Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-04-30, 23:55
Spłoń i Ty! [OPEN]
Autor Wiadomość
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-11, 14:28   Spłoń i Ty! [OPEN]

Welcome, players.

Tak więc udało mi się wrócić na stanowisko MG, dlatego też wypadałoby stworzyć jakiś temat z zapisami. Jednak zanim przejdziemy do zapisów, trzeba omówić parę spraw.
  • Zapisując się do mnie, zgadzacie się na opcję "odpisy raz na dwa tygodnie". Nie będę jej nadużywać, chodzi tylko o to, bym w przypadku zapracowanych tygodni (w stylu "codziennie mam projekt do oddania na różne ćwiczenia i laborki") miała trochę więcej czasu ;-;
  • Minimum linijkowe jest takie samo jak na forum, czyli 5 linijek.
  • Tu później będzie bardziej rozbudowana lista, bo na razie prezentacja z angielskiego mnie zabija x.x


W takim razie przyszedł czas na formularz zapisów:

Kod:
[url=LINK DO KARTY POSTACI]KLIK![/url]
[b]Region i  miasto startowe:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Towarzysze i wrogowie:[/b]
[b]Ulubione 15 Pokemonów:[/b]
[b]Specjalne życzenia co do gry:[/b] Tutaj wpisujecie, czy jest jakiś konkretny typ akcji, za jakimi nie przepadacie, typu romanse czy inne brutalne sceny.
[b]Inne prośby:[/b]


GL&HF!
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-12-11, 14:35   

KLIK!
Region i miasto startowe: Tam, gdzie skończyłyśmy. Kanto region bodaj to było i jakieś tam zadupie.
Cele: Yuzuki nie posiada żadnego konkretnego celu. Być może w trakcie przygody odnajdzie sens swego żywota. Jak na razie po prostu sobie egzystuje.
Towarzysze i wrogowie:
Hideyoshi Nagachika
Hide z natury bywa dość roztrzepany, ale gdy to konieczne, skupia się na swoim zadaniu i wykonuje je najlepiej jak potrafi. Wpada w zachwyt, gdy na horyzoncie pojawi się jakieś niezłe ciacho bądź śliczna dziewczyna. Biseksualny. Trzeba przyznać, że jest całkiem niezły we flirtach. Kiedy sprawy przybierają zły obrót zaczyna panikować, lecz gdy trzeba staje się całkiem męski. Nie stroni od wyzwań, gdyż uwielbia dreszczyk adrenaliny i niebezpieczeństwo. Na dodatek jest masochistą. Wręcz kocha momenty, gdy Yuzuki się nad nim znęca. Owa dziewczyna jest dla niego wzorem idealnego shinigami. Zwie ją Yuu-senpai i często chodzi za nią jak cień. Ich związek można porównać do gwiazdy rocka i natrętnego fana będącego jednocześnie stalkerem. Jak stał się shinigamim? Popełnił samobójstwo dla rozrywki. Tak po prostu, bo się nudził. Pomijając te kilka aspektów. Nagachika to całkiem żywiołowy, wesoły oraz irytująco optymistyczny chłopak. Nieco psychiczny, ale przyjazny. Da się z nim dogadać. Dla niego ludzie oraz pokemony są tylko i wyłącznie zabawkami.
Rywale - brak
Ulubione 15 Pokemonów: Ni ma. Co będzie, to najwyżej złapie :C
Specjalne życzenia co do gry: Ty wiesz co ja chce. Będzie tak, jak ostatnio~
Inne prośby: Nope.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-11, 14:38   

Panda oczywiście umówiona, to Przyjęta. Powinnam zaraz wszystko zrobić w akompaniamencie pojęć do kolokwium <3
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Nadine 
Artyzm Przenatchniony


Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-12-14, 21:15   

KLIK!
Region i miasto startowe: Nana na chwilę obecną płynie statkiem/dopłynęła już do Olivine City w Johto - która z opcji to będzie, pozostawiam MG do zdecydowania.
Cele: Brak konkretów. Wyruszyła w drogę, by zwiedzić świat i zobaczyć jak najwięcej pokemonów się da. Chce walczyć, tworzyć, wszystkiego zasmakować i być może znaleźć w czasie podróży swój sposób na życie.
Towarzysze i wrogowie: Brak, choć ciekawie by było jednego lub drugiego (albo obu) w czasie drogi zdobyć.
Ulubione 15 Pokemonów: Wszystkie Owady, ale nie będę wybredna.
Specjalne życzenia co do gry: Szczerze, zależy mi na czymś utrzymanym w klasycznym charakterze serialu - wędrówka, walki, spotkania, wpadanie w kłopoty, zdobywanie przyjaciół, pomaganie innym, wplątywanie się w jeszcze gorsze kłopoty i tak dalej. Wszystko lekkie i wesołe, pomimo spokoju jest akcja, przeplata się z poważnymi momentami i trudnymi decyzjami, ponieważ jak wiadomo, życie nigdy nie jest całkiem różowe. Może romans, może kryminał, jakby było coś 18+ też się nic nie stanie. Nie chcę kropka w kropkę przygód Asha, ale czegoś utrzymanego w podobnym tonie (choć oczywiście nie muszę ratować świata co sezon).
Inne prośby: W razie jakichkolwiek niejasności z którejś strony, wolałabym rozwiązać sprawę spokojnie, poprzez pw - nie grałam nigdy na forum o pokemonach, system różni się tu od klasycznych pbfów forumowych i jeszcze go nie przyswoiłam. Do tego prosiłabym, by MG nie pisał o odczuciach mojej postaci.
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-15, 20:45   

Przyjmuję, bo mam taki humor i KP mi się podoba. Gra powinna być jutro, jakbym potrzebowała o coś zapytać, będę słała na PW :)
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Chmurek 
Crazy Person


Wiek: 32
Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 60
Wysłany: 2017-01-20, 17:58   

KLIK!
Region i miasto startowe: Littleroot Town, Hoenn
Cele: Zdobyć 8 odznak, wystartować w Lidze Pokemon i przekonać się, kto jest najsilniejszy z trójki przyjaciół
Towarzysze i wrogowie: Ktoś by się przydał, ale pozostawiam Tobie. Od czasu do czasu mogę spotkać May i Brendana, ale oni będą tacy pół na pół.
Ulubione 15 Pokemonów: Wigglytuff, Chansey, Vileplume, Gyarados, Weezing, Dodrio, ogólnie to jakiekolwiek dasz takie będą. Taki nuzlocke pokemon :D
Specjalne życzenia co do gry: Niech będzie po prostu przyjemnie, fajnie i klasycznie. Taka przygoda pokemona z krwi i kości, niczym pierwszy sezon anime.
Inne prośby: Przyjmij <3
_________________
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-21, 08:03   

*liz*
Przyjęty. Sesja się zbliża, więc temat będzie w środę ;_;
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2017-03-05, 19:07   

KLIK!
Region i miasto startowe: Jak tam chcesz, mi w sumie obojętne... może być nawet Kanto.
Cele: Hm... zemścić się na tym, który sprowadził śmierć na jej postać, ale zadać mu ból który gorszym jest od śmierci, oraz prawdopodobnie dowiedzieć się dlaczego zabił jej rodzinę. No, przydałoby się też odkryć, dlaczegóż to zmieniła się nagle w taką dziwną hybrydę x3
Towarzysze i wrogowie: Liczę na kogoś ciekawego w obu kategoriach, ale na razie jest tylko domniemany wróg i brak towarzysza.
Ulubione 15 Pokemonów: Oj, boże....Dratini, Vulpix, Sandile, Drowzee, Shuppet, Turtwig, Ralts, Riolu, Umbreon, Goomy, Ditto, Cubchoo, Deerling, Aron, Larvitar
Specjalne życzenia co do gry: Najpewniej przydałby się ktoś, kto by choć trochę roztopił to jej zmrożone serduszko. A tak poza tym, to możesz przemieszać różne gatunki, jak ci się tam żywnie podoba. Byle nie jakieś Si-fi. Acha, i przydałoby się dać tej bidnej dziewczynce jakieś imię. W jakikolwiek sposób to się stanie.
Inne prośby:....brak
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-06, 21:43   

