Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-08-15, 21:41
R. F. A.
Autor Wiadomość
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-02-25, 12:21   R. F. A.


Let me love you.
Kod:
[url=LINK DO KARTY POSTACI]Imię i nazwisko + pseudonim[/url]
[b]Region i miasto: [/b]
[b]Pora roku: [/b]
[b]Towarzysz: [/b]
[b]Rywal: [/b]
[b]Cele przygody: [/b]
[b]Oczekiwania i uwagi: [/b]

[b]Fakemony: [/b]
[b]Wątki miłosne: [/b]
[b]Przemoc: [/b]
[b]Fantasy: [/b]


Imię i nazwisko + pseudonim: Jak się przy tym zaciąłeś to nie mamy o czym rozmawiać. x'D
Region i miasto: Miejsce, w którym chcesz rozpocząć przygodę. Nie musi to być konkretne miasto z jakiegoś regionu. Równie dobrze mogą to być Wyspy Pomarańczowe lub inne wygwizdowo. Akceptuję nieoficjalne regiony.
Pora roku: Wybrany klimat będzie się z czasem zmieniał.
Towarzysz: Jeśli posiadasz, chcesz posiadać lub twoja postać jest aspołecznym draniem to wal śmiało.
Rywal: I informacje o nim.
Cele przygody: Do czego dąży Twoja postać.
Oczekiwania: Gatunek, klimat w jakim chcesz grać. Oczekiwania co do fabuły, szczególne uwzględnienie wątku x, coś tam, coś tam. O czym nie powinnam zapomnieć? Dodatkowo preferowane ograniczenie wiekowe: +7, +16, +18.

Tak/Nie/Może i konkrety:
Fakemony
Wątki miłosne
Przemoc
Fantasy

Czy lubisz pizzę z ananasem?
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-02-25, 14:57   

Ryuzuki "Ryu" Kaminari
Region i miasto: dowolny region z I-IV geny, miasto portowe
Pora roku: lato, +/- koniec lipca, początek sierpnia
Towarzysz: Akane Namikaze
Rywal: zua organizacja i jej przydupasy
Cele przygody: Ogarnąć, czemu Ryu i Akane zostali zamienieni w gijinki i pobocznie rozdupczyć tych złych
Oczekiwania i uwagi: Przyjmij mnie ;-;

Fakemony: mogą być
Wątki miłosne: A myślisz, czemu Akene się podkochuje w Ryu? 8)
Przemoc: Będziemy się naparzać!!!
Fantasy: Poki to już fantasy, ale możesz dać jeszcze więcej xDDD


A pizza z ananasem jest spoko.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2016
Posty: 88
Wysłany: 2017-02-25, 15:32   

