Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-12-17, 23:20
Czas wprowadzić SM
Autor Wiadomość
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-11-20, 16:28   

Ash-Greninja - nie można po prostu wprowadzić go na zasadzie Pokemonów, które mają możliwość Mega Ewo? Dać mu ten kamień, a "Ash" zastąpić "Mega" i ideolo. Nie wiem czy jakiś MG w walkach Mega vs random biorą pod uwagę tę formę i Pokemon jest wtedy silniejszy, no ale... to tylko wygląd. Tak jak zauważył Dante - coś na zasadzie skinów w LoLu. A niektórzy gracze (co widać po tym, że nie chcą odpuścić i dalej wałkują temat :mrr: ) najwyraźniej chcą aby Greninja miała możliwość tej "ewolucji".
Jak mówię, dać mu ten Mega kamyk (ba, może być i droższy albo do zdobycia w jakimś evencie, mimo wszystko) i tylah. Ewentualnie dorzucić do tego wymagania dot. zadowolenia. Wilk syty i owca cała... czy coś. :pedobear:

Cosmog - jestem za tym aby nie wprowadzać tego stworka na forum.
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-20, 16:29   

Cz. 3

Cosmog - ustalone
Wywalamy.

Ash-Greninja - prawie ustalone
Czekamy jeszcze na więcej głosów. Jak na razie są chyba w miarę podzielone.

E4 (nagrody) - prawie ustalone
Co powiecie na takie nagrody jak niżej? Wszyscy członkowie E4 stworki mają na takich samych poziomach, dlatego hajs jest taki sam od każdego. A odnośnie prof. Kukui to pod względem poziomów Poków ma je bardzo podobne do Poków Stevena (champion z Sinnoh), za którego dostaje się 11,6k, więc Kukui też tyle wpisałam.
Hala - 6500$
Olivia - 6500$
Acerola - 6500$
Kahili - 6500$
Professor Kukui - 11600$
Oprócz tego za wygraną z członkiem E4 dostajemy dowolny kamień evo (oprócz mega) + 1HS, a w przypadku championa również dowolny kamień evo (oprócz mega), ale zamiast HS jest Ultraball.

Liderzy (nagrody) - prawie ustalone
Wzięłam opcję 2, za którą wypowiedziała się Gwen. Tu też propozycja odnośnie hajsów. Patrzyłam na poziomy i porównywałam z poziomami stworków liderów z poprzednich regionów, aczkolwiek jednak to dosyć rozbieżne jest xD Wydawać się może mało, ale trzeba wziąć pod uwagę że te Island Trials mają niewielkie poziomy.
Ilmia - 1690$
Lana - 2640$
Kiawe - 2800$
Mallow - 3210$
Sophocles - 3980$
Acerola - 4550$
Mina - 5100$
Oprócz tego w ramach nagrody jeszcze TM od każdego, ale to już ktoś inny musi się tym zająć, żeby to jakoś fajnie dopasować. Kei był chętny, więc może zarzucić swoją propką odnośnie tego. No i sprawa odznak. Bo podobno w Aloli dostają pieczątki? Są gdzieś te stempelki pokazane? Jak nie to może nam jakaś dusza artystyczna rozkmini odznaki. W końcu do crystalowych liderów mamy własne i niepowtarzalne by Kyuu *^*
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-20, 16:42   

W E4 Kukui jest takim jakby Blue i w zależności od startera posiadanego przez gracza to on ma wyższe ewo startera silniejsza od naszego. (Mamy Litleena, podczas gdy on ma Popolio), taki szczegół.

Oczywiście, że zgadzam się ustalić TM dla poków *^*

Więc, moja propozycja odnośnie tego:

1. TM01 - Work Up
2. TM55 - Scald/TM18 - Rain Dance(tutaj dałem dwie propozycje, bo to byłby nasz czwarty lider za którego pokonanie otrzymałoby się Scald, a to są jedyne, wodne TM w SM, no poza Surf i Waterfall, ale u nas są jako HM)
3. TM43 - Flame Charge
4. TM53 - Energy Ball
5. TM72 - Volt Switch
6. TM30 - Shadow Ball
7. TM99 - Dazzling Gleam
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 17:36   

