Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-11, 15:10
~Przygoda Viviann Malesci
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-23, 23:04   ~Przygoda Viviann Malesci

W poprzednim Odcinku


Po wejściu do środka lekko zdziwiło cię iż wystrój się nieco zmienił. Nie tyle przedstawiał robaki a raczej, cóż na swój sposób to piękne ale i straszne bowiem były to ptaki które na nie polowały. Może jakaś wystawa bądź coś w ten deseń? Ale jakoś tak lekko wzbudziło to twoje ciarki. Dodatkowo była tu tablica interaktywna z osobami które walczyły z liderką. Jedną z nich co lekko cię zdziwiło był nazwisko Mordimera. Czyżby już tu był? Ale patrząc na datę było to parę godzin temu... Cóż, widać też nie próżnuje i ma jakąś rozrywkę. Z tego co widzisz liderka ma akurat walkę wiec musisz poczekać ale z "notatnika" walk widać że osoba wpisała się nieco ponad 20 min temu wiec za chwile zakończy walkę.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-26, 16:01   

//ale ty mi to ciągniesz xd

Podczas oczekiwania na walkę postanowiłam przez chwilę pooglądać zdjęcia, miały i tak w sobie to coś czego trochę zazdrościłam autorce(autorom jeżeli to była jakaś wystawa)
Chwilę po skończeniu oglądania zdjęć wyjęłam z torby pokeball Fletchinder i Joltika aby przypiąć je sobie w zmniejszonej wersji do paska trzymającego mi spodnie. Trochę się denerwowałam ale miałam strategię i musiałam się jej trzymać. Oby wszystko poszło dobrze.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-30, 00:16   

Po chwili przez drzwi wyszedł pretendent z odznaką którą podrzucał co jakiś czas - Easy - Odparł, za nim szedł cóż, coby tu dużo mówić Blaziken, takie bydle na robaki? Toż to przecież mord a nie walka. Ale wówczas ty skierowałaś się do środka. Pomieszczenie było w pół mroku, czyli jak w lesie. W oddali widziałaś chyba liderkę która była przygotowana do walki, nic nie mówiła. Sprytne, w ten sposób nie wiesz jak wielka jest arena bo nie dasz rady określić dokładnie jak daleko stoi od ciebie. Cóż, zapowiada się ciężka walka. Cholernie ciężka, ale jakoś trzeba.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-30, 01:21   

Oto i jest ta wielka chwila! Sala naprawdę ładna, dużo przestrzeni a dookoła rosną drzewa i krzewy. Cudownie, pozazdrościć. Pomachałam Violi i powiedziałam do niej
- Witaj Viola, na imię mam Viviann Malesci i jestem z Unovy. Oczywiście wiesz po co tutaj jestem ale zanim zaczniemy chcę ci powiedzieć że te zdjęcia są naprawdę cudowne
Chyba to liderka musi wystawić pokemona co nie? Tak czy inaczej ja wystawiam...zamachnęłam się wyrzucając pokeball w górę
- Fletchinder pora zawalczyć o naszą pierwszą odznakę!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-02, 20:30   

Liderka nieco już chyba dziś zmęczona walkami wyjęła Ball z jakiegoś boxa, chyba lecznicza po czym wypuściła Surskit. Cóż, pokemon idealnie kontrujący twojego Ptaszka. Pomimo typu Bug, posiada też wodny podtyp dzięki czemu ogniste ataki nic nie zadziałają. Pokemon widać był gotów do walki bo dodatkowo lekko psiknął wodą w twojego pokemona dodatkowo go irytując jak prowokując do ataku by wówczas łatwiej zmusić go do pierwszego ataku.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-02, 21:05   

Hmm a więc wystawiła wodnego pokemona, trzeba było dać Joltika ale nie będę wycofywać Fletchinder poradzi sobie
- Spokojnie Fletchinder nie daj się sprowokować, pamiętaj że masz przewagę w powietrzu. Zaczniemy od Razor Wind a następnie skup się na uniku, tak jak na treningu opadaj szybko w dół! Kolejnym atakiem będzie Steel Wing, spróbuj uderzyć Surskita tak aby odrzuciło go na sporą odległość a potem do uniku wykorzystaj Flame Charge i jednocześnie zwiększysz swoją szybkość więc łatwiej będzie ci uniknąć ataków. Teraz zaatakuj połączonym atakiem Quick Attack i Peck! Damy radę odznaka będzie nasza
Wierzyłam z całych sił we Fletchinder, jest silna i jeżeli moje przypuszczenia będą trafne uda nam się zaskoczyć przeciwnika.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-06, 21:37   

Wodny pokemon nie miał zamiaru tak łatwo się poddać. Cóż, pierwszy raz widziałaś jak Quick Attack był używany jako unik. Musisz przyznać, dobry pomysł. Po co skupiać się na ataku skoro można tak szybko wyminąć ataki. Gdy Twój pokemon starał się atakować wodny pająk zwinnie unikał bardziej mocniejszych ataków. Gdy Ptak był roztargniony zastosiwał na nim Bubble połączony z Quick Attack co dało ciekawy atak w postaci szybkich bąbli wodny napierających z kaźdej strony.

