Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-07-30, 21:35
Zapisy
Autor Wiadomość
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-11, 13:48   Zapisy



Formularz do gry trenerskiej/ koordynatorskiej
Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b] [url=][/url]

[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Region/ miasto:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Profesja niepokemonowa:[/b]
[b]Relacje z rodziną:[/b]

[b]Starter:[/b]
[i]> Jakieś ciechy charakterystyczne?[/i]

[b]Towarzysz:[/b]
[b]Wróg:[/b]


[b]Jaki klimat gry preferujesz?:[/b]
[i]> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe?[/i]
[b]+ 18:[/b] tak/ nie
[b]Romans, towarzysz życia, flirt?:[/b]

[b]Fakemony?:[/b] tak/ nie
[b]Typy pokemonów które lubisz:[/b]
[b]Pokemony których absolutnie nie znosisz:[/b]
[b]Dream Team:[/b]

[b]Prośby:[/b]


Objaśnienie
    Link do Karty Postaci: [url=]-[/url]

    Imię i nazwisko: -
    Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy: Być może wybrane postaci zwracają się do Ciebie w sposób szczególny? Rybciu, żuczku? Albo zwyczajnie używacie ksywki bądź ukrywacie prawdziwą tożsamość.
    Wiek: -
    Region/ miasto: Kanto/ Sevii Islands/ Johto/ Hoenn/ Sinnoh/ Unova/ Kalos/ Alola.
    Co do miasta - możecie wybrać sobie jakieś, a mogę wam coś wylosować.
    Ciekawostki: Chciałabym żebyście napisali parę ciekawostek o swoich postaciach. Słabe strony, mocne strony, czego się boi, co lubi, a czego nie. Nie musi być aż tak dokładnie, ale jak znajdzie się coś charakterystycznego - chcę o tym wiedzieć.
    Przykład - nie odnajduje się w terenie, nie umie odczytywać map. Potrafi szyć ubrania. Boi się robaków. Nie je mięsa.
    Cel bądź marzenia: Co chcecie osiągnąć? Po co cała ta podróż? A może marzycie o czymś konkretnym?
    Profesja niepokemonowa: Nie trzeba tego pola koniecznie wypełniać, ale można. Być może wasza postać jest nie tylko trenerem, ale dla przykładu szewcem? Łowcą demonów? Cokolwiek? :v
    Relacje z rodziną: Okej, rodzina jest zazwyczaj opisywana w KP, ale chciałabym żeby relacja została pokrótce przedstawiona. Czy macie dobry kontakt, widujecie się? Czy może jakieś kuzynostwo było wam kiedyś bliskie? A może wszyscy nie żyją? xd

    Starter: Coście sobie wybrali na pierwszego pokemona?
    > Jakieś cechy charakterystyczne?: Może ma jakieś blizny, ubytki, zadrapania czy śmieszny tik? Też chcę wiedzieć.

    Towarzysz: Chcecie kogoś do podróży? Krótki opis poproszę albo chociaż preferowaną płec.
    Wróg: A może nastąpiliście komuś na odcisk? Tu też prosiłabym o odpis.

    Jaki klimat gry preferujesz?: Płomienny romans? Horror? Seryjni mordercy na karku? Trochę śmieszków? Wybierajcie, kombinujcie, przyjmę na klatę wszystko.
    > Czy mogą występować wątki pozapokemonowe?: No, wiecie, może trochę fantasy, science fiction czy czegoś innego? tak lub nie
    + 18: tak/ nie; chodzi o seksy, brutalność, krwawe sceny i mocny język :v
    Romans, towarzysz życia, flirt?: Zapatrujecie się w niedalekiej przyszłości na jakieś love story czy nie? A może marzy wam sie harem? 8'D

    Fakemony?: tak/ nie
    Typy pokemonów które lubisz: No, co Ci tam w duszy gra. A może zbierasz stworki jednego typu?
    Pokemony których absolutnie nie znosisz: Tak żebym wiedziała jak będę chciała kiedyś zrobić jakiś konkurs czy coś miłego. :v
    Dream Team: Parę (maksymalnie dziesięć, nie przesadzajmy) pokemonów, które są Twoimi absolutnymi faworytami.

    Prośby: Możecie mnie o coś poprosić. No. Nie wiem o co. Ale o coś na pewno. xD



Formularz gry pokemonowej
Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b] [url=][/url]
[b]Imię:[/b]
[b]Ksywka:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Gatunek:[/b]
[b]Rodzice:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]

[b]Typ przygody:[/b]
[b]Region/ miasto startowe/ miejsce startu:[/b]
[b]Przynależność do stada/ społeczności:[/b] tak/ nie
[b]Czy możesz zostać złapany do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?:[/b]
[b]Trener:[/b]
[b]Cel, marzenia:[/b]

[b]Towarzysz:[/b]
[b]Wróg:[/b]

[b]Jaki klimat gry preferujesz?:[/b]
[i]> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe?[/i]
[b]+ 18:[/b] tak/ nie
[b]Romans, towarzysz życia, flirt?:[/b]

[b]Prośby:[/b]


Objaśnienie:

    Link do Karty Postaci: [url=]-[/url]

    Imię: -
    Ksywka: Imię swoją drogą, ale ksywka swoją. Poochyena może mieć na imię Krytsyna, ale w stadzie mogą na nią wołać Wilcza Łapa, o.
    Wiek: -
    Gatunek: Zwykły pokemon, furry czy może gijinka? I jaki to będzie pokemon?
    Rodzice: Nie potrzebuję całego życiorysu. Chcę tylko pokrótce wiedzieć kim byli, bo wszystko może mi się kiedyś przydać. :3
    Ciekawostki: Jakieś specjalne umiejętności? Obawy? Upodobania?

