Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-12-17, 23:20
Czas wprowadzić SM
Autor Wiadomość
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-11-18, 00:14   

Och och omg.
Otóż.. Chcę się wypowiedzieć na odpowiednie tematy.
Marshadow to pokemon mityczny. Taki Mew siódmogenowy.
Magearna ma specjalny kolor, ten sprzed iluśtam lat właśnie. Nie jest to forma, tylko takie przetapetowanie, że tak powiem.
Minior. Z nim jest tak, że każdy kolorek jest losowy.
Z itemków to pamiętam, że każdy UB może złapany być w Beast Ball. (w grze dostajesz ich 40 :v) Beast Ball jednak słabo działają na wszystkie poki poza UB.
Co do UB... Są to po prostu pokemony z innego wymiaru, w którym byle Pheromosa to Caterpie. Można je potraktować jednak jako coś w rodzaju... Legendy eventowej. Albo legendy z mniejszymi wymaganiami do złapania.
Silvally to Arceus który nim nie jest bo jest sztuczny. Ot tak, pokemon specjalny, może i pseudo-legenda, ale statów nie liczyłem. Jego Memory to po prostu jak Płyty Arceusa. :v

Zgłaszam się do tłumaczenia abilitek jeśli chcecie :D

I co z... Rotom Pokedex? Taki mały myk, a duży.
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

  
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-18, 01:38   

Zostawię tu tylko swoje trzy grosze i spadam
Co do UB, popieram Ves'a. To coś jak bazowe poki w innym wymiarze. Dać je jako unikatowe pokemony albo Pseudo legendy z restrykcją 1 na konto i tyle, nie patrzyłem na statystyki ale nie są chyba aż tak przegięte jak bywają.
Co do Type Null i jego evo Silvally. Trudno powiedzieć, raczej za legendę bym go nie uznawał bo to wciąż pokemon który ma jakąkolwiek ewolucje(chociaz w sumie legendy mają teraz pre formy...). Można by go potraktować jako nagrody w jakiś eventach, bądź co jakiś czas możliwość uzyskania go od Ann. W końcu jak podaje Serebii "Gift from Gladion in the Aether Paradise". Wiec chyba Dostanie Type Null od Ann a potem wyewoulowanie go w Silvally ma sens.
Cosmog <wskazuje kosz> tam może siedzieć, zbędne to to.
Oricorio -> Raczej nie może zmienić, bo jak? "Proszę o czas! Mój ptaszek musi wypić Red Bull'a". Zostawmy tak że w przygodzie trzeba mu dać np nektar z wyspy A i tyle.
Alola Forms -> Potraktować normalnie, pomysł z łapaniem w Alola bądź ewoluowaniem go w ów regionie ma sens ;p

To tyle a teraz idę spać bo zaraz zdechnę...
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-18, 09:04   

W nocy po północy przypomniała mi się jedna istotna kwestia co do HM'ów.
W SM są teraz zlikwidowane, nie? Jasne jak słoneczko. ALE w spisach fakemonów z Sagi figurują normalnie i szczerze wątpię by miały stamtąd znikać. Innymi słowy "i co teras"?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-11-18, 09:43   

Pozostała kwestia PokeRide'ów. W końcu są specjalne pokrmony które zastępują HMy, a nawet Key Items, np. Stoutland to takie Dowsing Machine.
EDIT: A, i jeszcze... Pozostawiamy Sale i w ogóle czy robimy np. jakiś dłuższy event z tymi Trialsami i Kahunami?
EDIT 2: I jeszcze trzeba zaktualizować zbiory Championów i E4...
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

  
 
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-18, 10:06   

Takie Dowsing Machine to u nas rzecz praktycznie nie istniejąca, notabene jak ktoś chce się przejechać na pokemonie, to od tego ma przygodę, więc sądzę że to jest zbędne, aczkolwiek Gwen słusznie zauważyła, że Fake jakie posiadamy, nie utraciły HM :v W takim razie, chyba nie ma innego wyjścia jak to, że HM powinny zostać, tak?