Akane Koakuma
Region i miasto: Region Johto, Mahogany Town.
Pora roku: Wiosna
Towarzysz: Akihito "Aki" Shibasawa
Szczery, mówiący bez ogródek panicz ze słynnego rodu. No... Już nie tak sławnego, gdyż został w jedną noc wybity. Tylko Akihito utrzymał się przy życiu jako dziedzic. Jest teraz głową tego całego burdelu, bo tak naprawdę Shibasawa słynęli jako mafiozi. Handlowali wszystkim co się dało. Robili to pod osłoną firmy produkującej słodycze oraz zabawki. Konkurencja się ich pozbyła. Ciężko ranny 10 latek pozostawiony na pastwę losu w środku lasu nie chciał umierać, pragnął żyć oraz zemścić się. Jego walka o żywot została dostrzeżona przez znudzoną demonice. Kobieta pojawiając się przed chłopcem zaproponowała mu kontrakt. Jego dusza w zamian za spełnienie wszystkich celów. Tak właśnie Akane została służącą Akiego. Przez kolejne 10 lat żyli w ukryciu odbudowując powoli potęgę rodu Shibasawa. Jednakże tym razem Aki zamierzał prosperować w legalny sposób. Założył z pomocą demonicy prawdziwą firmę z zabawkami oraz słodyczami, która w niespełna 2 lata rozrosła się na cały świat. W ten sposób pozyskał informatorów w każdym regionie. Miał informacje o osobach, które wymordowały jego rodzinę. Celem 20 letniego mężczyzny było zniszczenie ich, a także odnalezienie młodszej siostry, która o dziwo przeżyła masakre i gdzieś sobie żyje na świecie. Akihito to poważny, spokojny oraz nieco oschły typ. Na dodatek stanowczy oraz wie czego chce. Nigdy nie cofa swych słów, a odwagi mu nie brakuje. Planuje wszystko z wyprzedzeniem i nie da się go wykiwać. Typowy
biznesmen. Dąży po trupach do celu. Wykorzystuje wszystko oraz wszystkich do swej zemsty. Jego uśmiech jedynie Akane może widzieć. Tylko dla swej demonicy Aki jest jakiś milszy. Czuły, ciepły i w ogóle... Bardziej otwarty. Stale brakuje mu ciepła drugiej osoby oraz miłości, toteż dziewczyna mu ją dostarcza. Wręcz wykorzystuje Akane do tego, choć bardziej to podchodzi pod szczere kochanie demonicy. Nie potrzebne są mu inne kobiety, chyba, że stoją na drodze do jego zemsty.
Rywal: Wszelakie upierdliwce w postaci aniołów.
Cele przygody:
- Pomóc Akiemu w zemście.
- Odnaleźć siostrę swego pana.
- Przy okazji zabić anioła, który parę wieków temu dotkliwie pokiereszował Akane.
- Nie dać się dorwać ojcu i jego poplecznikom, którzy są zainteresowani duszą Akiego.
Oczekiwania i uwagi:
- Harem żeby jakoś wplątać~
- +18
- Romanse, dramaty, wszystko co będzie wydawać ci się dobre do tej przygody~
Fakemony: Da. Mogą być.
Wątki miłosne: Tak <3
Przemoc: Tak
Fantasy: Tak

Lubię pizze z ananasem.
_________________
  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-25, 15:44   

Elsa
Region i miasto: Unova
Pora roku: Zima
Towarzysz: Jeszcze nie
Rywal: Miecze sprawiedliwości
Cele przygody:
- Mieć harem
- Pochłaniać pożądanie
- Służyć Kyuremowi
Oczekiwania i uwagi: Harem i dużo Bishów (damskie bishe też, czy jak one mają). Ogólnie chcę mieć złą zołze, co po wieeeeeeeelu stronach haremu nauczy się, co to miłość, zacznie zastanawiać się czym w sumie jest i będzie się wahać nad wyborem: służyć Kyuremowi, czy jednak miłość.
Also tak jakby ja jestem tym złym, więc żebym to ja robił innym złe rzeczy, a nie oni mi .-.

Fakemony: Mogą być.
Wątki miłosne: Tak, seksy też, ale żeby były opisywane przez ciebie w 3-5 zdaniach max .-.
Przemoc: Tak, ale uzasadniona, nie tak, że moja postać idzie i nagle ją biją i odrywają kończyny .-.
Fantasy: Tak.

Nie, po prostu nie, za to powinno się wieszać.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2017-02-25, 21:25   

Tommie Sparks, tudzież "Iskierka"
Region i miasto: Hoenn, Slateport
Pora roku: Jakaś wiosna, czy coś
Towarzysz: Jest policjantką, więc chyba powinni jej przydzielić jakiegoś służbowego partnera
Rywal: PRZESTĘPCY!
Cele przygody: Zostać przykładną policjantką od zadań specjalnych
Oczekiwania i uwagi: Cóż, standardowa gra o zbieraniu odznak i łapaniu poków to to nie będzie. Dasz radę? xD

Fakemony: Mogą być
Wątki miłosne: Mogą być
Przemoc: Raczej trudno by jej nie było, gdy postać jest policjantką ;-)
Fantasy: Coś tam ponad typowo pokemonowe sprawy może być, ale bez przesady. Żadnych inwazji demonów z piekła rodem, czy czegoś takiego xD
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-02-25, 21:43   



