Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy (Ludzie: 1/2; Pokemony: 2/2)
Autor Wiadomość
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-04-23, 23:28   Zapisy (Ludzie: 1/2; Pokemony: 2/2)

Do you want to enter into Pokemon World?



Skoro oglądasz ten temat być może rozważać możliwość zapisania się do Galla. Jak tak to świetnie, ale wpierw odwiedź koniecznie ten TEMAT. Jeśli po jego lekturze nadal pragniesz zostać moim graczem zapraszam do wypełnienia w zależności od preferencji jednego z poniższych formularzy:

Kod:
[b]Formularz gry trenerskiej:[/b]
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Imię, nazwisko i przezwisko:[/b]
[b]Wiek postaci:[/b]
[b]Region/Miasto startowe:[/b]
[b]Pora roku:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]*Opis towarzysza:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]*Opis wroga:[/b]
[b]Klimat:[/b]
[b]Wątki fantastyczne:[/b] Tak/Nie
[b]Sceny +18:[/b] Tak/Nie
[b]Czy chcesz spotykać Fakemony?:[/b]  Tak/Nie
[b]Ulubione typy:[/b]
[b]Znienawidzone typy:[/b]
[b]O jakich pokemonach marzysz:[/b]
[b]Prośby:[/b]

Objaśnienia formularza:
Link do Karty Postaci, Imię, nazwisko i przezwisko, Wiek postaci, Region/Miasto startowe, Pora roku, Starter – Myślę, że z tymi punktami nie będzie żadnego problemu.
Cele -Dlaczego podróżujecie? Musicie podać przynajmniej jeden, główny powód oraz opcjonalnie cele poboczne
Towarzysz – Czy chcesz z kimś podróżować?
*Opis towarzysza – Jeśli tak, to opisz swojego towarzysza. Jakieś charakterystyczne cechy wyglądu oraz charakter, jakie ma pokemony.
Wróg – Czy masz jakiegoś śmiertelnego przeciwnika, który nie raz będzie ci wchodził w drogę?
*Opis wroga: – Jeśli tak, to opisz swojego wroga. Jakieś charakterystyczne cechy wyglądu oraz charakter, jakie ma pokemony.
Towarzyszy i wrogów może być więcej niż jeden.
Klimat - Np. horror, komedia, sensacja. Po prostu jaka ma być wasza przygoda.
Wątki fantastyczne - Życzysz sobie odrobiny magii, albo innych niesamowitych zjawisk?
Sceny +18 - Odnoszą się zarówno do erotyki, jak i krwawych, drastycznych scen. Jeśli chcecie tylko jedno z tego, zanotujcie to w zapisie.
Czy chcesz spotykać Fakemony? - Na forum jest opcja posiadania nieoficjalnych, fanowskich pokemonów, ale jak ich nie chcecie to będą tylko kanoniczne pokemony
Ulubione typy - Jakie typy pokemonów preferowałbyś spotykać
Znienawidzone typy - Jakich typów pokemonów wolałbyś rzadziej spotykać
O jakich pokemonach marzysz - 6 do 10 pokemonów, które chciałbyś mieć w drużynie
Prośby - Chciałbyś mieć w przygodzie coś konkretnego? To napisz o tym w tym miejscu.

Kod:

[b]Formularz do gry pokemonowej:[/b]
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek postaci:[/b]
[b]Gatunek:[/b]
[b]Rodzaj przygody:[/b]
[b]*Region/Miasto startowe:[/b]
[b]Pora roku:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]*Opis towarzysza:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]*Opis wroga:[/b]
[b]Klimat:[/b]
[b]Wątki fantastyczne:[/b] Tak/Nie
[b]Sceny +18:[/b] Tak/Nie
[b]Prośby:[/b]