Edit: Ogólnie przeglądając nowe ataki zauważyłem coś takiego jak "Corresponding Z-Move" jeżeli dobrze rozumiem, to aby dany Z-Move zadziałał, użytkownik musi posiadać ruch, który może się zmienić? w Z-Moves. Jakby ktoś nie zauważył, to Z-Moves mają jakby dwa różne BP i mogą być fizycznym, albo specjalnym ruchem. To jakim będzie ruchem, zależy od tego, jaki ruch został zmieniony. No i oczywiście potrzeba specjalnych bransoletek jak w przypadku Mega Ewolucji "The Z Ring is the item that activates it, with Z Crystals being needed to be held by the Pokémon in order for the moves to be activated. There is a Z Crystal for each type of Pokémon." Ogólnie... http://www.serebii.net/sunmoon/zmoves.shtml
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-18, 13:23   

Jasne, że Sale i E4 zostają. To, że przechodzimy na SM, nie znaczy, że zabraniamy graczom wyzwać takiego Brocka czy inną Misty, jeśli ktoś chce grać w Kanto ;P
Aczkolwiek fakt, trzeba by ogarnąć też sprawę tych Triali, Kahun czy co tam teraz wchodzi na wyspach. Wydaje mi się, że można to potraktować podobnie do zwykłych liderów. Z tego co zrozumiałam, to i tak sprowadza się chyba do walki z jakimś osobnikiem. Chyba nie ma sensu komplikować tego jeszcze bardziej - po prostu zastosujmy to samo rozwiązanie co z liderami: zrobić spis z kim można walczyć, gdzie można walczyć, czym walczy rywal i ewentualnie co możemy zyskać jako nagrodę i po prostu gracz tak jak ze zwykłymi liderami, aby wyzwać ten "odpowiednik lidera z Aloli" (jakkolwiek by się osobnik nie nazywał) musiałby w przygodzie doczłapać do odpowiedniego miejsca i naparzać się fabularnie. Za te pojedynki zdaje się nie ma odznak, ale na potrzeby forum zawsze można coś wymyślić, jakby kto bardzo chciał ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-11-18, 16:41   

1. Alolańskie pokemony
Ja bym je potraktowała jak zwykłe pokemony. Ot, inny typ i inny wygląd. Czyli te z całą rodzinką do złapania w przygodzie z Aloli, w strefie safari, w wymianach u Ann, w eventach i bardzo rzadko po za Alolą.
Żeby ewoluować te pokemony, które maja tylko część rodzinki czyli Raichu i Exeggutor można by wprowadzić nowe kamienie czyli Alolański Thunder Stone i Alolański Lefa Stone, które kosztowały by np. 5000$ i służyły do ewoluowania pokemonów po za Alolą. Jeśli ktoś jest w tym regionie to wystarczyły by zwykłe kamienie. Trochę problemów byłoby z Marowakiem, ale i tutaj by można było dać coś takiego - maksymalne przywiązanie i użycie Alolańskiego Dusk Stone, by ewoluować go po za Alolą, a w tym regionie tak jak jest w grach.
Ten pomysł generalnie by był ograniczony do wprowadzenia trzech nowych kamieni.
2. Ultra Bestie
Tak jak ktoś wcześniej napisał to są po prostu pokemony z innego świata. Generalnie maja paskudny wygląd więc można potraktować je jako jakieś unikalne pokemony, których limit byłby jeden stwór na daną KP.
3. Ash-Greninja
Ja bym ja potraktowała jak mega ewolucję czyli by mieć takiego żabola potrzebne byłoby maksymalne przywiązanie i kamień mega evo.
4. Type:Null i Silvally
To chyba zwykły pokemon, którego nie można breedowac jak Ditto. Potraktowałabym go jako pokemona unikalnego.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-18, 16:42   

Alola Forms

Alolańskie wariacje stworków z Kanto nie powinny być traktowane jako unikatowe - ba, są traktowane jak normalne Pokemony. Mają swoje statystyki, typy, umiejki itd. Dla mieszkańców tego regionu nie wyróżniają się niczym więc w czym tkwi ich unikatowość? W mojej opinii alolańskie formy nie różnią się niczym od już obecnych innych form u Pokemonów (np. Castform czy Rotom). Tak jak Dejz napisała, żeby stworek posiadał w swoich żyłach alolańską krew, jego rodzic musi pochodzić z tego regionu - nie wchodziłbym tutaj jednak w procentowe szansy na wyklucie się wariacji. Stopnie alolańskości - Ty tak na serio?
Wymiany Alolan za Alolan są spoko, oczywiście w historii Pokemona z tą formą powinno być napisane, że jego pochodzenie sięga iście hawajskiemu archipelagowi.
Jeżeli chodzi o ewolucje Cubone, Pikachu i tych jajek, to muszą one ewoluować w Aloli.

