Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2017-09-04, 23:19
[Zapisy] My Little Pony: The Twilight Division
Autor Wiadomość
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-03, 16:45   [Zapisy] My Little Pony: The Twilight Division



KLIKNIJ MNIE

Jak co nie którzy z was wiedzą, zostałem "przekonany" ażeby poprowadzić sesję w klimatach mlp. Mlp jest o dziwo tak obszernym uniwersum, że trudno od tak wybrać miejsce i czas akcji, sama Equestria jest spora, do tego dochodzą znane i nieznane krainy obok. Mamy niezwykle ciekawą przeszłością i jeszcze ciekawsze alternatywne czasy, nie wspominając o innych wymiarach. Nie miałem pojęcia co wybrać, bo każde brzmiało ciekawie, pomyślałem sobie wtedy: "Czemu nie mieć wszystkie?"

Tak o to przedstawiam wam The Twilight Divison. Pomysł jest w sumie prosty, jesteście zwykłymi kucykami, którzy zebrali się, aby pomóc księżniczce przyjaźni, a ona was wysyła na różne misje. Zadania byłyby mniejsze i większe, ale byłoby pretekstem do zwiedzenia wielu miejsc i przeżycia wielu przygód ^^
Formuła różnych misji, łączących się w jedną ogromną podoba mi się głównie dlatego, że znacznie pozbywa problemów jakie niosą ze sobą sesje wieloosobowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu rotacja uczestników może trwać cały czas, a jak ktoś nie ma czasu może spasować parę misji.
Podobnie jak show, podzieliłbym sesje na sezony, gdzie każdy gracz musiałby wziąć udział w min 2 misjach w sezonie i raz w sezonie może z odjeść w trakcie jakiejś misji bez żadnych konsekwencji. Oczywiście jeśli ktoś będzie brał udział w każdej misji i nie zwali ani razu będzie miał tam jakieś bonusy.
Jeśli zebrałoby się sporo chętnych (xD) to zawsze można zrobić drugi temat i tam toczyłaby się osobna misja.
Ogólnie pytam się czy podoba się wam takie rozwiązanie, czy jednak wolicie małą, spójną zamkniętą sesję dla paru osób.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Loca


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 51
Wysłany: 2016-11-03, 16:51   

Ja oczywiście byłabym chętna na sesję w tej tematyce.
No i ten cały system "misji" brzmi ciekawie i faktycznie mógłby pomóc ominąć te wszystkie sesyjne problemy ^o^. Tak też.. Czekam na zapisy~!
_________________
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-11-03, 16:53   

Też jestem zainteresowana, niuch.
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-03, 16:57   

A ja też bym w sumie wzięła udział xD
_________________

------------
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-11-03, 17:44   

A co mi tam. Też się zainteresuje xD
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-11-03, 20:09   

Piszę się na to *^*
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-03, 21:22   

Dobra misie, będę szczery xD Nie mam przygotowanego wstępu, ani zasad jako takich, bo nie spodziewałem się, że tak szybko odpowiedź dostanę oraz teoretycznie miałem mieć dzisiaj zawalony dzień. Postaram się zrobić to pokrótce.

Realia:
Akcja dzieje się jakieś 2-3 lat po ówczesnym sezonie (6). Główna 6, czy tam raczej 7, dalej roznosiła przyjaźń w equestrii i poza jej granicami, gdy wszystko zdawało się iść po ich myśli mapa w zamku zwariowała i zaczęła coraz częściej wysyłać je po różnych miejscach. Twilight Sparkle w swojej mądrości postanowiła powołać odpowiedni odział, który miał pomóc z szerzeniem przyjaźni w całej krainie.

