Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-11, 15:10
~Przygoda Viviann Malesci
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-21, 14:03   

Nosz w mordę! Zdenerwowałam się widząc hybrydę (która faktycznie mnie lekko przerażała, jednak miała też w sobie to coś) Spojrzałam na Volcaronę i powiedziałam
- Nie możemy tutaj walczyć, wywabmy ich na zewnątrz
Mając nadzieję że udało mi się razem z Melisą i Volcaroną wybiec na zewnątrz.... i tak czy inaczej musiałam dać strategię mojej starterce. Wygląda mi na wodnego...albo ziemnego...ale może być też i to i to więc będzie ciężko. Jednak mój pokemon jest silny
- W górę Volcarona! Uważaj bo może znać jakieś ziemne i wodne ataki więc musisz ich unikać, tak czy inaczej użyj Fire Blast a następnie zanurkuj w dół i użyj Psychic aby cisnąć nim o ziemię. Potem użyj swoich wielkich skrzydeł i przywołaj Gust! Dla zmyłki użyj Double Team i zaatakuj z tyłu Signal Beam! Pamiętaj o unikach, jesteś potężna jazda! Sapal im zadki!

(15 strona!)
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:00   

Gdy wyszłyście na zewnątrz budynku stało tam jeszcze kilku podobnych w maskach. Wypuścili te same hybrydy! - VIV! JEST ICH ZA WIELE! - Wrzasnęła wypuszczając swojego smoka - MEGA EVOLUTION! - Dodała i po chwili widziałaś...

- DALEJ! PAL ICH! - Wrzasnęła, smok od razu przeszedł do działania, podobnie jak twoja pokemonowa siostra, jednak przewaga była ogromna. Wówczas usłyszałaś jak ktoś zeskakuje z latarni - MEGA EVOLUTION! - Wrzasnął, przed wami pojawił się drugi Mega Charizard - Hej, mogę się dołączyć - Odparł twój "adorator"
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-25, 12:51   

Wow, Mega Charizard Y! I jeszcze jeden od Alexa... wygląda to epicko ale i tak muszę skupić się na walce. Przeskanowałam jeszcze raz Volcaronę aby przypomnieć sobie jakie to ataki miała w zanadrzu.. i zobaczyłam coś co może się bardzo przydać...Spojrzałam na Alexa i powiedziałam
- Nareszcie się zjawiłeś, witaj!
Popatrzyłam na Volcaronę i rozejrzałam się po przeciwnikach.... powinno to coś dać. Należy pamiętać że jest przy mnie nadal Eevee i Fletchinder
- Eevee wskakuj na Volcaronę i użyj Helping Hand, ty z kolei Volcarone użyj Blast Burn! Jak będzie jesz im mało zaatakuj trzy hybrysy Psychic i przytrzymaj je. Fletchinder, Eevee kiedy Volcarone to zrobi użyjcie Swift i Atttract
Miałam nadzieję że uda się nam ich powstrzymać.
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-18, 14:11   

Waszym pokemonom udało się odeprzeć atak ów stworzeń. Co gorsza po chwili dopiero zauważyłaś że czegoś brakuje - Nie! Mój Key Stone! - Wrzasnął Alex/Mordimer. Jego Charizard jednak nie wyszedł z mega formy a zaczął świecić. Po chwili dostrzegłaś błysk światła, a Rocket z Key Stonem chłopaka odleciał w tył. Kamień był... Wyłączony! Jego smok siedział w formie MEga sam z siebie! - Viv! Teraz! Skupmy się na nich - Wrzasnęła Melisa dając polecenie swojemu Smokowi do ataku. Smok Alexa również zaatakował.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-18, 23:49   

Ohhh trzeba połączyć te ataki, nigdy nie kierowałam aż trzema moimi podopiecznymi ale idzie mnie oraz moim pokemonom dobrze. Nawet bardzo dobrze! Szybko wymyśliłam kolejną taktykę
- Musicie nadal tak współpracować, świetnie wam idzie!
Moją uwagę odwrócił na chwilę wrzask Alexa i fakt, że pomimo straty Key Stone jego pokemon nadal był w formie Mega. W kij nie wiem o co chodziło ale nie miałam czasu teraz się nad tym zastanawiać
- Atakujcie ognistymi ruchami, Volcarona ty i Fletchinder użyjcie Flamethrower a ty Eeevee wspomóż teraz ruch Fletchinder swoim Helping Hand! Zaatakujcie tak kilku przeciwników a potem wybierzcie sobie po jednym! Volvarona użyj Gust i Signal Beam! Do uników używaj Double Team i Psychic aby powstrzymywać ciosy. Eevee ty zaatakuj Swift swojego przeciwnika a potem Bite oraz Tail Whip do obniżenia statystyk! Fletchinder spróbuj wyczuć jakiegoś samca i użyć Attract a jeżeli nie wyczujesz to zaatakuj przeciwnika Steel Wings i Aerial Ace!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-26, 12:52   

Wystąpił ogromny wybuch, na tyle wielki że nie dostrzegliście gdy ów przeciwnicy zniknęli. Ty rozglądając się po tym jak bardzo zniszczono okolice dostrzegłaś coś na ziemi. To chyba, nie niemożliwe!

