Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2017-01-05, 22:20
Eric Lewis Bein
Autor Wiadomość
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-24, 09:42   Eric Lewis Bein

Imiona: Eric, Lewis

Nazwisko: Bein



Data urodzenia(wiek): 21.04.1674r (342 lata)

Profesja: Trener

Profesja poboczna: Ewolucjonista

Team: ~*~

Towarzysz/Towarzyszka: ~*~

Opis wyglądu:
~ Forma człowieka ~ Eric jest na pozór uroczym młodzieńcem o atrakcyjnej aparycji. Białe włosy, ciemna oprawa oczu i mleczne źrenice są wręcz niespotykanym połączeniem, zwłaszcza, że nie ingerował tutaj fryzjer. Przykuwa uwagę postronnych swym niecodziennym wyglądem, lecz posiada także mniej osobliwe cechy, takie jak przeciętny wzrost i równie pospolita budowa ciała. Nie jest ani chudy, ani jakoś specjalnie umięśniony, po prostu przeciętny. Nosi zwężane ku dołowi czarne spodnie, białą koszulę z podwiniętymi rękawami, a jeśli pogoda tego wymaga zarzuca na siebie brązową, skórzaną kurtkę. Na początku gry ubiór będzie inny, bardziej renesansowy, lecz to się szybko zmieni.
~ Forma banshee ~ W tej formie włosy chłopaka stają się znacznie dłuższe, ciało traci swą fizyczność i przyjmuje eteryczną gęstość. Całość postaci otula długa szata utkana z mgły, twarz przyjmuje chłodniejsze, smuklejsze rysy a oczy zabarwiają się na czarno. Całej postaci towarzyszy dziwna, srebrno-niebieska poświata i nieprzyjemna aura wyczuwalna dla wszystkiego co żywe.

Opis charakteru:
Eric jest postacią dumną, wyniosłą i... bardzo staroświecką. Wynika to przede wszystkim z czasów i miejsca w jakim dorastał, kiedy to połowa normalnych dzisiaj zachowań była nie do pomyślenia. Z tego powodu może wydawać dziwny i nieprzystosowany do życia mimo usilnych prób wtopienia się w tłum. Tkwi w przekonaniu, że ludzie spotykani przez niego na ulicy są osobami niższego statusu, dlatego nie przejmuje się w najmniejszym stopniu losem większości z nich. Traktuje ich raczej jak pionki w wielkiej grze, które w razie co można zbić. Czasami jednak w jego poranionym i nieufnym sercu może zagościć spotkana w nawet najgłupszym momencie osoba, jeśli tylko będzie starczyło jej cierpliwości i życia.