Objaśnienia formularza:
Link do Karty Postaci, Imię, Wiek postaci - Wiadomo
Gatunek – Czyli jakim pokemonem chcesz grać. Szczegóły w regulaminie pokie-gier.
Rodzaj przygody – Daję wam do wybory dwa rodzaje przygody:
1. Świat ludzi – Jesteście pokemonem w standardowym, zamieszkanym przez ludzi świecie z dobrze znanymi regionami. W tym wypadku istotne dla mnie jest aby uwzględnić w historii postaci, dlaczego nie możecie zostać złapani do pokeballa przez jakiegoś przygodnego trenera. Wasz pokemon może być czymś wyjątkowym, albo po prostu ma już trenera, z którym został rozdzielony i wyruszył na jego poszukiwania. W każdym razie nie chcę prowadzić przygody, w której jesteście pokemonem siedzącym w kuli u trenera. W tym rodzaju przygody musicie wypełnić jeszcze poniższy punkt:
*Region/Miejsce startowe
2. Świat pokemonów – Egzystujecie w miejscu odległym od krajów zamieszkanych przez ludzi, gdzie występują tylko pokemon, podobnym do krainy z Pokemon Mystery Dungeon. Pokemony tutaj tworzą taką jakby cywilizacji i stąd mamy tutaj ich osady, a same stworki wykształcić mogły nawet środek płatniczy. Ten rodzaj przygody daje mi więcej pola do popisu w kwestii kreowania otoczenia.
Pora roku - Wiadomo
Cele – Dlaczego podróżujecie? Musicie podać przynajmniej jeden, główny powód oraz opcjonalnie cele poboczne
Towarzysz – Czy chcesz podróżować z jakimś innym pokemonem u boku?
*Opis towarzysza – Jeśli tak, to opisz jakim jest pokemonem, jakieś charakterystyczne cechy wyglądu oraz charakter.
Wróg – Czy masz jakiegoś śmiertelnego przeciwnika, który nie raz będzie ci wchodził w drogę?
*Opis wroga: – Jeśli tak, to opisz jakim jest pokemonem, jakieś charakterystyczne cechy wyglądu oraz charakter.
Towarzyszy i wrogów może być więcej niż jeden.
Klimat – Np. horror, komedia, sensacja. Po prostu jaka ma być wasza przygoda.
Wątki fantastyczne – Życzysz sobie odrobiny magii, albo innych niesamowitych zjawisk?
Sceny +18 – Dotyczy raczej scen drastycznych niż scen erotycznych z udziałem pokemonów.
Prośby – Chciałbyś mieć w przygodzie coś konkretnego? To napisz o tym w tym miejscu.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2016-04-24, 07:53   

Formularz:
Link do Karty Postaci: #yolo
Imię, nazwisko i przezwisko: Sebastian Mackenzie//Seb
Wiek postaci: 17 lat
Region/Miasto startowe: Sinnoh, Jubilife
Pora roku: Lato
Starter: Fennekin
Cele: Przede wszystkim chce odnaleźć ojca, by dowiedzieć się, czy to właśnie on stoi za tym, co się stało z Cynthią (oraz ewentualnie go zabić, ale na razie się wstrzymuje z decyzją). Po drugie - zdziałać cokolwiek, byle tylko poprawić jakoś aktualny stan matki. Sebastian doskonale zdaje sobie sprawę, że pieniądze mogą zdziałać cuda, a w inny sposób raczej nie pomoże, dlatego chce podróżować po regionie i walczyć z liderami, a następnie z Elitarną Czwórką. Trzeci cel... jest już bardziej taki prywatny. Chłopak nie znalazł w pamiętnikach matki żadnej wskazówki dotyczącej jej rodziny, więc... chciałby się nieco więcej dowiedzieć.
Towarzysz: Tak, wszystko chyba jest w KP
Opis towarzysza: (Tfu, jednak nie wszystko jest w KP) Seb i Lana poznali się przypadkiem w Jubilife, gdzie stoczyli krótką walkę jeden na jednego, którą chłopak wygrał dzięki przewadze typów. Dziewczyna po tym nie chciała się od niego odczepić i tak chyba dochodzimy do punktu wyjścia.
Wróg: Lucian Cornett (przynajmniej na razie)
Opis wroga: Czterdziestoletni mężczyzna z lawendowymi lekko falowanymi włosami sięgającymi ramion. Ubiera się głównie w czarną koszulę, na którą narzuca kasztanową marynarkę, jeansy i czarne sznurowane buty. Ma problemy z panowaniem nad sobą, co objawia się kompletnym brakiem kontroli nad psychokinezą (tak, jest psychokinetykiem i telepatą), chociaż nigdy nie mógłby skrzywdzić własnego syna (w końcu to jego krew, prawda?). Jest ekspertem od Pokemonów typu psychicznego, jednak na razie ma przy sobie tylko Espeona i Gallade.
Klimat: Bardziej coś związanego z sensacją i akcją niż z typową komedią i sielanką... ale w sumie to też może być, byle bez przesady xD
Wątki fantastyczne: Tak
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: W zasadzie... to brak.
Znienawidzone typy: Trujący *w*
O jakich pokemonach marzysz: Umbreon, Staraptor, Empoleon.
Prośby: Chyba brak.
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 14:00   