Był to Key Stone, czyli klucz do Mega Ewolucji! Gdyby teraz tylko jeszcze zdobyć MegaStona oznaczało by iz jakiś z twoich pokemonów zdoła przybrać Mega Formę! Żyć nie umierać, ciekawsze natomiast jest to... Po co im ów kamień skoro są to hybrydy.
- Hm Key Stone, brawo Viv - Skwitował Alex podchodząc i oceniając go - Jeszcze nie został ani razu użyty, masz szczęście. Bardziej martwi mnie fakt że skoro mieli to coś można spodziewać się najgorszego

+1 lv dla twóich pokmów któe walczyły
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-26, 13:55   

- Świetnie sobie poradziłyście!
Pochwalilam swoje pokemony i odwołała Eevee oraz Fletchinder do pokeballi. Podeszłam do Volcarony i położyłam na jej bólu swoją dłoń. Nadal nie potrafiłam się przyzwyczaić że chwilę temu moja mała Larvesta ewoluowała i teraz już mi do nie zmieści na ramieniu. Kiedy wszystko w miarę się uspokoiło świat znowu postanowił mnie zaskoczyć. Key Stone. Kiedy tylko zaczęłam się rozglądać on rzucił mi sie w oczy. Bez wahania podbieglam do niego i podniosłam go. Dałam to Alexowi skoro chciał go ocenić. Nie używany? Ciekawe jak to rozpoznał? Tak czy inaczej
- Jeżeli będą chcieli Mega Ewoluować te hybrydy....to wolę nie myśleć co będzie dalej...
Westchnelam przeciągle. Sytuacja wydaje się być bardziej dupiata niż mi się zdawało. A tak poza tym w swojej drużynie mam chaemandera, swablu, absola i houndoura którzy mogą w swoich najwyższych formach Mega ewoluowac nie licząc absola. Jednak teraz jest ze mną tylko houndour więc myślę że to jemu w przyszłości pokażę Key Stone i MegaStone dla niego jak tylko go zdobęde
- Widziałam że niektóre osoby mają gdzieś przyczepiony Key Stone. Stone sumie mogłabym go do swojej hustki na ręce przyczepić ale nie wiem jak
Raczej klejem go nie przymocuje a jak to przywiaże To wyleci.
- Co teraz robimy? Alex?
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-02, 20:55   

- My? Od kiedy nagle zaczęłaś mnie tolerować? - Spytał lekko zdziwiony - Cóż, moim zdaniem powinniśmy udać się w kierunku kolejnego miasta. Na razie nie mam jak otworzyć przejścia do odwróconego światu. Więc można udać się dalej chyba że... - Wówczas przed wami stanął chłopak, wyglądał na pewnego siebie. Dostrzegłaś jak Alex lekko się zdenerwował - To ty zostałaś wybrana tak? Ciebie wybrał tak? To ja miałem być wybrańcem Ciemności! To ja miałem ją uratować! Nie po to tak długo Ćwiczyłem! Wyzywam cię! Jeden na Jednego! Walka Pokemon! Użyj wszystkiego co masz! Wygrany odnajdzie Giratynę! - Wrzasnął, Alex już chciał zainterweniować ale spojrzał Na Melisę i na ciebie. Jego Smok wylądował obok, dalej w Mega Formie i pokręcił głową - Viv to twoja walka
_________________
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-03, 00:02   

Uśmiechnęłam się lekko do niego
- Zaczęłam Cię tolerować od jakiejś godziny i chyba dobrze mi to idzie
Podrapałam Volcaronę po futrze, było go teraz tak dużo aż miałam ochotę się na nią rzucić i wymiziać jej białą szatę aż ta sama mnie z siebie nie zrzuci. Jest piękna i silna, wiedziałam że z nią będzie teraz łatwiej mi chociażby w zdobywaniu odznak...może nawet potem liga Kalos a potem Unova? Właśnie....kiedy już sprawy z Giratiną będą załatwione wracamy do domu. Jakimś cudem wszczepiłam Mega Stone w swoją drewnianą bransoletkę, siedział tam jakoś więc póki co chyba nie wypadnie
- Ej czy Giratina to przy okazji nie jest legendą z Sinoh? W Kalos będziesz mógł otworzyć te przejście?
Zapytałam się Alexa bazując na swojej skąpej wiedzy o tym legendarnym pokemonie. Tak poza tym wolę się wyrażać o Giratinie jako "ona" mimo że nikt nie zna płci pokemonów. Nagle pojawił się jakiś chłopak, zauważyłam minę Alexa a potem ten nieznajomy tak o wyzwal mnie do walki. Przed rozwalonym w połowie KFC. Brawo. Pewnie to kolejna tajemnica jeżeli chodzi o Alexa i tego tam, może to jakiś jego uczeń czy coś? Czyli znowu coś poprzekręcał kiedy mówił że....nie. To się kupy nie trzyma chyba że Arceus skłamał. Bez dalszego gadania przyjmuję wyzwanie
- Volcarona...masz ochotę na prawdziwą bitwę?
Denerwuje się, boję się że przegram i trzeba będzie zaakceptować fakt iż to przeciwnik przejmie moją misję. Jednak Alex chyba nie pozwoli na to. Nie wiem. Schowałam do małego pudełka Key Stone który był w mojej sportowej torbie. Tam będzie bezpieczny m
_________________

