Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:09
27.08.2017 - 02.09.2017
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-27, 08:38   27.08.2017 - 02.09.2017

27.08.2017 - 02.09.2017
Strefa 7


Pokemony w Strefie 7 są zdecydowanie rzadsze, a co za tym idzie, dużo bardziej płochliwe - ich gatunek nigdy nie miał aż tak ogromnej styczności z ludźmi jak pokemony w strefach poprzednich. Wyrwane ze swoich naturalnych środowisk, wulkanów, głębin oceanu i najgęstszych dżungli, zostały przetransportowane tutaj.

Spotkać tutaj można:
Osoby posiadające startera z regionu Kanto:
Pokemony z Hoenn/Sinnoh z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające startera z regionu Johto:
Pokemony z Sinnoh/Unova z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające startera z regionu Hoenn:
Pokemony z Kanto/Unova z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające startera z regionu Sinnoh:
Pokemony z Kanto/Johto z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające startera z regionu Unova:
Pokemony z Jotho/Hoenn z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające startera z regionu Kalos:
Pokemony z Unova/Sinnoh z listy rzadziej spotykanych.
Osoby posiadające Startera z Alola:
Pokemony z Kanto/Sinnoh z listy rzadziej spotykanych.

Lista pokemonów rzadziej spotykanych.

Ważne wejściówki mają:

- CrystalSilver1
- Tatsuya
- Black Lotus
- Conan
- Yoichi
- Kaiwe
- Lucivar
- turtle
- juleksissi
- Kesty

_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-27, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-27, 08:54   

Wchodzę sobie na safari pochasać sobie po polanie. Szukam Skitty albo jak jej nie znajdę to szukam Nincady. Przyda mi się szybki Ninjask.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-27, 11:05   

Kaiwe Szybki jak jaszczurka, straszny jak... Teddiursa, samiec na 11lvl ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-27, 15:38   

Wchodzę do Strefy 7. Nie wiem, czego szukam, ale może coś znajdę òwó
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-08-27, 16:31   

Młodzieniec wkroczył na strefę safari w poszukiwaniu ciekawych stworzeń~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-27, 16:44   

Ide dalej.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-27, 20:42   

Kesty To może... Samiec Skorupi na 9lvl?

Conan Pojadę sztampą- samica Ralts na 10lvl xD

Kaiwe W sumie... co ci będę kota skąpić- samica Skitty na 7lvl ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-27, 22:50   

Jako, że w dalszym ciągu nie miałem żadnych standardów, ani większych oczekiwań względem typu bądź wyglądu znalezionego tu pokemona, postanowiłem bliżej zapoznać się ze Skorupi'm. Nie wspominając, że skorpiony na ogół robiły za zwierzątka, które lubiłem - i choć zdawałem sobie sprawę, iż opinia raczej do popularnych nie należy (bo wiele ludzi uważało je raczej za niebezpieczne, niż fascynujące), nie zamierzałem jej zmieniać.
Dlatego postanowiłem powoli podejść bliżej, by nie spłoszyć pokemona oraz pochyliłem delikatnie, by ten się nie spłoszył.
- Hej, mały - rzuciłem na początku, choć pokemon... 0.8 m wysokości, więc do najmniejszych nie należał. - Nie zjesz mnie, prawda? - dodałem, mając świadomość, że pokemon może nie tyle, co chcieć mnie zjeść, co zaatakować. Rzuciłem w jego stronę trochę karmy, nie będąc za bardzo fanem rzucania w żywe stworzenia kamieniami.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-28, 08:13   

Kesty Stworek z początku zaczął wydawać z siebie "agresywne robacze odgłosy", może nawet zaatakowałby ALE na widok karmy wszelka złość szybko mu minęła, przeradzając się w wyraźne zainteresowanie i ciekawość.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-28, 10:09   

Aiden byłbardzo niepocieszony, że jego spotkanie z Igglybuffem się nie udało. To znaczy udało, ale nie wyrobił się w czasie, żeby przekonać Pokemona do dołączenia do jego drużyny. Niezrażony tym, może tylko troszkę, udał się do kolejnej strefy w której może spotkać Raltsa, lub nawet shiny Raltsa!
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-28, 12:36   

