Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-12-01, 19:59
Jeffery -Przyszły hodowca w drodze
Autor Wiadomość
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-10-25, 00:00   

Faktycznie zdawałem sobie sprawę z tego, że Jaina miała obrany cel, ale mimo wszystko najbardziej cieszyłem się ze swojego, wykonanego celu. Kiedy już zabraliśmy się z miejsca i doszliśmy do PC, byłem trochę zaskoczony tak szybką "ucieczką" towarzyszki, widocznie jest zmęczona. Kiedy powoli wkroczyłem na teren budynku razem z moimi Pokemonami, to pierwsze co zrobiłem przed pójściem na górę do pokoju, to rzuciłem jeszcze szybko na mapę. Jutro po śniadaniu muszę wyruszyć, nie mogę marnować czasu, przede wszystkim dla tego, że nic nie wiem co z Ann. Po analizie mapy, szybko skierowałem się do pokoju. Po trafieniu już do niego, Pokemonom moim pozwoliłem już się kłaść, sam poszedłem do łazienki. Po jakimś czasie położyłem się spać. Rzuciłem okiem na Chikoritę i Ekansa... i zasnąłem.
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-10-25, 21:39   

Reszta twojej nocy przebiegła bez żadnych komplikacji jednak budzi cię walenie, dosłownie walenie w drzwi. W końcu ktoś wbiega. Okazuje się, że to Jaina. -Przepraszam, ze tak wpadam od razu oraz nawet nie dałam ci się do końca rozbudzić, ale musisz to zobaczyć. Wyjmuje komórkę i włącza wiadomości. Od razu widzisz, że team Rocket jest w Pewter City oraz pokemona, którego mają. Nie poznajesz tego, ale wygląda na połączenie dwóch pokemonów. Jakby połączenie Gengara i Vaporeona. -Mają fuzje i mieliśmy tam dziś iść. Okupują całe miasto.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-10-26, 15:12   

Nie potrzebuję wielu godzin, żeby czuć się wyspany, jednak tak nagłe zjawienie się Jainy w moim pokoju było zaskoczeniem. Przyglądając się tym wszystkim wiadomością, które mi pokazała, trochę początkowo mnie przestraszyły, ale chcę dotrzeć do Ann jak najszybciej się da i żadni Rockety mi nie staną na drodze. -Nie wygląda to zbyt pozytywnie, ale nie może to nas zatrzymać, jeżeli nawet będzie trzeba walczyć. Musimy ruszać. -powiedziałem dość zdenerwowanym głosem do Jainy. Po chwili zadałem jej jeszcze pytanie: -Jesteś gotowa? Po tym pytaniu też miałem małą nadzieję, że na moment opuści mój pokój i da mi się przygotować.
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-10-26, 15:26   

-Jeśli tak bardzo chcesz to wiedz, że dam z siebie wszystko.Wybiega szybko z pokoju dzięki czemu masz czas by się przygotować. Sytuacja może nie jest za dobra i mają połączone w jedno pokemony, ale to raczej nie zatrzyma cię tylko dlatego. Kiedy wychodzi z pokoju dziewczyna stoi niedaleko i pakuje do plecaka prowiant. Obok niej leży jej pokemon pies. Wygląda lepiej, ale jednak ona bierze go na ręcę jak jej plecak znajduje się już na jej plecak. -Już gotowy? Zapytała widząc Ciebie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-10-27, 23:32   

Ucieszony podejściem Jainy do całej sprawy, tylko kiedy opuściła mój pokój, nie zwlekając zabrałem się za szykowanie. Po w miarę dość sprawnym przygotowaniu się do dalszej części podróży, schowałem Ekansa do balla, a Chikoritę wziąłem na ręce. W między czasie jeszcze zrobiłem skan PokeDexem dla Gastly`ego. Kiedy już wykonałem wszystko w pokoju, zabrałem rzeczy, zamknąłem go i podszedłem do towarzyszki. -Jestem gotowy, czy możemy spokojnie ruszać. -odpowiedziałem jej na zadane dla mnie pytanie. Dodatkowo widok zdrowego Growlithe pozytywnie mnie nastawił.
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-10-27, 23:57   

-Ja też. Mój kompan też czuje się lepiej. Pies od razu podszedł bliżej i lekko cię obwąchał. Po chwili zaszczekał przyjaźnie i wrócił na ręce dziewczyny. Chikorita wyglądała na zadowoloną, że pokemon o przeciwnym jej typie bardzo łatwo cię zaakceptował. Jaina tez podała ci po chwili torebkę foliową w której była kanapka. -żebyś nie umarł z głodu po drodze. Zażartowała. Po czym ruszyła do wyjścia. Z tego co wiesz to musicie przejść przez cały las Verdian by dostać się do miasta opanowanego przez Team Rocket.