Takie mam zapytanie- muszę jeszcze raz składać zapis nietoperkiem, czy jakoś mnie przeniesiesz? ;)

EDIT: A co tam, przekopiuję zapis w razie czego xD

Gwen Brown napisał/a:

Link do Karty Postaci: KLIK
Imię: Ariana
Wiek postaci: 5 lat
Gatunek: Noibat
Rodzaj przygody: Świat ludzi
*Region/Miasto startowe: Góry w Kalos na południowym- wschodzie
Pora roku: Może być koniec wiosny- początek lata. Taki przełom
Cele: Przekopiowane z KP:
- Chcę odnaleźć swoje rodzinne stado i pokazać im, że nie jestem tak słaba i niepotrzebna, jak wszyscy myśleli
- Pragnę z całej mocy dowieźć swej siły oraz ewoluować, aby zostać możliwie najpotężniejszym Noivernem
- Chcę też zwiedzić świat i poznać różnych nauczycieli, którzy pomogliby mi osiągnąć marzenia o sile
To tylko moje podstawowe cele i nie wykluczam wysnucia jakichś mniej lub bardziej istotnych, zależnie od tego co mnie spotka w podróży.
Towarzysz: Początkowo nie, ale potem możesz zarzucić jakimś samcem Noibatem, żebym nabrała zaufania dla własnego gatunku
*Opis towarzysza: zdaję się na Ciebie
Wróg: Ludzie jako ogół + rodzinne stado
*Opis wroga: sugeruj się historią z KP ;)
Klimat: Totalny misz-masz. Poważnie- pod tym względem nie jestem zbyt wymagająca.
Wątki fantastyczne: Tak- koniecznie
Sceny +18: Tak
Prośby: Przyjmiesz mnie?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-04-24, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 23
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2016-04-24, 14:15   

A ja wkleję zapis jeszczek raz, tak dla czystej formalności :v
Cytat:
Formularz:
Link do Karty Postaci:
http://pokemoncrystal.pl/topics4/235.htm#364
Imię, nazwisko i przezwisko:
Emily Katniss Grimsley
Wiek postaci:
13 Sierpnia 1999
17 lat
Region/Miasto startowe:
Hoenn - Fortree City, okolice
Pora roku:
ZIMA, utrudniajmy życie postaci
Starter:
Phantump
Cele:
- Dowiedzieć się kto stał za tymi eksperymentami.
- Opanować nieco Foresta, żeby nie szalał i zrozumiał niektóre.. Ludzkie wartości. Jak życie i tak dalej. Żeby nie był tylko bezmyślną machiną do zabijania, która w każdym widzi wroga. Trochę jak dziecko, trzeba go niektórych rzeczy nauczyć.
- Zwiedzenie całego Hoenn. W końcu nigdy nie widziała nawet kawałka miasta, w którym był sierociniec.
- Choć to rzecz całkowicie odmienna od jej natury, nie da się ukryć, że pragnie się zemścić na tych, którzy zmienili ją w "potwora".
- Jako, że kobieta to stworzenie niezdecydowane, pewnie w trakcie przygody postawi sobie jakieś inne cele.
Towarzysz:
W KP z opisem
Wróg:
To, tak w sumie standardowo myślę. Ludzie z Laboratorium Q.U.I... Inne eksperymenty. Jeszcze więcej hybryd, czemu nie. Wszelkie organizacje, które chciały użyć tych hybryd w swoich niecnych celach.
Klimat:
Fszysko
Wątki fantastyczne:
Jak już "Fszysko", to tak.
Sceny +18:
TAK
Czy chcesz spotykać Fakemony?:
Tak Tak Tak
Ulubione typy:
Tak w sumie to każdy. Ale z dedykacją dla Katniss - Mhrok [hue hue], Trawa i Trawa. Zielony.
Znienawidzone typy:
Walka, Robak i Ogień. Katniss będzie zadowolona. [hue hue]
O jakich pokemonach marzysz:
Tak szczerze, to najbardziej zależy mi w przyszłości na Weavile'u, Absolu i Bisharpie. Resztę przyjmę jak leci.
Prośby:
I informacje.
W KP dodałam cośki do ciekawostek dla Katniss i dodałam ciekawostki dla Foresta. Może coś dzięki temu wpadnie ci do łebka. Kto tam w końcu wie? Na pewno jakieś ułatwienie jak dla mnie co do prowadzenia tego wszystkiego. *tym bardziej, że trzymanie się tego zawsze mi nie wychodzi*
Prócz tego fajnie by było wcisnąć jakąś męską hybrydę, co się za kumpluje z Katniss, co by Forest był trochę zazdrosny. Jakieś ciężkie wybory do tego.. Tak trochę jak w Undertale i Life in Strange. Wybory niech mają jakieś bardzo widoczne efekty i wgl! Symulator prawdziwego życia bardzo!
A pomijając to co tam nabazgrałam wyżej to jako, że zawsze wszystko wychodzi ci super - rób to co zawsześ robił.
Słodkie oczka.
I miej cierpliwość do tych wszystkich pokemonów co je trzeba wprowadzić... KIEDYŚ
_________________