Ahahah... czyli to bardziej agresywna niż płochliwa sztuka... dobrze wiedzieć. Dobrze też zauważyć, że nie zostałem dziabnięty przez którykolwiek z kolców, pazurów czy paszczoszczęki wyrośniętego skorpiona. Trudno określić, czy czekała mnie bardziej gonitwa, czy ucieczka w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję, że żadne z tych dwóch.
- Czy jak cię spróbuję dotknąć, będziesz bardzo zły? - rzuciłem, zastanawiając się na głos. Zamiast próbować zbliżać się do pokemona i naruszać jego przestrzeń, usiadłem oraz nasypałem nieco jedzenia na rękę. Dłoń trzymałem przy ziemi, by to stworek musiał podejść do mnie, nie na odwrót. Co prawda narażałem się przy tym na atak i trudniejsza była ucieczka (choć zawsze zostało wyturlanie się stąd, stanowiło to w tym momencie opcję lepszą od wstawania z ziemi), ale ponoć nie posiadałem w pełni rozwiniętego instynktu samozachowawczego. - Jesteś pierwszym pokemonem, którego tutaj spotkałem - powiedziałem. - Mieszkasz tu sam?
Oczywiście Skorupi nie był jedynym pokemonem, ale chyba posiadał jakieś terytorium, schronienie, które należało do niego. Zwierzęta tak robiły, racja? Niektóre samotne, inne znów stad... ne... może naprawdę nie powinienem siadać na tym kawałku ziemi. NO CÓŻ. Teraz i tak już za późno.
 
     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-08-28, 22:36   

- Rioooooluuuuuu ! - zawołał z ucieszoną mordą na samym wejściu. - Idę po Ciebie ! - i ruszył. Tym razem był ubrany jak karateka, chciał pokazać Riolu, kto tu jest zawodnikiem światowej klasy !
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-28, 22:37   

turtle Jak to mawiamy w domu "A niech go weźmie"- samica Shiny Ralts na 12lvl ;P

Kesty Skorupi był wyraźnie zafascynowany twoim zachowaniem. No bo jak to tak? Nie atakuje, coś tam gada, karmi... Jak nie człowiek! Nieco ostrożnie, ale podszedł bliżej, a po kolejnej dłuższej chwili połasił się na karmę leżącą na twojej dłoni. Ba, dał ci się nawet delikatnie posmyrać po pleckach... eee... pancerzyku? Czy co mu tam wyrosło xD

Tatsuya To będzie dobre xD Zanim się obejrzałeś a tu jak coś nie pierdo... yknie, spomiędzy drzew. Jak cię nie uwali z całej mocy w caban... Uła. Widać twoje wolanie odniosło skutek- toż to Riolu, samiec na 10lvl. No, to dawaj, bo wygląda jakby znowu miał ochotę ci dać z kopa xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-28, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-28, 23:15   

Żeby wygrać, trzeba grać. Aidenowi jakoś nigdy szczęście specjalnie nie sprzyjało. Za dzieciaka nie wygrywał żadnych zdrapek ani darmowych lodów. Ale kiedy wszedł do ósmej strefy i myśląc o Raltsie zobaczył go to o mało nie zemdlał z wrażenia. I to nie był zwykły Ralts, tylko shiny! Podekscytowany zbliżył się do Pokemona i siadając niedaleko wyciągnąć dłoń w jego stronę. - Jaki ty jesteś piękny! Pokonałbyś pewnie każdego, co? - uśmiechnął się poddenerwowany Aiden.
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-28, 23:23   

( boże jaki słodziak ;U; )

Uśmiechnąłem się delikatnie na zachowanie pokemona. Wychodziło na to, że moja pierwsza wyprawa do strefy safari wcale nie skończy się dotkliwymi ukąszeniami ze strony dzikiego pokemona oraz wyprawą prosto do szpitala. Hah... to pocieszające.
Skorzystałem z okazji, by dotknąć pokemona ostrożnie, by go w żaden sposób nie urazić, ani by samemu przypadkowo nie natrafić na jego kolce, których - jak podejrzewałem - używał do zatruwania swojej ofiary. To byłaby tragedia, gdybym przez nieostrożność sam się skazał na wesołe efekty toksyny.
Nachyliłem się delikatnie. Tak samo, jak pokemon był zaintrygowany moim zachowaniem, tak ja zainteresowałem się samym Skorupi'm, przyglądając mu się z bliska i z różnych stron.
- Twój ogon i szczęki są świetne - skomentowałem. Te dwie rzeczy zwróciły największą moją uwagę, choć całość wyglądu pokemona wydawała mi się fascynująca.
- Zostałbym z tobą dłużej, ale mi na to nie pozwolą - stwierdziłem, wzdychając. To miejsce było całkiem przyjemne. Gdyby nie niebezpieczne pokemony, które tu grasują, pewnie stanowiłoby jedno z lepszych miejsc do spędzenia wolnego czasu. - Ale jeśli chcesz, ty możesz wyjść stąd ze mną - przedstawiłem spokojnie inną opcję, a nie będąc pewnym, czy wyrośnięty skorpionik załapał, co do niego mówię, wyciągnąłem jeden z pokeballi, kładąc go na ziemi. Czy pokemon spotkał się kiedyś z tymi kulkami do łapania poke-istotek? Nie miałem pojęcia, choć patrząc ile trenerów przetacza się dziennie przez Strefę Safari, raczej trudno, by Skorupi jej nie zauważył. Nie zamierzałem nalegać. Jeśli stanie się agresywny, pewnie odsunę pokeball na bok i spędzę resztę czasu na karmieniu oraz obserwacji zwierzątka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.