Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-03-04, 10:07
17.12.2017 - 06.01.2018
Autor Wiadomość
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-12-24, 20:22   

Jest i on! A miałem być męczony, hehe. Dobra, trzeba to rozegrać mądrze, żadnych gwałtownych wyskoków. Nie mogę go zrazić do siebie.
- Hej, Shieldon! Jak się masz mały! - zwróciłem na siebie uwagę pokemona. Ostrożnie podchodzę do stalowego stworka z rękami wyciągniętymi lekko przed siebie, żeby pokazać, że nie mam złych zamiarów ani nie ukrywam czegoś paskudnego, no może pieprzyka nad... ekhm podchodzę dalej ostrożnie.
- Mogę sobie usiąść tutaj i pogadać z tobą? Tak? To świetnie, ale zanim wszystko zaczniemy może skusisz się na odrobinę przepysznej karmy co? - wyjąłem opakowanie z karmą - Zrobiona z najlepszych rzeczy, z których robi się karmę dla was. Zobacz, jest bardzo dobra i o niezłym smaku, ja też wezmę trochę hehe patrz.
I bez pardonu zjadłem trochę tej karmy.
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-12-24, 20:31   

No i w końcu, po poszukiwaniach spotkałam kotka, którego szukałam. Rzuciłam Purrloin karmy i ostrożnie zaczęłam się do niej zbliżać. -Cześć, śliczna.- Przywitałam się z kotkiem. Miałam nadzieję, ze ten pokemon był łasy na komplementy. -Nazywam się Fay i jestem trenerem. Szukam pokemona, który chciałby się do mnie przyłączyć.- Zaczęłam. Przyjrzałam się stworkowi czy był zainteresowany tym co mówię. Ostatnio podobnego kotka złapałam na sztuczkę z pokeballem udającym włóczkę, ale zobaczymy jak zachowa się ten kotek.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2017-12-24, 21:14   

Och, znów robaczek! No patrzcie. Ale nie.. To wciąż nie ten! Mój kochaniuśki musi się pewnie ukrywać w jakimś przebraniu czy coś... Hm..
_________________


 
 
     
Hazel 



Wiek: 23
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 88
Wysłany: 2017-12-24, 21:20   

Zadziałało! To świetnie!~ Pomyślałam, że to już dobry moment, by postawić przed nim tę kulkę
- Obiecuję ci, przy mnie staniesz się częścią wyjątkowo silnej drużyny i sam będziesz się rozwijał, by stać się najsilniejszym Eevee świata!~ - no dobra, trochę przesadzałam, ale to powinna być dobra motywacja! - Nie zamierzam cię też do niczego zmuszać. Nienawidzę robić niczego na siłę. W końcu lepiej, gdybyś sam zdecydował, czy chcesz iść ze mną czy też wolisz zostać tu, niż gdybym to ja miała zdecydować za ciebie i sprawić, że będziesz nieszczęśliwy, prawda...? - tutaj dałam tej kulce futra czas na decyzję.
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-12-24, 22:17   

Cytat:
SayuriSagi Stworek dalej zachowywał się jakby słuchał rzeczy jakichś oderwanych od rzeczywistości. Te całe święta do dla niego jakaś czysta abstrakcja ;P


- Hę? Naprawdę nic nie wiesz o Bożym Narodzeniu? Trzeba to zmienić! To takie piękne święto i każdy powinien móc się nim cieszyć. Najlepiej byłoby, gdyś mógł wziąć w nich udział, tylko czy tutejsi pracownicy nie wyjeżdżają wtedy do swoich rodzin ... Może zrobimy tak: niedługo będę wracała do swoich bliskich, aby wraz z nimi zjeść kolację wigilijną i jeśli chcesz, to możesz pójść wraz ze mną i także wziąć w niej udział. Potem będziesz mógł w razie czego nocować u nas, chyba że wolałbyś wrócić szybko z powrotem na teren safari. Jeśli w ogóle chcesz tu wracać, bo jeśli nie, to zawsze możesz zamieszkać ze mną, w końcu w grupie raźniej.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2017-12-24, 22:48   

Dziewczynka dała pieniążki przemiłej pani, które stała na kasie (swoją drogą, kto dał dziecku takie pieniądze?!), po czym odebrała swój zestaw do łapania pokemonów w tejże strefie. Przeszła przez zabezpieczenia, ucinając sobie jeszcze chwilę miłą pogawędkę z ochroniarzem, który nie mógł wyjść ze zdziwienia, że tak mała osoba uczestniczy w tak... Kosztownym wydarzeniu. No nic! Ruszyła przed siebie z uśmiechem wymalowanym na buźce w poszukiwaniu nowych towarzyszy do swojej drużyny!
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-25, 02:36   

Ha, wiedziałem że tym u niej zaplusuję. Kto by chciał jeść mokrą bebłę prosto ze śniegu?
- No więc... jak spędzasz tutaj czas? Chyba nie macie tutaj za dużo form rozrywek? - zapytałem, kiedy kicaj jadł sobie spokojnie karmę z mojej ręki. Pasowałoby się trochę bardziej zainteresować jej osobą, żeby jeszcze bardziej ją do siebie przekonać. Tylko... jak mogę z nią rozmawiać, skoro nie może mi odpowiedzieć? - Jeżeli nie potrafisz mi tego przekazać, możesz mi po prostu pokazać, co tutaj robisz - zachęciłem ją, żeby przedstawiła mi swój normalny dzień na safari. A co tam.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-25, 09:49   

Kesty Shiny Flabebe, oczywiście samiczka na 15lvl ;P

Żądny zemsty cukiereczek No, po takiej zachęcie grubiaństwem byłoby odmówić. Wobec tego, Shieldon poczęstował się kilkoma granulkami, pożerając je ze smakiem.

