Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mhrok
2018-05-01, 00:02
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-02-15, 22:20   

Formularz
Numer podania: #059
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Bulbasaura
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Gdyż to jeden z najbardziej klasycznych starterów (Słyszałam również, że najrzadziej wybierany ;-;), aż szkoda nie posiadać takowego. Tak, jestem chciwą osobą. W grze osobiście jest to najlepiej wspominany przeze mnie starter. Mam przy okazji wrażenie, iż brakuje mi trochę trawiastych pokemonów.
Sposób trenowania (i inne): Wykluję i może trochę pokoszkę, jednakże nie wiem, czy pragnę ewoluować go na jego wyższą formę, pierwsza jest najlepsza~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Foks 
beware the frozen heart


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-02-19, 21:54   

Formularz
Numer podania: #060
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee "Mona"
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Nikomu mówić pewnie nie muszę, że uwielbiam eevee'iacza (no weźta, kto go chociaż trochę nie lubi?). Charakter pokemonka bardzo mi osobiście przypasował jak i do samej mojej postaci - ze swoim ADHD Mona i Reiko mogą stworzyć niezły duet. Kojarzy mi się mocno z Sylveon'ką mojej postaci z pokemonowego RP (na FB) - radosne, kochające stworzenie, nieco naiwne, sama słodycz <3 No i masa możliwości w wypadku ewolucji.
Sposób trenowania (i inne): Raisowanie w przygodzie, RC i jakieś płytki ^^. Standardzik :) Ewolucja... Eh, ciężkie wybory życiowe - Sylveon albo Espeon może Vapek, gdyż w te typy będzie u mnie drużynie biednie :'D
_________________
Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
✧ I to serce skute lodem ✧




Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca » lód «

 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-02-26, 19:27   

Formularz
Numer podania:#061
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Corsoli
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Corsola jest ciekawym pokemon o typach wodnym i kamiennym. Nie jest zbyt ofensywnym pokemonem, ale może być użyteczna jako defensywny członek drużyny. Po za tym ma ciekawe zdolności Natural Cure lub Regenerator, a jej shiny forma jest po prostu ładna. Taki różowy i uroczy koralowiec.
Sposób trenowania (i inne): Najpierw wyklucie pokemona. Trenowanie w Day care lub w przygodzie, karmienie cukierkami i enigmami. Nauka kilku ataków z płytek lub z comiesięcznego bonusu. Będzie wystawiana do walk w przygodzie oraz do różnych eventów po za nią typu pokazy lub wyścigi.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-26, 20:26   

Numer podania: #061
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajo ponyty
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: A kto nie chciałby takiego ognistego kucyka? Z pewnością Ponyta jak i jej ewolucja, bardzo przydadzą się w moim teamie który jest coraz lepszy.
Sposób trenowania (i inne): Po wykluciu zaraz nafaszeruję ją enigmami, potem treniingi w przygodzie i jeszcze oczywiście wszelakie TMy, HMy, EMy i MTy.
_________________

------------
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-04, 16:51   

Formularz
Numer podania: #062
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Zmodyfikowany Noibat
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: 1. Jest Noibatem! Kochany Stworek! Lubię te pokemony, ba! Ja je kocham! 2. Jest smokiem, a moja postać chce w przyszłości chodować smoki. 3. Na Tailu Noibat był moim starterem *^*
Sposób trenowania (i inne): Po wprowadzeniu będzie odpowiednio trenowany w przygodzie. Walki na arenie na pewno. Różnego rodzaju płytki, cuksy, jagódki. No i duuuużo miłości :D.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-04, 17:14   

Numer podania: #063
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Dratini
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to bardzo dobry pokemon, patrząc na jego staty oraz ataki jakie może poznac. Ten tutaj okaz wygląda bardzo obecująco i on również bardzo wzmocniłby mój zespół. Dratiniego zawsze chciałam mieć ale nie było do tego okazji, bo ani nie miałam pokemona na wymianę ani w przygodzie jeszcze nie było okazji. Tak więc bardzo bym się ucieszyła z obecności tak dobrego wężo-smoka u siebie. Mam takie wrażenie że Viviann z tym sympatycznym smokiem nawiąże naprawdę silną i wspaniałą więź, bardzo bym chciała przeżyć z nim wspaniałe przygody. Viviann najpewniej nie będzie to chować go cały czas do Pokeballa, tylko go wypuści i będzie nosić na plecach albo ręce w zależności jak Dratini będzie chciał. Myślę że Conan nie będzie miała problemu aby zrobić małą akcję kiedy pójdzie Viviann do schroniska i tam go zaadoptuje, wszystko pięknie i cudownie prawda? Tak więc źle mu nie będzie ;) No i oczywiście żadnej wody skoro jej nie lubi, nie będzie nawet walczyć z wodnymi pokemonami chyba, że będzie chciał :)
Sposób trenowania (i inne): Nauczę go wpierw dodatkowych ruchów czyli kupię jakieś TMy, MTy oraz HMy a także postaram się o danie mu EMów. Następnie najpierw poczekam aż będzie on w mojej przygodzie, wtedy wezmę smoka na trening albo jakąś małą bitwę. Szybkie to to i fajne, przez co bitwy z jego udziałem będą naprawę spoko. Kiedy ewoluuje to najpewniej dam mu trochę jagód a także będę dalej z nim podróżować. Więc w skrócie; Dodatkowe ataki, jagody, Rare Candy oraz treningi i bitwy w przygodzie :]