Jak już wcześniej krzyczałam - pasują mi Sebusiowe klimaty. Nie wiem, czy będę w stanie oddać Twojego Akieko tak, jak go sobie wyobrażasz, ale DAM Z SIEBIE WSZYSTKO. Oczywiście przyjęta. Szykuj się na słabe sexy x'D Luv! ♥ No i masz mniamuśnego papcia! Na bank go nie zabraknie, huhu. Chociaż za tą pizzę z ananasem to jesteś na minusie. :I


Za złą odpowiedź w dodatkowym pytaniu nie dostaniesz pakietu startowego. W każdym razie dla formalności: przyjęty. Coś się tam wymyśli z tą siostrzyczką. Możemy ją na przykład zabić i nie będzie już problemem. x'D
  
 
     
Kurogane

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-03-04, 16:11   

http://pokemoncrystal.pl/topics4/1666.htm
D'Angelo LaMarcus La'Veon Bonaparte
Region i miasto: Lumios, Kalos
Pora roku: Lato
Towarzysz: Tyrogue o imieniu Carmelo
Rywal: Pół świata i rodzina
Cele przygody: Napisał bym coś górnolotnego jak Pokój na świecie czy wyeliminowanie głodu, ale nie jest to coś co mnie interesuje. Nie interesuje mnie też granie bohatera czy wielkiego złego. Chce po prostu odnaleźć siebie i szerzyć miłość do Hawajskiej
Oczekiwania i uwagi: Oczekiwań brak. Uwag nie mogę mieć, bo jeszcze nie zaczęliśmy

Fakemony: Meh, nie lubie
Wątki miłosne: <3 :pedobear:
Przemoc: <3
Fantasy: <3
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-03-06, 03:06   



Wypadałoby odpisać w tym temacie, więc tak też zrobię, a co. Nie jestem pewna jak poradzę sobie z twoimi wymaganiami. Ty mi prowadziłeś przygodę, ale odwrotnie to jeszcze nie było, lol. Nie jestem też dobra w orgiach jak już wspomniałam, więc... Okres próbny!


Czemu nie, spróbujmy jeszcze raz. Mam nadzieję, że tym razem podołam! Jestem dobrej myśli, tyle przygód przed nami i w ogóle. Temat już na swoim miejscu, więc nie ma innej opcji - przyjęty.


Twoja historia... Podoba mi się! Jest fajna i niezwykle wygodna dla MG, bo praktycznie nic go nie ogranicza. Poza tym lubię takie badassy, ughh! ♥ Będę jednak z tobą szczera - jestem leniwym MG, a Ty jesteś nowym graczem. Nie chcę, żebyś się szybko zniechęcił i właśnie przez to nie przyjmuję. Uważam, że powinieneś znaleźć kogoś, kto odpisuje regularnie i ultraszybko.
  
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-13, 08:22   

Dzień dobry, kochana, przychodzę do Pani ze swoją gijinką. <3

Zoya
Region i miasto: Biorąc pod uwagę to, że trupa ciągle wędruje to... zdam się na Ciebie jeżeli można. :'D Historia Zoyki kończy się póki co w Johto, ale może zawędrować gdziekolwiek. 8)
Pora roku: Wiosna!
Towarzysz: Owszem, cała rzesza postaci; grupa teatralna, Les Miserables. Generalnie to zdałabym się na Ciebie w kreacji całej tej ekipy, bo lubię być zaskoczona. 8) Masz pełną dowolność.

Generalnie w tym fragmencie z historii trochę o nich jest ->
Zaprzyjaźniła się z Louisem. Opiekował się nią od samego początku. Pomógł pozbierać się po wszystkim. Spędzają ze sobą większość dni. Zoya niedawno zamieszkała z nim w jednym wozie. Ponoć ze względu na dość intensywnie dręczące ją koszmary.
Les Miserables składa się głównie z gijinek, choć do trupy należą również ludzie. Są dość znani, ale zdarzają się tygodnie w których ciężko zdobyć pieniądze na jedzenie. Cała intryga polega na tym, że gijinki przynależące do grupy teatralnej postrzegani są przez widzów jako normalni ludzie wystylizowani na mutantów. Coś na zasadzie celebrytów szokujących swoimi poczynaniami tudzież image'em. Dlatego też jest to ostoja dla odmieńców.

