Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-02-27, 22:08   

~ Pytania ogólne ~[/center]
Czy spełniasz wymogi na MG?: Yup.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Yup. Wzięłam za dużo przygód? D:
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Raz na tydzień.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 2
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: 1.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Czemu nie.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Później. :I

~ Krótki teścik ~

Podaj link do rozpiski przyznawania poziomów: Proszę bardzo.
Czy MG może za zgodą gracza odpisywać mu raz na trzy tygodnie?: Nie.
Aby udowodnić, że znasz się na atakach, opisz pokrótce dwa dowolne ruchy typu trującego:
Smog - Pokemon tworzy chmurę gęstego, trującego dymu, który zadaje obrażenia i ma 40% na zatrucie przeciwnika (celność: 70%; BP: 30)
Pioson Fang - Użytkownik atakuje przeciwnika ostrymi, trującymi ząbkami. Atak ma 50% na ciężkie zatrucie celu (celność: 100%; BP: 50)
Ile pieniędzy w ramach kary musi zapłacić MG, który zrezygnuje ze swojego stanowiska po niespełna miesiącu od jego otrzymania?: 10000$.
Które z poniższych stwierdzeń jest fałszywe?:
1. Gracz może posiadać na jednym koncie zarówno ludzką jak i pokemonową kartę postaci.
2. MG może przyznawać Pokemonom gracza dowolną ilość poziomów za trening odbyty w przygodzie.
3. MG musi mieć w tytule lub podtytule wątku z zapisami informację na temat stanu graczy (tj. ile ich posiada i ile wolnych miejsc mu zostało).

(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Jestem Shuu.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Opisz przebieg rozmowy Caroline z duchem oraz wymyśl, co nastolatka mogłaby zrobić, żeby zjawa przestała lamentować:
Szloch ducha odbijał się echem od ceramicznych umywalek. Miałaś wrażenie, że po tym, jak się do niej zwróciłaś, zaczęła płakać coraz głośniej, a dokazywały jej odgłosy Pokemonów. Dłuższą chwilę zdawała się cię ignorować, pochłonięta swoim lamentem, ale w końcu z jej ust wydostało się coś, co mogłaś złożyć w niewyraźnie słowa.
- Tak baaardzo… Tak baaaardzo! – Łkała, nieustannie wylewając łzy. – Chciałabym pójść na randkę walentynkową! – Rozszyfrowałaś ostatecznie i wtedy zrozumiałaś, że nic tu po tobie. No chyba, że znałaś kogoś, kto zgodziłby się na randkę z duchem?

Opisz świat Pokemon w klimatyce sci-fi:
Trafiłeś do dziwnego miejsca. Zewsząd otaczały cię nieznane dźwięki i widoki. Na pierwszy rzut oka w okolicy nie było żywej duszy, choć nic nie stało w miejscu. Budynki w niespotykanych kształtach lewitowały kilka metrów nad ziemią. W połączeniu z migoczącymi światełkami każdy z nich przywodził na myśl swego rodzaju statek kosmiczny. Niebo było usłane gwiazdami, a pod jego sklepieniem latały w tę i z powrotem nieidentyfikowane pojazdy. Nagle z jednego z nich coś wypadło i z ogromną prędkością zaczęło zbliżać się do ziemi. Postać wylądowała z wyjątkową gracją, a jej macki ledwo dotknęła podłoże. Przed tobą stał właśnie Elgyem ludzkich rozmiarów.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona z Catch Rate mniejszym lub równym 75:

Aipom
Imię: Darmozjad.