Zasady:
1. Aby wziąć udział należy zgłosić się w tym temacie i wasze zgłoszenie musi zostać zaakceptowane przez prowadzącego sesję.
2. Nie ma limitu graczy. Każdy może się zgłaszać kiedy chcę, ale należy czekać, aż aktualna misja dobiegnie końca, dopiero wtedy postać zostanie wprowadzona do gry.
3. Akcja dzieli się na sezony. Każdy sezon ma premierę i wielki finał.
4. Czas trwania sezonu nie jest ustalony i może się zmienić, podobnie jak przerwy pomiędzy sezonami (jeśli będą).
5. Nie licząc premiery, gracz nie ma obowiązku uczestnictwa w misjach.
6. Każdy zapisany gracz musi wziąć udział minimum w 3 misjach w sezonie, inaczej jego postać wypada z sesji.
7. Żeby wystąpić w wielkim finale należy wziąć udział w 3 misjach w sezonie.
8. Każdy gracz ma prawo raz w sezonie bezkarnego wycofania się podczas misji (ktoś podjął się misji, ale nagłe wydarzenie losowe sprawia, że nie może dalej w nim uczestniczyć, a chce dalej brać udział w sesji, w takim wypadku, raz na sezon, po powiadomieniu prowadzącego, może zniknąć bez żadnych konsekwencji, a jego postać z jakiegoś powodu wróci do domu, a misja będzie dalej kontynuowana bez niego).
9. Przed każdą misją, w osobnym temacie, będę zapisy do niej, gdzie będzie podany krótki opis samej misji oraz planowany czas jaki zajmie. Nie tyczy się to początku i finału sezonu.
10. Każdy gracz ma 72h na odpis.
11. Odpisy nie muszą być po kolej, ale jakaś organizacja byłaby mile widziana.
12. Nie ma jakiegoś wymogu do długości odpisów, jednakże preferowałbym, ażeby składały się z min 5 linijek.
13. Czasem w misjach (a zawsze w premierach i finałach sezonów) będą towarzyszyły wam postacie kanoniczne, będą one kierowane przez mg.
14. Śmierć postaci czy trwałe okaleczenie nie będą wchodzić w grę, jednakże postać może zginąć, ale to wyłącznie za zgodą gracza, gdy ten postanowi opuścić na stałe sesję.
15. Każdy sezon ma swój własny motyw wokół którego będzie się kręcić główna fabuła sezonu, waszym celem jest rozwiązanie owej fabuły. Motyw będzie przedstawiany w postaci krótkiego tekstu i będzie znajdował się w temacie http://i.imgur.com/lq93A8p.png
16. Zasady nie są kompletne i w każdej chwili mogą ulec zmianie.


Ogólnie nie jest potrzeba wiedza o uniwersum mlp, jednakże jest mile widziana. Ogólnie i tak będę walił ściany ekspozycji, więc jeśli ktoś czegoś nie wie lub kogoś nie zna, zostanie wyjaśnione mu to w tekście.

Zapisy:

Nie pozwalam na używanie postaci kanonicznych, ani zbytniego naruszania kanonu. Czyli nie pozwalam grać ani wyglądać jak Rainbow Dash, ani bycie jej córką itp., za to pozwalam na bycie jej odległą rodziną, typu kuzyn itp. Mocno sceptycznie będę także podchodził do postaci będącymi partnerami kanonicznych postaci, lepiej miejcie dobrą kp, jeśli mam was przyjąć.

