Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-03-04, 10:07
17.12.2017 - 06.01.2018
Autor Wiadomość
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-12-25, 23:23   

Szkielet też się dołączy, choć nie wie, czego chce, więc niech leci jak idzie x'D
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-26, 09:25   

Fay No jak nie jak tak? Wszak drapanie za uszkiem to najlepsze co może być! Można powiedzieć że przybiegła w galopie xD

Rabarbarossa Eevee na razie nie ruszała się z miejsca. Patrzyła co robisz, ale nie był to jakiś szczególnie wielki poziom ciekawości. W sensie nie wyglądała jakby miała zaraz wyjść z siebie, bo nie wie co robisz ;P

Bella P. Ale tym razem już był odpowiedni pajączek- samica Shiny Joltika, 15lvl

Sosik W pierwszej chwili mała była tak zaskoczona, że kompletnie znieruchomiała. Tylko nosek jej się ruszał. Ale potem... O stary, chyba właśnie obudziłeś śnieżkowego potwora! Obrzucaliście isę nawzajem śniegiem z takim zapałem, ze niebawem oboje wyglądaliście jak chodzące zaspy ;P

Ż.Z. cukiereczek Rozwaliłeś mnie tymi mnichami xD Tymczasem... Okazało się, że wspólne harce w śniegu to był zdecydowanie dobry pomysł- dinozaur był do ciebie jeszcze pozytywniej nastawiony. A co się ohasaliście to wasze!

SayuriSagi Co tu się rozpisywać- złapał się ;P

Kys Proszę ciebie... Shiny Gible, samica na 15lvl
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-12-26, 09:58   

Gdy kicia przybiegła zaczęłam drapać ja za uszkiem. -Grzeczny kotek.- Powiedziałam, a następnie zaczęłam drapać Purrloin pod mordką. Druga ręką wyciągnęłam z kieszeni safariball. -Ze mną możesz liczyć na więcej takiego drapanka. To jak chcesz ze mną pójść?- Spytałam się Shiny Purrloin i pokazałam jej kulkę. Oczywiście cały czas drapałam ją też za uszkiem lub pod mordka jak to wszystkie koty lubią.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2017-12-26, 11:00   

Spojrzała na pajączka. Oho, czyżby zatrzęsienie pająków? Mama kiedyś cos mówiła, że jak są pająki to zima będzie ciężka... Ale to chyba nie działało w zimę, prawda? Czy działało? Musi się o to kogoś zapytać! Jak tylko spotka jakiegoś ochroniarza czy kogoś to musi tak zapamiętać pytanie, żeby być w stanie je powtórzyć. Spojrzała, że pokemonek jest czymś zajęty, także ruszyła po prostu dalej, wgłąb strefy safari!
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-12-26, 11:08   

Młodzieniec wkroczył na strefę safari, w poszukiwaniu jakiegoś, ciekawego okazu. Zdawał się na przeznaczenie~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-12-26, 11:32   

- Hehe to dopiero ubaw. Uwielbiam śnieg, widzę że i ty się dobrze bawiłeś i o to chodziło. Ale nie tylko w zimie można się dobrze bawić, na wiosnę, lato i jesień też jest mnóstwo atrakcji. Jeśli chcesz to chodź ze mną, pokaże ci mnóstwo różnych zabaw i rozrywek. Obiecuję ci, że będziesz bawił się tak dobrze jak dzisiaj, a nawet lepiej. To co? Umowa stoi? - wystawiłem jedną rękę w stronę Shieldona, a drugą wyciągnąłem balla
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-26, 12:04   

Fay Oferta nie do odrzucenia- zgodziła się. Gratuluję i czekam na skan :)

Bella Premunt Co mi się porąbało z tym Joltikiem? xD Shiny Shinx, samiec na 15lvl

Conan Shiny Vulpix, samiec na 15lvl

Żądny zemsty cukiereczek No i jak tu odmówić? Zgodził się. Gratuluję i czekam na skan :)

Ja Po zakupieniu wejściówki i otuleniu się cała masą ciepłych ubrań, wkroczyłam do Strefy. Na upartego potencjalnych celów miałam kilka, ale... z jakiegoś powodu napaliłam się na Unowny. Byle nie B i G, ale pozostałe jak najbardziej będą pasować do mojego małego alfabetu. No, to w drogę! Na trop lewitujących literek!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-12-26, 12:09   

Powtórka z tamtego roku, co? Nie tym razem, idę dalej~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2017-12-26, 12:20   

