Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-11, 15:10
~Przygoda Viviann Malesci
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-13, 22:06   

Woha! Tak tak tak tak tak! Joltik ewoluuje! Poczułam jak leci mi mała łza z oka, zaraz ją wytarłam dyskretnie. Kiedy walka dobiegła końca podszedłam do Galvantuli i położyłam delikatnie dłoń na jego głowie, głaszcząc go z uśmiechem
- Ale jestem z Ciebie dumna Galvantula, to było niesamowite dziękuję Ci
Wyjęłam PokeDex aby usłyszeć co nieco o pokemonie a potem poczekałam aż Viola wręczy mi odznakę. Oczywiście wypuściłam też Fletchinder i pokazałam im odznakę - Dziękuję Fletchinder i Galvantula. Dzieki wam udało mi się zdobyć pierwszą odznakę...
Po tym wszystkim schowalam pokemony do balli i włożyłam odznakę do kasetki. Podziekowalam Violi za bitwę i wyszłam z sali. Pobieglam do Centrum Pokemonów aby dać Fletchinder do "odtrucia", Galvantulę i Larvestę. Po wszystkim sprawdziłam smsa czy Melisa coś napisała. Coz...chyba pora ruszać , przywolałam Larvestę i skróciłam jej co się stało. Będąc jeszcze w środku postanowiłam wymienić się dwoma pokemonami z profesor Juniper, tak więc podchodzę do maszyny wymiany pokemonów i czekam aż zgłosi się pani profesor. Kiedy to się stało przywitałam się z uśmiechem
- Dzień dobry pani profesor! Jak mają się moje pokemony? Zorua i Snorunt nadal psocą? A jak tam Butterfree?- no i tak chwilę powypytywałam się co tam u moich podopiecznych słychać, pochwaliłam się odznaką i ewolucją Fletchind we Fletchinder i Joltika w Galvantulę - Chciałabym się wymienić z panią pokemonami, wzięłabym teraz Venipede i Houndura a pani wysłałabym... Hm.. Charmandra i Swablu
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-26, 17:32   

Po połączeniu się z Profesorem i wymianie zeskanowałaś pokemona. Z tego co wynikało "Stał się teraz odważny i bardziej roztropny niż poprzednio. Nie jest już aż tak pewny siebie, chociaż przy walce ze znacznie słabszym pokemonem "budzi" się jego pewność siebie." Po wyjściu z budynku rozejrzałaś się po okolicy, cóż w oddali słyszałaś jak na Telebimie mówią coś o turnieju walk, a tak poza tym to nic ciekawego. Przypomniałaś sobie słowa Arceusa, i po chwili jedyne co przyszło ci do głowy to Sinnoh. Ale, czy na pewno warto tam się udać? Czy to nie jest zbyt oczywiste? Jednocześnie od Melisy wciąż zero reakcji.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-27, 22:09   

Super jak miło widzieć Venipede i Houndora, będę tęsknić za Swablu i Charmanderem ale pewnie niebawem się spotkamy. Schowałam dwa pokeballe do torby na specjalną przypinkę i wyszlam z Centrum Pokemonów. Sinnoh? Eh niespecjalnie ciągnie mnie do kolejnego regionu..miałam takie piękne plany i czułam smutek kiedy pomyślałam, że nic z nich nie będzie. Eh... Wyciągnęłam telefon chcąc zadzwonić do Melisy albo do...Alexa? Mordimiera? A kij wie jak on się tam w końcu nazywa.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-27, 22:40   

Telefon nie łapał zasięgu po czym w oddali na jakimś budynku dostrzegłaś pokemona. Odruchowo go zeskanowałaś ale na środku ekranu pojawił się wielki Error

Po chwili pokemon zeskoczył na drogę, ludzie lekko zaczęli się zastanawiać co to za stworzenie. Na hybrydę ni hu hu nie wyglądało, nie miało wyraźnego zarysowania formy. Co ciekawsze spojrzał na ciebie swoim wzrokiem i dał ci do zrozumienia że czeka na walkę.