 
 
     
Curtis 
Eeveelution is a mystery...



Wiek: 28
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-04-25, 23:25   

Curtis napisał/a:
Formularz:
Link do Karty Postaci: Proszę bardzo.
Imię, nazwisko i przezwisko: Roas Renruojos (Przezwiska nie posiada)
Wiek postaci: 29 lat.
Region/Miasto startowe: Kanto, okolice miasta Lavender.
Pora roku: Wczesna wiosna
Starter: Abra
Cele: Bezpieczne opuszczenie regionu Kanto, zaniesienie swoich rozrywek trenerom z pozostałych regionów.
Towarzysz: Nie istnieje
*Opis towarzysza:
Wróg: Sabrina, liderka z miasta Saffron
*Opis wroga: Nie wiem czy jest to konieczne, jako że jest ona oficjalną postacią. W razie czego zawsze mogę opisać moją wizję Sabriny (jakakolwiek by ona nie była).
Klimat: Wedle uznania, nie pogardziłbym jednak dobrą dawką śmiechu.
Wątki fantastyczne: Jeśli uda się je wprowadzić bez problemu, to jak najbardziej.
Sceny +18: Mogą być (aczkolwiek nie mam z nimi doświadczenia)
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Nie mam
Znienawidzone typy: Jak wyżej
O jakich pokemonach marzysz: Gyarados, Vaporeon
Prośby: Jeżeli czujesz, że mógłbyś mnie przyjąć, ale będzie jakiś problem (jak np. brak jakichś informacji w KP) to byłbym wdzięczny za wskazanie go i rozpatrzenie zapisu ponownie po poprawie. A co do samej gry, to żadnych dodatkowych próśb nie mam.
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-04-28, 11:04   

W takim razie wszyscy dalej są mymi graczami. To lecimy z tym koksem.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2016-07-05, 09:17   

    Formularz gry trenerskiej:
    Link do Karty Postaci: Masha
    Imię, nazwisko i przezwisko: Masha Vikashev, czasem nazywana Miszką.
    Wiek postaci: Wygląda na dwadzieścia cztery, ale sama nie jest pewna.
    Region/Miasto startowe: Johto! A miasto wylosuj.
    Pora roku: Lato.
    Starter: Nazca, Sigilyph.
    Cele: Tak właściwie to Mojry stawiają przed nią większość życiowych celów. Ostatnio bywa bezrefleksyjna, aczkolwiek to zapewne dlatego, że całkiem niedawno ponownie wyczyścili jej pamięć.
    Towarzysz: Edmund.
    *Opis towarzysza: Wysoki, szczupły blondyn z kilkudniowym zarostem. Niebieskie oczy. Wyraźnie zarysowana szczęka. Zazwyczaj ubiera się elegancko, może nawet starodawnie. Na palcach nosi sygnety. Co oznaczają? Nadal nie wyjaśnił. Dość głęboka blizna na szyi.
    Niegdyś arystokrata, obecnie wampir, który próbuje odnaleźć się w XXI wieku. Bywa starodawny, ale rozruszał się nieco u boku Mashy. Na początku starał się do tego dziewczęcia nie przywiązywać, ale ostatecznie stracił dla niej głowę. Nadal się nie przyznaje. Za cel obrał sobie chronienie jej, zwłaszcza po tym w co sam ją wplątał. Ciężko mu z myślą, że Masha niewiele pamięta z ich wspólnej podróży, ale nie zamierza jej opuścić.