[Edit]
Pomysł z kamieniami też nie jest zły. Pamiętajmy, że jak wprowadzili w Sinnoh Magnezone i inne paskudy, to dostosowali miejsca w innych regionach w taki sposób, żeby Magneton mógł ewoluować nie tylko w Mt. Coronet. ;)

Z-moves

Łomatkobosko.
Myślę, że te kamyczki jak i bransoletka noszona przez trenera, powinny być:
a) drogie
b) jednorazowe (w przypadku kamyczków)
Jeżeli byłyby tanie, to niemalże byłby to obowiązkowy zakup w sklepie. Kupisz samą bransoletkę - nic nie zrobisz, zwykła ozdoba. Kamieni jest kilka, więc trzeba będzie przemyśleć który opłaca się najbardziej zakupić, żeby nie zrobić "interesu życia".
Jeżeli byłyby wielorazowego użytku, byłyby za silne. To ma być "broń ostateczna", ruch zniewalający z nóg.

Cosmog

Nie.

Ultra Beasts

Pomysł z jednym UB na konto jest zacny. Do zdobycia przy ogólnoforumowych eventach jako główna nagroda, o.
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-11-18, 17:24   

Tak jak mówiłem, pokazała się lista ze zaktualizowanymi umiejętnościami dla pokemonów
http://serebii.net/sunmoon/pokemonabilities.shtml
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-18, 18:20   

Cz. 1 (czyli jeszcze nie wszystko, ale nie chce mi się więcej na razie, więc dam to xD)

Sprawy ustalone:
1. Przechodzimy na nową bazę - SM.
2. Alola formy:
- wymiany u Ann tylko Alola Pok za Alola Poka
- Brak stopnia alolańskości, jeśli potomek ma mieć szanse na bycie alola formą, jego rodzic bądź rodzice muszą nią być (bez wgłębiania się w to czy pochodzi z Aloli czy tylko ma formę): w przypadku 1 rodzica będącego formą Alola szansa na Alola potomka wynosi 10%, w przypadku dwóch alolańskich rodziców jest 20%. Nie musi być już tego, że stworek pochodzi z Aloli, gdyż utrudniliśmy rozmnażanie poprzez te procenty, normalnie rodzi się pewniak alolański.
- Alola Pokemony w Safari wyłącznie w Specjalnej Strefie
3. Wprowadzamy nowe ataki, a dawnych, ale zmodyfikowanych w SM będziemy używać według najnowszej wersji.
4. Wprowadzamy nowe umiejętności, które przetłumaczy nam (w miarę szybko, ok? ;D) Ves w ramach zadania na multi.
5. Pok, któremu w SM zmieniono ablitkę i nie może już mieć tej co dawniej, musi ją zmienić na nową. Spis takich stworków znajdziecie tutaj. Na szczęście wiele ich nie ma ;)
6. Wprowadzamy nowe przedmioty. Lista z dostępnymi przedmiotami w SM jest tutaj. Trzeba tylko powyłapywać te nowe i niektóre z nich pododawać czy to do sklepu, czy spisu itemów do trzymania.
7. Cosmoga i Cosmoema wywalamy, można je jedynie spotkać w grach, ale nie można chwytać. Myślę, że nie ma sensu robić z nich oddzielne Poki, które można złapać, ponieważ i tak znają po 2 czy 3 ataki i takie to dziwne wgl xD A Solgaleo i Lunala stają się całkowicie osobnymi legendami bez pre-evo ~
Sprawy ustalone nie oznaczają, że wprowadzamy je już na forum. Chodzi o to, żeby już ich nie roztrząsać i mieć ustalone. Będzie mniejszy bałagan ;) Prosiłabym Gwen o wypowiedzenie się, czy wszystko w tych "sprawach ustalonych" jej pasuje.

