzieś schować? - zapytałam, uświadamiając sobie, że ogromna fala wody może również rozlać się na nas. A tego byśmy oczywiście nie chcieli.

*pssst, Gwen, nie lepiej było rzucić te Pyroary Lugii na pożarcie? xD*
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Charlotte 
Lotka~



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-08-06, 00:20   

-Mam na imię Lottie- przedstawiłam się jako ostatnia z lekkim uśmiechem na twarzy. Nigdy nie potrafiłam złapać dobrego kontaktu z innymi ludźmi, więc okazałam się najcichszą osobą- w spokoju wysłuchałam rozmowy moich towarzyszek, kalkulując wszystkie możliwości. Gdy wydawało mi się, że spojrzałam na problem z każdej strony, zabrałam głos;
-Nie posiadam zbyt silnego pokemona, więc w walce musiałabym zdać się na wasze umiejętności. Przelecenie nad wysoką trawą nie jest zbyt dobrym pomysłem biorąc pod uwagę fakt, że nie tylko Pyroary mają w niej swoje miejsce polowań. Niebo jest tu czyste, więc i poke-ptaki mogą się tu ukrywać, mając łatwy dostęp do ofiary. Lecąc ciężko też jest walczyć i istnieje prawdopodobieństwo rozdzielenia nas, co jest raczej kiepską wiadomością- miałan nadzieję, że moje argumenty są dość logiczne.
-Pomysł z użyciem Surf bardzo mi się podoba- nawet jeśli nie da stuprocentowo zamierzonego efektu, da do zrozumienia ognistym lwom że będą miały doczynienia z pokiem, znającym wodny atak- to z pownością je zniechęci.
Walka na choć trochę odsłoniętym terenie jest więc najlepszym rozwiązaniem. Sing może być bardzo pomocny- jeśli wydostaniemy się z trawy te pokemony nie ruszą raczej naszym tropem- podczas polowań drapieżniki rzadko kiedy opuszczają siedlisko polowań. Zniechęci je też fakt, że nie jesteśmy łatwym obiadem- wasze poki są naprawdę dobrze wytrenowane, a one nie będą mogły liczyć na efekt zaskoczenia. Udaremi im to Surf i latające loke-stworki.

Po tym monologu wzięłam wdech, nadal słuchając moich towarzyszek. Z balla wypuściłam małą Eevee z nadzieją, że może jej słuch nam pomoże.
-Najważniejsze to nie dać się rozdzielić- pojedyńczo łatwo nas zaskoczyć. [sub]
_________________
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-06, 10:38   

- Vigo i Komori mogą pilnować nas z powietrza. Gdyby ktoś zaczął się oddalać, wystarczy, że jedno z nich do niego podleci i lekko szturchnie, naprowadzając na właściwy kierunek. - cieszę się widząc, jak wszyscy traktują poważnie sytuację. W końcu stawiamy na szali nasze życia. - Cute zna jeszcze Water Pulse, więc może jeszcze spróbować wspomóc Perłę. Jeśli dobrze wszystkim pokierujemy, to powinnyśmy zyskać wystarczająco czasu na ucieczkę z tego miejsca. - mam nadzieję, że nie brzmię jak jakaś mądralińska. Po chwili zastanowienia zwracam się do reszty - Jeśli chodzi o ryzyko związane z Sing i Surf ... w pierwszym przypadku wystarczy zakryć uszy, a w drugim znaleźć się za Dragonair. Wtedy chyba każdy powinien być zabezpieczony na skutki tych ataków, nie? - czasem ciężko wyrazić mi słowami to, co myślę, dlatego martwię się, czy dziewczyny dobrze mnie zrozumieją.

* pożarcie Pokemona przez innego stworka? To okrutne :(
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-06, 12:03   

Mam nowy pomysł- klasnęłam w dłonie- Możemy zatrzymać rzekę. Możemy zgromadzić wodę w wirze stworzonym przez naszych podopiecznych. Można by połączyć Sand Tomb i rapid Spin Plutona z Fairy Wind Eraty i Gustem Pidgeya.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-06, 12:50   

Naradzaliśmy się, dziewczyny prawiły z sensem- to będzie przyjemna współpraca, tak mi się zdaje.
- Znaczy podsumujmy- cześć poków działa w powietrzu, a część ma wytłuc trawę. Ogólnie jesli nie uda się lewków uśpić, to dążymy do ich nokautu lub przegnania. Damy radę.- stwierdziłam.
- A w razie kłopotów, mogę wytoczyć stworka nieco większego kalibru w postaci mojej Lugii. Aczkolwiek... może jak już wszystko zawiedzie, można by jej użyć jako takiego asa w rękawie. Kto wie, może powaliłaby lewki swoim naturalnym majestatem i ogromem w sensie wielkości?