    Typ przygody: Zapewne wyczytam to z historii, ale chciałabym pokrótce wiedzieć czy w waszym świecie występują wyłącznie ludzie, gijinki czy może same pokemony? A może koegzystują ze sobą?
    Region/ miasto startowe/ miejsce startu: No więc tak, wybieracie sobie region - ze wszystkich dostępnych, niech będzie - a następnie miasto w którym chcecie wystartować. Chyba że zapatrujecie się na start z randomowego miejsca w lesie. Albo wasze stado żyje w jakiejś nieznanej ludziom krainie. Macie pełną dowloność. Serio. Jestem otwarta na propozcyje.
    Przynależność do stada/ społeczności: tak/ nie. A jeżeli tak, to chcę dowiedzieć się co to za stado bądź społeczność. A może jakiś gang? Też macie dowolność.
    Czy możesz zostać złapany do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?: Chyba nie trzeba tłumaczyć.
    Trener: A może należycie do jakiegoś trenera? :v
    Cel, marzenia: Wiadomo. :>

    Towarzysz: Chcecie kogoś do podróży? Krótki opis poproszę albo chociaż preferowaną płec.
    Wróg: A może nastąpiliście komuś na odcisk? Tu też prosiłabym o odpis.

    Jaki klimat gry preferujesz?: Płomienny romans? Horror? Seryjni mordercy na karku? Trochę śmieszków? Wybierajcie, kombinujcie, przyjmę na klatę wszystko.
    > Czy mogą występować wątki pozapokemonowe?: No, wiecie, może trochę fantasy, science fiction czy czegoś innego? tak lub nie
    + 18: tak/ nie; chodzi o seksy, brutalność, krwawe sceny i mocny język :v
    Romans, towarzysz życia, flirt?: Zapatrujecie się w niedalekiej przyszłości na jakieś love story czy nie? A może marzy wam sie harem? 8'D

    Prośby: Możecie mnie poprosić ooo... wiele rzeczy. Co sobie zamarzycie. Niekoniecznie będę w stanie spełnić tę prośbę, ale się postaram. :v
  
 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2017-03-11, 14:41   

Link do Karty Postaci: Bardzo Cosmiczna KP
Imię: Reshiram, w skrócie Reshi
Ksywka: Biały smok, bogini prawdy i takie tam xD
Wiek: Sporo
Gatunek: Reshiram. Powiedzmy, że to będzie droga od gijinki do pokemona xD
Rodzice: Arceus to jakby tatuś, stworzył ją
Ciekawostki: No więc marzy mi się, by droga od zera do bohatera powodowała właśnie powolne odzyskiwanie swojej postaci, a wcześniej uzyskanie zdolności krótkiego powrotu do postaci legendarnego smoczydła.

Typ przygody: Taki miks. Są ludzie, gijinki i zwykłe poczki
Region/ miasto startowe/ miejsce startu: Niby tematycznie pasowałaby Unova, ale jak chcesz możesz zrandomizować
Przynależność do stada/ społeczności: Nope
Czy możesz zostać złapany do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?: Jest gijinką i tak jakby bóstwem to chyba nie da rady xD
Trener: Nope
Cel, marzenia: Odzyskać swoją postać, policzyć się ze zdrajcami, zatrzymać planowany kataklizm. Łatwizna xD

Towarzysz: Na starcie niet, ale potem może któś być
Wróg: No więc doktorek Takarev, jeśli założymy, że nie spłonął i uszczknął coś z mocy Reshiram. Powiedzmy, że to typowy szalony naukowiec gadający z ruskim akcentem.
No i Zekrom, bo łatwo denerwujący się braciszek ją zdradził, by pozbawić ją sił oraz reszta buntujących się przeciwko Arceusowi legend (pozostawiam wybór, które to pokemony tobie)

Jaki klimat gry preferujesz?: Oj nie wiem, zdam się na Szinkę ;)
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Mogą
+ 18: Tak
Romans, towarzysz życia, flirt?: No właśnie romansik mógłbym być. Reshi tak jakby ma przed sobą odkrywaniem czym jest jest miłość. Pan Almond jest tak jakby kandydatem.