Ja chcę Soul-Greninja ;-;
Zróbcie z niego po prostu Unique i tyle... Dałabym go Orange'owi
W sumie zasłużył tyle ze mną wytrzymał (będzie zaraz rok) xD
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 17:58   

Jak Pisałem nawet nie tyle co go wprowadzać jako coś super Op a tylko jako dosłownie skin. Staty etc by były takie same, co najwyżej MG w przygodzie by mógł uznać że jest silniejszy. Nie widzę tu też jakiegoś większego problemu. Przecież Mega Evo mają niektóre Pokemony, to samo tyczy się unikalnych z-move, przecież niektóre poki mają swoje indywidualne. Jak dla mnie gadanie że to nie fair wobec niektórych starterów. Patrzymy na X i Y. Poza starterami Kanto tylko Blazikenmiał mega evo. Sceptile jak i Swampert nie posiadali tego, i raczej nikt się nie oburzał, zwłaszcza że teraz ta forma by była tylko fajnym wyglądem(przecież nawet nie umiał by latać!) zresztą jak już mówimy tez o niesprawiedliwości to tak samo można by było uznać dwie mega formy Charizarda.
Moim zdaniem dać go jako skin i tyle, nic więcej, zadnych op statystyk czy też op ataków.

Co do Liderów, a po co odznaki? Nie mogą być dla odmiany nie wiem pieczątki? :D
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-11-20, 18:09   


Daisy, Steven jest z Hoenn ;-;
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-20, 18:14   

Dante Aligieri Odznaki, pieczątki, totemy czy nawet stempelki z połówki kartofla to jest właściwie jeden grzyb- chodzi po prostu o jakąś ikonkę, którą można potem wkleić sobie w trofeach xD Wiesz, jak w poprzednich genach były odznaki to teraz byłoby tak łyso, jakby tutaj nic nie wkleić. Myślę, że o to chodziło Daisy.

Tak paczę po tych rozpiskach co Diasy dała, o hajsach oraz po tych TM'ach od Keia i wydaje mi się, że styknie. Co do dwójki (od TM'ów), to może jednak Rain Dance? Skoro Scald występuje tyle razy, to zawsze byłaby jakaś odmiana ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-11-20, 18:32   

Ash-Greninja
Będę dalej trzymał się tego, że to cholerstwo nie jest nam potrzebne na forum. Wprowadzenie go w takiej postaci jak jest w grach będzie tylko niepotrzebnym problemem, a zrobienie z niego "skina" jest już kompletną głupotą. Po co? Wprowadzanie go jako odmiennego wyglądu dla Greninji jest tym bardziej zbędne. Chcesz dać mu perukę i jakieś śmieszne cosie na plecy? Nie ma problemu - możesz kupić to w przygodzie i dać to równie dobrze każdemu innemu pokemonowi, nie tylko Greninji. Możemy w przygodzie odwiedzić stylistów, którzy "podrasują" wygląd wygląd naszych podopiecznych, a z mieszaniem z tym w skanach nie widzę najmniejszej potrzeby. Można sobie dopisać, że pokemon jest ubrany w to i to, ale coś więcej? Równie dobrze moglibyśmy wziąć zmienione formy poków (tak jak Greninji) z netu i dać je jako "skiny". Nie widzę w tym większej logiki.

Liderzy
Hm. A nie możemy zrobić tak, żeby było tak jak w poprzednich genach? W końcu spis robimy i tak sami, dlaczego nie możemy go dostosować do forum? Na moje mogłoby to wyglądać tak:
- bierzemy jakichś NPC'ów (dwóch wystarczy, w końcu jest tych Trialsów tyle, że na pewno się kogoś wybierze), żeby zastąpić tą babkę z E4 i dać 8 lidera, żeby zgadzało się w liczbach. W końcu nikt nie powiedział, że musi być tylko stała określona liczba liderów - ba, nawet zaprzeczyli temu w Unovie, kiedy było ich więcej niż 8 i trenerzy nie mieli wszystkich takich samych odznak.
- poziomy pokemonów. Dopasujmy je tak, aby zgadzały się z liderami z innych regionów na tym samym stopniu. W sensie, żeby taka Misty z Kanto nie miała poków na 20 lvlach, a drugi lider z Aloli na 30. Wtedy zmienia się też poprzeczka. A skoro u nas lvl się tak naprawdę do statystyk nie liczy, nie zrobi to żadnego zamieszania. Będą miały mniej/więcej ataków i tyle. Wtedy też ilość hajsów za wygranie z danym liderem byłaby optymalna w każdym regionie i nie byłoby z tym żadnych problemów.
- odznaki - jak dla mnie mogą być i te pieczątki, ważne żeby był namacalny dowód tego, że pokonało się danego lidera.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-11-20, 18:41   