/U tam, jeszcze się gdzieś przyda ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-06, 13:02   

- To jest jakiś pomysł. - zwracam się w kierunku Alice. - Ale czy nie zaatakują nas wtedy stworki w rzece? Przecież też znają jakieś ataki, więc bez większych problemów będą mogły zniszczyć wir stworzony przez nasze Pokemony, a wtedy wszystkich nas zaleje, do tego będziemy mieli problem, bo utkniemy w rzece, otoczeni przez dzikie Krookodile, a to może przysporzyć naprawdę wiele problemów. - pomysł ze stworzeniem wodnego wiru jest dobry, właściwie, każdy pomysł jest dobry, ale musimy patrzeć na to wszystko z lekkim dystansem, omawiając wspólnie wszystkie za i przeciw, zanim dosłownie rzucimy się na głęboką wodę.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-06, 14:53   

Wiem, w tym czasie Chione, Demeter, Neptun i wasze pokemony mogłyby bronić wir
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-06, 16:51   

- Więc plan jest taki : najpierw Perła i Cute za pomocą swoich wodnych ataków "wytłukuje" trawę, potem Frillish, Hipoowdown z asystą Skitty próbują uśpić Pyroary. Jak tylko lwy nie będą stanowiły dla nas zagrożenia, ruszamy dalej pilnowani przez Pokemony z góry. W ostateczności, jak się nie uda, to Lugia nas ratuje. Wszystko się zgadza? - lepiej szybko ustalić szczegóły planu, gdyż nie wiemy, ile jeszcze czasu nam zostało.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-06, 18:56   

- Hm... Chyba się zgadza się- stwierdziłam po chwili.
Dobra tam- zróbmy to!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
  
 
     
Charlotte 
Lotka~



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-08-06, 20:54   

-Tak, to chyba najlepsze co możemy zrobić- uśmiechnęłam się-O wszystkim raczej pomyślałyśmy, więc nie ma co zwlekać.
_________________
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-07, 01:16   

- Cześć, jestem May. - przywitałam się z ekipą. - Też myślę, że przelecenie nad bagnem to najlepszy pomysł. Nie wiemy czy uda nam się przejść je na pieszo. W końcu możemy utknąć w mule albo błocie. Do tego nie chciałabym wpaść do tej brudnej wody. Do tego możemy użyć ataków naszych pokemonów do obrony w czasie lotu. Protect nada się do tego idealnie. - westchnęłam, wypuszczając z pokeballa Mega Pidgeot'a. - Jeśli ktoś potrzebuje pokemona... to mogę mu pożyczyć. - dodałam.
Chyba trafiliśmy do najgorszej części puszczy. Nienawidzę bagien, ale te pokemony na nich są śliczne! Mogłabym tulić całymi dniami takie Muki!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-08-07, 08:39   

    - Łącznie jest nas... - Szybko zerknęła i zliczyła wszystkich. - Dziewiątka. Ile z tych osób posiada pokemony umożliwiające przelecenie nad bagnem? Oraz w jakiej ilości...? - Dwie na pewno zgłosiły się z nadwyżką. Mieli więc łącznie cztery osoby, które mogą przelecieć na drugą stronę bagna. Jeśli nie będzie dość pokemonów do tego sposobu, spróbują wykorzystać inny. Ot co.
_________________

 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-07, 09:28   

- Cóż, więc wydaje mi się, że możemy spróbować. - pokiwałam głową w geście aprobaty. - Co myślisz, Haruki?
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-08-07, 10:07   

-Ja mam Charizarda oraz Salamence.- Powiedziałam i wypuściłam z pokeballi oba stwory. -W ostateczności, myślę, że Salamence mogłaby ponieść dwie osoby. Z kilkoma silnymi pokemonami, które będą patrolować czy czasem żaden trujący pokemon nie chce nas zaatakować to powinno się udać. Tylko jeśli będziemy lecieć to powinniśmy utworzyć taką formację: na obierzach grupy lecą ci ze swoimi pokemonami i ochraniają resztę, a w środku ci na pożyczonych. Nie chcemy przecież, by przez to, że pożyczony pokemon nie zechce usłuchać swojego jeźdźca cały plan się rozpadł.- Dodałam i popatrzyłam na resztę grupy.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-07, 10:26   

- Jeśli chodzi o pożyczenie pokemona, to ja bym chętnie przystał na twoją propozycję. - powiedziałem do Fay, podnosząc rękę. - Nazywam się Daisuke i niestety posiadam jedynie dwa pokemony, które w dodatku nie są nadzwyczaj silne. Znają one lodowe ataki, więc można by je wykorzystać, aby nieco przepłoszyć trujące pokemony. - zaproponowałem reszcie grupy, ażeby nie wyjść na osobę, która korzysta jedynie z pracy innych, nie dając nic od siebie. - Jednak jest to dosyć ryzykowne rozwiązanie, gdyż przeciwnie do naszego planu, mogą one nas zaatakować.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.