Prośby: Raczej taka moja luźna myśl, że w sumie Richard Almond jest bogatym, miłym gościem, ale w sekrecie mógłby być też kimś w rodzaju Batmana xD
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-11, 15:09   

Cosmos
Ej, podoba mi się, zrobimy z tego super przygodę. :'D To znaczy, mam nadzieję, że podołam zadaniu. Podoba mi się propozycja dotycząca Richarda, ukleję coś z tego. <3

Przyjmuję..
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-03-11, 20:31   

Link do Karty Postaci: Klik!
Imię: Naomi Akazawa
Ksywka: Susanno
Wiek: 17 lat
Gatunek: Lugia
Rodzice: Susanno → Ojciec oraz matka, oboje są Lugiami
Naomi → Matka Reiko (lekarz medycyny sądowej, kiedyś trenerka pokemonów; powiązana jest z rodziną Misty) oraz ojciec Ryūji (archeolog, trener kamiennych i stalowych pokemonów; starszy brat Brocka)
Ciekawostki:
• Naomi oraz Susanno zostały połączone w procesie fuzji, która wydaje się być nieodwracalnym procesem
• Ma pomieszane wspomnienia zarówno Naomi jak i swoje podczas bycia pokemonem; potrafi jej jednak rozróżnić
• Uwielbia ludzką bubble tea oraz lody miętowe z kawałkami czekolady
• Boi się burz z piorunami
• Jej ulubionym kolorem jest niebieski

Typ przygody: Świat w pełni ludzki, gijinki są eksperymentami Zespołu Rocket i są czymś nowym; chciałbym, żeby uniwersum opierało się na mandze, jeśli to nie problem c:
Region/ miasto startowe/ miejsce startu: Kanto, Fuchsia
Przynależność do stada/ społeczności: nie
Czy możesz zostać złapany do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?: Jest człowiekiem i nie może zostać złapana do PokeBalla
Trener: ---
Cel, marzenia: Dowiedzieć się, dlaczego to właśnie ona i Naomi zostały wciągnięte do tego eksperymentu

Towarzysz: A jakiś chłopak może się pojawić 8)
Wróg: Zespół Rocket, a zwłaszcza ich lider - Giovanni

Jaki klimat gry preferujesz?: Ogólnie ma to być taka bardziej dorosła gra, pokazująca, że świat pokemon nie jest taki słodki, jaki może się wydawać. Oczywiście mogą być tam śmieszne elementy, w końcu nie cały świat jest szary
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Jasne ^^
+ 18: TAK!
Romans, towarzysz życia, flirt?: TAK!

Prośby: Przyjmij mnie ;w;
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-12, 10:26   

Mhrok

MANGA, O TAK. ZAWSZE O TYM MARZYŁAM!
(to nie jest sarkazm, zawsze chciałam żeby ktoś mnie o to poprosił)
Zmierzam w swoim MGowaniu do tego żeby zawsze coś z klimatu mangi wpleść w fabułę, bo ją uwielbiam. I lubię też cięższe klimaty niż kiedyś, huehue.
Generalnie to tak, podoba mi się ta postać, robimy grę. :'D
Przyjęty.

Teoretycznie w tym momencie zapisy pokemonowe zostają zamknięte, ale wysyłajcie formularze, bez obaw. Skuszę się jeszcze na coś. <3
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-03-12, 11:19   Co ja tutaj robię?

Link do Karty Postaci: KLIK!
Imię: De facto imienia nie posiada, bo jest po prostu Giratiną.
Ksywka: Rei, banita, Ta, Której Imienia Nie Wolno Wymawiać. Do wyboru do koloru.
Wiek: Realny? Liczony zapewne w tysiącach. Fizycznie wygląda na hot piętnastkę.
Gatunek: Aktualnie jest gijinką Giratiny.
Rodzice: Rodziców nie ma, ale możemy uznać za rodzica Arceusa - w końcu to on ją stworzył.
Ciekawostki:
- Odkąd opuściła Distortion World, ma problem z zaśnięciem, który powoduje, że wiecznie chodzi niewyspana.
- Gdy ujawnia swoje rzeczywiste moce jako gijinka Giratiny, materializują się jej "skrzydła" z formy Altered, rozsiewając dookoła czarne "plamy" jakby krople tuszu, które zanikają, gdy tylko Rei przestaje atakować.
- Wiele osób sądzi, że za nienawiścią Giratiny wobec Dialgii kryje się... miłość. Ona jednak nie uważa, żeby tak było.
- W wolnym czasie lubi czytać książki i studiować aktualnie interesujące ją zagadnienia.

Typ przygody: Na pewno ludkowie i pokemony żyją sobie w spokoju. Czasy współczesne. Gijinki też występują, ale to naprawdę wielka rzadkość.
Region/ miasto startowe/ miejsce startu: Johto, Sinjoh Ruins
Przynależność do stada/ społeczności: Raczej nie.
Czy możesz zostać złapana do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?: Teoretycznie ciężko jest złapać legendę do pokeballa, ale możemy uznać, że w wyniku jakiegoś poważnego osłabienia jest to możliwe.
Trener: Nope.
Cel, marzenia: Pragnie wrócić do swojej rzeczywistej formy i zemścić się na Arceusie za wszystkie krzywdy. #daddyissues

Towarzysz: Na razie nie ma, ale może w przyszłości zgarnie sobie jakiegoś sojusznika.
Wróg: Oprócz nastąpienia na odcisk Arceusowi i Dialdze w przeszłości możemy chyba liczyć domniemaną osobę, która zrobiła jej to, co zrobiła, czyli zamieniła ją w gijinkę.