Imię: Dość proste, należy jednak mieć pod uwagę specyfikę imion w mlp. Są to przeważnie imienia dwuczłonowe odnoszące się do zjawisk, jedzenia, czasem przedmiotów. U pegazów są preferowane imienia odnoszące się do pogody, nieba, wiatru. U ziemnych kucyków nazwy odnoszące się do jedzenia i ziemi. Zaś u jednorożców są różne, raczej nie ma u nich jakiś preferencji. Najlepiej by imię było związane z kim jest lub skąd pochodzi. Ogólnie byle nie miał jakiegoś imienia typu: Janusz, czy Jake.
Rasa: Pozwalam na grę Pegazem, Jednorożcem, Ziemnym kucykiem. Pozwalam również na grę Gryfem, Małym smokiem, Podmieńcem (Changeling) (tym przed i po Glimy). Jednakże 3 ostatnie rasy są wyłącznie dla tych, co ogarniają uniwersum (dane rasy nie zostaną opisane przez mnie, więc należy bazować na wiedzy własnej) oraz napiszą solidny powód dlaczego znajdują się w Ponyville.
Pegaz: Konie ze skrzydłami. Szybkie i zwinne, cieniące pasję i wolność. Mają kontrolę nad pogodą.
Jednorożce: Konie z rogami. Elegancje i pełne gracji. Władają magią, jednakże nie każdy jednorożec ma taki sam potencjał magiczny.
Ziemne kucyki: Konie. Silne i zrównoważone. Cieniące życie zgodne z naturą i ciężka pracę. Mają wrodzone zdolności kulinarne i rolnicze. Można zamienić na zebrę (gdyż w sumie różnią się jedynie wyglądałem).
Rasy są opisane dość stereotypowo, więc można dowolnie łamać konwencję, oczywiście bez przesady, Pegaz nie będzie władać magią itp.
Płeć: Ogier/klacz
Wygląd: (najlepiej dać obrazek)
Cutie Mark: Opis wyglądu (chyba, że będzie podany w wyglądzie) oraz znaczenie. Jest to znaczek na obu pośladkach, żaden kucyk się z nim nie rodzi, dostaje go gdy odkryje swój specjalny talent lub cel powołanie. Znaczek nie musi koniecznie odzwierciedlać jedną daną czynność, może pokazywać przynależność do jakiegoś miejsca/rodziny lub czegokolwiek co daje waszej postaci radość i satysfakcję (np. pomaganie innym, rozśmieszanie). Ogólnie jest to głęboki temat i choć z chęcią zobaczyłbym coś przemyślanego, nie obrażę się za byle co, byle miało sens.
Charakter: Można wymienić dwie główne cechy osobowości, ale można rozpisać.
Zajęcie: Kim wasza postać jest i co robi w Ponyville, jeśli ktoś chce może napisać tutaj całą historię postaci. Mi wystarczy wiedza jaką rolę w mieście pełni wasza postać. W przypadku ras dodatkowych należy jednak rozpisać.
Poziom przytulalności: Podatność waszej postaci do przytulania, czy to sama przytula, czy daje się innym przytulać. Dla ułatwienie można używać skali od 0 do 10. Gdzie 0 to nigdy nie tula i nie daję się tulać, zaś 10 wszystko, wszędzie i zawsze tula <3