Daisiak napisał/a:
Odnośnie legend z SM - ustalone
No więc nowe legendy na forum to: Solgaleo, Lunala, Tapo Koko, Tapu Lele, Tapu Bulu, Tapu Fini, Necrozma.

Co z Marshadow i Magearną? Ja rozumiem, że nie ma ich w spisie legend z SM, ale dlaczego nie możemy ich dać na forum jako poki legendarne? Dziwnie byłoby je złapać normalnie jak jakiegoś Caterpie czy coś innego. Mają tak samo niski Capture Rate jak inne legendy, staty mają jak na legendy przystało. Z tego co Mhrok pisał kiedyś na chacie, nie są zaliczane jako legendy bodajże bo można je dostać jedynie z eventów. Dlaczego więc nie możemy ich dać normalnie na forum jako legendy?
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-11-20, 19:06   

Sosik napisał/a:
Z tego co Mhrok pisał kiedyś na chacie, nie są zaliczane jako legendy bodajże bo można je dostać jedynie z eventów.


Cześć, jestem Mhrok...

Magearna już jest w spisie, a zapewne o Marshadow Daisy zapomniała, więc przypomnę jej że on także jest legendą
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 19:07   

Cytat:
Będę dalej trzymał się tego, że to cholerstwo nie jest nam potrzebne na forum. Wprowadzenie go w takiej postaci jak jest w grach będzie tylko niepotrzebnym problemem, a zrobienie z niego "skina" jest już kompletną głupotą. Po co? Wprowadzanie go jako odmiennego wyglądu dla Greninji jest tym bardziej zbędne.


I pisze to osoba która ma demonicznego Butterfree. Dobra w takim razie ja, tak samo jak twój MG, dam Orange'owi taki wygląd Greninjy skoro i tak nic to nie robi. Tylko +100 do lansu
_________________

------------
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-11-20, 19:08   

Ja głosuję za tym, żeby z Ash-Greninji zrobić unikalnego pokemona.

Sosik napisał/a:
Daisiak napisał/a:
Odnośnie legend z SM - ustalone
No więc nowe legendy na forum to: Solgaleo, Lunala, Tapo Koko, Tapu Lele, Tapu Bulu, Tapu Fini, Necrozma.

Co z Marshadow i Magearną? Ja rozumiem, że nie ma ich w spisie legend z SM, ale dlaczego nie możemy ich dać na forum jako poki legendarne? Dziwnie byłoby je złapać normalnie jak jakiegoś Caterpie czy coś innego. Mają tak samo niski Capture Rate jak inne legendy, staty mają jak na legendy przystało. Z tego co Mhrok pisał kiedyś na chacie, nie są zaliczane jako legendy bodajże bo można je dostać jedynie z eventów. Dlaczego więc nie możemy ich dać normalnie na forum jako legendy?


Maegarna jest Mistycznym Pokemonem (to te wszystkie dostępne tylko za sprawą jakiegoś eventu), więc ją spokojnie można dodać do spisu. O Marshadowie nie ma póki co zbyt dużo informacji, ale on też na pewno okaże się mistycznym.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-11-20, 19:49   

Viviann Malesci napisał/a:
I pisze to osoba która ma demonicznego Butterfree. Dobra w takim razie ja, tak samo jak twój MG, dam Orange'owi taki wygląd Greninjy skoro i tak nic to nie robi. Tylko +100 do lansu