Przyjmuję. Gra powinna pojawić się najpóźniej w środę.
Tymczasem zamykam zapisy.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Miszka 
Space Diva


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Mar 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-03-25, 08:20   

    NO HEJ.
    Alisa Voronin
    Region i miasto startowe: Johto, w drodze do Violet City!
    Cele: Chciałaby żeby tata był z niej dumny, chociaż... jest. Tylko jej się wydaje, że po tej całej akcji z Ligą Kanto wszyscy mają jej za złe (no, siostra na pewno się na niej wyżywa, co do tego nie ma złudzeń). Generalnie to cytując z historii w głębi duszy zaprzysięgła sobie, że zemści się na Czempionie (Lance), na Giovannim i na jego organizacji. Tym razem położy kres ich działaniom. Nawet gdyby miała oddać za to życie. Trochę drastycznie, co? I oczywiście, w nowo zaistniałych okolicznościach, pomoc Silverowi to też jakiś cel. Generalnie to póki co Aliszka jeszcze się nie zorientowała, że Giovanniego gdzieś wcięło (i tak będzie chciała go znaleźć i dać mu w kość), a Team Rocket ma nowego, szalonego Lidera.
    Towarzysz:

    Silver, 22 lata.
    (Generalnie to go trochębardzo postarzyłam względem wydarzeń z mangi, ale chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby dopasować go wiekiem do Alisy. Gdybyś chciała to jakoś chronologicznie ustawić, wszystko dzieje się bezpośrednio po kradzieży Totka przez Silvera, ale zupełnie nie musisz kierować się mangą, nic nie narzucam! Generalnie to ja ten mangowy timeline mocno pokrzywdziłam, biorąc tylko ogólny zarys wydarzeń i ustawiając wszystko pod siebie. Czasami wychodzi nielogicznie, ale chyba mi wybaczysz? xD)
    Bezpośredni i zadziorny chłopak. Wbrew temu co mówi drobne kradzieże sprawiają mu przyjemność. Jest inteligentny i potrafi dobrze planować; stara się myśleć co zrobi zanim zadziała, w przeciwieństwie do pewnej dziewczyny z którą podróżuje. Nie zawsze się udaje, bo jest dość wybuchowy i agresywny. Nigdy jednak - jak do tej pory - w stosunku do swojej towarzyszki. Niewiele mówi o swojej przeszłości, bo i niewiele o niej wie, a póki co nie chce się do tego przyznać. Przez pewien czas służył u boku Team Rocket, został jednak wciągnięty w ich szeregi siłą toteż z czasem postanowił się uwolnić spod ich władzy. Niestety Team Rocket, pod nowym przewodnictwem Zamaskowanego, nie daje za wygraną. Jego ojcem jest Giovanni, Silver nie jest jednak tego świadom.
    Nie bardzo rozumie dlaczego Alisa chce wszystkim pomagać, on nie jest do tego zbyt skory, ale stara się ją w tym wspierać. Trzeba dodać, że zaintrygowało go to dziewczę. Jako pierwsza od czasu ucieczki postanowiła mu pomóc. I to od tak. Później, zaproponowała mu wspólną podróż. Nie bała się nawet spać z nim w jednym pokoju. Racjonalnie myśląc mógł ją przecież okraść albo zrobić coś jeszcze gorszego. Zresztą, o czym tu mówić? Nawet samo Team Rocket jej nie odstraszyło! Postanowił, że będzie ją bronić. No i rozbrajający jest ten jej optymizm. I uśmiech. I niezdarność. I robi świetne śniadania. Ale to nie tak jak myślicie. Wcale.
    Ma dwa pokemony, swojego Sneasela i skradzionego z laboratorium Totodile. Jakoś tak jest z tym Silverem, że stworki na początku nie za bardzo go lubią..., ale pewnie dlatego, że większosć jest kradziona. Brawo, Silver.

