Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-09-13, 18:19
Trenerska przygoda wielkiegoboba [+ 18]
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-12, 21:13   

Odrobinę zaciekawiony treścią ogłoszeń z tablicy podszedłeś do niej i pogrążyłeś się w uważnej lekturze powiadomień, reklam oraz ofert, które jedne były codzienne, a niektóre dotyczyły spraw, z którymi nigdy nie miałeś styczności, jednak zdecydowana ich większość ciebie nie interesowała. Pomimo tego udało ci się znaleźć kilka, które były nawet interesujące i zerknąwszy wcześniej raz jeszcze na trochę teraz mniejszą kolejkę do pielęgniarki zagłębiłeś się w ich treść.
Pierwsze z nich dotyczyło zbliżających się Pokazów Pokemon, których miał odbyć się właśnie tutaj, w Jubilife City. Kilka razy widziałeś fragmenty występów w telewizji i musiałeś przyznać, że nawet nieźle to wyglądało, gdyż koordynatorzy w niecodzienny sposób próbowali zaprezentować swojego stworka, a im bliżej finałów, tym efektywność występów sięgała nowych granic. Kolejne ogłoszenie dotyczyło zaginięcia młodego Mime Jr., który ostatnio był widziany przy galerii handlowej w centrum miasta. Malucha szukał kochający opiekun i obiecywał on nagrodę za znalezienie oraz przyprowadzenie Pokemona na podany adres. Ostatnią rzeczą, która przykuła twoją uwagę, był duży plakat informujący o wielkim festynie, który odbędzie się w związku ze zbliżającymi się Pokazami już za dwa dni przy drodze 203. Wśród atrakcji jest wymieniony na przykład koncert zespołu rockowego czy też loteria z fantami.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
wielkibob 


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 29
Wysłany: 2017-08-13, 20:30   

Kolejka coraz mniejsza... Ciekawe ile będą chcieli za mój nocleg wraz z Joelem?- Zamyśliłem się. Lecz gdy zobaczyłem ogłoszenia od razu zaciekawiło mnie ogłoszenie o zagubionym Mime Jr. w odróżnieniu od pokazów które zlałem od razu. Wiedziałem, że to nie jest dla mnie. Mimo wszystko najbardziej ciekawe i rozrywkowe spędzenie czasu rysowało się jako festyn z muzyką rockową oraz loteria, która mogła być naprawdę ciekawa!
-Hej Joel co sądzisz? Mam chęć poszukać tego zagubionego pokemona, niestety bardziej interesuje mnie festyn. Z drugiej strony mamy na to dwa dni, ale nie jestem pewny czy chcę robić komuś nadzieje... Co sądzisz? - Zapytałem się i sprawdziłem jak wygląda kolejka do Joy.
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-14, 09:00   

Joel również przyjrzał się ogłoszeniu o zaginięciu stworka oraz reklamie festynu, a na twój pomysł spróbowania poszukania go mocno kiwnął głową, dając ci tym samym do zrozumienia, że jak najbardziej jest za. Co z tego, że możecie nie znaleźć stworka, jeśli nawet najmniejszy trop odszukany przez was może bardzo pomóc jego właścicielowi? Jeszcze raz uważnie przeczytaliście wszystkie informacje na ten temat, żeby móc obmyślić plan działania. Mime Jr. odłączył się od swojego trenera przy wyjściu prowadzącym na pobliski park zaledwie wczoraj w okolicach godziny drugiej po południu. Można go rozpoznać po niebieskiej opasce na lewym nadgarstku.
Zanotowałeś sobie wszystko wraz z adresem właściciela na kawałku kartki, którą następnie schowałeś do portfela, aby przypadkiem nigdzie się ona nie zapodziała, po czym zerknąłeś ponownie na zapowiedź festynu, a dokładnie na listę atrakcji. Poza tym, co wcześniej skupiło twoją uwagę, przeczytałeś, że będą różne stoiska z jedzeniem oraz typowymi jarmarcznymi grami. Z takich ciekawszych rzeczy miał być właśnie koncert, loteria, jakiś kabaret grupy Nietypowych oraz kilka konkursów skierowanych do wszystkich, a także parę specjalnie dla młodszych uczestników. Poza tym była mała wzmianka o "grze terenowej", a na zakończenie festiwalu miał także odbyć się wielki pokaz fajerwerków.
Gdy tylko skończyłeś czytać, zauważyłeś, że przed ladą stoi już tylko jedna osoba, więc chyba mogłeś już spokojnie podejść i zapytać o wolne pokoje.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
wielkibob 


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 29
Wysłany: 2017-08-15, 23:14   

-Joel festiwal zapowiada się wystrzałowo. Musimy szybko wyrobić się z poszukiwaniami i wyruszyć w drogę, lepiej być wcześniej niż się spóźnić.- Powiedziałem i ruszyłem w stronę kolejki.
Gdy tylko osoba która była w kolejce tuż przy ladzie, odeszła samemu podszedłem do lady i rozpocząłem rozmowę - Dobry wieczór! Czy są może wolne pokoje, chciałbym przenocować wraz z moim pokemonem Riolu? A i ile kosztuje wynajem, o ile są miejsca?
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-16, 11:15   