Umiejętności dodatkowe: Nieobowiązkowe. Max 2. Pierdoły typu wędkowanie, pieczenie ciast, podnoszenie ciężarów, tworzenie eliksirów ipt.
Relację: Nieobowiązkowe. Chcesz by twoja postać była spokrewniona lub przyjaźniła się z jakąś postacią kanoniczną? (Oprócz Pinkey, każdy w Ponyville jest jej przyjacielem xD) Albo może z postacią innego gracza? To jest punkt gdzie możesz o tym napisać.
Dodatkowe: Nieobowiązkowe. Masz coś co chcesz napisać o swojej postaci, a nie masz gdzie? To jest właśnie punkt dla ciebie.


Minimalna ilość graczy do rozpoczęcia sezonu: 6
Gra ruszy najszybciej: W okolach 2 tygodni.




UWAGA! Jeszcze nie wiem jak tego dokonam, ani jak to będzie wyglądać, ale jakoś zmuszę wasze postacie do śpiewania xD
UWAGA!! W sesji często będę pojawiać się postacie kanoniczne, choć będę starał się wiernie odwzorowywać ich charaktery, przy niektóry postaciach pozwolę sobie na frywolność i proszę się za to nie obrażać xD (czytać: będę ja parodiował)
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-03, 22:26   

Imię: Chocho Fleur
Rasa: Pegaz
Płeć: Klacz
Wygląd:

Cutie Mark: Gwiazda czterech stron świata- Fleur nigdy się nie zgubi, potrafi doskonale zapamiętać gdzie jest po czym wrócić tam. Z nią nawet można zawędrować na koniec świata. Ma też dużą wiedzę o zabytkowych miejscach
Charakter: Ot taka gadatliwa i energiczna z niej osoba, wszędzie jej pełno i czasem ma szalone pomysły. Wielka miłośniczka przyrody. Czasem jednak stoi z boku lub po prostu milczy, obserwuje uważnie co sie wokół niej dzieje. Ma bardzo dobrą pamięć. O tak i jeszcze ma bardzo silną wolę.
Zajęcie: Głównie to pracuje w Lidze Odkrywców która prowadzi wyprawy w najdalsze zakątki świata. Same istnienie LO jest dosyć tajne, położenie "bazy" ukryte i tylko cztery księżniczki Equestri wiedzą o ich istnieniu i gdzie się znajdują (Twilight Sparkle, Kadens, Celestia i Luna) Organizacja jest tajna ponieważ poza tym że tworzą mapy, to po drodze odkrywają czasem nowe ruiny, tajemnice, zwierzęta czy jakieś groźniejsze siły wyższe. Gdyby zwykłe kucyki się dowiedziały o Lidze Odkrywców różne rzeczy mogłyby się wydarzyć. Dlatego jak ktoś ktoś pyta Chocho czym się zajmuje w życiu, odpowiada że prowadzi wycieczki turystyczne.
Umiejętności dodatkowe: Tworzenie map i znajomość surwivalu. Jest też wytrzymała.
Relacje: Thorax (Glim a nie podmieniec)- dobry znajomy. Kiedyś odkryła podczas samotnej podróży jego królestwo, tak jakoś się złożyło że się dogadali i są takimi dobrymi kumplami.