Wyglądał trochę na robaka, ale kto wie? Czyżby jakiś nowy gatunek? Cholera, ale jedno trzeba mu przyznać wygląda słodko
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-27, 23:04   

Kurczę co się dzieje z tym głupim fonem.... Och szajstwo. W takim mieście nie ma zasięgu? Zaiste ciekawe ale co zrobisz. Nagle zauważyłam jakiegoś dziwnego pokemona, przyznaję większość znam ale tego...I PokeDex też nic? O rany ale numer, nowy pokemon w mieście? Heh już ja znam to spojrzenie, skoro chce to mogę zawalczyć. Wybrałam Houndura a niech zawalczysz pewien i tak nie szczędził aobie treningów i Pani Juniper. Zerknęlam na Larveste na moim ramieniu, znając ją na wylot nie będzie chciała teraz walczy
- Houndur ten pokemon chce abyśmy z nim walczyli, zacznij więc od Smog i schowaj się w nim a potem zaatakuj Dark Pulse. Następnie zaatakują Fire Fang oraz Shadow Ball. Pamiętaj o unikach bo ten ciekawy pokemon może okazać się bardzo zwinny i szybki!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-27, 23:41   

Zaczęłaś walkę, jednak pokemon nie był tak powolny na jakiego mógł by wyglądać zwinnie uniknął kilku ciosów by wyprowadzić Twister prosto w twojego pokemona. Po chwili wyprowadził Aqua Tail w twojego psiaka co mocno mu zaszkodziło. Nie był on jednak na tyle silny jak myślałaś, bo to coś jest znacznie mocniejsze, plus nie wiesz czym to coś jest! Po chwili twój psiak zaatakował ale rywal przeciwstawił się używając Teleport za niego.

Psiak 70%
???? 80%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-27, 23:56   

O kurczę jest dobry! Nawet bardzo czyli tak jak przypuszczałam
- Nie poddawaj się, pamiętaj że w ciebie wierzę damy radę prawda?
Zachęciłam psiaka aby sie nie poddawal - Kiedy będzie chciał się przeteleportować się użyj Smog a kiedy zaatakuje wodnym atakiem ty wyskocz w górę i zaatakuj Shadow Ball. Nastepnie uderz Will-O-Wisp z bliska, teraz uderz Fire Fang! Rób uniki wykonując długie susy dasz radę jesteś silny!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 00:14   

Udało ci się na swój sposób zaskoczyć przeciwnika, jednak on tez nie miał zamiaru być bierny temu co robisz. Po chwili odpowiedział Aurora Beam'em prosto w twojego pokemona mrożąc mu lekko nogi. Następnie ponownie się Teleportował nad niego i wbił się Aqua tailem. To nie było łatwe, zwłaszcza że widać iż twoje ataki wchodziły w niego normalnie. Ludzie obserwowali to i próbowali to skanować, aczkolwiek również dostawali errory na pysk od pokedexa. Czym to jest?

Psiak 40%
???? 50%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 12:13   

Spojrzałam zamyślona na nieznanego pokemona, dlaczego chciał ze mną walczyć? Pewnie myśli że jak wygra to mnie upokorzy, ja jednak każdą przegraną walkę traktuję jak super lekcję pokazującą mi co robie źle. No właśnie ale w czym zawiniłam? Pokemony mają podobne myślenie jak ich trener więc Houndur wie o co mi chodzi... Bardzo szybko ułożyłam w głowie kolejną taktykę
- Spokojnie, walczymy do końca prawda Houndur? Musisz być czujny i jak najbardziej unikać jego wodnych ataków, jak zechce Cię polać wodą to musisz mu z całych sił kontratakować Dark Pulse ! Sypnij mu prosto w pysk Emberem a potem zmniejsz mu obronę za pomocą Sucker Punch! Teraz odpowiedz mu dwa razy Dark Pulse. Jesteś szybki więc złap go zębami gdy tylko się zbliży i uderz go Shadow Ball
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 12:38   

