Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-12-17, 23:20
Czas wprowadzić SM
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-18, 22:22   

Czyli szkoda bo kocham Tapu Koko ;-;
A i ten...Czy można już łapać pokemony z Alloli bo mają już wszystko wpisane na serebii? Ataki...umiejki...kiedy ewoluują. Omijam tutaj Allolańskie formy, Type:Null i inne niewyjaśnione. Chodzi mi tutaj np o takiego Rowleta
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-18, 22:38   

Niestety nie Viv, było mówione że to potrwa trochę. Wiem tez ubolewam bo chce mieć swojego Green Arrowa ale ciii Poczekamy zobaczymy. Obstawiam tak wstępnie że pewnie 2-4 tygodnie minimum ;p
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-18, 22:54   

No spoko bo ja już tylko czekam aż będę mogła tego krokodyla i sowę dorwać i wszystkie robaczki (z jednym wyjatkiem)
_________________

------------
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-19, 12:06   

Serebii jest kochane i dało nam listę Abilitek, które się zmieniły w SM,, jest ich aż...cztery!

http://www.serebii.net/su...abilities.shtml

No i mamy także ligę pokemon, w sensie E4 i Championa!

http://www.serebii.net/sunmoon/elitefour.shtml

Edit: Ogólnie, to mamy taki problem. Mianowicie, E4 w SM odblokowuje się po wykonaniu jakichś siedmiu podstawowych zadań, ale mniejsza o to. Jeżeli byśmy chcieli, żeby liderami byli Trial Captains, to są dwie przeciwności:
1. W pewnym momencie, Trial Captains mają poki na poziomach wyższych niż E4
2. Jeden z nich, jest także w E4

+ Ich jest chyba Siedmiu.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
  
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-19, 17:40   

No, z tym będzie problem. Chociaż jestem zaskoczony że przy powtórnej walce z E4 tym razem bronisz tytułu xD

Co do Triali, można by lekko niektórych osłabić i tyle. Zresztą są jeszcze te Island Trials
http://www.serebii.net/sunmoon/islandtrials.shtml
Wiec można już dostać bzika. Jedyne co przychodzi mi do głowy to wykonanie tych Island Triali w przygodzie + pokonanie 4 z 7 Trial Captains i tyle
_________________
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-19, 19:55   

Ewentualnie, możemy wziąć jakichś NPC'ów z gry i dać im jakieś pokemony, aby dobić do tych ośmiu odznak. Triale zostawię w spokoju, niech admin się wypowie.

+ http://www.serebii.net/sunmoon/evolution.shtml Poki ze specjalnymi, wymaganiami do Ewo
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-11-19, 21:38   

Co do Ash-Greninjy, uważam, że możnaby zrobić tak jak ktoś już wspomniał tj. ewolucja w Aloli + szczęście na 100, albo po prostu ewolucja, a następnie szczęście na 100, bo w końcu Frogadier Asha najpierw ewoluował w Greninję w Kalos, a dopiero potem w Ash-Greninję. Co do tego, że inne startery z Kalos byłyby poszkodowane, czy coś takiego ktoś pisał, to przecież Mega Ewolucji też nie mają wszystkie Pokemony, a nie są poszkodowane? W dodatku, jak coś, to można uznać tę formę właśnie za Mega-Evo i pominąć już te zwiększone obrażenia od Water Shuriken.
_________________

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-20, 12:19   

Cz. 2 (znów nie wszystko, ale jednak opcja takiego rozkładania na raty jest moim zdaniem lepsza, bo przez to, że wszystko na raz zaczęliśmy roztrząsać, to się niezłe śmieciowsiko zrobiło i trudno wszystko ogarnąć, także po kolei się wszystkim zajmujmy, a spraw ustalonych już nie ruszajmy)

Odnośnie rozmnażania - ustalone
Wiem, że to takie trochę dziwne, że nie 100%, ale chodzi o to ograniczenie po prostu, żeby jednak alola formy były czymś "wow, masz alola formą", a nie "łeee, każdy to ma".
Mhrok napisał/a:
Wiem, że każdy obawia się tego, że Alolan Formy zaraz zaleją forum
Spróbujmy do tego nie dopuścić, ewentualnie postarać się to ograniczyć :P

Odnośnie wymian - ustalone
Mhrok napisał/a:
I ponawiam pytanie o zaproponowany przeze mnie sposób wymiany Alolan Form (dany pokemon -> odpowiadająca mu Alolan Forma)
Nom to była jedna z trzech propek odnośnie wymian, aczkolwiek wspólnie z Gwen zdecydowałyśmy się na tą opcję alola forma za inną alola formę. Zdecydowanie łatwiej byłoby złapać sobie zwykłą Rattatę i wymienić ją na alolańską, niż pofatygować się specjalnie do Aloli, aby schwytać alolańską.