ShuuTrio, FlerryForest i FlyClouds- przyjaciółki z Ligi Odkrywców

Poziom przytulalności: 4...Przytulić to się przytuli ale nie w uścisku boa, ceni sobie przestrzeń prywatną.
Dodatkowe: Ma torbę w której trzyma aparat, notatnik, kompas, notatnik i ołówek, jak się wybiera gdzieś daleko to jeszcze lina i manierka na wodę oraz scyzoryk oraz bandaże.
_________________

------------
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-04, 10:20   

Imię: Mandibula
Znaczy to mniej więcej tyle co "żuwaczka". Nasz gatunek lubi tego typu imiona. Taki chociażby "thorax" oznacza klatkę piersiową, a "chrysalis" poczwarkę.
Rasa: Podmieniec
Płeć: Klacz

Cutie Mark:
Mój gatunek z reguły nie posiada znaczków. Jeśli jednak miałabym określić swoją najmocniejszą stronę z pewnością ma to jakiś związek z szeroko rozumianą fauną i florą. Jakoś zawsze umiałam się dogadać ze zwierzakami, a i kwiatki nigdy mi nie zamierały z byle powodu. Nie panuję jednak nad jednym czy drugim w takim stopniu by np. przyzwać sobie smoka, czy opleść wroga jakimś pnączem. Są to umiejętności raczej na mniejszą skalę.
Charakter:
Z natury nie przepadam za zbytnim przebywaniem w centrum uwagi. Cenię sobie swoją prywatność oraz generalnie spokój. Pomimo swego wyglądu, jestem przyjaźnie nastawiona do otoczenia i bardzo rzadko wszczynam jakieś sytuacje konfliktowe. Lubię zdroworozsądkowe podejście do różnych spraw.
Zajęcie:
Mieszkam nieco na obrzeżach Ponyville, tak jak Fluttershy. W wolnych chwilach pomagam jej przy zwierzakach - przy takiej gromadce czasem przydają się dodatkowe kopytka. Hoduję też kwiaty, które dostarczam do zaprzyjaźnionych kwiaciarni, a czasem przyjmuję zlecenia na jakieś kwiatowe dekoracje na jakąś okoliczność. Ot taki "zwyczajny" biznes.
A skąd ja się w ogóle wzięłam w Ponyville? Pocieszna historia. Wcześniej należałam do roju Królowej Chrysalis. Nie było mi tam źle, ale gdzieś podświadomie czułam, że to nie to. Po pokonaniu jej przez Starlight i Thoraxa miałam okazję przejść "na jasną stronę mocy", co w sumie uczyniłam... poniekąd.
Nie oszukujmy się, Chrysalis została już dwa razy pokonana, a ja nie specjalnie miałam chęć znowu budować gniazdo od zera na jakimś wygwizdowie. Perspektywa przemienienia się tak jak Thorax też niezbyt mi odpowiadała. Postanowiłam więc wybrać coś pomiędzy - zostać taka, jaka byłam, ale mieszkać sobie pośród kucyków, nie wadząc nikomu.
Nie ukrywam, z początku niejeden dzieciak płakał na mój widok, jednak pomalutku, pomalutku, ale się przyzwyczaili do mojej obecności. I tak sobie zostałam.
Poziom przytulalności:
5/10
Tulam, ale tylko tych, których uważam za godnych tulania lub zwyczajnie znam tulanego lub kiedy się pożywiam to też tulam swego "żywiciela" lub jeśli sytuacja tulania wymaga. Czyli chyba postawa dość normalna. Nie podbijam to totalnie obcego kucyka coby go wyściskać. Z moim wyglądem zaraz biorą to za próbę mordu, a potem kończy się to wezwaniem straży czy innymi nieprzyjemnościami...
Umiejętności dodatkowe:
Jak każdy podmieniec potrafię oczywiście przyjąć dowolny kształt- nie oznacza to jednak, że przejmuję też umiejętności "oryginału". Jestem całkiem niezła w pracach domowych - jak trzeba coś zaszyć, naprawić cieknący kran. Kiedy mieszkasz samemu trzeba umieć sobie radzić. Znam też kilka podstawowych zaklęć typu telekineza lub magiczny pocisk, gdybym musiała kogoś zaatakować.
Relacje:
Fluttershy - jesteśmy kimś w rodzaju sąsiadek, mimo, że nasze domki dzieli od siebie pewna odległość. Całkiem nieźle się z nią dogaduję, można śmiało powiedzieć, że się przyjaźnimy. Czasem wymieniamy jakieś spostrzeżenia o zwierzakach, czasem wpadamy do siebie na herbatkę i ciastko... Od czasu do czasu pomagam jej ogarnąć jej barwne stadko. Mogę na nią liczyć kiedy dopadnie mnie "głód" i muszę zakąsić odrobinką miłości. Ach ta nasza pokrętna, gatunkowa fizjonomia...
Kucyki z kwiaciarni - relacja może bardziej na zasadzie kupiec-sprzedawca, ale generalnie przyjacielska. Czasem pogadamy "o wszystkim i o niczym", ale nie nazwałabym tego przyjaźnią od serca.
Kucyki z miasta - relacje generalnie przyjacielskie. Ponieważ mam dość pokojowe usposobienie, większość kucyków toleruje mój pokraczny wygląd. Fakt, zawsze znajdzie się ktoś, kto nie pała do mnie szczególną miłością, jednak jak na razie jeszcze z nikim nie toczyłam jakichś wojen. Tolerują mnie na tyle, że nie muszę się maskować i mogę paradować po mieście jako ja, w swej pokracznej, podziurawionej postaci.
Dodatkowe:
Za nic w świecie nie chcę stać się "nowym" podmieńcem tak jak poddani Thoraxa. Nawet jeśli nie muszą oni żyć na ciągłym "miłosnym głodzie" nie mam ochoty wyglądać jak pastelowy łoś skrzyżowany z żukiem... i czymś jeszcze... Dogaduję się z miejscowymi kucykami na tyle, że pozwalają mi się w spokoju pożywić, a i ja nie nadużywam ich zaufania. Można? Można!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-11-09, 17:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-07, 15:49   

To są chyba najlepsiejsze zapisy, jakie widziałam ;-; powodzenia i bawcie się dobrze ;3
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Loca


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 51
Wysłany: 2016-11-07, 20:36   

