Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora roku ma znaczenie
Autor Wiadomość
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-08, 15:23   

- Wybaczcie, że mój pomysł nie wypalił- Mój pomysł okazał się klapą, ale ten fragment był jeszcze gorszy. Nie dość że Psyducki mają przewagę liczebną to jeszcze nie umiem najlepiej pływaćMa ktoś jakiś pomysł
_________________
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-08-08, 15:23   

Spojrzałem na Pokemona i wycofałem się kilka kroków, odgradzając wyciągniętą ręką swoich towarzyszy od niego, a drugą instynktownie sięgając po katanę.
- Nie podchodźcie zbyt blisko niego. Nie radziłbym tym razem przemykać obok, bo może nam się nie udać tak jak z Gloomami. Może i ten Pokemon nie ma złych intencji - pewnie tylko pilnuje tego miejsca - ale to nie zmienia faktu, że powinniśmy być bardziej ostrożni. - tu Sai zamilkł na chwilę, a jego twarz wykrzywił paskudny uśmieszek. - Chociaż chciałbym zobaczyć jak to coś mumifikuje ludzi.
- W każdym razie sugeruję ofensywę. Chyba, że macie inny pomysł. - dopiero teraz spojrzał na towarzyszy, czekając na ich decyzje, a jego dłoń to zaciskała się, to znów puszczała rękojeść katany. Sam chciałby powalczyć!
 
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-08, 15:34   

Mumia w piramidzie... Naprawdę oryginalnie. No ale podejrzewam, że to on był od pilnowania tych wszystkich skarbów, które bez wątpienia można było tutaj znaleźć. Zastanawiałem się tylko, po jaką cholerę wchodziliśmy do tej piramidy? Przecież to oczywiste że nie będzie tutaj żadnych Swinbów.
- No cóż... Zdecydowanie nie mam ochoty na spędzenie reszty wieczności w tym sarkofagu. Ale może ktoś z was, hm? - oglądam się na panią jąkadło, śmiejąc pod nosem. Ciekaw jestem, czy tym razem też będzie się chciała dogadywać z czymś, co może odebrać jej duszę. - Patrząc na jego rozmiary, nie może być zbyt szybki. Powinniśmy to wykorzystać. Któryś z naszych Pokemonów może go sprowokować, najlepiej coś zwinnego, żeby reszta mogła spokojnie przejść.
_________________

 
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2016-08-08, 15:50   

Pokemon w piramidzie? Urgh. Niezbyt rozumiałam po co weszliśmy do tego miejsca jednak jeżeli chcemy stąd wyjść musimy coś z tym stworkiem zrobić. Nie zamierzam się jakoś niecierpliwić z tego powodu. Chłopak nazywający mnie ,,panią jąkadło'' irytuje mnie bardziej aniżeli cokolwiek innego. Westchnęłam słysząc jego cichy śmiech. Bez możliwości zdobycia rzadkiego towarzysza zapewne nie poszłam bym na tą wyprawę. Nie z tym kimś. Mimo, że jego pomysł w tym wypadku może być dobry. Zapewne stworek po dobroci nie przepuści nas za wtargnięcie do jego domu.
- Posiadam Bagona i Sneasela, bez problemu mogą przyciągnąć jego uwagę zanim nie opuścimy tego miejsca -Rzekłam do reszty grupy.
_________________
 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-08-08, 16:08   

Cieszę się, że Milotic był taki pomocny. Gdyby nie on wciąż tkwilibyśmy po drugiej stronie. Kolejna przeszkodą znów są wodne pokemony, ale tym razem na lądzie, więc ... uśmiecham się chytrze, wyjmując PokeBall.
- Miso, pokaż się!
Odwracam się do dziewczyn z Budewem na rękach.
- Co powiecie, aby ułożyć te urocze kaczuszki do snu? Budew na Sleep Powder. Uśpimy je, a następnie po prostu przejdziemy pomiędzy nimi - pytam towarzyszki co myślą o takim planie. Słucham też ich propozycji. Może wymyślą coś lepszego.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-08-08, 16:14   

-Bardzo dobry pomysł. Zgodziłam się na pomysł chłopaka. On wpadł na całkiem fajny pomysł, nie to co ja. Ale ja mogłam go rozwinąć. Wyjęłam pokeball z Eratą, a w drugiej ręce trzymałam pokeball z Neptunem. Naprawdę bałam się sama płynąć- Moja Spritzee imieniem Erata zna Sweet Scent, który mógłby pomóc. Trafienie sleep powder nie jest pewne, a z kolei jej ruch zwiększy szansę,ź e ta strategia podziała
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-08, 16:31   

Szczęśliwie udało nam się przedostać nad bagnami, oprócz jednej dziewczyny, która... w sumie to nawet nie wiem, co się z nią stało, gdyż szybko zniknęła nam wszystkim z oczu. Teraz jednak miałem na głowie inne zmartwienie. Dotarliśmy ośmioosobową grupą do jaskini, w której rozdzieliliśmy się na dwa zespoły po cztery osoby. Byłem w niej ja, Fay oraz dwóch nieznanych mi mężczyzn. Szliśmy wspólnie, aż dotarliśmy do groty pełnej...
- Matko, ile tutaj tych nietoperzy. - odparłem, widząc zawieszone pod sufitem Golbaty. - Jak będziemy iść, mogą nas "wyczuć" i zabić. Moglibyśmy ich pierwsi zaatakować, jednak mają oni przewagę liczebną. I to całkiem sporą. Jakieś inne propozycje? - spytałem pozostałych towarzyszy.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-08, 16:40   