Rywal: Von Tier. On gdzieś tam jest. I ona kiedyś go znajdzie. I wtedy mężczyzna zapłaci jej za te wszystkie lata strachu. Och, no i Scyther; pozbawił ją ręki!
Cele przygody: Zoyka chciała by się trochę zemścić, ale... już nie tak bardzo jak kiedyś. Teraz bardziej chodzi o to żeby sprawić by von Tier już nigdy nikomu nie wyrządził krzywdy. No, może w przypadku Scythera... jemu to by krzywdę zrobiła. Za wszelką cenę chce poprawić sytuację materialną swojej nowej rodziny - grupy teatralnej. Póki co to brak jej jakichś wyniosłych celów czy założeń, ale dopiero co stanęła na nogi, więc w trakcie na pewno coś się pojawi.
Oczekiwania i uwagi: Hmmm, chciałabym żeby Zoya w pewnym momencie wplątała się w jakąś intrygę z udziałem mojego ukochanego Team Rocket. <3 Może być gra +18, ale generalnie... miejmy z tego po prostu radochę. :'D

Fakemony: Łe, nie.
Wątki miłosne: Taktaktak.
Przemoc: TAKTAK.
Fantasy: Tak. <3

Pizza z ananasem? Kontrowersyjny temat.

Acz niestety ja ją lubię. Lubię każdą pizzę byle tylko nie było tam mięsa mielonego. ;w;
  
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-03-28, 18:28   



Uhuhu, drugi raz mnie ten zaszczyt kopnął. Tym razem Cię nie zawiodę, bez kitu! Szykuj się na intrygę z zespołem Rocket i Noirem! Naturalnie przyjęta.
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-05-12, 00:36   

Zefonit Ajlo
Region i miasto: Nieokreślony. Miejscem akcji jest "przystań", motel pośrodku niczego na szlaku między dwoma dużymi miastami.
Pora roku: Lato
Towarzysz: Amizo Kema
Rywal: Brak
Cele przygody: Rozwinąć interes tak, aby stał się dobrze prosperującym miejscem.
Oczekiwania i uwagi: Typowa obyczajówka, nieco humoru, smutku, wszystkiego po trochu.

Fakemony: Nie
Wątki miłosne: Może być
Przemoc: Może być
Fantasy: Wolałbym nie
 
     
Jikken
Multikonto Arashi



Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 149
Wysłany: 2017-06-27, 21:17   

Jie
Region i miasto: Nie mam specjalnie wybranego, możesz wybrać w jakim czujesz się najlepiej.
Pora roku: Lato~
Towarzysz: Jedynie jego Pokemony, ale oczywiście istnieje możliwość poznania kogoś, kto podróżowałby z Jie.
Rywal: Nieokreślony, na pewno jakiś się znajdzie po drodze, jak nie jeden...
Cele przygody: Na początek na pewno oswojenie się z faktem stania się człowiekiem, to priorytet dla niego. Później zacieśnienie więzi z Absolem i tworzenie zespołu, czyli odkrycie tajników bycia wyszkolonym trenerem. Może zabawić w jakiejś wrogiej organizacji, to już zostawiam Tobie.
Oczekiwania i uwagi: Przede wszystkim dobra zabawa po obu stronach. Jeśli byłaby możliwość wprowadzenia magii dla Jie, to jestem jak najbardziej za. Rzecz jasna stopniowo, nie wszystko na raz. No i żeby jednak postać nie umarła bez powodu - jestem typem osoby przywiązującej się do kreowanych postaci. Więcej uwag nie mam.

Fakemony: Raczej nie.
Wątki miłosne: Why not?
Przemoc: Jasne!
Fantasy: Taak.