Chce też wykorzystać kupon zniżkowy 25% na adopcję Dratini
_________________

------------
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-03-04, 17:46   

Numer podania: #06
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Kricketota
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Pierwszy i zasadniczy powód? Nie mam jeszcze tego żuczka xD Poza tym ma całkiem zacny wygląd, epickiego wąsa po ewolucji, może zapewniać mi w przygodzie muzę- szczególnie gdy ewoluuje i zacznie grać na swoich odnóżach xD Ogólnie wychodzę z założenia, że lepiej mać go niż go nie mać. No i tu to się zmarnuje.
Sposób trenowania (i inne): Najpierw go wykluję, a potem doprowadzę do ewolucji. Koniecznie! A potem to już zależnie co będzie potrzeba- jagódki, pobyt w DC, ataki z płytek. Czasem zaistnieje w przygodzie, może się nada żeby go wystawić w jakichś pokazach czy coś. Bidy mieć nie będzie w każdym razie ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-03-04, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-03-04, 18:25   

Formularz
Numer podania: #065
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Dratini
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Z charakteru i historii wydaje mi się ciekawym Pokemonem, a takie właśnie najbardziej lubię. Takiego typu stworka jeszcze nie mam (w sensie takiego, który poprawia inne, a nie z gatunku smokowatych) i z chęcią zobaczyłabym go w swojej drużynie. Na pewno będę dobrze go traktować, tak samo jak swoje pozostałe maleństwa oraz doprowadzę do tego, aby osiągnął pełen potencjał bojowy. I postaram się ograniczyć mu kąpiele do zbędnego minimum, skoro nie lubi wody.
Sposób trenowania (i inne): Jak wspomniałam wcześniej, mam zamiar doprowadzić do tego, aby ewoluował w swą ostateczną formę oraz był bardzo silny. Na pewno dostanie różne TM/HM/MT/EM, Rare Candy i jagódki. Jeśli będę miała wystarczająco dużo pieniędzy, to zafunduję mu przynajmniej raz pobyt w Day Care, aby wbić mu parę poziomów. Prócz tego będzie brał on udział w walkach, forumowych i tych fabularnych w przygodzie, oczywiście po wprowadzeniu go fabularnie. Może nawet weźmie udział w jakiś Pokazach na Crystalu.

Jeśli będę mogła go adoptować, to użyję tego rabatu 25% na adopcję. A oprócz tego takie pytanie: jeśli w skanie jest podane, że trzyma on Leftovers, to czy wraz z jego przygarnięciem dostaję też przedmiot czy nie?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2017-03-05, 13:46   

Formularz
Numer podania: #66
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Cubone
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Aww, bo jego charakter jest taki uroczy <3
Tak przy okazji, wciąż uzupełniam swoją drużynę, a on by mi się niezwykle przydał, aby dodać nowy typ do teamu. Przy okazji, widać , że jest chętny do ewolucji, toteż nie będzie z nią większego problemu. Tja, chętnie bym do takowej doprowadziła. Ten Pokemon nie ma jeszcze nawet imienia, trochę żal malucha. Przy okazji, jest tani, a to też niezwykle ważny aspekt przy adopcji każdego stworka. Prawdziwy polak
Sposób trenowania (i inne): Pewno będzie w mojej drużynie i dostanie trochę treningu. Jeszcze zobaczymy jak będzie z resztą, bo muszę najpierw zdobyć jakieś RC, aby móc o nich mówić xD
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
 
     
Cassio
Pluje Jadem



Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 52
Wysłany: 2017-03-05, 22:27   

Formularz:
Numer podania: #066
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Pancham
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo to Panczos. Bardzo lubię Panczosa, i uważam, że będzie się dobrze czuł się w moim teamie. Poza tym, nie mam żadnego pokemona walczącego. Jako hodowca, chciałabym mieć przynajmniej po jednym z każdego typu Pokemonów, aby poznawać ich unikalne charaktery i zachowania.
Sposób trenowania (i inne): Karmienie Naczosami. A tak serio, to regularne walki razem z innymi moimi Pokemonami, wystawy na koordynatorskich zawodach lub walkach na arenie, treningi poszczególnych ataków oraz łapanie okazji na inne treningi.
_________________
Tak
 
 
     