Poziom: 3
Typ:
Ewolucja: Aipom (Lv. + Double Hit) -> Ambipom.
Ataki: Scratch; Tail Whip
Charakter i historia: Darmozjad to okropny łobuz. Ciężko nad nim zapanować, a niekończące się pokłady energii wykorzystuje na uprzykrzanie innym życia. Caroline otrzymała go w prezencie, kiedy jeszcze był w jajeczku i nic nie zapowiadało tego, że wyrośnie z niego mały diabełek. Jest dosłownie wszędzie i nigdzie jednocześnie. Często ucieka, chowa się w różnych, dziwnych miejscach i skacze innym trenerom i większym Pokemonom na głowy. Caroline miała z tego powodu wiele nieprzyjemności. Co więcej, zupełnie z nią nie współpracuje. Nie ma ochoty na naukę nowych ataków i walki o odznaki. Najłatwiej go przekupić (a tym samym zyskać nieco spokoju) jagodami Oran.
Umiejętność: Skill Link - Sprawia, że ataki podczas których ciosy wyprowadzone są kilkukrotnie zawsze uderzają maksymalną ilość razy (5).
Trzyma: -
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-28, 19:00   

Okey, będę czepliwa, ale ostatnio tak lubię. Wykaż, że Ci bardzo zależy na byciu emdżi ;w;

Do części testowej i skanu nie mam zastrzeżeń, lecz pomęczę Cię trochę z jednym odpisem, a mianowicie tym pierwszym. Polecenie brzmi:
Cytat:
Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Opisz przebieg rozmowy Caroline z duchem oraz wymyśl, co nastolatka mogłaby zrobić, żeby zjawa przestała lamentować.

1. Nie ma rozmowy, jedynie monolog ducha.
2. Wyjście z łazienki nie sprawi, że duch przestanie płakać.
Tak więc popraw ten odpis, a dostaniesz ode mnie okejkę :3
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-02-28, 19:06   

Skarbie, ale to zadanie trochę gryzie się z tym:
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.
Dlatego wspomniałam tylko, że gdy Caroline chciała się odezwać, duszek zaczął płakać głośniej.
Myślę też, że ostatnie zdanie w tym odpisie jest kluczowe. Na etapie, w którym wprowadza się graczowi rozpłakaną laskę w magicznym zamku to pewnie ma już jakichś NPC (tego się pewnie nie robi na pierwszej stronie, bo nam gość ucieknie) i tutaj właśnie ma za zadanie któregoś z nich wykorzystać.
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-28, 22:30   

Hmm... w sumie masz rację, przede wszystkim z tym dialogiem, no bo lel... Zlamiłam xD Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo przynajmniej czmychnę poprawić owe polecenie, aby nie sprawiało kłopotów w przyszłości.

Jestem na TAAAK
♪ Chcę dać Ci znaaak,
Pewności braaak,
Czy i jaaaaaaaak ♪



EDIT: A, okey, to zadanie jest już poprawione, tylko Ksioteł musiał przypadkiem wrzucić starą wersję.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-02-28, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-01, 10:52   

To Jaguź wpadnie z oceną krótką i konkretną- nie widzę przeciwwskazań i JESTĘ NA TAK! ;P
+ bardzo sympatyczny art małpeczki *-*
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-03-02, 09:52   

Przepraszam za utrudnienie, sugerowałem się formularzem sprzed x czasu, ale wybrnęłaś z tego z gracją, więc spogo. Nie mam się czego przyczepić, jestem na tak.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Stwór



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2018-04-01, 19:38   

Zgłaszam się! Toć to miesiąc na dywaniku siedzę, proszę mi oddać choć ze dwóch graczy.
_________________
Stwórcza grządka
Chatka na stworzej nóżce
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-04-01, 21:11   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Jakie zależności występują między typem owadzim a mrocznym?:[/b]
[b]Czy waki z liderami odbywają się w przygodach graczy?:[/b]
[b]Czy gracz może schwytać Cosmoga lub Cosmoema?:[/b]
[b]Co charakteryzuję profesję poboczną hodowcy?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis graczom ma MG?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Opisz atrakcję, jaką władze dowolnego miasteczka (ze świata Pokemonów) przygotowały z okazji Wielkanocy.[/b]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu. [/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego statystykę szybkości wyższą niż 400 przy "dobroczynnym" (beneficent) charakterze:[/b]
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
  
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2018-04-08, 18:55   

Zgłaszam się.
_________________
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-04-08, 21:12   

Stwór, przykro mi, niestety twój czas już minął. Zastanów się następnym razem na poważnie, czy faktycznie chcesz być rangowym na forum.