Jaki klimat gry preferujesz?: Zdam się na ciebie, ale na pewno trochę akcji bym chciała.
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Pewnie :D
+ 18: Tak.
Romans, towarzysz życia, flirt?: Jest to coś, co zaakceptuję i lubię, ale z drugiej strony nie mam na to pomysłu.

Prośby:
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-12, 11:29   

Lime

Jak już wspominałam wcześniej - same legendy mi się tutaj zlatują. <3
Zawsze miałam jakąś taką dziwną słabość do tego pokemona, a nie wiem dlaczego. :'D Historię już sobie obczaiłam jak tylko dodałaś KP i czekałam na zapisik; fajnie prowadzisz swoje postaci, więc DAMY RADĘ. <3 <3 <3
I OMG, DARMOWE KOTKI.
Khem, nie biorę łapówek, ale... czuj się przyjęta.

I zapisy na pokemony póki co zamknięte, bo zrobi mi się ich za dużo, a jeszcze dwa miejsca dla ludziów są. ;_; Nie mówię, że pod żadnym pozorem nie możecie dodawać formularzy na poke-grę, ale będę wybredna. :v
_________________
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-13, 14:42   

Link do Karty Postaci: Lux
Imię: Luxana
Ksywka: Lux
Wiek: Nie dotyczy, ale mówi, że ma 18 lat.
Gatunek: Arceus
Rodzice: Ojciec - Arceus. Matka - ?
Ciekawostki: Uwielbia muzykę Ska Punk

Typ przygody: Lux nie jest typową gijinką, wiec wolałbym świat bez nich, ale jeśli pojawią się inni tacy jak ona (dzieci legend), nie będę narzekał.
Region/ miasto startowe/ miejsce startu: Obojętnie
Przynależność do stada/ społeczności: Gang Arceusa xD Lux jest znana przez większość pozostałych legend, niektórzy z nich są jej mentorami (jak trzy duszki z Sinnoh) inni przyjaciółmi, a jeszcze inni mają ją za abominację itp. Chodzi mi o to, że legendarne pokemony mają ze sobą taką jakby sieć, gdzie każde mniej więcej się zna itp.
Czy możesz zostać złapany do pokeballa? Jeżeli nie, dlaczego?: Nie wiadomo, Lux wygląda jak człowiek, więc nikt nigdy nie próbował jej złapać...
Trener: Nie, ale jakby jakiś przystojny trener się napatoczył i chciał jej pomóc w walce, to tak :D
Cel, marzenia:
Celem jej misji jest powstrzymanie chimer przed zdobyciem siedmiu odłamków kryształu, natomiast jej celem jest imprezowanie (wooooooooooo!!).
Towarzysz: Mew

Forma zwykła:

Forma ludzka:

Mew jest jej niańką, mentorem i przyjacielem Lux. Bardzo dobrze zna świat i doskonale wie, jak on funkcjonuje. Stara się być dla niej kompasem moralnym, ale dość rzadko mu się to udaje. Lubi żart i wygłupy, wydaje się dość mało poważny, ale to jedynie pozory. Niezwykle mądry i przebiegły, a przy tym wierny i warty zaufania. Wie całkiem sporo, ale nie ze wszystkim chce się dzielić z Lux. Nie ujawnia się przed ludźmi i innymi pokemonami, z wyjątkiem tym, których zna i ufa. Przeważnie przybiera formę innego, bardziej zwyczajnego, pokemona, rzadko człowieka.

Wróg: Chimery.
Trzy siostry chimery dokładniej. Lux niewiele o nich wiele, nawet nie wie jak wyglądają. Arceus powiedział jej, że gdy je zobaczy, rozpozna je, lecz to samo tyczy się ich w stosunku do niej. Niezwykle nikczemne i przebiegłe, ich największą siłą jest wiedza o dawnej historii Arceusa. Choć bez kryształu nie posiadają nawet naparstka swojej mocy, są wciąż niewyobrażalnie potężne. Arceus nakazał jej unikać z nimi starcia, dopóki nie będzie czuła się gotowa.
Ogólnie fajnie by było, gdyby chimery od czasu do czasu wysyłały na Lux jakieś potwory, pokemony czy trenerów, którzy znaleźli się pod ich kontrolą. Takie Monster of the week, ale to jeśli ci pasuje, jak nie, to możesz śmiało olać to.

Jaki klimat gry preferujesz?: Magical girl xD Coś pomiędzy Sailor Moon a Puella Magi Madoka Magica ^^
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Zdecydowanie
+ 18: Tak
Romans, towarzysz życia, flirt?: Tak

Prośby:
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-13, 14:54   

DJSzopełX,

JEZUSMARIA, ZNOWU LEGENDY. I Arceus, kochany tatuś, 10/10. <3 Szczerze, tak zupełniezupełnie szczerze, to naprawdę nie planowałam kolejnej poke-gry, bo i tak mam nadwyżkę, ale... przekonałeś mnie. To trochę taka inna gijinka, w dodatku w klimacie Magical Girl, aaaa. 8D

ZAHARUJĘ SIĘ PRZEZ WAS. :C
... nie no, żartuję, bardzo się cieszę. <3

Dobra, przyjęty. Aczkolwiek grę zrobię Ci prawdopodobnie dopiero jutro; trzasnę jeszcze jeden odpis dzisiaj i koniec. Muszę się wziąć za studia. </3
  
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-03-28, 20:29   

Link do Karty Postaci: Tu!