Historia:
Był dwudziesty pierwszy kwietnia roku pańskiego tysiącsześćsetsiedemdziesiątegoczwartego kiedy to narodziłem się w godnej rodzinie, bogatej i poważanej. Nasze ziemie rozkwitały pod herbem miecza i chabra pomnażając nasze dobra z roku na rok. Poddani feudalni doskonale się spisywali, choć gdyby tylko przestać trzymać ich twardą ręką rozleniwiliby się wpędzając wszystkich w ruinę. Ach, odpuśćmy sobie te hipotetyczne gdybania! Można powiedzieć, szczęściarz ze mnie! Oczywiście to prawda, czego można chcieć więcej od życia? Niestety nie wszystko potoczyło się tak, jakbym tego chciał. Pamiętam, jakby to było wczoraj... pochmurnie, ciemno, szybkimi krokami zbliżała się sroga zima. Zeszłego lata jedynie nam udały się zbiory, gdyż postanowiliśmy obsiać wszystko zimowymi zbożami. Żniwa ukończyliśmy nim niektórzy zdążyli zacząć swoje, podczas gdy plony reszcie zniszczył grad i długotrwałe deszcze. Nigdy w dziejach los się tak do nas nie uśmiechnął. Mieliśmy zarobić krocie gdy tylko zapasy żywności w pobliskim mieście stopnieją do granic rewolucji. Niestety biedacy z sąsiednich włości przychodzili do nas próbując wyżebrać cokolwiek. Tak było i tamtego pamiętnego dnia. Obszarpana staruszka przyczłapała z bliżej nieznanego kierunku. Wszyscy w okolicy ją znali z niezwykłego wieku i wiedzy. Żyła pod panowaniem naszego odwiecznego wroga i jeszcze ośmieliła się prosić mnie o jałmużnę! Prędzej bym wyrzucił jedzenie do rzeki niż wspomógł nawet pośrednio tą kanalię! Gdybym wtedy tylko uwierzył plotkom i choć trochę się uląkł jej "legendarnych mocy"... teraz wszystko wyglądałoby inaczej. Właściwie pewnie bym już nie żył, choć tak pewnie byłoby lepiej. Kobieta przeklęła mnie. Mam nadzieję, że sczezła z głodu wredna jędza! Wracając do mej opowieści... Odprawiłem ją wyśmiewając przy tym, podczas gdy pierwszej nocy po tym zdarzeniu poczułem jak me ciało zmienia się, umiera z minuty na minutę. Próbowałem zrobić krok, gdy zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę unoszę się kilka centymetrów nad podłożem. Całą moja postać się zmieniła, własne odbicie przeraziło mniej jak nic, nigdy! Lecz wkrótce zacząłem pławić się w rozkoszy lotu i możliwości podglądania ludzi z okolicy. Lecz gdy tylko słońce wzeszło nad horyzont na powrót stałem się człowiekiem. Jednak mój wygląd się zmienił, ludzie zaczęli szeptać. Ci, którzy widzieli mnie w nocy umierali w dziwnych okolicznościach, albo zapadali na choroby mimo siły wieku. Zacząłem szukać informacji, jednak nigdy się nie dowiedziałem czym tak naprawdę jestem. Wieśniacy pochwycili mnie w środku dnia i związali. Na ich czele stała ta sama, pożal się boże starucha wykrzykując w niebo głosy niestworzone rzeczy! Tak czy siak błyskawicznie wrzucono mnie do jednej z pobliskich jaskiń a wejście zamknięto ogromnym głazem, którego nie mogłem ruszyć. Gdy tylko znalazłem się wewnątrz małą komnatę rozświetlił siny, słaby blask dziwnych symboli na ścianach, a ja zostałem sam. Na co mi teraz sakwa pełna monet i dobre ubrania skoro zaraz przyjdzie mi umrzeć? Tak właśnie myślałem! Wkrótce znalazłem w pomieszczeniu małego pokemona, z którym chciałem nawiązać jakiś kontakt. W końcu obaj zostaliśmy uwięzieni! Nie wiem ile lat minęło, ile nocy i dni! Każdego wieczora umierałem i stawałem się duchem aby rano narodzić się na nowo, zdrowy, najedzony, czysty. Każdego dnia, nawet liczne samobójstwa w postaci zwykłego człowieka nie pomagały! Gdy tylko wschodził księżyc na powrót stawałem się tym czymś! Teraz... przynajmniej mogę się pochwalić, że wiem co jest "po tamtej stronie". Pewnego dnia głaz drgnął, a do środka wpadło światło słonecznie! Nareszcie jestem wolny!

Rodzina:
Wszyscy których znał dawno pomarli ze starości. Nie zna potomków swojego rodu z przyczyn oczywistych.

Pokemony:

Bronzor

Typ:
Ewolucja: Bronzor(lv33) -> Bronzong
Poziom: 12 (00/100)
Ataki: Tackle, Confusion, Hypnosis, Imprison, Confuse Ray
Charakter i historia: Jest to bardzo skryty pokemon, który nie lubi kontaktu z ludźmi. Jedynym wyjątkiem jest Eric, do którego niezmiernie się przywiązał przez lata wspólnego cierpienia. Jest to rozważny i cierpliwy stworek, którego niezmiernie ciężko wyprowadzić z równowagi.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.


Turtwig

Typ:
Ewolucja: Turtwig(lv18) -> Grotle(lv32) -> Torterra
Poziom: 12 (0/100)
Ataki: Tackle, Widthraw, Absorb
Charakter i historia: Turtwig trzyma zarówno pokemony jak i ludzi na dystans. Dlaczego? Wielokrotnie miał on zmienianego trenera, nigdzie nie zagrzał dłużej miejsca. Dlatego uznał, że lepiej się nie przywiązywać do nikogo, aby nie musieć cierpieć po kolejnej zmianie właściciela.
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.

Inkay

Typ:
Ewolucja: Inkay (lv30 + obrót) -> Malamar
Poziom: 12 (50/100)
Ataki: Tackle, Peck, Constrict, Reflect, Foul Play, Swagger
TM: Dark Pulse
Charakter i historia: Inkay jest bardzo wesołym pokemonem, zawsze skorym do zabawy. Nie oznacza to jednak, że jest ona wiecznym lekkoduchem. Kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi być ona opanowana i spokojna. Jednak kiedy tylko nadarzy się okazja do jakiejś zabawy, do których ośmiorniczka zalicza walki, jest ona zawsze pierwsza.
Umiejętność: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.


Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
~ 7579$
~ Pokedex
~ Pudełko na TM
~ Super Wędka
~ Kilof
~ Pokeball (x5)
~ Mental Herb
~ Pluszak
~ Garnitur
~ Ozdobna pokrywka na pokeball
~ Naklejki
~ Brokat
~ przebranie dla pokemona
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-04-24, 10:36   


_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.