Castiel, na Ciebie przechodzi powyższy formularz. Powodzenia!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2018-04-09, 19:06   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Tak, byłem. Nie jestem, bo odszedłem z forum rok temu.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Tak często, jak będę mógł. Nie rzadziej niż raz na kilka dni.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 2
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Jeśli będzie porywająca, to tak.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Nope
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nope
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Wyjdzie w praniu

~ Krótki teścik ~

Jakie zależności występują między typem owadzim a mrocznym?: Typ robaczy otrzymuje obrażenia mnożone 1x od typu mrocznego, podobnie w drugą stronę
Czy waki z liderami odbywają się w przygodach graczy?: Tak
Czy gracz może schwytać Cosmoga lub Cosmoema?: Nie
Co charakteryzuję profesję poboczną hodowcy?:
- Pokemony po wykluciu się z jajka zamiast poziomu 1 mają poziom 5
- możliwość rozmnażania w Day Care dwóch par Pokemonów jednocześnie (zastrzeżenia: breedy muszą być takie same, więc albo obydwa jednotygodniowe, albo obydwa dwutygodniowe; obydwa breedy muszą zostać dodane jednocześnie)
Ile czasu na odpis graczom ma MG?: Tydzień
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Staram się prowadzić grę w taki sposób, bym żałował, że sam nie mogę w nią zagrać. Jak dotąd nikt nie narzekał :p

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Opisz atrakcję, jaką władze dowolnego miasteczka (ze świata Pokemonów) przygotowały z okazji Wielkanocy.
Wielkanoc zbliżała się wielkimi krokami, a władze miasta Rustboro nie próżnowały w przygotowaniach do niej. Już na tydzień przed rozpoczęły się wielkie przygotowania - sprzątanie ulic, odnawianie kamienic przy głównych drogach i inne, typowo porządkowe czynności nagle ruszyły z kopyta. Na każdej latarni zwisało po kilka sztucznych jajek Pokemonów wykonanych ze styropianu, a wystawy sklepowe ze zwykłych, szarych przemieniły się w kolorowe, głośno obwieszczające nadchodzące święto. Burmistrz zadbał nie tylko o wygląd, ale i funkcjonalność miasteczka na czas niewątpliwie ważnego dla mieszkańcow święta - pierwszego dnia świąt miał odbyć się koncert popularnej w regionie kapeli folklorystycznej złożonej z Jigglypuffów i ich trenerów. Zespół szturmem podbił serca wszystkich, a ich najnowszy singiel pod tytułem "I Love The Way You Catch Me" zdominował listy przebojów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy z aprobatą przyjęli wieść o ich koncercie. Gdzie nie poszedłeś, widziałeś uśmiechnięte twarze i słyszałeś podekscytowane głosy, które nie mogły doczekać się tego wydarzenia.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu.
Usiadłeś na ławce przy fontannie w Parku Głównym i czekałeś, tak jak polecił Ci przez telefon Johnny, Twój przyszły przewodnik po Wyspach. Zastanawiałeś się, jak będzie wyglądała Twoja podróż i sam Johnny. Przez telefon sprawiał wrażenie wyluzowanego, chociaż miejscowi twierdzili inaczej, o czym mogłeś się przekonać przy podsłuchiwaniu rozmów w pubie wczorajszego wieczora. Jak zasłyszałeś, Johnny jest dość młodym człowiekiem, mimo to bardzo znanym na Wyspach. Można go określić mianem człowieka-orkiestry - oprócz prowadzenia wycieczek, jest też trenerem wodnych Pokemonów, instruktorem surfingu, ratownikiem wodnym i członkiem Straży Przybrzeżnej. Na ogół jest lubiany i przyjacielski, lecz bardzo łatwo popada w gniew, gdy widzi cierpienie Pokemonów. Kilka lat temu zrobiło się o nim głośno, gdy w pojedynkę pokonał w pojedynku i obezwładnił pięciu członków Team Rocket, planujących ukraść rzadkie Pokemony mieszkające na wyspie. Ponoć odstawił ich pod posterunek policji w stanie, który wskazywałby, że zostali pobici przez stado wściekłych Mankeyów, a nie jednego człowieka. Mówi się też, że zna Wyspę jak własną kieszeń. Mieszka tu od małego i w wieku 10 lat zaczął już oprowadzać turystów. Mogłeś być pewnym jednego - jakikolwiek by nie był, na pewno nie będzie z nim nudno. Zostałeś nagle wyrwany ze swoich rozmyślań, gdy poczułeś na swoim ramieniu rękę. Odwróciłeś się i ujrzałeś ciemnoskórego, umięśnionego mężczyznę, który uśmiechał się do Ciebie szeroko, pokazując pełnię swojego śnieżnobiałego uzębienia. Był gładko ogolony - zarówno na twarzy, jak i głowie. Miał na sobie czarny T-shirt i pomarańczowe shorty, a pod prawą pachą trzymał błękitną deskę surfingową. Ciężko było Ci to dokładnie ocenić z tej pozycji, ale gość miał chyba ze dwa metry.
- Siema ziom, co tam? To z Tobą rozmawiałem? Tak? To zbieraj się i uderzamy na tripa, tylko zahaczymy jeszcze o moją miejscówę, bo nie będę łaził po lesie z tą deską jak kretyn, dobra? - powiedział, klepiąc Cię po plecach. Trzeba przyznać, robił wrażenie.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego statystykę szybkości wyższą niż 400 przy "dobroczynnym" (beneficent) charakterze:


Ninjask
Imię: -

Poziom: 20
Typ: /
Ewolucja: Nincada -> (20 lvl) Ninjask
Ataki: Bug Bite, Scratch, Harden, Leech Life, Sand-attack, Fury Swipes, Mind Reader, Double Team, Fury Cutter, Screech
Charakter i historia: Został podarowany swojemu trenerowi jako prezent urodzinowy od dziewczyny, Olivii. Jest to pokemon bardzo spokojny i przyjazny. Uwielbia asystować swojemu trenerowi we wszystkim, nie tylko na polu walki. Dosłownie wszystkim. Podaje mu kubek przy robieniu kawy, podlewa ogródek, podaje mydło pod prysznicem. Po prostu chodząca empatia.
Umiejętność: Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma: -
_________________
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-10, 18:54   

Cytat:
Jakie zależności występują między typem owadzim a mrocznym?: Typ robaczy otrzymuje obrażenia mnożone 1x od typu mrocznego, podobnie w drugą stronę

Z tym pierwszym się zgodzę, ale czy aby na pewno gdy taki Umbreon oberwie owadzim atakiem, mnoży się to x1?

Coś mi się nie zgadza w atakach Ninjaska. Napisz proszę, jakie ruchy poznaje ten Pokemon do 20lvl, ale bez żadnych dodatków z TMów itp., wyłącznie te z tabeli "level up".
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2018-04-10, 19:24   

W drugą stronę jest oczywiście mnożnik x2, pośpiech matką głupich. No i moją.

Co do Ninjaska to chyba z innego dexa omyłkowo wziąłem, nie mam pojęcia co tu się stanęło :o
Double Team, Screech, Fury Cutter, Bug Bite, Scratch, Harden, Absorb, Sand-Attack, Fury Swipes, Agility
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-10, 19:43   

Teraz to już chyba wszystko się zgadza. Po mojemu to można by człowieczkowi dać szansę, zwłaszcza, że MG to lepiej mieć w zapasie niż w niedomiarze xD

Masz moje poparcie :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-10, 22:03   

Yup, teraz się wszystko zgadza, a do pozostałych pytań czy odpisów nie mam zastrzeżeń, więc jestem za ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.