Imię i nazwisko: Manon Manona Viva Isao
Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy: Viva
Wiek: 27 lat
Region/ miasto: Kalos Lumiose City lato w pełni
Ciekawostki: Zmienia się w smoka, ma moc władania nad lodem
Cel: Rozwijać swoje moce
Zyskać siłę i klasycznie być dorbą pokemonową trenerką, dostać się do ligi
Poznać większą ilość pokemonów (moja postać zna tylko 50% żyjących gatunków przez co większość z nich zaraz skanuje PokeDexem)
Zawędrować do Aloli i poza 7 regionów (np. poleciec do Włoch)
Zebrać dane na temat legendarnych pokemonów, spotkanie ich o ile los pozwoli
Odkryć czy Talon lub co gorsza Zakon gdzieś tutaj jest...(oby dwa spotkania z nimi prawie na pewno skończą się śmiercią- najpewniej jej własną. Równie dobrze może to być Zakon i Talon z "pokemonowego" wymiaru gdzie żadna ze stron nie wie o istnieniu Manony)

Profesja niepokemonowa: Jest asystentką licytatora w domu aukcyjnym. Polega to głównie na odbieraniu rzeczy do sprzedania oraz wydzieraniu się na akucjach jak ktoś podbije cene a licytator tego nie zauważy.
Relacje z rodziną: Już nie istnieje.

Starter: Heliolisk <3
> Jakieś cechy charakterystyczne?
Hm... jest złodziejem oraz wie o mocach dziewczyny. No i jest też jej "ochroniarzem"
Towarzysz: Nie posiada. Przyda się jakiś jednak poproszę aby się zmieniał co jakiś czas a nie taki jeden na całą podróż ;]
Wróg: Teoretycznie Talon i Zakon Świętego Jerzego ale nie wiadomo czy istnieją w wymiarze w którym się znalazła.


Jaki klimat gry preferujesz?: Głównie to misz masz relizmu, science-fiction oraz fantastyki.
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Taaak
+ 18: tak (ale bez seksu, gwałtów i takich tam...)
Romans, towarzysz życia, flirt?: Żadna z tych opcji.

Fakemony?: tak <3 A można łapać?
Typy pokemonów które lubisz: Smok, stal, trucizna
Pokemony których absolutnie nie znosisz: Wróżki (no jakby nie patrzeć to smok xD)
Dream Team: Heliolisk, Skarmory, Mawile, Scizor, Sableye i Flygon

Prośby: Dużo walk i łapania pokemonów, jakieś dziwne zjawiska ^^ Znajdować chwile na zmienienie się w swoją prawdziwą formę, zazwyczaj pod osłoną nocy. Jeśli mnie przyjmiesz to może być tak, żeby nie wprowadzać od nowa Skamory tylko uznać że ona go złapała po prostu w tutejszym safari?
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Zormar 
W innej sferze gnom.


Wiek: 27
Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-03-28, 20:30   

Link do Karty Postaci: KLIK

Imię i nazwisko: Aleksander Faust Ludwik II Darksteel
Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy: Alex, Zormar, Zorm, Zor, Zormi
Wiek: 17
Region/ miasto: Można wymyślony wedle twojej inwencji? Jeżeli nie to Hoenn, a miasto dowolne.
Ciekawostki: Lęk przed wielkimi i brutalnymi pokemonami. Kuleje. Nie za dobrze u niego z orientacją w terenie. Trochę nieśmiały, a także brakuje mu pewności siebie. Od siedzenia w szpitalu liznął trochę medycyny. Interesuje się historią starożytnych cywilizacji. Zna podstawy szermierki.
Cel: Długofalowo: Być jak swój dziadek. Krótkofalowo: Dowiedzieć się co się dzieje i dlaczego jego dom eksplodował.
Profesja niepokemonowa: niepraktykujący archeolog, hobbystycznie historyk starożytności
Relacje z rodziną: Różne, aczkolwiek po śmierci matki i swojej długiej rehabilitacji w większości więzy osłabły.
Ojciec zamknął się w sobie.
Dziadek nie żyje, ale ma zaufanie do swojego wnuka, inaczej nie przysyłałby mu tej paczki i listu.
Henryk traktuje go jak dziecko, zwłaszcza, że jeszcze kuleje. Ma go za kogoś bez większej przyszłości.
Leonardo lubi Aleksandra, ale nie ma dla niego czasu.

Starter: Absol
> Jakieś ciechy charakterystyczne? Pełno blizn na tylnych nogach, a także jedna podłużna wzdłuż głowy (od dołu na czarnej części).

Towarzysz: Natalia Amberlake
Wróg: Zapewne niedługo się okaże.