Sku - 67%
Ptak 85%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-06, 23:55   

Fletchinder nie może być taka roztargniona... Dobrze teraz nasza kolej
- Fletchinder nie trać przeciwnika z oczu, wymijaj jego ataki. Odpędzaj się od tych bąbelek za pomocą Steel Wings kręcąc się dookoła. Zaatakuj teraz Overheat i utwórz ognisty krąg wokół robaczka. Schowaj się za nim i zanienacka zaatakują Razor Wind. Następnie unik i użyj Attract a nóż okaże się że to samiec i jeśli tak uderz w pokemona Peck! A jak nie to szybko unik w górę i Aerial Ace! Dasz radę wiem to!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-12, 23:56   

Twój pokemon nie miał zamiaru poddać się tak łatwo. Zaczął wykonywać ataki, jednak pajączek dalej używał ataku jako uniku. Jednak widać było że powoli słabł. To dawało twojemu ptakowi szansę na zaatakowanie go. Wówczas poszło to dość szybko i pajączek nie zdołał już wykonać na czas uniku co poskutkowało oberwaniem dosyć mocno. Dało wam to znaczną przewagę w tej walce. Dostrzegłaś że twój pokemon zaczął powoli być nieco bardziej "Agresywny" by szybciej wygrać.

Sku - 17%
Ptak 78%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 00:08   

- Dobrze Fletchinder nie denerwuj się, bitwa się jeszcze nie skończyła więc nie musisz działać tak agresywnie- dałam szybko poradę mojemu pokemonowi - Uderz Flame Charge a następnie Peck, postaraj się zrobić unik i nie frasuj się jeśli Ci nie wyjdzie. Teraz atakuj ciągiem na zmianę Razor Wind i Steel Wings!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 17:14   

To trwało już chwilę, poke pająk padł na ziemię wyczerpany i pokonany - No nieźle! A jak poradzisz sobie z nim! - Odparła i rzuciła Ballem. Przed wami pojawił się Vivillon. Pokemon od razu na wstępie zaatakował Gust.

Twój poke ptak oberwał zaskoczony. Niedługo po tym robak zastosował Poison Powder połączony z Gustem. W efekcie pokemon został otruty. Cóż, to zapowiadało się na trudniejsza bitwę.

Vivi - 100%
Ptak 50% + Zatrucie(5% co turę) + 3lv
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 18:29   

A więc oto i jest Vivillon, cudownie się prezentuje. Kiedy Fletchinder została zatruta od razu ją wycofałam
- Fletchinder powrót, dzięki walczyłaś genialnie. Nie dam się tak łatwo Viola, przywitaj mojego Joltika!
Wrzuciłam pokeball pokeballa górę i wyskoczył z niego elektryczny pajączek
- Wierzę w ciebie Joltik! Na początku rzuć w motyla Electroballem a jeśli temu zachce się Cię zatruć lub uśpić proszkiem użyj String Shot na sobie jako maski ! Rozrzuc troche Spider Web aby lepka sieć uchroniła cię przed odleceniem kiedy przeciwnik zaatakuje ponownie Gust Ty przytrzymaj się sieci! Zaatakuj Thunderbolt! Następnie w razie potrzeby zrób unik i potraktuj przeciwnika Ślady!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 19:05   

Btw, Wiesz że Vivilon to 666 pokemon? Tak niby wygląda szatan? Phi
----------------------------------------

Twój pokemon od razu był napalony do walki. Jednak czułaś jak twój Ball z Ptakiem wierci się niemiłosiernie. Twój pokemon nieco inaczej to sobie wymyślił i wczepił się w przeciwnika

Wówczas wyładował się elektrycznie wcześniej wspomnianymi atakami. Widać że miał nieco inne plany na walkę bo jak się uczepił tak siedział. Cóż, przynajmniej nie możesz zabronić mu pomysłowości. Robak próbował go zrzucić z siebie, ale niestety nie szlo mu to najlepiej.

Robak 67%
Joltik 100%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 19:54   

Ach ten Joltik, zapomniałam jaki on jest pomysłowy. Zerknęłam na pokeballa Fletchinder, eh o co jej chodzi? Przecież znała plan więc...
- Świetnie Joltik oby tak dalej! Teraz użyj Leech Life, nie pozwalaj się zrzucić i uderz w motyla dwa razy Thunderbolt i Electroweb aby go złapać i dawaj go Bug Bite!
Wyciągnęłam w międzyczasie pokeball od Fletchinder i szepnęlam grzecznie aby się uspokoila i obiecuję jej walkę po wyjściu z sali.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 21:37   

Twój pokemon zaczął płynnie atakować co dawało dość dużą szansę. Jego mały wygląd jak i to żę uczepił się na amen przeciwnika nie dawało im dużych nadziei. W tym momencie wystarczyło by tylko atakować i nawet nic więcej nie robić. Motyl jednak wleciał w drzewo i zrzucił Joltika, aczkolwiek po chwili... Światło

Wówczas Pokemon wykonał ThunderBolt i Electro Ball w połączeniu One-Hit na Motylu. Cóż, pokemon stał sie teraz nieco większy....

Pająk +2,5lv
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.