    Wszystko tak ogólnie, bo chciałam pozostawić Ci pewne pole do popisu. Kreuj do woli! <3

    Wróg: -
    *Opis wroga:
    Klimat: horror, fantasy, romans (hehe)
    Wątki fantastyczne: Tak
    Sceny +18: Tak
    Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
    Ulubione typy: KOCHAM WSZYSTKIE POKEMONY <3 ...
    Znienawidzone typy:... do Hoenn, późniejszych nie obdarzam już takim uczuciem, z wyjątkiem Sigilypha.
    O jakich pokemonach marzysz: Trudne pytanie. Nie wiem. Wszystko pokocham. <3
    Prośby: Chciałąbym, żeby było nieco realistyczniej jeżeli chodzi o wątek pokemonów. Na zasadzie, że pokemony się starzeją, chorują, mogą zostać ranne, umrzeć, być okaleczonymi i różnią się od siebie wyglądem (nieznacznie, jak zwierzęta w prawdziwym świecie). A o karmieniu i dbaniu o pokemony wspominałeś już w swoim temacie.
    I już. :3
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-07-05, 09:46   

Szin
Ola boga. To będzie... trudne. Tak, trudne. Twoja kp jest dość skomplikowana i sporo czerpie z mitologii, w czym wiedzy wielkiej nie mam. Ale kurczę, skoro ty chcesz u mnie grać, nie mogę odmówić :mrgreen: Przyjmuję.
Gra powstanie... eee... jak będę miał czas i chęci.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Natsumiro 
Odejdź


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-12-07, 19:28   

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: Proszę Bardzo
Imię, nazwisko i przezwisko: Thunder Elesin. Jego imię mu wystarcza :D
Wiek postaci: 18
Region/Miasto startowe: Canalave City/Sinnoh
Pora roku: Jesień. A niech chodzi po kałużach.
Starter: Elekid
Cele: Pokonanie 8 liderów i zdobycie od nich 8 odznak. Ewolowanie w ostateczną formę Elekida. Pokonanie swojego brata w walce pokemon.
Towarzysz: Caroline Day

*Opis towarzysza:
Cytat:
Caroline ma piękne i błękitne oczy oraz bladą cerę. Jej włosy są koloru blond, więc ten kolor pasuje do oczu. Zwykle jest spokojna, ale czasem jak się uprze szkoda gadać.. Sama nie wie co chcę w życiu osiągnąć. Czy zostać koordynatorem, czy trenerem. Przyjechała z Jotho do Sinnoh, gdzie zostawiła narzeczonego, a ostatecznie zakochała w Thunderze. On oczywiście o tym nie wiedząc traktuję ją jak najlepszą przyjaciółkę, która zawsze mu pomaga. Jej starterem jest Hoppip, którego ciągle nosi na rękach. Ulubiony kolor - biały. Właśnie dlatego najczęściej zakłada na siebie białego koloru ubrania. Pochodzi z bogatej rodziny tak samo jak Thunder dlatego, więc zachowuje się jak na damę przystało i stroi się. Rodzice Caroline przyjaźnią się z sobą odkąd oni byli dziećmi, więc znają się od dziecka. Jej rodzice zawszą o niej decydowali i doszli do wniosku, że musi wyjść za mąż. Za kogo? Za bogatego syna burmistrza miasta w Jotho. Cóż.. Nie mogła się im sprzeciwić, a jednak kochała ciągle Thundera, więc w czasie ślubu uciekła podczas przysięgi małżeńskiej (gdy już to miała oficjalnie zostać jego żoną), po czym już wcześniej spakowana poleciała pierwszym samolotem do Sinnoh. Do Sinnoh przeprowadził się Thunder, więc poleciała tam dlatego żeby w końcu udało jej się wyznać mu uczucia, być blisko niego, a co najważniejsze nie wziąć ślubu z tym patałachem (synem Burmistrza miasta w Jotho. Aktualnie zamierza wyruszyć w podróż pokemon z Thunderem i
odkryć kim chcę zostać.