O, jaki fajny lewkopodobny stworek! Uśmiechnęła się szeroko i podbiegła do małego stworzenia, zatrzymując się z dwa metry od niego i podchodząc już spokojniej.
- Cześć! Jestem Patience! Wiesz, jestem tutaj pierwszy raz i spotkałam już dwa pająki! Mama mówiła, że jak są pająki to dobrze, bo jest tu sucho, ale też źle, bo zima będzie ciężka. Ale ja nie uważam, że jest ciężka! Jest fajna, można ulepić bałwana i rzucać się śnieżkami! Inne pory roku też są fajne, każda ma coś innego i wszyystkie lubię i każda jest moją ulubioną. Jakie masz ładne futerko! Takie czarno-złote. Wiesz, spotkałam w lesie takiego pieska, który jest czarny, pasowalibyście do siebie! Mogę cię pogłaskać? Bo na pewno twoja sierść jest miękka i przyjemna! - zaczęła swoj monolog, oczywiście na początku się przedstawiając, żeby mały wiedział, z kim ma do czynienia. A że była jedynie parolatką, którą świat ciekawił i chciała się zaprzyjaźnić ze wszelkim stworzeniem... Tak jej pierwsze słowa wyglądały.
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2017-12-26, 12:33   

Kys
Nie podoba mi się, że rzucasz mi na mordkę czymś tak fajnym już na początku >:I
Uhh, idziemy dalej >:I

Kesty
Zgubiłaś mnie ;w; Ja idem też, dalej w poszukiwaniu Muffet Joltik'a żeńskiego ;w;
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-12-26, 13:02   

Niezrażona brakiem większego zainteresowania, kontynuowałam swoje dzieło, zagadując przy tym Eevee, by utrzymać jej uwagę.
- Witaj. Cieszę się, że przbyłaś na moje wołanie, bo właśnie szukałam kogoś dokładnie takiego jak ty. Nim jednak wyjaśnię, dlaczego tak mi na tym zależało, muszę ci zadać jedno bardzo ważne dla mnie pytanie: czy lubisz śnieg?
Sypnęłam lekko garść białego puchu w stronę Eevee, obserwując przy tym jej reakcję. Ucieknie czy podchwyci zabawę?
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-26, 14:11   

No, nie spodziewałem się niczego innego. Znaczy, na początku, kiedy tak znieruchomiała, myślałem że się wystraszy i ucieknie, ale kto mógłby uciec przed bitwą na śnieżki? Nawet w najciemniejszej norze bym ją złapał.
- Powiem ci, że twardy z ciebie zawodnik - zagaiłem, kiedy zrobiliśmy sobie przerwę od rzucania w siebie śnieżkami. W przeciwnym razie moglibyśmy się za chwilę w ogóle nie ruszyć. - To jak? Może masz ochotę opuścić to safari, żeby przeżyć więcej takich niezapomnianych chwil. Gwarantuję ci, że tutaj to nie będzie to samo - próbowałem ja ostatecznie zachęcić, wyciągając z plecaka balla, żeby się namysliła i dokonała wyboru.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-12-26, 17:51   

Gwen. Skoro Unowny lewitują, to postanowiłaś skupić wzrok na niebie. Jednak tam zamiast jakiejś samotnej literki ujrzałaś fruwającego (a raczej niesionego przez wiatr) nieopodal Hoppipa ♂.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-26, 19:57   

Conan A nie wiem, na pałę rzucam xD Shiny Litten, samica na 15lvl

Bella Premunt Lewek okazał się całkiem sympatyczny i całkiem chętnie pozwolił się pogłaskać. Właściwie oboje byliście z tego powodu zadowoleni ;)

Kesty Wybacz, jestę nieogarem Y-Y Samica Shiny Joltika, 15lvl

Kys Hm... Samiec Shiny... Magikarpia! 15lvl

Rabarbarossa A gdzie tam ucieknie! Ta mała, puchata kulka wydawała się całkiem zadowolona. Jeszcze wizją zabawy? ;)

Sosik Po takiej zachęcie nie namyślała się wiele i dała pochwycić. Gratuluję i czekam na skan :)

Ja Niestety, ale postanowiłam ominąć tego stworka. Miałam już Hoppip, samiczkę. Hm... Może by spróbować kapkę niżej z pułapem? No i Unowny raczej wolały jakieś ruiny czy coś. Tutaj pewnie nie było nic takiego, ale może znajdę jakąś jaskinię? Grotę? Coś w tym stylu? No nic, kiedyś może mi się uda wytropić którąś z tych literek. Prawdopodobnież.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-12-26, 20:55   

Gwen. Poszukiwania jaskiń czy też grot (o ruinach już nie wspominając) okazało się niezwykle trudnym zadaniem. Niestety póki co nie trafiłaś na nic w tym stylu, ale ujrzałaś niezwykle uroczą istotę - Komalę ♂ przyczepionego pazurkami do kory drzewa nieco poniżej wysokości twoich oczu.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.