Sprawy nieustalone:
1. Alola Pokemony jako nagrody w różnych forumowych atrakcjach oraz eventach u MG. No niestety Dejzu nadal jest na nie, bo obawia się tego hype i że większość osób swoje pierwsze alolańskie formy zdobędzie w ten sposób zamiast w przygodzie. Obawiam się, że nie damy rady kontrolować eventów u wszystkich MG i sprawdzać, czy któryś zbyt nie rozpieszcza swoich graczy :<
Alolańskie Poki, które nie mają całej swojej całej rodzinki w wersji Alola, czyli Raichu, Exeggutor i Marowak. Nie przemawia do mnie pomysł z tworzeniem ich alolańskich pre-evo, wymyślaniem im movesetów i innych takich na własną rękę. Jeśli kiedyś dojdą to okey, będziemy wtedy całą rodzinkę traktować jak zwykłe alolańskie formy, ale póki co żeby mieć któregoś z trójki tych Poków w formie Alola, należy jego pre-evo ewoluować tak jak normalnie, ale w regionie Alola (dodatkowo Cubone'a w nocy) albo wziąć tą opcję Fay, że wprowadzamy specjalne, nieco droższe od innych kamyczki, tj. Alola Thunder Stone, Alola Leaf Stone i Alola Dusk Stone (zamiast evo na 27lvl). Póki co było więcej zwolenników opcji 1, ale 2 jest nowa, więc jeszcze się wypowiadajcie (Gwen, ty też xd).
2. Z-Moves. Lu proponował wrzucenie tych ataków do "Marketu" z możliwością zakupu i nauczenia jednego stworka danego ruchu (potem atak znika jak w przypadku TMów). Ej... a może by tak pozwolić Pokemonom uczenia się tych ruchów w przygodach? Coś innego, a przy okazji ciekawszego niż tylko kupienie ruchu i danie go stworkowi. Oczywiście, żeby wymagało to od trenera zaangażowania, np. kilka razy musi odbyć solidne treningi i wgl, a nie że w jednym poście napisze, że uczy stworka jakiegoś Z-Moves i już, udało dało. Dodatkowo postanowiliśmy już, że każdy Pok podczas walki może użyć tylko raz dowolnego Z-Moves (ofc spośród tych, które zna). Te całe bransoletki bym sobie odpuściła. Ale jeszcze pozostaje kwestia tego, o czym wspominał Kei, że stworek musi posiadać ruch, który tak jakby zmienia na Z-Moves + nie ogarniam nadal od czego zależy, czy to będzie fizyczny czy specjalny atak.
3. HMy... To co, buntujemy się i ich nie usuwamy? :D Bo rzeczywiście byłby problem, jeśli chodzi o fejki. Niby niektóre HMy pozmieniali na TMy, ale nie wszystkie :v Zrobilibyśmy po prostu tak, że jeśli Pokemon może nauczyć się danego ruchu, który w XY był HMem, teraz też może się go nauczyć tylko i wyłącznie poprzez płytkę z tym eks-HMem. A więc nie ma, że Surf można poprzez zakup TM Surf, bo takowego u nas by nie było. Tyczy się to również ruchów, które były TMami, ale już nie są, bo na ich miejsce dali dawne HMy (np. Secret Power). U nas nadal te ruchy byłyby TMami. Pst, jest gdzieś lista nowych TMów, jakie wprowadzili w SM? Albo opcja 2 - zakombinujemy coś z tymi Poké Ride'ami.
4. Ultra Beast. Na razie jeszcze czekamy, aż będzie o nich więcej, ale wstępny zarys jest taki, że każda postać będzie mogła mieć jednego takiego UB. Traktowane byłyby jak zwykłe Pokemony, nie legendy, ale z tą restrykcją 1 na usera. No i przy nich nie byłoby już zajmowania sobie wybranej bestii, wymogów na nią etc. Myślę, że nie można by się było nimi wymieniać u Ann, ale gracze między sobą jak najbardziej (w sensie bestia za bestię, żeby zachować nadal to że 1 bestia na postać).
5. Nadal poszukujemy spisu dawnych umiejek, które pozmieniali.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-11-18, 18:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-11-18, 18:23   

Żeby zlitować się nad biednym Nebby'm można zrobić mu oddzielny moveset, tak samo jego ewolucji, ale żeby nie był w stanie ewoluować w legendy. Można by go wtedy traktować jak pospolitego pokemona.
Gwen, co do kahun i trialów, są odznaki, a bardziej coś w rodzaju pieczątek, bo nie ma Trainer Card ale jest Trainer Passport.
Tak by the way, wyszły nowe itemy do SunMoon na serebii. Zero nowych megasiów, ah...

Apropo megasiów. I Z-Ruchów. Każdy Z-Ruch ma maksymalny zakres siły, z czego najsilniejszy ma chyba koło 180 siły. Jest bazowany na ruchu, który pokemon jest w stanie posiadać, ale to nie znaczy, że Growl stanie się superpotężnym atakiem. Ruchy statusowe mają swój efekt jako Z-Move.