    Wrogowie:
    - Głównie i przede wszystkim Team Rocket. Znają ją już trochę, wiedzą co potrafi. I z chęcią będą utrudniać jej życie. Tym bardziej, że ugrupowanie zostało w Kanto rozbite i mocno osłabione. (Stąd przeprowadzka do Johto.) I tak naprawdę, Team Rocket to nie tylko ludzie biegający w strojach z literką R. To też naukowcy, niektórzy liderzy, wysoko postawieni ludzie. Trzeba mieć się na baczności.
    - Giovanni. Elegancki, okrutny, diabelsko inteligentny. Z początku ignorował Alisę jako nikłe zagrożenie, z czasem okazało się jednak, że dziewczyna wpierdziela się w każdy, najdrobniejszy chociażby plan. I wtedy wziął się za nią, konkretnie. Uważa, że po porażce z Ligii Kanto nie jest już zagrożeniem. Zniknął. Nikt nie wie gdzie i dlaczego. Chodzą słuchy, że śmiertelnie się biedak pochorował i szuka lekarstwa. Prowadząc Team Rocket jego głównym założeniem było stworzenie superlegendy. Pokemona, który będzie najpotężniejszą z istot. Wszysycy wiemy jak skończyła się historia z Mewtwo. Niekażdy jednak wie, że dodatkowym projektem był Ditto mogący przejąć nie tylko wygląd, ale i moc każdej z Legend.
    Swoją drogą, można mówić jaki zły i okrutny jest. Jak bardzo nienawidzą się z Alisą. Ale swojego syna skrzywdzić nie pozwoli. To znaczy, jeżeli tylko jest na miejscu. I ma czasem ludzkie odruchy. Na pewno nie chce doprowadzić do zniszczenia świata i jest gotów stanąć po stronie dobra byle do tego nie doprowadzić. Potęga, władza - to go bawi.
    Beedrill, Nidoking, Nidoqueen, Rhydon, Crobat, Golem.
    - Masked Man, czyli innymi słowy Pryce. Nikt, nawet sam Team Rocket, nie zna tożsamości tego człowieka. Jego głównym celem jest zdobycie kompletnej władzy nad czasem. Ma pewne powiązanie z Silverem, ale rudowłosy nie wyjawił jeszcze zbyt wiele faktów.
    Delibird, Hondour, Ariados, Gastly (bądź ich ewolucje). Obecnie ma w posiadaniu zmutowanego Ditto o mocach legendarnych.
    - Lance. Niewiadomo jakie są jego obecne założenia, ale ponoć tym razem działa w Lidze Johto, jak gdyby nigdy nic. Poprzednio chciał oczyścić świat z ludzi. Zostawić tylko wybrańców i oczywiście pokemony, które ponoć tak kocha. I o tyle, o ile Alisa musi się bardzo starać żeby co potężniejsze pokemony się jej posłuchały, Lance ma umiejętność kontroli nad nimi. Tyczy się to każdego smoczego, bądź smoczopodobnego pokemona. Przykumplował się z Alisą, ale dość szybko okazało się, że ich interesy nie są zgodne. No i wyszło jak wyszło. :v
    Dragonite, Gyarados, Dragonair x2, Aerodactyl
    Ulubione 15 Pokemonów: Po pierwsze to chciałabym bardzobardzo żebym w Johto mogła łapać tylko pokemony występujące w tym regionie + przypadki pojawienia się stworków z Kanto.
    Graveler, Sneasel, Mareep, Delibird, Steelix, Stantler, Slowpoke, Natu, Oddish, Machop, Yanma, Venonat, Scyther, Heracross, Magnemite.
    Generalnie to tę listę sporządniłam tak trochę losowo... jeżeli chodzi o Kanto/ Johto to kocham je wszystkie. ;_;
    Specjalne życzenia co do gry: O tak, chcę słodki romansik z Silverem! <3 To jest moja miłość odkąd zobaczyłam go w pierwszych grach i zażądziłam, że ma być moim towarzyszem w mojej pierwszej PBFowej grze. To będzie nasza 12. rocznica. ;_; XD
    Ogólnie to ja wiem, że ta historia wydaje się być mega dramatyczna, bo przytaczałam takie właśnie wątki, ale Alisa przeżyła też dużo dobrych, pozytywnych rzeczy i przygód. I chciałabym żeby ta przygoda była dla nas taka przyjemna do prowadzenia, żebyś nie musiała się stresować z jakimiś nie wiadomo jakimi wątkami. Alisa idzie zbierać odznaki, w końcu jakiś porządny trener. 8) No i oczywiście będzie mi miło jak Team Rocket utrudni jej życie. Nawet nie bezpośrednio; ona sama wpakuje się w kłopoty nie chcąc pozwolić im na realizację planu. I też chciałabym postawić duży nacisk na relację pokemon-trener, jakoś tego ostatnio mi w trenerskich grach brakuje. ;_;
    O, o, właśnie, klimat taki nuzlockowo-mangowy, wiesz, Team Rocket złe, liderzy źli, jakieś tam machloje i historie z przejęciem władzy nad światem! Nie obrażę się jak zabijesz mi pokemona. Takie jest życie. :< Co najwyżej Alisa będzie musiała brać więcej tabletek na uspokojenie. XD
    Inne prośby: PRZYJMIJ MNIE, PLAX. ;_;
_________________
Multikonto Szinki z błogosławieństwem administratorek. <'3
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-03-25, 10:37   