Fay A ten koteł co słuchał to słuchał, w końcu fik na grzbiet i... się zaczyna przeciąąąągać ;)

BlackDream Właściwie to wygląda niesmiało zza zaspy xD Samiec Shiny Wimpoda, 15lvl

Hazel W sumie prawisz z sensem to i się liseł zgodził. Gratuluję i czekam na skan :)

SayuriSagi Możliwość obadania nieznanego święta chyba mu się spodobała. No, to zostało tylko jedno ;P

Bella Premunt Nie była to Joltik, ale też pajączek- Shiny Spinarak, samiec na 15lvl

Sosik Co ciekawe nie omieszkała zademonstrować ci na migi co tutaj porabia. W sumie nic ciekawego- spanie, kicanie, jedzenie, spanie... Wieje nudą, nie?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-12-25, 10:29   

No to w sumie ma moje gadanie w tyłku chyba. Ale nie mogłam się powstrzymać przed uśmiechem. -Kici kici, koteczku. Mam tutaj jeszcze więcej karmy i jak tutaj przyjdziesz to cie nawet podrapie za uszkiem. Takie kotki jak ty lubią drapania na uszkiem, prawda?- Spróbowałam przywołać do siebie Shiny Purrloina i rzuciłam jej trochę karmy.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-12-25, 11:52   

Moje żałośliwe starania przyniosły jakiś efekt - ziarno ciekawości zostało zasiane. Można przejść do punktu drugiego: podsycenie zainteresowania. W tym celu kiwnęłam zachęcająco na Eevee, po czym zagarnęłam sporo śniegu i zaczęłam formować z niego pewne kształty...
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2017-12-25, 12:00   

Pomachała pajączkowi na przywitanie z szerokim uśmiechem, po czym ruszyła w dalszą drogę. Nieznany dziewczynce pokemon z pewnością był uroczy i w dodatku miał taką oryginalną błękitną barwę... I różowe nóżki! Po prostu był pełen uroku. Ale czuła wewnętrznie, że nie jego tu szukała. Dlatego wesołymi podskokami hopsasała po śniegu w strefie safarii, rozglądając się na boki.
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2017-12-25, 12:33   

I dobrze, że samiczka, baba musi być >:I
Ale nie ta, idziemy dalej :I
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-25, 15:23   

No rzeczywiście, nie było to nic porywającego czy fascynującego. Po prostu sobie tutaj... żyła, jak gdyby nigdy nic, bez większych emocji czy większego zastrzyku adrenaliny. Ciekawy byłem, czy była w stanie to zmienić, czy takie życie jak dotychczas absolutnie jej wystarczało.
- Widzę, że nie robisz nic ponad to, co musisz, żeby przeżyć. Nie chciałabyś czasem wyruszyć w dal, zaczerpnąć powietrza pełną piersią, poczuć się wreszcie wolną i przeżyć niesamowite przygody, które będą dla ciebie wręcz abstrakcją odstającą od normalnego życia tutaj, w safari? - zapytałem, nakreślając jej jak najwięcej pozytywów wynikających z opuszczenia tego miejsca. Oczywiście, minusy też by się jakieś znalazły, ale jak na moje warto było to zrobić. - Ale najpierw... poczuj trochę odmienności - zawołałem, nabierając w dłonie niepostrzeżenie śniegu i formując z niego śnieżkę. Kiedy udało mi się to zrobić, odskoczyłem od Buneary, aby rzucić w nią swoją śniegową bronią.
- Pokaż, na co cię stać!
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-12-25, 17:52   

Pierwszy krok za mną, dosiadłem się więc do Shieldona.
- Smakuje prawda? To najlepsza karma z wyselekcjonowanych składników ręcznie zbieranych przez tybetańskich mnichów. W ogóle zauważyłem coś, większość Shieldonów ma szarą główkę, a ty masz granatową? Długo tak masz? Wiesz, o wiele lepiej ci z tym kolorem niż z szarym. Naprawdę świetnie wyglądasz! Ej a może chcesz się pobawić trochę co? Ulepimy z tego śniegu wokół igloo, zrobimy ustawkę z bałwanami i wiele innych rzeczy porobimy? Co, nigdy się tak nie bawiłeś? Bez obaw, pokaże ci patrz. - poderwałem się z ziemi i już zacząłem toczyć kulę ze śniegu zachęcając pokemona do współpracy.
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-12-25, 20:55   

Jeśli stworek naprawdę chce pójść wraz ze mną, to uprzejmie wysuwam rękę z Pokeballem.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.