I co do nich... Można je różnie potraktować. W grze jest z nimi tak jak z mega-ewo - jeden pokemon, raz w walce. Więc można zrobić tak, że w bitwach poza przygodą Z-Ruchu można użyć raz, a w przygodzie- np. raz na dwie walki. Fajny też byłby bajer używania Z-Ruchów podczas pokazów czy wyścigów, dajmy takiego Eevee któremu rosną staty. A żeby nie było za dobrze - można dać kryształy jako bardzo drogie przedmioty, albo dać podstawowe kilka za tańszą cenę niż pozostałe (podstawowe to np. Waterium Z, Firium Z i Grassium Z, a te inne to np. Poisonium Z czy nawet Aloraichium Z). Można zrobić to tak, by trzeba było w czasie walki wybrać: albo Mega, albo Z-Move, albo żadne. Poza tym, z tego co wiem, bransoletka do kryształów ma również miejsce na Key Stone do mega-ewo. :v

I tu wchodzimy w ważny temat: Co z Wchłoniętymi Mega? Bo pełnoprawnie jest tak w grze, że pokemon ma albo Megastone albo kryształ. Za to wiadomo, że na forum pokemony z poziomem 100 mają wchłonięty Megastone. I moje rozwiązanie jest takie, by ograniczyć im używanie Z-Ruchów.
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

  
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-18, 18:58   

Wypowiadam się! Znaczy co do tego co już jest ustalone to ok i jak dla mnie nie ma sprawy, może tak być :)

Co do reszty...
1. Gwen rzecze, że pomysł Fay z nowymi kamyczkami dla tej nieszczęsnej trójki jest ok i jak dla mnie może być. Co do zdobywania w eventach u MG... hm, zawsze można na razie zakazać i najwyżej pozwolić po upływie jakiegoś tam czasu jak już ta radocha z nowej geny przygaśnie ;P
2. Z-move... w sumie to dla mnie może być ten pomysł, że naumieć się tylko i wyłącznie w przygodzie, bez tych całych bransoletek, że używamy raz na potyczkę no i że pok ma znać ten atak do Z-move. A jako, że w walkach systemem forumowym to ja jestem zielona jak trawka na wiosnę to zostawię to bardziej kumatym. Yes, Kei, o tobie mowa ;P
3. Eeee, Jaguź się zaplątał i nie jestę pewna czy dobrze zrozumiałam ideę Daisy, ale chyba prawie na pewno tak (tak myślę), więc byłabym na tak. W sensie, że u nas dalej byłby HM'y i jak pok z SM ma np. atak Cut, to u nas dalej by to był HM tak?
4. Bestyje w konfiguracji 1 na postać... w sumie ok. Nie jestem jakąś ich szczególną fanką (Did pewnie i tak mnie jakąś zaszczyci xD), ale właściwie pasuje mi taki układ.

Ves Nebby? A, że Cosmog? Wydaje mi się, że nie ma sensu. Chociaż, właściwie taki Ditto zna tylko Transform i można go mać (w sumie głównie jako przydatnego stworka do mnożenia innych stworków). Idąc tym tropem dając możliwość ludziom mania takiego Cosmoga to właściwie dla mnie wsio ryba. Wiadomo, może komuś się podoba jego wygląd? Bez opcji ewolucji w lewka i nietoperka, z tymi 2-3 atakami co ich sam z siebie zna - wtedy jak dla mnie może być dostępny dla ludu ;P

Co do kwestii Z-move poruszonych przez Vesa... to niechaj się wypowiadają nasi spece od walk, bo Jaguź jest cielątko w tej kwestii i woli się zdać na mądrzejszych od siebie :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-11-18, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-18, 19:57   

Mam mieszane uczucia co do rozpłodu aloańskich Pokemonów.
To nie logiczne, że skoro mama alola i tata alola będą mieli dziecko to będzie tylko 20% na to, że i ono będzie Alola. No nie, po prostu nie, przemyśl to jeszcze.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-11-18, 20:00   

Branie procentowości na bycie Alolańską Formę tak jak przy shiny jest szczerze idiotyzmem. Przecież biorąc genetycznie istnieje albo 50%, albo 100% na daną formę. Rozumiem, że komplikacja przy shiny jest potrzebna, ale przecież Alolańska Forma jest skutkiem ewolucji i jest spowodowany oddaleniem Aloli od reszty globu. Wiem, że każdy obawia się tego, że Alolan Formy zaraz zaleją forum, ale przecież i tak ludzie wynajdą sposób, żeby uzyskać te, które się chce zdobyć a utrudnianie jak dla mnie nie jest żadnym rozwiązaniem.
I ponawiam pytanie o zaproponowany przeze mnie sposób wymiany Alolan Form (dany pokemon -> odpowiadająca mu Alolan Forma)
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-18, 21:16   

http://www.serebii.net/sunmoon/legendary.shtml

Serebii dało listę legendarnych pokemonów, nie ma tam Magearny i Marshadowa, ponieważ można je zdobyć tylko przez Event co znaczy, że nie da się ich zdobyć w normalnej grze co nie zmienia faktu, iż są legendami #TapuToLegendyKeiMiałRację
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.