Jak już wspomniałam, utłukę Cię za spoilery... </3
Nie no, Biorę, tak jak się umawiałyśmy, do następnej soboty powinnam się uwinąć - studia ciężka rzecz :'(
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Kaito


Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-06-09, 14:23   

Kaito Nakamura
Region i miasto startowe: Kanto, miasto Celadon
Cele: Złapanie wielu pokemonów i zostanie znakomitym trenerem!
Towarzysze i wrogowie: Ni ma.
Ulubione 15 Pokemonów: Pikachu, Vulpix, Machop, Golem, Rhyhorn, Eevee, Growlithe, Cubone, Mewtwo, Porygon, Squirtle, Chikorita, Pidgeotto, Ponyta, Dratini
Specjalne życzenia co do gry:Nie mam jakichś mega specjalnych ale zezwalam na wszystko w stylu romansu (yep, +18 wchodzi w grę ale bez homośków proszę), kryminału itp. prócz śmierci postaci i najlepiej jakby było bardzo podobnie do klasycznych Pokemonów (anime). Taką prawdziwą przygodówkę poproszę c:
Inne prośby: nie posiadam ale ukocham za przyjęcie <3
_________________
  
 
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-06-09, 15:42   

Dum dum dum dum.
Sprawa jest taka, że ja z chęcią bym przyjęła, ale jest taki problem, że mam teraz nawałnicę w postaci masy projektów do nadrobienia + sesja na horyzoncie. I tu pojawia się pytanie, czy przeszkadzają Ci rzadkie odpisy, czy nie? Jeśli tak, tu bym niestety poleciła innego MG - przykładowo Vivian lub Pandę (chociaż Panda ma też mocne odpały w grach). Jeśli zaś nie... cóż, poczekam na Twoją decyzję, ale w razie co jestem chętna na prowadzenie Ci gry ;)
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Kaito


Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-06-09, 16:17   

Nie przeszkadza mi to :)
_________________
 
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-06-09, 16:23   

Okej! W takim razie przyjmuję. Myślę, że z grą powinnam się wyrobić jeszcze dzisiaj, ale dopiero wieczorem ;)

Tymczasem zamykam zapisy *pieczętuje bramę do działu*
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.