Imię: Taille Pinny
Rasa: Kucyk ziemny
Płeć: Klacz
Wygląd:
Przyjaźń to magia
Hjumen
Cutie Mark: Na bokach Taille widnieją dwa symbole - czerwona wstążka oraz nożyczki. Otóż klacz jest fryzjerką - tym własnie zajmuje się na co dzień, jej praca i funkcja w wiosce. Jej Cutie Mark to reprezentuje.
Charakter: Taille Pinny jest optymistycznie nastawiona do otaczającego ją świata i wszędzie gdzie się pojawi sprowadza ze sobą pozytywną energię. Należy do kucyków niezwykle cierpliwych - nauczyła ją tego praca. Potrafi znieść naprawdę wiele. Naprawdę trudno jest ją zdenerwować. Jest ona także łagodna i bezkonfliktowa. Można by nawet powiedzieć, że nie potrafi ona wdawać się w kłótnie - woli odpuścić i zachować swoje zdanie dla siebie. Okropnie nieasertywna. Niezwykle punktualna. Wszędzie musi być na czas. Jej umysł działa jak zegarek, a sama Taille ma bardzo dobrą pamięć.
Zajęcie: Tak jak zostało to wyjaśnione wcześniej, Taille Pinny jest fryzjerką. Salon prowadzi w swoim domu. Jest mały i dosyć ciasny - ale w końcu jej własny. Marzeniem młodej klaczy od zawsze było zajmowanie się grzywami innych kucyków, dbanie o ich stan i wygląd. I chociaż można by pomyśleć, że tak delikatne i wymagające precyzji zajęcia są domeną jednorożców, jednak Taille chyba ma po prostu do tego smykałkę - doskonale radzi sobie z akcesoriami i narzędziami fryzjerskimi. Ze swoją pracą radzi sobie bardzo dobrze, nawet bez pomocy magii. W końcu, od czegoś ma pyszczek i kopytka.
Poziom przytulalności: 8
Taille bardzo lubi bliskość innych kucyków, co raczej nie jest dziwne biorąc pod uwagę jej przyjazne usposobienie. Ogółem, to klacz nie stroni od uścisków, nawet jeżeli chodzi o kucyki, które nie do końca zna. Co by tu dużo mówić - Taille Pinny zdecydowanie należy do tych tulaśnych osobników.
Umiejętności dodatkowe: Taille Pinny nauczyła się wiele od swoich rodziców. Jej ojciec Grzeg zajmował się ogrodnictwem, więc Taille posiadła od niego wiedzę na temat różnych roślinek. Więc jeżeli jakaś egzotyczna roślina lub sad znalazłyby się nagle pod jej opieką, to klacz nie miałaby problemu z zaopiekowaniem się nimi. Poza tym, Taille Pinny jeszcze za dziecka musiała słuchać jego wykładów o niebezpiecznych roślinach, do których powinna pod żadnym pozorem się nie zbliżać, więc w tej dziedzinie też ma pewną wiedzę.. A co do jej matki Shuu, to pracuje ona w cukierni i oczywiście kiedy jej córka przychodziła do jej miejsca pracy, mała podchwytywała co i jak. Więc pieczenie też nie jest dla niej dużym problemem.
Relacje:
*Silly Dream - Te dwie są w przyjacielskich relacjach. Znają się już dosyć długo. Długa grzywa Silly Dream (która jest okropnym śpiochem - Taille Pinny mogłaby nawet powiedzieć, że jej przyjaciółka przesypia pół życia) zawsze jest w strasznym stanie, potargana i nie upięta (ogółem, to nie wygląda tak, jakby Taille sobie tego życzyła) i Taille zawsze próbuje dorwać Silly i zrobić porządek z jej grzywą, która tak bardzo jej przeszkadza. Chociaż czasami denerwuje ją, jak roztrzepaną klacza jest Silly, to Taille Pinny po prostu nie potrafi się na nią złościć. Uważa, że jest urocza i po prostu kochana. Idealizuje ją troszkę, ale chyba tak działa przyjaźń, no nie?
*Star Flash - Kolejny z grupy przyjaciół Taille Pinny. Ogier strzyże się u niej raz w miesiącu i jakoś tak wyszło, że ta dwójka zaczęła się ze sobą dogadywać. Star Flash jest astronomem, zna się na gwiazdach, planetach i innych rzeczach, które dla Taille są zupełnie innym, nieznanym światem. Dlatego też klacz zawsze wypytuje go o jego obserwacje i z uwagą przysłuchuje się temu, co opowiada.
Dodatkowe: -
_________________
  
