Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się
Autor Wiadomość
Kirara 


Dołączyła: 11 Gru 2016
Posty: 38
Wysłany: 2016-12-15, 21:01   Przywitaj się




Witajcie!


Tak jakoś... brakowało mi jakiegoś tematu, który moglibyśmy wykorzystać na forum by tak po prostu się przywitać, przedstawić i powiedzieć coś o sobie - zwłaszcza, kiedy przyłącza się nowa osoba - tak jak ja, na przykład.

Zatem witam wszystkich, mój nick to Kirara, i generalnie jeszcze kilka lat temu byłam znana na polskiej poke-scenie, zwłaszcza z prowadzenia gier na Pokemon Polska, czy choćby na starym Revivalu. Na koncie, w swojej karierze mistrza gier, mam dekapitację Wallace'a, prowadzenie teamu czczącego Ryquazę i popełniłam stworzenie PBFu na forum MLP Polska, aczkolwiek tam też już od bardzo dawna się nie udzielałam.

Jestem prawdziwym dinozaurem - na sto procent będę najstarsza na forum ;P Bliżej mi do trójki na początku, niż dalej.

Jestem osobą otwartą i kontaktową, aktualnie na emigracji. Pracuję w supporcie dla jednej z firm konsolowych (dla tej na literę P), więc jakby ktoś miał kiedyś jakiś problem, to służę pomocą :)

Lubię dobrą książkę i film, grywam w MMORPGi (aktualnie tylko WoW i Final Fantasy XIV) ale lubię też sobie pograć w LoLa czy HotS-a - głównie jako support.
Jestem też w posiadaniu konsoli new Nintendo 3DS, więc jakby ktoś chciał się kiedyś powymieniać, powalczyć, czy po prostu dodać dla FC, to jak najbardziej, walić jak w dym!

Za jakiś czas, jak już się oswoję z nowym forum i zasadami, znów chciałabym zostać Mistrzem Gier. Czy mi się uda? - Czas pokaże :)

Miło mi Was poznać!
_________________
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-12-15, 21:47   

*Przychodzi z krzesełkiem na zgrupowanie*



Dzień dobry,
Nazywam się Panda. Mam 19 lat. Jestem uzależniona od Crystala od jakichś 6 lat.
Interesuję się kulturą Japonii, a zwłaszcza elementem życia zwanym anime i mangą.
Chora yaoistka i mangozjeb ze mnie.
Ze względu na miłość do poznawania historii całego świata od czasów najdawniejszych do dzisiejszych oraz zwiedzania nowych to miejsc dzięki licznym podróżom, których to doświadczam mieszkając nadal z rodzicami uczęszczam na studia o nazwie Krajoznawstwo z turystyką historyczną.
Mieszkam na Pomorzu, gdzieś tam w głębi. Nikt nie wie jak dojechać na moje zadupie. Wcale.
Bezrobotna. Bezdzietna. Bezchłopna. Bezżycia.
Kocham filmy i seriale o tematyce kryminalnej, a zwłaszcza wszelakie serie o CSI, NCIS, FBI.
Cryminal Minds wiecznie w serduszku <3
Nie mówiąc już o Sherlocku i wszystkich książkach od stworzyciela tejże wspaniałej postaci.
Mój charakter zależny jest od stanu zdrowia. Ogólnie, dziwak ze mnie, ale przyjazny na ogół :>
Także gram w MMORPG. Zaliczyłam większość zabieraczy czasu typu Aion, Metin, Terra, B&S, 4Story, Alods Online, ArcheAge, ARK, Aura Kingdom, DC Universe Online, Digimon Masters Online itp.
W Lola też grywam sobie. Mam Teemo na Maina, bo tak.
Więcej nie pamiętam. Proszę o pokutę i rozgrzeszenie.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-15, 21:51   



Witamy na Crystalu, Kirara! :)
Bardzo nam miło, że taka osobistość jak Ty trafiła na naszego PBFka. Na pewno Ci się spodoba *^* No a przynajmniej byłoby fajnie, gdyby Ci się spodobało... Nieważne. Tak czy siak dobry wieczór panience. Masz bardzo uroczego ava. Huhu, ktoś od spraw konsolowych z pewnością przyda się na forum :> Co prawda nie z tej firmy na N, ale mniejsza. Pisałaś, że posiadasz 3DSa, w takim razie zachęcam do podania swojego friend-code tuta. Z niecierpliwością czekam też na Twój zapis na MG, ofc jak się ze wszystkim oswoisz~

Kirara napisał/a:
Jestem prawdziwym dinozaurem - na sto procent będę najstarsza na forum ;P Bliżej mi do trójki na początku, niż dalej.