Remik


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 31
Wysłany: 2017-03-07, 22:50   

Numer podania: #068
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Lapras
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Przede wszystkim wprost uwielbiam tego pokemona i będę dbał o niego tak bardzo jak to tylko możliwe. Po drugie, dzięki mnie już nigdy nie będzie samotny- czego się boi. Poza tym, patrząc na charakter mojej postaci, jak i mojego startera z całą pewnością pomożemy mu przezwyciężać jego lęki, może nawet uda nam się pozbyć jego lęku przed ciemnością, czy potężnymi pokemonami. Dodatkowo przykłada się podczas ćwiczeń, co jest bardzo ważne dla mojej postaci, dzięki nim sam zrozumie, że jest potężnym pokemonem i będzie mógł pokonać swoje lęki. Właśnie dlatego wydaje mi się, że jestem idealnym kandydatem na jego opiekuna.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno treningi oraz walki w przygodzie. Przede wszystkim skupię się na tym, jako, że on sam, jak i moja postać kładziemy duży nacisk na trening, na pewno nie będzie mógł narzekać na jego niedobór. Na pewno skuszę się na arenę, żeby mógł się dobrze bawić. Ponadto będę dbał o niego, jak tylko będę mógł, mam tutaj na myśli cukierki, o ile oczywiście będę takowe posiadał.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-16, 12:20   

Numer podania: #069
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Squirtle
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Och ten pokemon zawsze mi się podobał i też jest jednym z tych, które chciałabym mieć. Żółwik jest naprawdę super, poza tym typy wodne w ogóle są fajne i je lubię. Ja już nawet nie mówię o tych dwóch i trzech (mega evo) giwerach od Blastoisa...
Sposób trenowania (i inne): Wszelakie treningi w przygodzie i DC, ulepszenia typu TMy, MTy i niektóre EMy oraz HMy. Jagody, RC i jeszcze jakiś przedmiot do trzymania ;)
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-03-16, 20:22   

Numer podania: #070
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Khangaskhan
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: W sumie nawet lubię tego pokemona. A raczej pokemony, bo ostatecznie to matka z dzieckiem. Jakoś do tej pory było mi nie po drodze do tego stworka, trzeba by nadrobić to niedopaczenie. No i przecież dostaję 2 w cenie jednego. Ba, po przejściu Mega ewolucji, "dziecko" autentycznie COŚ robi i może się przydać. Ostatecznie pewnie i tak nikt się na to jajuszko nie połasi, a ja zadbam i ukocham.
Sposób trenowania (i inne): Najsampierw to ja tę matkę z dzieckiem wykluję. I prędzej czy później, ale mega-evo to one lizną. Na pewno zdarzy się jakiś pobyt w DC, jagódki czy inne ataki z płytek. Spróbuję też "zaistnieć" nimi w przygodzie czy może nawet w jakimś evencie forumowym, jeśli będzie taka możliwość. Innymi słowy- why not?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2017-03-18, 07:25   

Formularz
Numer podania:
#071
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Litleo
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo król lew jest fajny ;-; A ten pokemon jest lwem. Litleo to porządny ognisty typ, a porządnych pokemonów nigdy za wiele. W swojej drużynie mam pegaza ponytę, ale to bardziej maskotka, niż killer, dlatego potrzebuję ognistego pokemona, na którym mogę polegać. Litleo spełnia wszystkie te funkcję, świetny wygląd i przyzwoity w walkach.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno i przede wszystkim w przygodzie, nie wyobrażam sobie, aby jakikolwiek pokemon gnił w boxie, więc na pewno będę go używał. Czasem zawalczę z nim na arenie i pewnie wezmę go na crystalowych liderów. Będę też karmił go swoimi jagódkami z własnego ogrodu, może na razie moje sadzonki nie wyglądają imponująco, ale dać im czas.
_________________

"But still, I want someone to find me
Gazing up to the night sky as I scream
I want to escape, yet I can't
No more bright future I can see"


"Hey! But still, I want you to find me
I'd soar up like a butterfly
Fly away with my broken wings
I'm a child of ugly star, crescent moon"

 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-03-24, 21:53   

Formularz
Numer podania: 72
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Ninetails
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: BO. JEST. ONA. PRZEUROCZA. Ninetails jest jednym z ładniejszych pokemonów, tym bardziej, że mam słabość do ognistych pokemonów, nawet do Typhlosiona, mimo że on nie jest już takim maluszkiem. Na pewno Chantal dogadałaby się nie tylko z Blazem ale i z innymi moimi podopiecznymi. A na pewno chciałabym w to wierzyć.
Sposób trenowania (i inne): Chantal jest już całkiem silnym pokemonem i na pewno nie muszę kłaść dużego nacisku na jej levelowanie. Pozostało mi jedynie powiększać jej moveset jak i doskonalić z nią różne taktyki. A w sumie to nie wydaje się być tak bardzo trudne ;)
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.