Jaki klimat gry preferujesz?: Wszystkiego po trochu, aczkolwiek mało klimatów miejskich.
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Oczywiście, inaczej tego nie widzę ;)
+ 18: tak
Romans, towarzysz życia, flirt?: tak

Fakemony?: tak (tylko jak już to jakieś z sensem, nie lubię przekombinowanych ;) )
Typy pokemonów które lubisz: <przegląda listę swoich ulubionych poków> Mroczny, stalowy, trawiasty oraz robaczy (ogólnie z każdego typu mam raczej jakiegoś, którego lubię, aczkolwiek mam specyficzny gust :P )
Pokemony których absolutnie nie znosisz: Większość humanoidalnych oraz walczących, średnio również lubię baśniowe oraz ogniste. (Wyjątek Mawile oraz Gardevoir)
Dream Team: Absol, Mawile, Flygon, Golisopod, Solrock, Silvally.

Prośby: Nie zrób z tego telenoweli ;)
  
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-30, 06:22   

Przepraszam, że dopiero teraz, ale musiałam się zastanowić i byłam strasznie rozdarta. ;w;

Zły Orzeszek,
bardzo przyjemna ta postać. I na pewno nie jesteś nudną osobą, więc rozkręcimy ten temat. :'D Wyczekiwałam gry trenerskiej w której ktoś będzie chciał łapać pokemony, będzie trochę cudacznych rzeczy, ale ogólnie to bezstresowo i bez przesadnie skomplikowanej historii. I proszę, jest. ;w; Co do fakemonów - nie przepadam za nimi, ALE oczywiście nie ograniczam swoich graczy i można je spokojnie zdobywać (od czsu do czasu, znaczy się). :D A co do Skarmory'ego - jasne, niech będzie. Coś tam wspomnę w rozpoczęciu i będę miała spokojne sumienie, a Ty bedziesz miala swojego blaszaka. :') MAM JUŻ POMYSŁ, huehuehue.
PRZYJMUJĘ. To tak dla formalności.

Zormar,
z Tobą miałam straszny problem. Moje dobre serducho podpowiadało jedno, ale... jakoś nie czuję tej historii. Nie twierdzę , że jest zła, nienienie. Jest cudnie napisana, jest ciekawa. Tylko mam taką pustkę w głowie. Przeczuwam, że nie dam rady. A nie chcąc Cię krzywdzić średniej jakości przygodą, NIE PRZYJMUJĘ. Nawet pisząc tego posta jestem rozdarta, omg. ;w; Przeczuwam, że będziesz tworzyć ekstra posty, będę obserwować. Powodzonka!
PS Polecam Galla, jest super i ma miejsce na trenerską. <3
_________________
 
     
Remik


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 31
Wysłany: 2017-03-30, 13:32   

Link do Karty Postaci: Bardzo proszę

Imię i nazwisko: Byakuya Kuchiki
Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy: Senbonzakura
Wiek: 25
Region/ miasto: Kanto/Alabastia
Ciekawostki: Byakuya to niezwykle spokojny, opanowany człowiek i poważny człowiek- nigdy nie żartuje, a uśmiecha się tylko i wyłącznie dla swojej dziewczyny, wszystkie sukcesy traktuje jako oczywiste i należące mu się, stąd nawet one nie wywołują u niego euforii. Wyprowadzenie go z równowagi graniczy z cudem. Nigdy nie unosi się gniewem, nie krzyczy, lecz potrafi walczyć w obronie kogoś bliskiego lub swoich ideałów. Jest z dobrej rodziny i dba o swoje dobre imię, czuje wyższość nad większością ludzi (poza rodziną, mistrzami pokemon oraz ukochaną) i nie krępuje się z okazywaniem tego. Lecz jego wysokie mniemanie o sobie nie bierze się znikąd- spędza mnóstwo czasu na treningach, doskonaląc przede wszystkim swoje własne umiejętności, na których zawsze może polegać. Nie lubi walczyć w drużynie, jest przekonany, że ze wszystkimi bojowymi problemami jest w stanie poradzić sobie samemu, inni raczej tylko mu przeszkadzają w pokazywani całej swojej potęgi. Liczą się dla niego: honor, miłość, przyjaźń, rodzina oraz czysta siła. Pragnie stać się najpotężniejszym trenerem na całym świecie i każde jego działanie wykonywane jest z tym zamiarem. Zawsze dotrzymuje obietnic, których nie składa zbyt pochopnie, jedynie dla swojej ukochanej zrobi wszystko, o co ta go poprosi. Zawsze działa zgodnie z prawem, nienawidzi kiedy ktoś je łamie, przez co bardzo często stara się ukarać tych, którzy się tego dopuszczają. Rozumie pokemony, które traktuje jako jedność z samym sobą- nie wykorzystuje ich niewolniczo. Jest również bardzo inteligentny, potrafi używać zarówno siły, jak i rozumu. Długo trenował również sztuki walki bronią białą, jeśli trzeba posunąć się do ostateczności potrafi dobyć swojego miecza samurajskiego, którym włada perfekcyjnie. Nie zna strachu.
Cel: Zostać najpotężniejszym trenerem Pokemon oraz wspaniałym rangerem broniącym Pokemonów
Profesja niepokemonowa: -
Relacje z rodziną: Byakuya Kuchiki pochodzi z dobrego domu- arystokratów. W Alabastii zawsze byli szanowaną rodziną, znaną ze swojej siły, jak również szacunku, którymi darzyli pokemony. Jego ojciec również był trenerem, swojego czasu był naprawdę bliski zdobycia tytułu mistrza, lecz ostatecznie mu się to nie udało. Jego matka była koordynatorką z licznymi sukcesami, lecz szybko zaprzestała kariery na rzecz prowadzenia domu rodziny Kuchiki. Rodzice kochali swoje dzieci, lecz nie bardzo okazywali im uczucia, od zawsze wpajali im tradycje i wartości rodziny, zarówno dziadek, jak i jego ojciec również byli potężnymi trenerami walczącymi o mistrzostwo, lecz żadnemu z nich się nie udało, to zawsze wywierało presję na dzieciach. Szacunek do pokemonów, miłość do nich, ale również honor i wyższość dobrego imienia, którym przecież szczycił się ich ród. Twarde zasady oraz wymogi siły, to utkwiło w sercu młodego Byakuyi na zawsze. Rodzice niczego nie ułatwiali dzieciom, twierdzili, że muszą do wszystkiego dojść sami, bo to kształtuje charakter, rodzina ma duże znaczenie dla Byakuyi. Niestety, jego brat bliźniak (bliżniaki dwujajowe) był zupełnie inny niż chcieli rodzice. Aizen- brat- był zbuntowany, co prawda uważał się za lepszego i dbał o swój wizerunek, lecz nie potrafił pojąć jak można kochać pokemony, dla niego były one zwyczajnie maszynami do walki, które miały zagwarantować mu sukces, pragnął znaleźć tylko te najsilniejsze i dzięki nim stać się silniejszym. Był złośliwy, agresywny, nie lubił treningów własnego ciała, skupiał się tylko na sile stworków i nie tworzył z nimi więzi, jak Byakuya. Aizen szczerze nienawidził Byakuyi, ponieważ rodzice zawsze byli z niego dumni, pragnął zemsty i pokazania, że jest lepszy. Brat nie miał oporów do uciekania się do brudnych zagrań i oszukiwania czy kłamania, dlatego też zyskał nienawiść Byakuyi- ten poprzysiągł poskromić brata i udowodnić, iż to on jest silniejszy, bo wybrał inną drogę- nie chciał go "nawracać", lecz zniszczyć i ukarać za zło, którego się dopuścił.