A to zależy ile dokładnie. Znaczy się z aktualnie grających to chyba nikogo powyżej 25 roku życia nie mamy (co nie, misie kochane?).

Swoją drogą masz plusa za założenie tego wątku. Pamiętam, że kiedyś dział "Przedstaw się" był bardzo popularny na forach. W sumie nadal można się na takie natknąć gdzieniegdzie, ale zdecydowanie rzadziej, a szkoda.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-15, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Stilinski
Ban warrior.


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1778
Ostrzeżeń:
 4/5/7
Wysłany: 2016-12-15, 22:57   

Jestem Shuu, bardzo mi miło!
Lubię ABS'y, wyłącznie męskie ABS'y.
_________________
 
     
Loca


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 51
Wysłany: 2016-12-16, 15:53   

Cześć Kirara ; )!
Bardzo miło jest nam cię tu gościć! Mam nadzieję, że forum ci się spodoba i zostaniesz na dłużej.
Huhu, z tego co tutaj czytam, to miałaś za sobą dosyć... Ciekawe gry. Tym bardziej nie mogę się doczekać chwili, w której zostaniesz MG, o ile się na to zdecydujesz ;).
Mam nadzieję, że niedługo wszyscy użytkownicy forum będą mieli okazję bliżej cię poznać! Gdybyś miała ochotę pogadać, to zapraszam na nasze chatango - to zazwyczaj tam toczą się najżywsze dyskusje ^^!

Daisy7 napisał/a:
to zależy ile dokładnie. Znaczy się z aktualnie grających to chyba nikogo powyżej 25 roku życia nie mamy (co nie, misie kochane?).

No obecnie nie, Dais... Ale już raczej nam się parę takich osób przewinęło, co nie ^o^?
Także niech się nasza nowa koleżanka o bycie dinozaurem zbytnio nie martwi!
_________________
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-12-16, 15:55   

Ell Parówka ma/miał 27 jak ostatni raz go widziałam.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-16, 16:33   

Cytat:
Nikt nie wie jak dojechać na moje zadupie. Wcale.


.-.

Komu powiedzieć jak dojechać do pandy, tanio sprzedam informację!


Cytat:
Zatem witam wszystkich, mój nick to Kirara, i generalnie jeszcze kilka lat temu byłam znana na polskiej poke-scenie, zwłaszcza z prowadzenia gier na Pokemon Polska, czy choćby na starym Revivalu


A ty wciąż mi jesteś winna kucykową grę .-.

Tak, możesz mi ją tutaj poprowadzić. Tak, nie musisz mieć statusu mg do tego. Tak, istnieje do tego specjalny dział, niestety jest na hasło, ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-12-16, 19:08   

Nohej

Jestem Niebian a.k.a. Mirai Okami a.k.a. gruby chłopiec z cyckami a.k.a. Olcia

Bycie mną to bycie przegrywem. Jestem szczęśliwie uzależniona od Touken Ranbu - zarywam nocki, by patrzeć na moje binarne dzieci. #OokanehiraComeBackHome

Poza tym kocham animu i mango, no i zwykłą literaturę. Nie przepadam za serialami i filmami z prawdziwymi aktorami (chyba, że to musicale Tourabu). Na ogół nie siedzę w fanfikach (chyba, że to fanfiki Tourabu).

Nie słucham popu (chyba, że ma fanowski teledysk Tourabu), ale kocham vocaloidy (Gakupo to prawie bae jak z Tourabu).

Używam dziwnego języka, ale w razie potrzeby mogę się przestawić na ludzki xD

Lubię absy, chociaż bardziej jarają mnie obojczyki .-.

Rysuje trochę, ale nie za dużo, bo nie umiem i cośtamwymówki.

Lubię azjatyckie jedzenie. Po co komu ziemniaki, gdy można mieć ryż/makaron?

A na osu mam nick MiraiOkami jak coś. O.

PS. Mystic Messenger to takie Tourabu, tylko trochę mniej mieczykowe.
 
 
     
Laptor 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2017-04-04, 16:25   

No siema pokemonowe świry, postaram się przedstawić i opowiedzieć o sobie wszystko, co mogę. Tego, co nie mogę, to wam nie powiem, bo musiałbym was zabić.