Gastly
Imię: -

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Gastly (25 lv) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar
Ataki: Hypnosis, Lick, Spite
Charakter i historia: Pokemon ten jest dość sprytny plus kawalarz. Na początku walki udaje przyjaznego oraz wygląda na pacyfistę, ale to tylko maska. Jesli tylko przeciwnik w to uwierzy to zaraz obrywa od ducha. Sprawia mu to przyjemność. Nawet przyjaciołóm może zrobić psikus. Trzeba mu czasami powiedzieć wprosto i stanowczo co wolno, a czego nie.
Umiejętność: Levitate -Ataki typu ground nie robią obrażeń. Nie dostaje też obrażeń od kolcy na polu walki ani Arena Trap.
Trzyma: ~~

Kod:
[align=center][color=indigo][b]Gastly[/b][/color][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię:[/b] -
[img]https://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/gastly.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/ghost.gif[/img] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/poison.gif[/img]
[b]Ewolucja:[/b] Gastly (25 lv) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar
[b]Ataki:[/b] Hypnosis, Lick, Spite
[b]Charakter i historia:[/b] Pokemon ten jest dość sprytny plus kawalarz. Na początku walki udaje przyjaznego oraz wygląda na pacyfistę, ale to tylko maska. Jesli tylko przeciwnik w to uwierzy to zaraz obrywa od ducha. Sprawia mu to przyjemność.  Nawet przyjaciołóm może zrobić psikus. Trzeba mu czasami powiedzieć wprosto i stanowczo co wolno, a czego nie.
[b]Umiejętność:[/b] Levitate -Ataki typu ground nie robią obrażeń. Nie dostaje też obrażeń od kolcy na polu walki ani Arena Trap.
[b]Trzyma:[/b] ~~[/align]
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-10-28, 18:57   

Skoro wszyscy są pełni sił na podróż, nie ma co marnować czasu i ruszać. -Dziękuję za posiłek, na pewno się przyda. -podziękowałem dla Jainy, odbierając od niej torbę z prowiantem. Po czym od razu schowałem ją do plecaka. Ponownie wziąłem Chikoritę na ręcę i ruszyłem do wyjścia z budynku. Kiedy razem z towarzyszką opuściłem PokeCenter gotowy byłem kierować się w kierunku Lasu Verdian, jednak zdecydowanie bardziej wolę jak to Jaina idzie krok przede mną, więc zwróciłem się do niej: -Czy nie masz nic przeciwko temu, żeby nas prowadzić? -zapytałem dość pewnie, jakbym znał odpowiedz. Czekając na odpowiedz rzucałem okiem wokół siebie i dodatkowo analizowałem aurę panującą w mieście.
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-10-28, 19:51   

-Jasne. Wystarczy, ze pójdziemy przed siebie. Droga nie jest długa więc powinniśmy być w Pewter pod koniec dnia. Jednak jeśli zgubimy się w lesie to będzie gorzej. Powiedziała na spokojnie dziewczyna i ruszacie dalej. Chikorita gada sobie z Growlightem po swojemu. Widać, że się dogadują. Jak na dwa przeciwne typu to dość ciekawe. -Nie spodziewałam się, że ogień i roślina mogą się porozumieć. Pokemony są naprawdę interesujące.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-11-03, 08:50   

Szedłem swoim tempem, drogą którą wskazała Jaina. Dziwiący był trochę spokój towarzyszki mówiącej o zabłądzeniu w lesie. -Myślisz że jest to spory las? -zapytałem dla pewności, wiedząc jednak to że może nie być łatwo się przez niego przebić, plusem jest to że jesteśmy we dwoje i że ruszyliśmy z rana. Czekając na odpowiedź dalej kierowałem się do lasu i co jakiś czas spoglądałem na nasze Pokemony albo wokół siebie, sądzę że w takiej podróży trzeba mieć oczy wokół głowy. Dodatkowo zaciekawił mnie jeszcze jeden aspekt, więc zwróciłem się znów do Jainy: -Można kogoś spotkać w tym lesie oprócz Pokemonów?
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-11-05, 20:55   

-Z tego co wiem las jest spory i jestem tak kilku trenerów. Jeśli nie zabłądzimy to będziemy na zachód słońca w mieście, ale jednak jeśli stanie to będziemy już po zachodzie czyli wieczór. Odpowiedziała Jaina. Przyśpieszyła trochę kroku. -A jeśli o pokemony chodzi to głownie robaki więc wątpie by było coś ciekawego do znalezienia. Powiedziała i niedługo dochodzicie do wejścia do owego lasu. Jaina bierze wdech i wydech oraz wchodzi do środka.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
YoungThugger 



Wiek: 27
Dołączył: 30 Wrz 2017
Posty: 55
Wysłany: 2017-11-15, 01:47   

Nie zamierzałem ukazywać przed tymczasową towarzyszką drobnego strachu. Co najwyżej pewność odpowiedzi: -Robaki nie są takie złe, a do tego takie miejsce to dobre miejsce do treningu. -odpowiedziałem, spojrzawszy na Jainę. Kiedy już doszliśmy do wejścia, pierwszą puściłem dziewczynę, a sam wkroczyłem tam po kilku sekundach. Najpierw bardzo skrupulatnie się rozejrzałem, następnie odrobinę zbliżyłem się do towarzyszki i zadałem pytanie: -Droga do wyjścia to bardziej labirynt czy tylko kilka zakrętów, a może prosta dróżka? -czekając na odpowiedz spojrzałem na Chikoritę, pewnie dobrze się czuję w swoim klimacie.
_________________


~The Heart Wants What It Wants~


 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-11-16, 18:52   

Weszliście między drzewa i po chwili droga zniknęła w plątaninie drzew, wysokiej trawy oraz krzaków. -Uważaj na Bedrille. Są agresywne gdy przypadkiem się wejdzie na ich teren. Powiedziała niedługo po wejściu. Widzisz kilka caterpie niedaleko was, ale oprócz tego nic ciekawego. Widać też Sentreta albo Sperowa, który czyścił swoje skrzydła siedząc na gałęzi nie dużego drzewa. Jaina na moment się zatrzymała i spojrzała na owego ptaka. Jakby zastanawiała się nad nim.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.