- Uśpić? Od razu możemy walnąć go pałką w łeb. Jak mamusia go znajdzie zanim się obudzi, to albo pomyśli, że nie żyje, wkurzy się i zacznie nas szukać, albo wkurzy się, że śmieliśmy tknąć jej dziecko i też zacznie nas szukać. Oba scenariusze nie są zbyt optymistyczne. Najbezpieczniejszym dla nas wyjściem będzie, jeżeli maluch z nami zostanie. Na pewno jego zapach się już na nas przeniósł. Co, jeżeli Ursaring zastanie nas pachnących jak on, bez jej malucha? Teddiursa sam chciał z nami iść. Jeśli się z nim zaprzyjaźnimy, jego matka nie zrobi nam krzywdy. A jeżeli dojdzie do walki, to przecież mamy pokemony? Jesteśmy już na takim etapie, że na wszelki wypadek powinniśmy mieć je koło siebie, a nie w pokeballach. Poza tym, ten maluch tutaj mieszka. Może będzie w stanie nam pomóc?
_________________
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-08-08, 17:00   

Popatrzyłam w górę na Golbaty śpiące na suficie. Nie było zbyt dobrze. -Myślę, że spróbujmy po prostu przejść przez ta jaskinie najciszej jak się da.- Zaproponowałam. -Ewentualnie możemy spróbować zaatakować je przy pomocy pokemonów elektrycznych i to takich, które znają Discharge. Oślepienie ich raczej nie wchodzi w grę. Ja bym proponowała spróbować przejść i atakować jedynie jak się przebudzą.- dodałam.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-08, 18:13   

Nieważnym jest, że pomysł z wirem nie wypalił, przecież każdy się starał, a czasem są rzeczy, których nie da się przezwyciężyć. Takimi właśnie są siły przyrody, do dzisiaj nieokiełznane.
- Cóż, wydaje mi się, że to świetny pomysł. Ale spójrzcie na nie, potrzebując chociaż trochę miłości i pieszczot. Mamy je tak zostawić? - stado Psyducków nie było w żaden sposób negatywnie nastawione do naszej trójki i wystarczyło poświęcić trochę uwagi tym samotnikom. Pewnie na co dzień ludzi nie spotykają, to niech chociaż mają coś z życia. - Może chociaż na chwilę się nimi zajmijmy. Alice ma rację, że atak Budew może nie poskutkować w stu procentach i pomoc Eraty to dobry pomysł, ale czy musimy aż tak sobie od razu wszystko utrudniać? Mamy jeszcze trochę czasu, więc może zaopiekujmy się tą zgrają i wcale nie trzeba będzie jej usypiać, a do tego gdy postanowimy przeprawiać się przez jezioro mogą nam towarzyszyć, a nawet uratować, gdyby coś jednak postanowiło chowało się w tej wodzie. Tak, czy tak, nie zaboli nas jeżeli poświęcimy im trochę uwagi, nawet, jeżeli później ostatecznie chcielibyście położyć je spać. To co myślicie?
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-08, 19:48   

Ups, mój pomysł z uśpieniem Pyroarów nie do końca wypalił ...
- Prze-przepraszam was ... - mówię, lekko drapiąc się lewą ręką po czuprynie. - Jednak nie był to najlepszy plan ... chyba wyjdzie dla wszystkich lepiej, jak będę siedzieć cicho ... jakby co, to uważam, że plan koleżanki jest dobry ... - teraz to już milknę na dobre, bo jeszcze znowu sprowadzę jakieś nieszczęście na całą grupę.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-08, 20:30   

- Nie szkodzi, każdemu zdarzają się błędy. Ważne, aby się na nich uczyć- odparłam na słowa Cleome.
- Ktoś coś? Jakieś zastrzeżenie bądź poprawki?- zapytałam pozostałych.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-08, 20:55   

- Możesz mieć rację, jednak co w przypadku, kiedy atak pojedynczego Golbata sprawi, że ostatecznie wszystkie się na nas rzucą? - spytałem Fay, bardzo wyraźnie przejęty sytuacją. - A gdyby tak...? Nietoperze przemieszczają się w ciemności dzięki echolokacji. A gdyby tak zakłócić przepływ fal dźwiękowych?
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-08-08, 21:10   

Pomysł z falami dźwiękowymi tez wydawał się dobry. -To też jakiś pomysł. Może wystarczy do tego Screech? Skrzek mógłby ich wystraszyć. Ewentualnie można by spróbować z Hyper Voice.- Zamyśliłam się. -Mogę przywołać Aegislasha. Będzie dezorientował ich przy pomocy Metal Sound, a jeśli będzie potrzeba może nas ochronić przy pomocy King's Shield.- Zaproponowałam i wypuściłam z pokeballa stalowego pokemona.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-08-08, 21:20   

- Ja niestety znowu nie mogę wam zbytnio pomóc. Muszę znowu zdać się na waszą pomoc. - odparłem zawstydzony, moją twarz oblał czerwony rumieniec.
Znajdowałem się w bardzo niekomfortowej sytuacji, gdyż jestem w pełni uzależniony od moich współtowarzyszy. Póki co im to nie przeszkadza, ale w pewnym momencie mogę chcieć mnie od siebie odciąć. W końcu co to za korzyść z posiadania takiego pasożyta?
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.