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-11-09, 19:55   

Imię: Soft Whisper
Rasa: jednorożec
Płeć: klacz
Wygląd: http://imgur.com/BW6Htae

Cutie Mark: Wachlarz - kucyk ten wykazuje się niezwykłym wdziękiem w tańcu, potrafi urzec publiczność swoimi płynnymi i pełnymi gracji ruchami. W czasie tańca zapomina się, zdaje się być bardziej niczym coś eterycznego niż żywego, a już na pewno nie wygląda na kucyka, który w normalnych warunkach umiera mentalnie, gdy ma z kimś rozmawiać.
Charakter: Klacz ta na pewno nie słynie w wiosce jako najbardziej rozmowna czy towarzyska. Na ogół przesiaduje całe dnie w swoim małym domku na uboczu i stara się unikać tłoku, rozmawiania z obcymi i ze znajomymi też. Jest wstydliwa i strachliwa, boi się prawie wszystkiego, a do obcego nie jest w stanie zagadać, bo w jej główce robi się nagle pusto. Mimo to stara się czasem porozmawiać z jakimś kucykiem, sporadycznie, byleby nie zostać całkiem samą na tym świecie. Wie, że powinna być dumna z siebie, ale brak jej wiary w siebie i swoje zdolności, waha się podejmować decyzje i odkłada wszystkie poważniejsze wybory na później, na przysłowiowe "jutro". W wiosce mieszka od urodzenia.
Zajęcie: Tancerka - często zatrudniana na jakichś przyjęciach dla starszych i bardziej stoickich kuców, które niekoniecznie lubią zabawy organizowane przez Pinkie Pie, gdzie wykazuje się swoim niezwykłym wdziękiem
Poziom przytulalności: 2 (bo się wstydzo-boi)
Umiejętności dodatkowe: potrafi szyć ubrania (a przynajmniej naprawiać, jeśli się rozprują), a także piec słodkości (ciastko marchewkowe!)
Relacje: nie ma dobrych relacji z prawie nikim, może poza kucykami z kawiarni, gdzie po występach osładza sobie życie ciastem marchewkowym. Dogaduje się oczywiście ze swoją małą grupką taneczną, w której występuje, ale to raczej z przymusu zawodowego niż z własnej woli.
Dodatkowe: ciasto marchewkowe > wszystko
 
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-09, 20:31   

Imię: Star Flash
Rasa: Jednorożec
Płeć: Ogier
Wygląd:
Cutie Mark: Gwiaździste niebo TO CHYBA JEDNAK GALAKTYKA XD - ponieważ mój kucyk jest miejscowym astronomem. Robi to, co astronom XD
Charakter: Flash jest wesołym i pełnym energii kucykiem. Gdy nie przebywa w swojej wieży astronomicznej, przechadza się po mieście, odwiedzając wszystkie kucyki i witając się z nimi, a także przytulając! Krótko opisując Flasha... jest on chodzącym misiem do przytulania.
Poziom przytulalności: 10
Umiejętności dodatkowe: Zna się na grzybach oraz umie grać w szachy.
Relację: Taille Pinny - najlepsza przyjaciółka Flasha, u której strzyże się na raz na miesiąc.
Ogólnie to lubi wszystkich mieszkańców wioski, niekoniecznie wszyscy lubią go, ale mu to nie przeszkadza.
Dodatkowe: -
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-11-09, 21:52   

Imię: Zero
Rasa: Jednorożec
Płeć: Ogier

Wygląd:


Cutie Mark: Czarny, płonący mieczyk - Otóż nasz ogier jest mistrzem w walce mieczem, a swój oręż potrafi przywołać zaklęciem w każdym momencie.
Charakter: Jego charakter można prosto opisać jako chłodny. Rzadko usłyszysz od niego jakieś miłe, czy pokrzepiające słowo. Zero to postać bardzo nieufna i trudna do wytrącenia z równowagi. Raczej mało się odzywa, a jeśli już - to na temat. Na pewno nie jest postacią, która rzuci się bez zastanowienia na pomoc, jeśli ktoś sam się w bagno wpakował. Ogier nie lubi rozpaczać, czy nawet zbytnio zastanawiać się nad wydarzeniami przeszłości, skupiając się tylko i wyłącznie na teraźniejszości. Raczej nie chowa do nikogo urazy, gdyż sądzi iż każdy jest winny losu poprzez własne decyzje, a zrzucanie na kogoś winy jest kompletną stratą czasu. Nie jest zbytnio towarzyską postacią, najtrudniejsza rzecz to zdobycie jego sympatii. Sam on też zbytnio wyczucia taktu nie ma.
Zajęcie: Łapie się każdej, dostępnej roboty, jaka tylko mu się napatoczy. Od niebezpiecznych wypraw w dalekie miejsca, do jakichś zwykłych prac w mieście.
Poziom przytulalności: -1... no dobra, może 0.5. Raczej nie daje się tykać.
Umiejętności dodatkowe: Fechtunek oraz niezła znajomość broni. Świetna kontrola nad magią ognia.
Relację: Forever alone... no co? Nie zawsze rodzisz się duszą towarzystwa.
Dodatkowe: Aura jego magii przypomina pomarańczowy płomień. Jeśli coś wywoła u niego silne emocje to faktycznie potrafi coś tym nieumyślnie spalić.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.