Wróg: -
*Opis wroga: -
Klimat: Będę zadowolony z wszystkiego czego wymyślisz. Ale niech klimat będzie różny.
Wątki fantastyczne: Tak. Lubię takie rzeczy :)
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Wodny, Smoczy, Baśniowy.
Znienawidzone typy: Trujący, Walczący.
O jakich pokemonach marzysz: Sylveon, Goodra, Swampert, Alola Ninetleas, Decidueye, Absol <3 No i jeszcze Lycanroc.
Prośby: Gdyby było możliwe chciałbym żeby moja towarzyszka zaszła w ciąże ;_; Gdyby jednak nie to po prostu miło prowadzonej przygody ;)
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-12-09, 19:47   

Natsumiro
Od dawna nikt do mnie nie składał zapisu, ale... niestety twój nie za bardzo mi nie odpowiada. Pomijając jakieś babole czysto językowe, których parę widziałem, historia twojej postaci nie jest czymś co mnie porwało. Przykro mi, ale nie czuję się na siłach, by zrobić z tego interesującą grę. Nie przyjmuję
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
  
 
 
     
Higany

Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-02-07, 19:37   

Kod:
Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1608.htm#30630
Imię, nazwisko i przezwisko: Ramellin “Aves” Lenderhid
Wiek postaci: 16
Region/Miasto startowe: Unova/Cokolwiek
Pora roku:Zima
Starter:Magnemite
Cele:

- Przekabacić Maio Keczupa na stronę nacjonalistów.
- Wrócić do Falangi Yogonu w jednym kawałku.
- Sprawić, by Maio żył długo i potencjalnie szczęśliwie z Aves.
Towarzysz:
Maio Keczup - syn Asha Keczupa i chłopak Aves
Wróg:
- Przyjaciele Keczupa, którzy chcą go odciąć od Aves.
- Przedstawiciele Falangi Yogonu, którzy z chęcią wyręczą Aves w jej zadaniu (zabiją Maio).
Klimat: Lekki? W sumie, to nie wiem.
Wątki fantastyczne: Tak
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Tak
Ulubione typy: Elektyczny / Stal
Znienawidzone typy: ---
O jakich pokemonach marzysz: ---
Prośby:
_________________
Ein echter wahrer Held
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-02-14, 15:18   

Higany

Karta niby napisana poprawnie, ale historia mi się nie spodobała. Wątki są krótkie i napisane ogólnikowo, zero szczegółów, no i te nazwiska. Nie jest to coś, czym chciałbym się zajmować, więc dla obopólnego dobra Nie Przyjmuję.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Szin 
cześć


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2016
Posty: 171
Wysłany: 2017-03-05, 19:10   

    Formularz gry trenerskiej:
    Link do Karty Postaci: Masha
    Imię, nazwisko i przezwisko: Masha Vikashev, Miszka.
    Wiek postaci: Dwadzieściacztery. Prawdopodobnie. Ona sama nie pamięta, Mojry nie zwracają na to za bardzo uwagi... no i Miszka przywyknęła do nieobchodzenia urodzin. I tak fizycznie się nie starzeje.
    Region/Miasto startowe: Johto, miasto losowe.
    Pora roku: Lato. Takie fajne, jeszcze nie za ciepłe, powiosenne.
    Starter: Sigilyph o imieniu Nazca, choć tak szczerze... prędzej nazwałabym go towarzyszem niż starterem.
    Cele: Jakby to ująć... w tej sferze nic się nie zmieniło. Miszka pozostaje bezrefleksyjna. Wypełnia misje powierzone jej przez Mojry. Choć może kiedyś chciałaby się zająć czymś zupełnie przeciętnym. Wyruszyć w podróż pokemon, jak normalni trenerzy. Niestety, nie zapowiada się na to. I może, skrycie, chciałaby odkryć to swoje pierwsze życie. Kim była jej rodzina. Kim była ona sama nim to wszystko się zaczęło.
    Towarzysz: Pan Wampir, Edmund.
    *Opis towarzysza: Kopiuję z poprzedniego formularza coby nam tu nie mieszać.
    Wysoki, szczupły blondyn z kilkudniowym zarostem. Niebieskie oczy. Wyraźnie zarysowana szczęka. Zazwyczaj ubiera się elegancko, może nawet starodawnie. Na palcach nosi sygnety. Co oznaczają? Nadal nie wyjaśnił. Dość głęboka blizna na szyi.
    Niegdyś arystokrata, obecnie wampir, który próbuje odnaleźć się w XXI wieku. Bywa starodawny, ale rozruszał się nieco u boku Mashy. Na początku starał się do tego dziewczęcia nie przywiązywać, ale ostatecznie stracił dla niej głowę. Nadal się nie przyznaje. Za cel obrał sobie chronienie jej, zwłaszcza po tym w co sam ją wplątał. Ciężko mu z myślą, że Masha niewiele pamięta z ich wspólnej podróży, ale nie zamierza jej opuścić.