Odnośnie trzech alolan form bez pełnych rodzinek - ustalone
A więc jednak wygrały specjalne kamyczki: Alola Thunder Stone (Alola Raichu), Alola Leaf Stone (Alola Exeggutor) i Alola Dusk Stone (Alola Marowak). Okey, będzie z nimi trochę łatwiej, zwłaszcza graczom, którzy mało podróżują między regionami. Cena tych trzech kamulców, tak jak Lu zaproponował, będzie wynosić 3000$.

Odnośnie HMów - ustalone
Gwen Brown napisał/a:
W sensie, że u nas dalej byłby HM'y i jak pok z SM ma np. atak Cut, to u nas dalej by to był HM tak?
Yep, to właśnie miałam na myśli ;)

Odnośnie Ultra Beasts - ustalone
1. Limit jednego UB na postać.
2. Gracze mogą wymieniać się UB wyłącznie między sobą (bez wymian u Ann) i na zasadzie UB za UB. Sprzedawać czy tam oddawać je też można, byleby zachować limit z jedną bestią na postać.
3. UB można spotykać i łapać normalnie w przygodzie.
4. Nie dotyczy to Necrozma, który został uznany za legendę.

Odnośnie legend z SM - ustalone
No więc nowe legendy na forum to: Solgaleo, Lunala, Tapo Koko, Tapu Lele, Tapu Bulu, Tapu Fini, Necrozma.

Odnośnie E4 - ustalone ale niepełne
Tak jak Gwen pisała, robimy z nich zwykłych E4 (Hala, Olivia, Acerola, Kahili) + championa (Professor Kukui). Trzeba z nimi normalnie zawalczyć w przygodzie, uprzednio rzecz jasna dotarłszy od ich gymu.
Lista E4 + championa i ich Poków
Keisuke napisał/a:
E4 w SM odblokowuje się po wykonaniu jakichś siedmiu podstawowych zadań
Myślę, że to można pominąć. W sensie MG i tak dają zawsze jakieś zagadki, zadania czy cokolwiek, zanim dojdzie do walki.
Jest gdzieś podane, co się dostaje za walki z nimi?

Cosmog - prawie ustalone
Były propki, żeby zrobić z niego oddzielnego Poka, którego można by łapać. Ale myślę nadal, że nie ma to sensu i tylko by się niepotrzebne mieszało.

Ash-Greninja - prawie ustalone
Nie podoba mi się to. Wgl jak to brzmi. Ash hejtowany przez 90% tego forum. Naprawdę ktoś chciałby mieć stworka z jego imieniem w nazwie? *brr* Jestem za tym, co powiedział Lu i Shu (bodajże), czyli żeby nie było tego czegoś na forum.

Odnośnie liderów - nieustalone
Opcja 1
Liderów zrobilibyśmy z Trial Captain. Rzeczywiście to dziwne, że do czwartego jest normalnie, jeśli chodzi o poziomy, a potem ten piąty ma team złożony ze stworków na 61lvl ;-; W każdym razie proponuję zrobić coś takiego, że byliby oni u nas normalnymi liderami i trzeba ich wszystkich pokonać (taka niespodzianka, że jest ich 7 zamiast 8, ale to chyba większej różnicy nie robi), aby móc uderzać na E4 i championa, tak jak to w pozostałych regionach. Co prawda, jeśli chodzi o poziomy ich Poksów, to niekiedy są takie same albo i wyższe niż u E4, ale jest też taki myk, że po pokonaniu lidera idziesz sobie do centrum i uzdrawiasz Poka, a jak zaczniesz walkę z E4, musisz ich już rozgromić kompletnie, a w międzyczasie nie ma lecznicy. Dodatkowo u nas na forum poziom nie gra jakiejś większej roli. Chodzi głównie o możliwość ustalenia, jakie ataki z lvl up zna potworek, ale na jego staty to nie wpływa, także no myślę, że dalibyśmy radę. Początkujący gracz, który zaczął grać w Aloli, mógłby do czwartego lidera (włącznie) podróżować tam, potem na przykład udać się do innego regionu, żeby tam potrenować albo zostać w Aloli i trenować, i jak poczuje się na siłach, by wyzwać piątego lidera, no to uderza na niego i kontynuuje zbieranie odznak ;)
Opcja 2
Z tych całych Trialsów zrobimy liderów. W sensie o z tego.
1 lider - Ilmia: Gumshoos (12lvl) i Yungoos (11lvl) LUB Raticate (12lvl) i Rattata (11lvl). To którym zestawem się posługuje wybiera MG albo robi jakieś zadanko graczowi i jak wykona je poprawnie, może sobie wybrać sam.
2 lider - Lana: Wishiwashi (20lvl), Alomomola (18lvl), Wishiwashi (18lvl)
itd. aż do 7 lidera - Mina: Kommo-o (40lvl), Scizor (32lvl), Hakamo-o (32lvl)
Wiem, że tam są jakieś SOS Pokemony, jacyś partnerzy i wgl, ale trudno, niektóre rzeczy trzeba olać xd