Starter: Squirtle
> Squirtle wiódł beztroskie życie. Bawił się wraz innymi przedstawicielami swojego gatunku, spędzając czas nad jeziorem, w którym żyło jego stado. Nie miał żadnych obowiązków, jego rodzice zapewniali mu wszystko, dzięki czemu cały swój wolny czas mógł poświęcaj na zabawie. Niestety, pewnego dnia kłusownicy porwali praktycznie całe jego stado. Ostało się jedynie kilka młodych osobników, które bawiły się w innym miejscu niż zazwyczaj. To wydarzenie zupełnie odmieniło małego żółwika. Bardzo spoważniał, w jednej chwili stał się samodzielnym samcem alfa, który postanowił zaopiekować się młodszymi towarzyszami. Stał się spokojny, wyrafinowany, odpowiedzialny oraz żądny mocy. Spędzał dużo czasu na samotnych treningach, aby móc bronić pozostałych towarzyszy. Obiecał sobie, że kiedyś stanie się potężnym Blastoisem, który będzie w stanie pokonać każdego i jeśli będzie trzeba dokona zemsty za swoje stado. Pewnego dnia znalazł ich profesor Oak, który zaoferował im życie w bezpiecznych warunkach, w jego laboratorium, a Squirtle pewny tego, iż jego kompani będą tam bezpieczniejsi zgodził się. Tak trafił do profesora i stał się starterem Byakuyi. Ma bliznę ciągnącą się przez całą skorupę z góry na dół, powstałą w wyniku obrony swoich pobratymców przed agresywnymi Pokemonami

Towarzysz: Yoruichi Shihōin - dziewczyna

Miła, sympatyczna i bardzo pozytywna osoba, a przy tym niesamowicie ambitna, doskonale rozumie piękno i dlatego chce zostać koordynatorką. Inteligenta, oraz pełna życia. W przeciwieństwie do swojego chłopaka ma poczucie humoru i lubi żartować. Z reguły spokojna, lecz kiedy się zdenerwuje potrafić roznieść wszystko na swojej drodze.
Starter: Pichu
Wróg: Sosuke Kuchiki - brat

Mimo wszelkich pozorów jest inteligentny, lecz nie chce, aby ludzie tak go postrzegali. Jest niezwykle dumny i pyszny. To zdecydowanie buntownik, który nie może wybaczyć rodzinie drugiego miejsca, na które zepchnął go Byakuya. Uważa Pokemony za maszynki do walki i klucz do potęgi, lecz nie przejmuje się nimi i nie szanuje ich. Nie posiada w sobie żadnej dyscypliny, jest zawistny, agresywny, impulsywny i wybuchowy, a przy tym arogancki i niezwykle złośliwy.
Starter: Houndour


Jaki klimat gry preferujesz?: Tradycyjna, przygodowa, mogą występować wątki pozapokemonowe,ale raczej nie za często
+ 18: tak
Romans, towarzysz życia, flirt?: Dziewczyna

