Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Keisuke
2018-06-01, 19:44
Kto chętny zawalczyć?
Autor Wiadomość
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-11-28, 07:53   Kto chętny zawalczyć?

Szukam człeka chętnego do walki i sędziego skłonnego takową poprowadzić do końca(!). Proponuję, by każdy wystawił minimum 3 Poki, coby ciekawiej było ;-)
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-28, 09:31   

To ja mogę sędziować
Ewentualnie jak nikt się nie zgłosi to mogę wystawić kogoś z nich: Houndour, Mandibuzz, Wash Rotom, Alolański Muk, Torracat i Demogorgon Tangela. To sobie wybierz xD

Wtedy pewnie Imala byłaby sędzią czy cuś :P
_________________

------------
  
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-28, 10:00   

Masz rację Viv, ja mogę być sędzią ^^ (szczerze, to brakuje mi też walk do sędziowania xD)
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-11-28, 12:02   

Oki ^^ To może zaszalejemy i damy 4 na 4? Wystawiłabym moje cztery panienki (Absol, Riolu, Chinchou, Mismagius). A które z tych podanych przez Ciebie użyjesz, to już Ty decyduj :-)
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-28, 15:35   

Ok Imala to dawaj ;)
To skoro tak to ja biorę....W sumie mam jeszcze jednego okej...
To ja daję tak: Malamar, Wash Rotom, Alola Muk i Houndoom.
_________________

------------
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-28, 15:42   

Napiszcie mi tylko na priv jakie pokemony lecą jako pierwsze i już rozpocznym walkę ;)
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-28, 20:14   



Dwie trenerki spotkały się na dość niezwykłym placu boju. Był on dość duży. Przez sam środek płynęła rzeka, teren wkoło niej składał się ze śliskich skał porośniętych mchem. Dalej od źródła wody była już zwykła ziemia. Z jednej strony rozciągał się piękny widok na miasto. Z pozostałych trzech rozciągał się gęsty las. Kiedy tylko zawodniczki wypuściły swe pokemony, na gałęziach drzew i w zaroślach, zaczęły gromadzić się przeróżne istoty. Od zwykłych zwierząt, po te bardziej fantastyczne. Jedne nie przypominały żadnej żyjącej istoty, drugie były podobne do ludzi bądź innych zwierząt. Co niektóre bardziej odważne, podeszły bliżej, aby lepiej widzieć wydarzenie. W końcu spomiędzy drzew wyszła sporych rozmiarów wilczyca. Majestatyczny krokiem zajęła miejsce sędziego, na największych kamieniu na rzece pomiędzy wielkimi drzewami. Zmieniła się w młodą dziewczynę i zaczęła swoją przemowę.
- Dziś do walki staną Viviane oraz Ruina. Obie mają po cztery pokemony. Wygrywa ta, której stworki utrzymają się najdłużej. ZACZYNAMY!!! - niezwykłe istoty zaczęły krzyczeć i klaskać, zagrzewając czwórkę do boju.

Chinchou ~ samica

Typ: woda/elektryczność
HP: 1 416
Atak: 96
Sp. Atak: 116
Obrona: 64
Sp. Obrona: 77
Szybkość: 256
Umiejętność: Volt Absorb - gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: Lum Berry

VS.

Malamar ~ samica

Typ: mrok/psychiczny
HP: 1 504
Atak: 151
Sp. Atak: 129
Obrona: 101
Sp. Obrona: 91
Szybkość: 269
Umiejętności: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: ---

Kolejka: Rabarbarossa --> Kaiwe --> Sędzia
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

  
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-11-28, 22:21   

Wkroczyłam na arenę, która przypominała bardziej mistyczną dżunglę niż pole bitwy. I rzeka, i las, i niezwykle wyglądające miasto na horyzoncie... No, na pewno będzie ciekawie.
- Powodzenia. - Skinęłam głową mojej przeciwniczce, po czym wyciągnęłam pierwszy Pokeball i wypuściłam moją Chinchou. - Hej, Nanu, widzisz tą rzekę? Jeśli do niej wskoczysz, łatwiej będzie ci wykonywać uniki. Ale ofensywa też jest potrzebna, więc na sam początek sparaliżujmy wroga twoim Thunder Wave. To go nieźle spowolni i utrudni mu wykonanie ataku. Spróbuj go też podpalić, używając Scald - nawet, jeśli się nie uda, jest to dość silny atak sam w sobie. Potem poproszę Soak, żeby zmniejszyć mu siłę ataków takiego samego typu, jakie on posiada i zwiększyć jego podatność na twój następny atak, czyli Thunderbolt. I pamiętaj: uniki, uniki i jeszcze raz uniki! Niech rzeka będzie twoim sprzymierzeńcem.

Umówiłyśmy się na 4 Poki, a nie 3 ;-)
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-29, 09:26   

No okilca naprawdę fajna, zupełnie jakbym wlazła do jakiejś książki. Patrzę na przeciwnika, życzę jej powodzenia. Chociaż i tak jest większa szansa na to, że to ona wygra niż ja. Ostatnio same porażki za mną chodzą
- Malamar wykorzystaj swoją prędkość i postaraj się uśpić rybę swoim Hypnosis. Postaraj się uniknąć tego paraliżu bo właściwie nie znasz ruchu który jakoś mógłby Cię ochronić. Dlatego też nie stój w miejscu. Skontratakuj jak drugi atak swoim Psybeam, zobaczymy czy coś to da. Następnym ruchem...A niech będzie Light Screen coby te obrażenia od specjalnych ataków były mniejsze. Na koniec jeszcze dołóż do tego Constrict, zmniejszysz tym speed rywalki. Pamiętaj, że możesz skakać do wody w końcu jesteś kałamarnicą i pływanie to nie problem. Róbże te uniki. Korzystaj z otoczenia, oddalaj się, masz więcej możliwości niż ryba która musi siedzieć w wodzie.
_________________