    Wróg: O panie, zliczyć by się nie dało, tyle tego się pałęta po świecie!
    *Opis wroga: ------
    Klimat: horror, fantasy, romans, dużo dramatów, krwi i męczenia mojej bohaterki! Muszę się na czymś wyżyć jak mi w realnym życiu nie idzie. xd Aczkolwiek, żeby nie było, trochę sielanki i humoru od czasu do czasu się przyda. Zapędziłam się? Wybrałam prawie wszystko co tylko można, lel.
    Wątki fantastyczne: Tak
    Sceny +18: Tak
    Czy chcesz spotykać Fakemony?: Łe, nie.
    Ulubione typy: WSZYSTKIE. xD
    Znienawidzone typy: ?????? (chociaż mam ogromny sentyment do trzech pierwszych generacji, reszta średnio mi podchodzi, jakby coś)
    O jakich pokemonach marzysz: O panie. Poochyena zawsze była moim numerem jeden. <3
    Prośby: Gracz marnotrawny powraca, także tego... taka prośba, przymnij mnie raz jeszcze? <3
  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-03-07, 13:01   

Szin

No nie wiem...

Czy powinienem cię znowu?

Wygląd ten sam.

Smak ten sam.

Ale...

To zupa jest z brukselek!

A tak na serio jesteś Przyjęta. Postaram się wydębić od Dais przywrócenie starego tematu co byśmy nie musieli robić kopiuj/wklej :-D
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Zormar 
W innej sferze gnom.


Wiek: 27
Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-03-30, 20:38   

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: Kliku klik.
Imię, nazwisko i przezwisko: Aleksander Faust Ludwik II (Alex, Zormar, Zorm, Zor, Zormi) Darksteel
Wiek postaci: 17
Region/Miasto startowe: Musi być ten z gier? Osobiście wolałbym jakiś wymyślony, ale jeżeli musi być narzucony to Hoenn, a miasto sam wybierz.
Pora roku: Raczej lato, sam nie wiem. Wedle twojego uznania.
Starter: Absol
Cele: Długoterminowy: Być kimś takim jak dziadek. Krótkoterminowy: Dowiedzieć się dlaczego dom wybuchł.
Towarzysz: Natalia (Nati, Lili) Amberlake
*Opis towarzysza: Młoda, około osiemnastoletnia, dziewczyna mieszkająca w okolicy dworku Darksteel. Córka miejscowej kwiaciarki, a także jedyna przyjaciółka Aleksandra. Osoba żywa, pomocna, pełna ciepła i dobroci. Czasami nierozważna oraz strachliwa, aczkolwiek boi się do tego przyznać. Stara się nie okazywać swojego smutku po stracie ojca, który zmarł na wyniszczającą, nieuleczalną chorobę. Zawsze towarzyszy jej mała Chikorita.
Wróg: Nic o nim/nich nie wiadomo.
*Opis wroga: Nic o nim/nich nie wiadomo.
Klimat: Wszystkiego po trochu oprócz telenoweli. ;) (Ps. Nie lubię za bardzo klimatów miejskich, zwłaszcza wielkomiejskich)
Wątki fantastyczne: Tak
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Tak, ale nie do łapania, ponieważ jak już to wprowadzasz z Saga, a tam żaden mi się nie podoba.
Ulubione typy: Mroczny, robaczy, stalowy oraz trawiasty (uprzedzam, jestem wybredny :P )
Znienawidzone typy: Baśniowy (z wyjątkami), ogólnie nie lubię większości pokemonów humanoidalnych.
O jakich pokemonach marzysz: Silvally, Mawile, Golisopod, Flygon, Solrock, Serperior.
Prośby: Hmmm... Daj mi pisać w 3 osobie (nienawidzę pisać w 1). Do tego niech będzie stosunkowo dużo realizmu, zarówno w odniesieniu do ludzi, jak i pokemonów, aczkolwiek nie chcę, by zmieniło się to w jakąś naturalistyczną powieść.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.