Tak, mam Demonicznego Butterfree w KP. Dostałem go w przygodzie od mojego MG - Daisy, u której każdy z graczy dostaje swojego własnego unique. Jak widzisz nie trzeba było robić afery żeby wprowadzić go na forum ani nie jest to nic zupełnie nowego, silniejszego. Ma tylko zmieniony wygląd.
Nie widzę problemu, żebyś dała mu takiego unique. Tylko pytam się, po jaką cholerę trzeba go wprowadzać na forum? Nie za bardzo kojarzę, czy jest jakiś limit na takie unique, ale skoro gracz coś takiego chce, to wystarczy porozumieć się ze swoim MG i wprowadzić to w PRZYGODZIE, oczywiście zgodnie z regulaminem. Nie widzę najmniejszego sensu wprowadzać go na forum.

Keisuke napisał/a:
Cześć, jestem Mhrok...


Sorry, zdawało mi się że Mhrok też coś takiego pisał .-.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-20, 21:51   

Jestem za wywaleniem tej żaby, bo jest idiotyczna X) Nijak to się ma do forum, bo nikt tutaj nie gra Ashem, a danie jej jako zwykłego unique jest meh.

PS
Lu to murzyn :V
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-20, 22:02   

Sosik, Viviann calm down, bo Was zaraz wyproszę z tego wątku .-. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania i nie życzę sobie wzajemnego obrażania się czy pisania, że czyiś pomysł jest idiotyczny i żeby się palnął w głowę (wiem, że nikt tak nie napisał, ale wiecie, o co chodzi). Viv jest za dodaniem Ash-Greninji, Sosik przeciwko i wystarczy, nie musicie o to jakichś wojen toczyć :facepalm:
Sprawa tego stworka stoi jeszcze pod znakiem zapytania i zapewne z Gwen coś ustalimy, jeśli zdania nadal będą podzielone.
A odnośnie dawania przez MG unikalnych Poków spoza oficjalnej listy unique to są dozwolone pod warunkiem, że od swoich prawowitych wersji różnią się WYŁĄCZNIE wyglądem (żadnego, że jest silniejszy, ma dodatkowy ruch, typ czy cokolwiek), no i że różnią się na tyle, że widać, że to unikalny np. Psyduck, a nie jakiś bliżej nieokreślony stwór. Trzeba też pamiętać, że z takimi unique nie szalejemy pod względem ilości. Ale oczywiście takie stworki jak Buneary w kamizelce czy Mudkip jako elegancik są jak najbardziej dozwolone, to tylko ciuszki ;D
Okey, tyle w tej sprawie, bo to nie wątek na poruszanie takowych kwestii xD

Legendy
Tak, tak, Magearna jest u nas legendą i już od dłuższego czasu figuruje na liście Poksów legendarnych, spośród których można losować swoją przyszłą legendę. Marshadowa jak najbardziej też możemy dodać do legend forumowych, bo jest mega rzadki, a w grach tylko do zdobycia poprzez event. Staty i te inne też ok. Pod warunkiem, że Gwen się zgodzi~

Liderzy (TMy jako nagrody)
Nom, spoko wydaje mi się ta lista TMów zaproponowana przez Keia. Może być Rain Dance, tak jak Gwen powiedziała. A więc tego, wygląda na to, że całą sprawę liderów, E4 i championa mamy już załatwioną. A nie, STAP jeszcze te odznaki/pieczątki/whatever.
Dante Aligieri napisał/a:
Co do Liderów, a po co odznaki? Nie mogą być dla odmiany nie wiem pieczątki? :D
Napisałam, że mogą być stempelki tylko, żeby był gdzieś ich wygląd. Jak to Gwen powiedziała - ikonki ~ Właśnie tak ich poszukuję gdzieś :V
A pomysł Lu odnośnie wymyślania zupełnie własnych liderów z jakichś NPC odrzucam, jakoś do mnie nie przemawia tak jak propozycja dorobienia alolańskich pre-evo tym trzem stworkom. Jak mamy tych siedmiu ludzików, którzy nam zastąpią liderów, to po co kombinować. A to że 7 a nie 8 to wg mnie żadna przeszkoda, raczej coś... nietypowego, ale nie gorszego :D

Mhrok napisał/a:
Daisy, Steven jest z Hoenn ;-;
Chciałam zaufać intuicji, nie pykło .-.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.