------------
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-01, 13:09   

Walka się rozpoczęła. Malamar wykonała psychiczny ruch zwany Hypnosis, który niestety się nie powiódł, bo rybka zdążyła się schować pod wodę. Chinchou wynurzyła się szybko w całkiem innym miejscu niż wcześniej i wykonała udany Thunder Wave, Ledwo ledwo, ale zawsze. Kałamarnica Jednak nie przejęła się tym za bardzo i przełamała paraliż, wykonując Psybeam (-175 Hp). Chinchou szybko otrząsnęła się po otrzymanym ataku i rozpędzając się, wyskoczyła w górę, plując gorącą wodą. Scald ponownie ledwo trafił, w jedną z macek (-157 Hp), niestety nie udało się jej oparzyć. Malamar wykonała Light Screen, co na pięć tur zmniejszy obrażenia zadawane przez ataki specjalne. Rybka wykonała Soak, co zmieniło typ kałamarnicy na wodny. Malamr uderzyła Constrict (-97 Hp), nie zmniejszyły to jednak szybkości ryby. Chinchou wykonała Thunderbolt, znów trafiając tylko o włos (-172 Hp). Tak oto skończyła się pierwsza runda. Istoty magiczne wydały się trochę zawiedzione, bo jak na razie była zabawa ataki statycznymi.

Chinchou ~ samica

Typ: woda/elektryczność
HP: 1 144
Atak: 96
Sp. Atak: 116
Obrona: 64
Sp. Obrona: 77
Szybkość: 256
Umiejętność: Volt Absorb - gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: Lum Berry

VS.

Malamar ~ samica - paraliż - zmniejszenie obrażeń ataków specjalnych ~ 2 ~

Typ: wodny
HP: 1 175
Atak: 151
Sp. Atak: 129
Obrona: 101
Sp. Obrona: 91
Szybkość: 269 ~ 134
Umiejętności: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: ---

Kolejka: Kaiwe --> Rabarbarossa --> Sędzia
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-05, 19:54   

Daję Malamar Lum Berry.
Okej jesteśmy w lesie się może użyj Psybeam a co, całkiem zacny atak. Sprubój znowu z Hypnosis, coś podejrzene że za każdym razem jak chcę go użyć to ten nie trafia. To może tak teraz szpecjalne ataki? Co powiesz na zakończenie tego wszystkiego Psybeam?! Dawaj, postaraj się robić uniki!
_________________

------------
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-12-06, 09:00   

-[b]Ładnie idzie, Nanu, ale popracuj nad celnością, bo poprzednie ataki omal nie chybiły. Teraz wykorzystajmy twoją obecną przewagę typów, by użyć piękny Thunderbolt. A potem... tak jak na samym początku Thunder Wave w odpowiedzi na tę jagódkę. A że zabawa statusami to my, a nie nam, użyj Protect do obrony przed tą hipnozą. Na sam koniec ponownie poproszę Thunderbolt. Dalej staraj się rzecz jasna przy unikach - dawaj nura do wody przy każdym ataku.[/u]
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-09, 10:07   

Tym razem szybsza Chinchou rozpoczęła turę wykonując Thunderbolt (-172 Hp). Viviane daje dla swojej Malamar jagódkę, co niweluje paraliż. Rybka jednak wykonuje udany Thunder Wave, co ponownie nakłada status na jej przeciwniczkę. Malamar wykonała udany Psybeam (-117 Hp) i dodatkowo rybka zaczłęa się rozglądać w koło, jakby nie wiedząc co się dzieje. Popadła w konfuzje. Miała wykonać Protect, jednak zraniła samą siebie (-88 Hp). Hypnosis jednak nie zadziałało, a rybce udało się wykonać Thunderbolt (-345 Hp). Kałamarnica zakończyła całą turę udanym Psybeam (-117 Hp).

Chinchou ~ samica - konfuzja

Typ: woda/elektryczność
HP: 822
Atak: 96
Sp. Atak: 116
Obrona: 64
Sp. Obrona: 77
Szybkość: 256
Umiejętność: Volt Absorb - gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: Lum Berry

VS.

Malamar ~ samica - Paraliż

Typ: wodny
HP: 658
Atak: 151
Sp. Atak: 129
Obrona: 101
Sp. Obrona: 91
Szybkość: 269 ~ 134
Umiejętności: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: ---

Kolejka: Rabarbarossa --> Kaiwe --> Sędzia
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

  
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-12-10, 23:01   

Wynik starcia na razie wydawał się satysfakcjonujący, choć moja Chinchou była zmęczona, a przeciwnik mógł jeszcze wytoczyć znacznie cięższe działa. Pora więc zadowolić istoty magiczne i przejść do prawidziwego ataku.
- Dobrze sobie radzisz, rybko, ale ta konfuzja mi się nie podoba. Zrób użytek z trzymanej Lum Berry, żeby się jej pozbyć. A potem już się nie patyczkujemy, tylko przechodzimy do ostrego ataku. Na dobry początek zaatakuj silnym Thunderboltem, by potem jeszcze raz powtórzyć ten ruch. Na koniec wytoczymy nowe działo w postaci Electro Ball. Przy obniżonej szybkości powinno to trochę zaboleć tego kalmara. O unikach nie muszę chyba przypominać?.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-18, 18:19   

Nie odpisałam na czas, walkower dla Rabarbaru ;-;
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.