Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Adelaide
Autor Wiadomość
Adelaide


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-04-27, 23:44   Adelaide

Cytat:
Dla oceniającego:
- Karta ta była już raz użyta na innym forum, także można było się z nią gdzieś spotkać. W razie czego mogę dowieść mojego autorstwa.
- Jako, iż zależy mi tylko na grze fabularnej (przygoda), rezygnuję z profesji. Fabularnie moja postać jest rangerką, nie chcę wyciągać z tego żadnych profitów.





Adelaide
(Katherine Blake)
17 lat

Box x Bank x Trofea

***

Nie można opisać jej aparycji bez zauważenia bijącego od niej chłodu i elegancji mieszanej z gracją. Wysoka, smukła, długonoga kobieta o długich, srebrzystobiałych włosach okalających jej sylwetkę. Zwykle są związane tak, by nie przeszkadzały w pracy. Ponoć z jej szaro-błękitnych oczu nie da się wyczytać żadnych emocji, przez co ludzie unikają kontaktu wzrokowego z nią. Jest kobietą o bardzo bladej, jasnej cerze. Twarz ma trochę jak porcelanowa lalka, jednak wygląda na dużo starszą niż w istocie jest. Ważnym elementem tej postaci jest ubiór. Niezależnie od sytuacji, Adelaide zawsze ubrana jest elegancko, w chłodnych odcieniach bieli, szarości i błękitów. Często do swych kreacji dobiera długie, wysokie buty. Przywiązuje ogromną wagę do swojego stroju i aparycji, toteż nigdy nie wygląda źle.

***

Adelaide wyniosła z domu zasadę siły; zasadę, wedle której fizyczna moc twoja i twoich pokemonów znaczy o tobie wszystko. Dlatego też jest surowa dla siebie i swoich podopiecznych. Nigdy nie odpuszcza, zawsze walczy i wierzy w zwycięstwo do końca. Jest nadzwyczaj honorowa, a wszelkie zasady są dla niej na pierwszym miejscu. Odważna, śmiała i pewna siebie, czasem nawet aż zanadto. Ktoś mógłby stwierdzić, iż jest osobą arogancką; wiele by się nie pomylił. Jej wielkim marzeniem jest świat bez złodziei i innych szumowin. Pomimo surowości, ma szacunek do swoich podopiecznych, jednak wybiera jedynie te okazy, które w jej mniemaniu są warte treningu. Pragnie jednak ich szczęścia, więc gdy którykolwiek z nich nie jest w stanie podołać jej wyzwaniom, a treningi za bardzo go męczą, szuka dla niego nowego, kochającego trenera. Adelaide nie jest najlepsza w kontaktach towarzyskich. Zwykle niewiele mówi, jest raczej outsiderem. Jednak nawet ona czasem czuje się samotna, wówczas wysyła listy do nieznajomych; choć zwykle nie odpisują, w ten sposób zdobyła swoją jedyną przyjaciółkę.

***

Honor. Zasady. Dyscyplina. Na tych trzech filarach się wychowywałam. Prawie nie pamiętam twarzy mego ojca. Był na warcie, zawsze. Zostawił mnie z Dave'em, moim prywatnym trenerem. Od małego ćwiczyłam wykopy, przerzuty i uderzenia. Zresztą, trening nie tyczył się tylko ciała. Również mój umysł musial być idealnie przygotowany na wszystko. Przynajmniej godzina dziennie łamigłówek, zagadek umysłowych. Całe części dzieciństwa wycięte z życia i przeznaczone na coś, czym 10-letnie dziewczynki nie powinny się zajmować. Codziennością były jakieś dziwne wyzwania na siłę woli, mające mnie tylko sprawdzić. Jedynymi szczęśliwymi momentami były chwile spędzane ze Snoverem, moim przyjacielem. To on naprawdę wspierał mnie w treningach, to z nim z dnia na dzień pogłębiałam swoją relację. Do tego stopnia, że teraz potrafimy porozumiewać się tylko spojrzeniami. Jesteśmy jednym. Mój jedyny, prawdziwy partner. Nie potrafię mieć żalu do ojca. Wiem, że uczynił mnie silniejszą niż kiedykolwiek mogłabym być. Wiem, że dosięgnę jego sławy i dokonam czynów większych niż on. James Blake, zwany Lodowym Wichrem ze swoim Mamoswinem u boku. Mamoswinem o przepięknej, zielonej sierści. Mój ojciec wzbudzał podziw u dobrych i trwogę u złych. Każdy drżał na jego widok. A ja stanę się kimś równie wielkim, co on. Czasem jestem samotna. Wtedy piszę do niej, Lianny. Nigdy się nie spotkałyśmy i... Zapewne nie spotkamy. Jest koordynatorką. Mieszkamy na dwóch krańcach świata. Poznałyśmy się przez listy dostarczane przez pokemony. Jest moim przeciwieństwem i dobrą duszą. Kocham ją, jak siostrę, której nigdy nie miałam. Tak samo jak matki. Zmarła przy moich narodzinach. Cóż, widocznie była za słaba. Czy jest mi smutno? Nie. Smutek jest dla słabych, marnych ludzi. Z szacunku wybieram się na jej grób raz do roku. Ale nie idą z tym żadne wyższe uczucia. Poza tym, jestem zbyt zajęta. Tak, jestem Rangerem. Pilnuję zasad na tym świecie. Ci, którzy łamią zasady, nie zasługują na wybaczenie. W dodatku są zepsutymi ogniwami, a te należy eliminować bądź trzymać z dala od społeczeństwa. Teraz wyruszam do Jubilife City. Tam spotkam się z ojcem. Obiecał mi zadanie, które raz na zawsze zadecyduje, czy jestem godna, by publicznie nazywać się córką Lodowego Wichra. Jego córką. Nie zawiodę... Przepraszam, nie zawiedziemy.

W końcu jesteśmy jednym, ja i mój Snover.


James Blake - lat 38 - ojciec
Człowiek wzbudzający respekt, czasem nawet strach. Gdziekolwiek się nie pojawi, wyprzedza go jego sława. Nigdy nie okazuje czułości wobec swej córki, zaś uśmiech na jego twarzy nie był widziany od naprawdę dawna. Jeden z najpopularniejszych rangerów w całym świecie pokemon.

Lianna Davis - lat 19 - przyjaciółka
Korespondencyjna bratnia dusza Adelaide. Choć nigdy się nie widziały, dziewczyna kocha ją całym swym sercem. Potrafi czytać człowieka i jego uczucia jak otwartą księgę. Jest trochę jak dobry anioł.

Dave Wurst - lat 25 - trenet
Człowiek zwykle uśmiechnięty, spokojny, choć nieskory do żartów. Trenował dziewczynę od małego, dzięki czemu stała się tym, kim jest. Od dawna żywi do niej nieco głębsze uczucia, jednakże wie, że taki związek jest zabroniony, toteż trzyma się na uboczu.

***

Snover
||

Poziom: 5
Ewolucja: Snover --(lvl 40)--> Abomasnow
Ataki: Powder Snow, Leer, Razor Leaf
Charakter: Twardy, nieugięty pokemon raczej nieskory do zabaw czy rozrywek.
Zawsze walczy na 100%. Otrzymany od ojca, gdy była jeszcze dzieckiem. Trenowany przez nią od małego, szybko stał się jej chlubą i oczkiem w głowie. Darzą się wzajemnie ogromnym szacunkiem i sympatią.
Umiejętność: Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.

***

- pieniądze
- pokedex
- 5x pokeball
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-04-28, 00:03   


_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.