------------
  
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-03, 12:51   

Chłopak stanął na przeciwko ciebie. Alex jak i Melisa byli za tobą. - Dasz radę! SKOP MU ZADEK! SIŁA NASTOLATEK! - Wrzeszczała Melisa, Alex natomiast stał w ciszy i obserwował. Zrozumiałaś że i jedno i drugie cię dopinguje. Melisa krzycząc ile sił a Alex w ciszy, wiedząc ze sobie poradzisz. - Walka Jak mówiłem, jeden na jednego.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-oFs7A8DTA4[/youtube]*
- A więc pokaz się Gallade! - Odparł wypuszczając swojego Pokemona. Chwila, dostrzegłaś coś, na jego prawej ręcę był... MegaStone - To mój pokemon a ty co? Kogo wystawisz? - Dodał, był pewny

* Battle Music
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-03, 18:45   

Mega Stone i Galladyt to będzie bardzo ciekawa bitwa, cieszę się że Melisa mi tak kibicuje- jak tu nie kochać tej dziewczyny! Szybko zdecydowałam kogo wybieram. Eevee i Fletchinder niech odpoczną - Volcarona....damy radę prawda?
Ja też byłam pewna, byle pierdoła nie będzie mi wchodzić w droge o nie!
- Okej zaczynamy pierwsze, w takim razie użyj na dzień dobry Psychic uderzając nim mocno w ziemię. Następnie zaatakuj go Gust na który jest podatny, zobaczymy czy się utrzyma długo przy takim wietrze. Do zmyłki użyj Double Team i wyceluj w jego plecy swoim Flamethrower! Pamiętaj oczywiście o unikach
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 17:33   

Przeciwnik spojrzał na ciebie i użył Key Stona. Po chwili dostrzegłaś błysk światła a przed tobą stał Mega Gallade. Cóż, tego na pewno się nie mogłaś spodziewać aż tak szybko. - Załatwmy to szybko! - Dodał po czym jego pokemon przygotował się na walkę i zaczął!

Twoja Volcarona Zaatakowała ale była dość nowa w tym ciele i nie zdołała zrobić uniku. Mocno ją to zdenerwowało po czym wypaliła całą moc w Flamenthower. Przeciwnik skontrował ten atak i równiez użył Close Combat by po chwili zastosować Rock Tomb!

Vol 70
Gallade 80%
_________________
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 18:45   

Od razu Mega Ewolucja? Facet chyba żyje w pośpiechu, wydaje mi się że takie coś to najlepiej wywołać chociażby w środku walki. Ale trzeba przyznać, że Mega Gallade wygląda epicko! Pierwszy raz widzę to w tej formie. Rozumiałam że Lar...znaczy Volcarona ma trudności w nowym ciele ale wiem że da sobie radę
- Wiesz co ci powiem? Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy! Volcarona dasz sobie radę! Użyj Double Team i zaatakuj go Bug Bite a potem napieprzaj w niego Gust i Flame Charge. Rób uniki jak tylko bedziesz mogła!
_________________

------------
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 19:54   

Twój Pokemon zaatakował ale dalej miał problemy w ciele, za to rywal wykorzystał to na swoją modłę i zaczął stosować słabsze ale szybkie ataki. W efekcie Volc przyjęła sporo obrażenie nie które próbując ominąć by móc wykonać jakiś atak na przeciwniku. Dostrzegłaś że twój pokemon nie wie zbytnio jak ma reagować na to ogromne ciało. Cóż, trening nad jej szybkością na pewno pomoże. Jednak, dostrzegłaś też ze rywal nieco oberwał. Spoglądajac w tył dostrzegłaś kibicującą Melise oraz Alexa który stał w ciszy.

Vol 50
Gallade 60%
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 20:53   

Tak treningi z pewnością i to jak najczęstsze ale spróbujmy teraz tak
- Spokojnie. Zaatakuj go teraz dwa razy Flame Charge co nie dość że ti zrani to też zwiększy twoją szybkość. Potem wzbij się wysoko w górę pod słońce aby cie nie widział i użyj Flamethrower. Wszyscy w Ciebie wierzymy, dobrze wiesz że ja też! Masz skrzydła więc pamiętaj aby nie stać w miejscu Volcarona, rób rozmaite skrety i tylko bądź spokojna a wszystko będzie dobrze. Skoro tak bardzo chce się do Ciebie zbliżać to wybij mu z głowy ten pomysł i zatrzymaj go swoim Psychic. Jak jesteś na niego zła to trzymając go tak wbij go w ziemie

Byłam opanowana i doradzałam jej wszystko zdecydowanym tonem, wiem że jest to dla niej trudne ale wiem też że bez problemu skopie mu tyłek.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.