Lubię wszystkie pizzy, tą także. Zapiekanki szynka plus ananas też!
_________________

#993333 - Kolor dialogu,
czcionka Century Gothic

Wygląd Jikkena || Wygląd Jie
Ogród || Jezioro || Kopalnia

Posiadane Pokemony:

Do wprowadzenia w przygodzie:
 
     
Ray 
Trump Crystala


Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 27
Wysłany: 2017-07-01, 10:55   

Trzymam za słowo :-(

Rayden "Ray" Ampere.
Region i miasto: Unova, Nimbasa City.
Pora roku: Wiosna.
Towarzysz: Na początku brak, jak ktoś się nawinie, to MOŻE ją/go przygarniemy.
Rywal: Team Plasma z siostrą włącznie.
Cele przygody: Zniszczenie Teamu Plasma oraz ich planów i odzyskanie siostry. No chyba, że dziewczyna nie będzie chciała, to niech ginie. W międzyczasie jak bozia da, to zdobycie wszystkich odznak i wygranie ligi w Unovie.
Oczekiwania i uwagi: Dobra zabawa przede wszystkim! A, no i przyjmij mnie. Litości.

Fakemony: Nope.
Wątki miłosne: Yup.
Przemoc: Yup.
Fantasy: Yup.
_________________
  
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-07-01, 13:05   



Zgadnij! >_<



Szykuj Ray'a na ciężkie chwile i poważne uszczerbki na zdrowiu (odrzucona Shu). Jak wcześniej wspomniałam moja znajomość regionu Unova jest raczej poniżej skali, więc może się nawet zdarzyć, że nie wezmę pod uwagę głównych cech jakiegoś miasta, lolo. Oświadczam, że zostajesz przyjęty na okres próbny, bo którym określisz chęć dalszej współpracy, yay. ♥
  
 
     
Mole 
Pan Owca


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 138
Wysłany: 2017-07-02, 15:59   

Oriana
Region i miasto: Kanto, Viridian City, a dokładniej Viridian Forest
Pora roku: Jesień
Towarzysz: Aktualnie brak, a co do osób z grupy (jeśli będziesz chciała kogoś wprowadzić) to albo możesz wymyślić sama, albo ja mogę się tym zająć i Ci podesłać.
Powiem tylko tyle, że najbliżej była z tym panem liderem co poszedł mordować na samym początku XDD
Rywal: No w sumie to wszyscy Ci którzy są odpowiedzialni za te zmiany, zakazy i inne pierdoły.
Cele przygody:
~ Naprawić świat
~ Dowiedzieć się co stało się z resztą grupy
~ Nauczyć Type: Nulla w życie.
Oczekiwania i uwagi:
Gramy sobie bez lv, tak jak mówiłam, więc będą niespodzianki z atakami i ewolucjami!
Ogólnie to lubię jak Pokemony w grze są czymś więcej niż lalkami którymi tylko się steruje w trakcie walk, więc jeśli by się dało to bym chciała jakieś fajne interakcje z nimi, żeby była widoczna zmiana w ich zachowaniu po jakimś czasie i inne tego typu rzeczy, bo tego mi zazwyczaj brakuje :c
Jeśli chodzi o gatunek to jakieś akcje, za romansami nie przepadam, ale się nie obrażę jak będą, ogólnie to zdaję się na Ciebie!

Fakemony: Tak, ale chciałabym żeby nie były traktowane na równi z normalnymi Pokemonami. Tzn. albo wynik jakiegoś eksperymentu, albo jakieś inne śmieszne rzeczy
Wątki miłosne: Zdaję się na Ciebie!
Przemoc: Tego chyba nie da się uniknąć w takiej grze... xD
Fantasy: Ogólnie do Fantasy wśród Poków jestem nastawiona tak średnio. Tzn. nie lubię pakowania na siłę jakiejś magii i innych pierdół, kiedy jest miliard fajnych rzeczy które można zrobić z wykorzystaniem samych Poków (zaczynając od jakiejś zabawy z czasem, przez spełnianie życzeń do przywracania życia, co wszystko da się ładnie uzasadnić)
Więc no... jeśli chodzi o magię i inne rzeczy tego typu, to albo jeśli byłoby to uzasadnione przy pomocy Poków.

Jadłam raz w życiu, jeden kawałek, smakuje jak normalna pizza, tylko jest na niej ananas, a jako że lubię i pizzę i ananasy to mogę to to jeść.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.