Pokemon zaczał szybko i zwinnie używać Teleportu co chwila. Pojawiał się i znikał w twoim otoczeniu. Niedługo po tym pojawił się nagle nad psiakiem, dostrzegłaś tylko Aqua Tail, który wbił twojego pokemona w ziemie. Cóż, widać że nie miał ochoty dać za wygraną. Cóż, ale twój psiak nie wytrzymał kolejnego wodnego ataku, ba krytycznego ataku w tej chwili i padł. Pokemon stał dalej gotów do walki, normalnie by dał sobie spokój, ale nie on chce jeszcze. Co to za dziwny typ? Przeciwnik oczekiwał kolejnego oponenta do zmiaźdzenia

Psiak - Padł
??? - 20%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 13:16   

Podbiegłam odruchowo do mojego pokemona, klęknęłam i położyłam na jego boku dłoń
- Houndur nic Ci nie jest? Walczyłeś dzielnie jestem z ciebie dumna odpocznij. Widzę że dużo trenowałeś u profesor Juniper, byłeś świetny- pochwaliłam go i odwolalam do pokeballa. Spojrzałam na stworka....musiałam zadać mu te pytanie
- Dlaczego chcesz akurat ze mną walczyć hmm? Ja nigdy nie odpuszczam sobie walki więc jeśli chcesz to okej
Wyciągnęłam pokeballa i wstałam
- Okej teraz Ty!- wybrałam Venipede z racji iż posiada Protect co może się przydać - Hej Dream czy mógłbyś z nim zawalczyć? Po wszystkim utniesz sobie drzemkę w moim plecaku co ty na to?- wiedziałam że jak go poproszę to powinien się zgodzić na bitwę - Spróbuj najpierw od Screech aby nieco obniżyć mu statystyki. Potem Poison Sting bo masz duże szanse go zatruć, dla ochrony używaj Protect. Teraz zacznij go otaczać Rollout i w dogodnej chwili zaatakuj go Poison Tail! Dawaj Venipede damy radę!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 19:30   

Tym razem stwór, chyba uśmiechnął sie chytrze bo znów zaczął znikać Teleportami i pojawiać się nagle, a w momencie gdy twój pokemon był gotów do ataku ten zwiał przed nim i pojawił się za nim używajac Flamethrower! Twój pokemon dosłownie odczuł to boleśnie. Gdy chciał go zaatakować ten znów się przemieścił, cholera była za szybka i zbyt sprytna. W ten sposób długo nie dacie rady walczyć, zważając na fakt że wciąż nie wiesz co to za pokemon oraz co potrafi.

Robak 70%
??? 10%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 20:03   

Mam jeszcze jeden pomysł jak można przechytrzyć jego teleportację
- Ruszaj do przodu za pomocą Rollout, jesteś bystry przecież widać że on pojawia się tu i tam stosując swoisty wzór zapamiętaj go i ruszaj do przodu! Połącz swoje Rollout z Poison Tail. Do ochrony dodatkowo użyj Protect, pamiętaj wzór i atak!
Wygląda na to że pokemon świetnie się bawi ale ja traktowałam walki poważnie.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-28, 23:29   

Tym razem nie było tak łatwo dla niego, ale on dalej dawał rade dość płynnie unikać ataków przez Teleport, a jednocześnie atakował Flamethrowerem. Cóż, walka jest znacznie cięższa niż z liderką. Po chwili twój robak jak i ów pokemon, chyba pokemon byli mocno zmęczeni co było widać. W przypadku ów stworka, tym bardziej zwłaszcza że pokonał ci już jednego pokemona! Jednak nie miał zamiaru ni hu hu się poddać i walczył do końca co niestety może skończyć się dla niego źle.

Robak 50%
??? 5%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-29, 16:14   

- Venipede skuptajta się Oki? Masz przecież Protect dzięki któremu możesz się ochronić przez tym cholernym miotaczem płomieni. Teraz spokojnie, zamknij oczy i postaraj się go wyczuć. Znajdź jego energię, usłysz go...- powiedziałam spokojnie. Wiedziałam że mu się uda, celem było przywabienie tego nieznanego pokemona...iii...- Teraz uderzaj w niego z całych sił Poison Tail!
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.