Joel kiwnął twierdząco głową na znak, że on także uważa zbliżający się festiwal za zapowiedź naprawdę dobrej zabawy, po czym obydwoje podeszliście do lady recepcji, aby móc wreszcie zapytać się o jakiś wolny pokój na noc. Gdy tylko skończyłeś mówić, siostra Joy z uśmiechem na ustach podała ci jeden z paru kluczyków, które wisiały w szklanej gablotce na ścianie obok niej, odpowiadając:
- Nie musisz przejmować się pieniędzmi, ponieważ region utrzymuje Centra Pokemon i od pewnego czasu wprowadzona jest nowa polityka rządu, która zakłada małą "dotację" dla trenerów czy koordynatorów. Dzięki niej nie muszą oni płacić na przykład za nocowanie u nas. - trochę dziwnie to wygląda, że państwo płaci za twój nocleg, ale z drugiej strony to fajnie, ponieważ dzięki temu zachowasz w portfelu te parę dolarów.
Po podziękowaniu pielęgniarce i odejściu od lady udałeś się wraz z Riolu na wyższej piętro budynku, gdzie znajdowały się pokoje przeznaczone na nocleg. Przez moment musieliście szukać tego, do którego otrzymaliście klucze, ale dość szybko go odnaleźliście i nie zwlekając ani sekundy dłużej weszliście do środka. Pomieszczenie nie było małe, ale nie było też duże, takie średnich rozmiarów, gdzie całe umeblowanie stanowiło łóżko, mała komoda z radiem na szczycie oraz stolik z trzema krzesłami. Do dekoracji postawiono parę roślin doniczkowych oraz powieszono zegar, dzięki czemu otoczenie było nawet przytulne. W ścianie po twojej lewej stronie znajdowały się kolejne drzwi, które jak się okazało prowadziły do małej łazieneczki z ubikacją, zlewem oraz prysznicem.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
wielkibob 


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 29
Wysłany: 2017-08-25, 00:28   

-Wreszcie będziemy mogli odpocząć... to był długi dzień. Przydało by się piwo...- Rozmarzyłem się i zacząłem wykonywać czynności takie jak potrzeby fizjologiczne oraz umycie się pod prysznicem oraz umycie zębów. Po tych czynnościach nie zwlekając długo rzuciłem się na łóżko myśląc o tym co się stało i co stać się może. Zarówno o balonie jak i o całej, chorej sytuacji.
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-25, 16:33   

Wydarzenia dzisiejszego dnia nie zaprzątały ci jakoś zbyt dużo czasu, gdyż wkrótce po położeniu głowy na poduszce zacząłeś zasypiać, w końcu trochę się nabiegałeś podczas ucieczki od nieprzyjaznych gangów, a że oprócz tego łaziłeś jeszcze po ulicach, to nogi się zmęczyły. Nim pogrążyłeś się w marzeniach sennych, zobaczyłeś, jak Joel układa się koło ciebie na łóżku pod pierzyną, aby także skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje materac. Spojrzał na ciebie oczami pełnymi dumy, że tak bardzo się dzisiaj starałeś się pomóc wszystkim, których spotkałeś, nawet jeśli miałeś mieć z tego powodu kłopoty. Poczułeś, że Pokemon nabrał do ciebie większego zaufania, ale nie zastanawiałeś się nad tym, gdyż w tym momencie zasnąłeś.
Noc minęła wam spokojnie bez snów i obudziłeś się o szóstej rano, z wciąż śniącym Riolu obok siebie. Starając się zachowywać jak najciszej wstałeś z łóżka i ruszyłeś w stronę łazienki, aby zająć się poranną toaletą i zacząć się zastanawiać nad planami dotyczącymi spędzenia nowego dnia.

* + 5 punktów zadowolenia dla Riolu
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
wielkibob 


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 29
Wysłany: 2017-08-27, 19:00   

Wstając otarłem twarz oraz oczy aby ogarnąć się i rozbudzić chodź trochę. Muszę wypić choć filiżankę kawy- Pomyślałem i od razu zachciało mi się pić. Myjąc twarz i resztę ciała przypomniałem sobie wczorajsze wydarzenia. To nie może się więcej powtórzyć, w przyszłości mogę nie mieć tyle szczęścia i możemy ucierpieć i ja i Joel. Musimy zacząć trenować chociażby dla lepszej kondycji i zdrowia.- Pomyślałem i dokończyłem własne sprawy, po czym czekałem aż Riolu obudzi się i będzie gotów do poszukiwań i treningów.
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-28, 08:25   

Po porannej toalecie i wypiciu paru łyków wody delikatnie zbudziłeś swojego przyjaciela, aby ten także przygotował się przed kolejnym dniem, chociaż zrobiłeś to tak naprawdę, aby podzielić się z nim swoimi przemyśleniami oraz planem treningu. Pokemon rozciągając się przysłuchiwał się twoim słowom, po czym dał znać, że uważa to za dobry pomysł, w końcu nie wiadomo, co wam się przytrafi. Poza tym, jeśli w dalszym ciągu chcesz pomagać innym, to może się zdarzyć, że będziecie musieli obydwaj mierzyć się przeszkodami, których słowami nie da się pokonać.
Kiedy byliście już gotowi, zamknęliście pokój na klucz i zeszliście schodami na parter, wracając do recepcji. Po zgłoszeniu obecnie pełniącej dyżur osobie, że zostaniecie na jeszcze jedną noc i podpisaniu odpowiedniego zaświadczenia, gdyż przecież muszą pilnować porządku w budynku, wyszliście z budynku, aby kupić sobie coś na śniadanie, bo jednym bananem się nie najecie. Po krótkim rozejrzeniu się stwierdziliście, że macie dwie opcje do wyboru: albo kupić sobie ponownie trochę jedzenia w jednym z pobliskich sklepów, albo przejść się kawałek i znaleźć jakiś bar, gdzie byście mogli się stołować. Oprócz tego musicie jeszcze zdecydować, jak dokładniej będzie wyglądał trening oraz gdzie on się odbędzie.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.