Fakemony?: nie
Typy pokemonów które lubisz: Wszyskie :D
Pokemony których absolutnie nie znosisz: Nie ma takich, najwyżej lubię mniej :D
Dream Team: Blastoise, Charizard,Eclectavire, Ursaring, Nidoking, Aggron, Pidgeot, Butterfree, Lucario, Lapras

Prośby:Kontynuacja gry i możliwie dużo łapania Poków :D no i w miarę szybkie wprowadzenie do gry Laprasa z adopcji :D
_________________
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-31, 10:10   

    Remik,
    no cóż mam powiedzieć? Umówiliśmy się, więc jak najbardziej witam na pokładzie. Gra już przeniesiona. Mam nadzieję, że będzie się u mnie podobać. :'D

    I tym samym, zapisy na trenerskie zamknięte, aczkolwiek można zawsze spróbować. Jak coś mi się spodoba to chętnie poprowadzę. :'D

    PS SHUUU, DAWAJ MNIE TEN ZAPIS. ;_;
_________________
 
     
Stilinski
Ban warrior.


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1778
Ostrzeżeń:
 4/5/7
Wysłany: 2017-04-06, 23:11   

Link do Karty Postaci: Kapciak.

Imię i nazwisko: Andrea Henrietta Riddle.
Ksywka, zdrobnienia czy co tam się Wam zamarzy: Wszystkim przedstawia się jako Andy, ot co. Dziadek jest chyba ostatnim człowiekiem na świecie, który bierze pod uwagę jej drugie imię. Nazywa ją bowiem "Hani". Całkiem urocze, prawda? *^*
Wiek: 16 latek ma (napisałam gdzieś tam, że 17, ale ja to poprawię. x'D 16 będzie ok.
Region/ miasto: Wybierz coś sama!
Ciekawostki: Gdybym miała coś jeszcze o niej powiedzieć to... Tajemnica! *3* Jest nieprzewidywalna, ot co. Taką pewną sprawą będzie fakt, że nie umie pływać i lubi się wspinać na drzewa. I coś, czego nikt by się po niej nie spodziewał: materialistka. Uwielbia pieniążki. Nigdy też nie miała przyjaciół, więc może miec problem z nawiązywaniem głębszych znajomości. Nie zostawała w jednym miejscu na dłużej, więc ciężko jej było kogoś poznać.
Dodakowe: Gdyby miała w sobie więcej z dziewczynki, wyglądałaby by dzisiaj jakoś tak.
Cel: Coś tak prostego jak podróż. Dzielenie się przy okazji czymś, co wyniosła z "rodzinnej firmy". W przyszłości założenie własnego parku rozrywki.
Profesja niepokemonowa: Cyrkóweczka! Andy nie zagrzała sobie miejsca w tym rzemiośle. Mogłaby występować jako akrobatka, albo klaun (nawet poza sceną), ale chyba najbardziej przypadły jej do gustu sztuczki magiczne. Umie znikać różne przedmioty i zastępować je na przykład kwiatkiem. Dodatkowo zna kilka sztuczek karcianych.
Relacje z rodziną: Z dziadkiem i wujkiem prawie w ogóle nie rozmawia. Właściwie ze swoimi rodzicami kontaktuje się raz na ruski rok. Nie ma czasu, zapracowana jest.

Starter: Wybierz mi cuś. *O*

Towarzysz: Nie przepadam za kobietkami jako NPC. ;'D No chyba, że są jakoś urocze... Albo w ogóle fajne. Zazwyczaj jednak mnie drażnią, nie wiem dlaczego.
Wróg: O tak, chcę!


Jaki klimat gry preferujesz?: Zaskocz mnie! Tak naprawdę. Daj mi posmakować WSZYSTKIEGO, co ci przyjdzie do głowy. Horror, komedia, dramat, sielanka, romans? Jestem otwarta, wezmę na klatę wszystko.
> Czy mogą występować wątki pozapokemonowe? Oczywiście, że mogą!!
+ 18: Tak, poproszę.
Romans, towarzysz życia, flirt?: Ojesu, wszystko, tak. x'D

Fakemony?: Jeśli Ty chcesz to ja też. ;3
Typy pokemonów które lubisz: Okej, to... Ognisty! I mroczny. I jeszcze duszek?
Pokemony których absolutnie nie znosisz: Wodnych nie lubię jakoś. x'D I kamiennych.
Dream Team: Wszystko, co urocze? ;u; Albo randomowo! Takie nuzlocke w przygodzie. x'D

Prośby: Kochaj mnie! I nigdy nie wyrzuć. ;-; Jestem taka podjarana tą grą, że ojaciewmordeczkę. >_< Wiesz co mnie jeszcze jara? Badassy. *o* Lubię też bardzo jak postać się zmienia pod wpływem jakichś tam wydarzeń. Chciałabym, żeby Andy przeszła taką transformację, a co. Zeszła na złą drogę i potem wróciła na tory? Nawet o tym myślałam! Ze swoimi umiejętnościami mogłaby zostać niezłym... Kieszonkowcem. Tak na początek. :D
_________________
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.