Mam na imię Michał, mam 21 lat a 2 maja wybija mi wiek 22 lat ;V Mieszkam w Gdyni (tak naprawdę to w Mrzezinie, ale kto by wiedział, gdzie o jest?) i na co dzień studiuję Bezpieczeństwo Wewnętrzne na WSAiB, może ktoś z trójmiasta kojarzy biały budynek obok Riviery, jak jedzie się na witomino. Co by tu jeszcze... Jestem poj**any, zboczony i głupi. Prawdopodobnie jestem również aspołeczny, nie lubię imprez ani żadnych miejsc, gdzie jest mnóstwo ludzi jak śluby, urodziny i tak dalej... Jestem buddystą, który wierzy w reinkarnację. To chyba wszystko, co mam wspólnego z buddyzmem. Wierzę w życie pozaziemskie na podstawie prostej argumentacji. Jeśli wszechświat jest nieskończony, to nawet najmniejsza szansa prawdopodobieństwa będzie się powtarzać ileś razy, więc skoro jest życie na Ziemi, to na pewno wybuch stworzył jeszcze inne ;) No dobra dobra... Aha, kończyłem Technikum mechaniczne na kierunku technik cyfrowych procesów graficznych, co z grafiką ma tyle wspólnego co ja z baletem, a na balet nigdy nie chodziłem. Trzy lata trenowałem sobie krav magę z największym nastawieniem na chwyty typu „dźwignie” oraz wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku. Pływam sobie średnio co tydzień, zaczęło się od trenowania mięśni kręgosłupa, ale polubiłem wodę. Chodziłem na strzelnicę, o! Jednak kaska się skończyła (średni koszt 50zł wejście, 50zł amunicja za godzinę zabawy). Nie pracuję, jestem chyba za leniwy, ale niedługo to się skończy, ponieważ po licencjacie przepisuje się na studia weekendowe i idę trzepać hajs i wyprowadzam się z dziewczyną, z którą jestem lat 7, które wybije 1 lipca. Hm hm hm. Czy jest coś, co jeszcze mogę wam powiedzieć? Po studiach zamierzam iść do szkoły oficerskiej do wojska. W wakacje mam dużo czasu to oglądam sobie seriale, anime i filmy... Dam wam listę takich rzeczy, którą zrobiłem sobie:
FILMY OGLĄDNIĘTE OD 2015 ROKU:
1.Karbala
2.Listy do M
3.Hercules
4.Legenda Herculesa
5.Dracula historia prawdziwa
6.Antman
7.Fantastic four
8.The Big Short
9.Interstellar
10.Big 6
11.Dzikie historie
12.Who i am
13.X-men przeszłość
14.Strażnicy Galaktyki
15.Hobbit bitwa pięciu armii
16.Niezgodna
17.Więzień labiryntu 1 i 2
18.Udając Gliniarzy
19.Marsjanin
20.Avengers czas ultrona
21.Zjawa
22.Szybcy i wściekli 7
23.Ex Machina
24.Agentka
25.Dragon Ball Fukkatsu no F
26.Minionki
27.Spectre
28.Jurassic World
29.Co ty wiesz o swoim dziadku?
30.Liga sprawiedliwości bogowie i wrogowie
31.Terminator Genesis
32.Piksele
33.Bad ass
34.Gorący pościg
35.Spongebob na suchym lądzie
36.Naznaczony rozdział 3
37.Wizyta
38.Ted 2
39.Wykolejona
40.Czego dusza zapragnie
41.Biały Bóg
42.Gęsia Skórka
43.Max
44.Szef
45.Rio
46.Nieletni/Pełnoletni
47.Sąsiedzi
48.Wiecznie żywy
49.Ekipa
50.Before We Go
51.Deadpool
52.Tata vs Tata
53.Daje nam rok
54.Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
55.Elizjum
56.Sąsiedzi 2
57.Kill Comand
58.Wszystko zostanie w rodzinie
59.Niezgodna: Wierna
60.X-men Apokalipsa
61.Warcraft
62.Dziedzic Maski
63.Bogowie Egiptu
64.Zwierzogród
65.Czas próby
66.Captain America: Civil War
67.Life Partners
68.Sinister 2
69.Get a job
70.Gdzie jest Dory?
71.W nowym zwierciadle:Wakacje
72.Tarzan:Legenda
73.Noc oczyszczenia: Czas wyboru
74.Mad Max:Na drodze gniewu'
75.Lista życzeń
76.Liga Samobójców
77.7 rzeczy których nie wiesz o facetach
78.Suicide Squad
79.Batman: Zabójczy Żart
80.Jak to robią single
81.Igrzyska smierci 1, 2, 3
82.Sekretne życie zwierzaków domowych
83.Staten Island Summer
84.Iluzja 2
--------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>ANIME<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------
Oglądane:
-Dragon Ball Super 84 odc