Tak jak przy E4 mam pytanie odnośnie nagród za pokonanie Trial Captain oraz tych Island Trials. Jest to gdzieś podane?
Keisuke napisał/a:
Jeden z nich, jest także w E4
Mówisz o tej całej Aceroli, yep? No trudno, najpierw pokonasz ją jako liderkę, potem jako członkinię E4. Można z tego zrobić fajny wątek fabularny, że awansowała na wyższe stanowisko :D



Dodatkowe:
Lista starych umiejętności, które zmieniono - czyli to trzeba by było pozmieniać w naszym spisie ablitek.
Poki ze specjalnymi wymaganiami do Ewo - no tu nas nic chyba nie dziwi, także lajt.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 12:37   

Jak nie chcesz Ash-Greninja można to nazwać Soul-Greninja
Problem nazwy z głowy :D
_________________

------------
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-11-20, 12:40   

Ja myślę, że to nie chodzi nawet o nazwę, tylko jest to jeden pokemon, który tak naprawdę nie zmienia zbyt dużo. Ni to zmieniona forma, ni Mega Ewolucja. Do tego mechanika jego zmiany jest, jak dla mnie, trochę dziwna i trudno będzie ją przełożyć na forumową. Poza tym, jeśli ktoś by bardzo chciał mieć Ash-Greninję jako pokemona, to chyba można zrobić sobie z niego unikalnego pokemona (patrzę tutaj na Sosika, który ma Demonicznego Butterfree, a takiegoż nie widziałem w spisie)
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 12:46   

Zgadzam się z przedmówcą, wielu graczom raczej zależy na Unikalnym wyglądzie Greninjy niż mocniejszym water Shiuriken. Zresztą taki wygląd daje kilka fajnych możliwości do przygody a w przypadku jakiś walk między graczami to wciąż zwykły pokemon z tylko ładniejszym Skinem(jak w waszym Lolu)
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 13:02   

Tak Dante ty akurat już sobie wykorzystałeś jego wygląd w przygodzie Miry xD Ale to nie ma nic do rzeczy xD
No okej ale unikalny wygląd to trzeba by było to kontrolować czy nie za duża ilość osób go ma. Czy cuś.
Może taki wymóg na zdobycie go że musi być startem i mieć min 70 lvl
Albo być starterem i mieć 100 szczęścia
Tak rzucam pomysłem
_________________

------------
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-11-20, 14:09   

Mi się wydaje to zbyt skomplikowane, żeby robić jakieś specjalne wymagania. Jak na moje oko to lepiej nie zaprzątać sobie tym nawet głowy, w końcu Alola ma do zaoferowania Alolan Formy i prawie 80 nowych poków.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-20, 15:51   

To znowu i ja naskrabię parę groszy ;P

Elitarna 4 - czaję o co chodzi, w sumie wychodzi, że trzeba tylko te spisy poogarniac z nimi, nie? W sensie co można u nich wygrać za walkę.

Cosmog - mi jest totalnie wsio ryba czy go wychrzanimy i nie będzie można go łapać, czy zrobimy z niego "łapalnego" stworka tylko z tą jedną formą ewolucyjną, już bez legend. Nie jestem jakąś jego ogromną fanką, więc nie zamierzam tupać, że ma zostać. Skoro większość ludków wypowiada się, by go "wywalić" i nie łapać, to jak dla mnie nie ma sprawy.

Ash-Greninja - Tak jak wyżej. W sumie to tylko trochę inny wygląd i niby jeden atak silniejszy. Jak dla mnie czy będzie czy nie będzie dostępny na Crystalu to ani mnie to grzeje ani ziębi. Mozna by z niego uczynić po prosty dodatkową Mega Ewolucję i niech się przemienia na tych samych zasadach co zwykłe "Megasie". W każdym razie niech się lud wypowiada, czy bardzo chcą go mać i czy jest sens go mać ;P

Liderzy - Skłaniałabym się ku drugiej opcji. Wydaje się, że chyba mają lepsze pokemony jeśli idzie o poziomy. W sensie, że nie ma jakichś gwałtownych przeskoków i nie ma się tego wrażenia, że słabiak, słabiak, a tu nagle wyskakuje champion xD

No i jak w Czwórkach trzeba będzie ogarnąć też te spisy.

E, tak paczę to w sumie sporo się ustaliło już :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-20, 15:51   

Chyba nie ma tego nigdzie podane, ale to chyba nie problem, aby dać im nagrody(w sensie te pieniężne i TM'y), tylko w przypadku Trial Captain trzeba byłoby stworzyć jakieś odznaki.

Tak właściwie to ja mam gdzieś Ash-Greninja, więc mnie to rybka co się z nim stanie, jakoś chyba nikt nie będzie płakał, ewentualnie zrobić z niego jakiegoś TURBO rzadkiego Unique.

Podtrzymuje stanowisko odnośnie Cosmoga, niepotrzebny.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.