Planowane:
-Attack on Titan [2] 2017 kwiecień
-One punch man [2] 2016
-Boku no hero academia [2] 2017
-Nanatsu no Taizai [2] 2017
-Overlord [2]

Zakończone:
- Dragon Ball, Z, GT 9/10
- Nanatsu no Taizai 9/10
- Boku no hero academia [1] 9/10
- Nanatsu no Taizai: Seisen 9/10
- Overlord [1] 9/10
- Ansatsu Kyoushitsu [1,2] 9/10
- Break Blade 8/10
- Shokugeki no Souma [1, 2] 8/10
- One punch man [1] 8/10
- Nobunaga the fool 7/10
- Attack on Titan [1] 7/10
- Kuroko no basket 7/10
- Death Note 6/10
- Brave 10 6/10
- Free 6/10
- Prison School 6/10
- Aldnoah Zero [1] 6/10
- Fate/Zero 6/10
- Naruto 5/10
- Fate/stay night 5/10

Porzucone:
1.Saint Seiya (200 nudnych odcinków, by dotrzeć do najnowszej serri)
2.Fairy Tail (Ciągłe pokonywanie przeciwników na furii)
3.Aldnoah Zero [2] (Słaba fabuła, porównując do Nobunaga)
4.Eureka Seven (Roboty powiązane z kijowymi deskami do latania dającymi moc blee)
5.One piece (Słaba jakość anime)
6.Koutetsujou no Kabaneri (Zbyt dużo podobieństw do Attack on Titan, lepsza animacja gorsza fabuła)

---------------------------->>>>>>>>>>>>>>KRESKÓWKI DC/Marvel<<<<<<<<<<<<<<<----------------------
Obejrzane:
-Spider-Man 8/10
-Liga Młodych 8/10
-Liga Sprawiedliwych 7/10
-Liga Sprawiedliwych Bez Granic 7/10
-Młodzi Tytani 7/10
-Zielona Latarnia 7/10
-Mega spider man 6/10
-Fantastyczna Czwórka 6/10
-Batman 5/10
-Batman: Odważni i bezwzględni 5/10

------------------------------------>>>>>>>>>>>>>>>>>SERIALE<<<<<<<<<<<<<<<<<<----------------------------
Oglądane:
-Flash [3] odc 17
-Luke Cage [1] odc 13
-Supergirl [2] odc 8
-Legends of Tomorrow [2] odc 5
-Black Sails [4] odc 4

Planowane:
-Gra o Tron [4,5,6]
-Preacher [2]

Zakończone:
-Preacher [1] 9/10
-Black Sails [1,2,3] 8/10
-Flash [1,2] 8/10
-Lucyfer [1,2] 8/10
-Orange is the new Black[1,] 8/10
-Wikingowie [1,2,3] 8/10
-Legend of Tomorrow 7/10
-Gra o Tron [1,2] 6/10
-Supergirl [1] 5/10

Porzucone:
-Westworld [1] odc 6
-Orange is the new black
Nigdy nie umiałem pisać o sobie w jakiś ciekawy sposób, zawsze wychodziło mi to tak samo, jak teraz, chaotycznie i z błędami ;x. Co do gier nie gram, więc się nie wypowiem. Natomiast moja przygoda z PBFami zaczęła się jakieś 5 lub 6 lat temu, gdzieś na forum naruto. Jestem nawet w trakcie tworzenia własnego forum o super mocach i tak dalej na podstawie Marvela i DC, ale świat własny, a nie na podstawie ;) Przerwę mam dłuższą, bo nie starcza czasu na 2 pbfy i tworzenie innego, zresztą osoba, która mi pomagała odeszła a pracy jest od groma. Kurdę, to chyba... a nie! Mam niebieski kolor oczu, 182 albo 181 cm wzrostu i ważę... ehh tylko 62 kilo. Nie mogę utyć jakoś, robię wszystko, czego nie powinno się robić, jeśli chce się utrzymać wagę. Jem późno, jem w makach, jem niezdrowo, no ale nic... Ważyłem kiedyś fajne 70kg za czasów trenowania i przynajmniej wyglądałem, a teraz jak się przestaje trenować, waga spaaada xd więc zostało to 62kg. Okej, informacji koniec, ale jak coś to pytać oczywiście.
_________________

  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.