Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-09-04, 01:13
Oak Creek
Autor Wiadomość
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-28, 23:52   Oak Creek


    Historia zawsze będzie pamiętana. Nawet, jeśli ktoś będzie chciał ją wymazać z kart, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie pamiętał. I nigdy nie zapomni.
    W pobliżu Beacon Hills zawsze panowała magia, ale były też tutaj takie miejsca, które swoimi wydarzeniami krwawo spływały po osi czasu. Przykładem takiego miejsca był stary obóz z czasów II Wojny Światowej, który służył do internowania japońskich imigrantów i Amerykanów pochodzenia japońskiego w następstwie ataku na Pearl Harbor. Więzionej społeczności nie podobał się fakt, że lekarz obozowy i strażnicy, którzy mieli ich chronić, kradli leki przeznaczone dla nich, w wyniku czego choroby postępowały, a obozowicze umierali. Doszło do zamieszek i przeciwstawieniu się władzom obozu, co starano stłumić ogniem. Chaos przyniósł ze sobą kolejne ofiary. Strażnicy nie zdawali sobie jednak sprawy z tego, że pozostawili na śmierć pewnego Kitsune, który prosił swoich przodków o przetrwanie i zemstę, która nadeszła szybciej, niż można się było tego spodziewać. Uosobienie pustki - Nogitsune, wróciło do obozu i zabiło wszystkich, którzy nie zdołali uciec. Oak Creek zalało się krwią. Ale co stało się z tym, który sprowadził Śmierć...? Pokonała go ta sama istota, która go wezwała, a jego zepsutą duszę uwięziła wewnątrz magicznego drzewa, które jeszcze wtedy nie zostało ścięte...
    Mimo, że historię tego miejsca starano się dokładnie wymazać z pamięci narodu, nie zapomniano o nim. Nawet teraz, kiedy ty, Gość zerwałeś łańcuchy i otworzyłeś bramę, mogłeś poczuć w powietrzu ciężar, który niósł ze sobą tylko śmierć... Na pewno chcesz iść dalej?


Witam w temacie, który poświęcony będzie eventom, jakimś ważniejszym komunikatom (chociaż niewykluczone, że będą takie pojawiać się również w Biurze Szeryfa) i ogólnie będzie służył nam do komunikowania się między sobą. Proszę również swoich graczy o poinformowanie mnie w nim, czy chcą, aby ich pokemony były wprowadzane fabularnie (te zdobyte poza przygodą), czy tego nie chcą. Jeśli wybieracie opcję pierwszą - robicie sobie w tym temacie posta, którego na bieżąco będziecie edytowali i dopisywali sobie bądź skreślali kolejne pokemony do wprowadzenia.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-29, 01:34   


    Od tygodni czułeś się dziwnie przemęczony. Mało jadłeś, traciłeś chęci na robienie czegokolwiek, ludzie irytowali cię bardziej niż zwykle, czułeś się obolały, no i oczywiście - źle sypiałeś. Często mówi się, że sny są kluczem do naszej podświadomości. Większość osób zapomina, o czym śniła już po pierwszych minutach od przebudzenia się, innym rozmywają się one z postępem czasu. Ty, Gość, miałeś inaczej. Pamiętałeś doskonale wszystkie swoje sny. Dokładniej jeden sen, który śnił ci się za każdym razem, gdy zamykałeś oczy. Koszmar, który nigdy nie kończył się dla ciebie dobrze. Coś, co wolałbyś zapomnieć jak inni ludzie.
    Czułeś jednak, że coś się zmieniło. Że nie możesz już nazwać siebie
    normalnym człowiekiem. Czym więc się stałeś? Czym jesteś?




Witam i zapraszam do pierwszego fabularnego eventu, który zaczynamy jeszcze w tym roku. Na czym on polega? Niespodzianka! Nie zdradzę wam wszystkich szczegółów, coby nie psuć wam frajdy z gry, ale powiem wam, że wcielicie się w nowe postacie, które dopiero co zostały nieświadomie wciągnięte w nadnaturalny świat Beacon Hills. Na górze macie zapowiedź, więc możecie sobie kminić, co się będzie mniej więcej działo. Event jest oparty na fabule serialu Teen Wolf (mam nadzieję, że za tytuł atrakcji producenci Maze Runnera nie będą mnie ścigać) , więc jego znajomość jest mile widziana, ale nie jest wymagana, ponieważ akcja nie jest żywcem wyciągnięta z serialu, tylko na nim wzorowana!
Udział w evencie mają murowany moje graczki, czyli:
    x Lisek Chytrusek
    x Neapolitan
    x Panda
    + Did, bo traktuję go jak swojego gracza <3

Przyjmę jeszcze do siebie, powiedzmy że 4 osoby spoza mojego działu, żeby urozmaicić trochę naszą rozgrywkę. Przy zgłaszaniu chęci wzięcia udziału proszę wkleić wygląd swojej postaci (wystarczy mi zdjęcie bez opisu - musi to być jednak osoba realna, a nie z anime/mangi), podać jej wiek (w przedziale nastoletnim), imię i nazwisko oraz zdolności, jakimi mogliby się wyróżnić (nic nadnaturalnego; np. dobra sprawność fizyczna, świetna pamięć, mocny głos itd. - max. 3).
Czas na zapisy daję do 3 stycznia następnego roku. Normalnie byłoby do wyczerpania wolnych miejsc, ale jako, że trzeba podać konkretne informacje, muszę dać trochę czasu dla moich graczy.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-29, 01:57   







Violet Stagner, 16 lat.
Pani Popularna, w szkole nazywają ją "Electra".

Umiejętność prowadzenia pojazdów samochodowych,
Śpiewa, tańczy,
Interesuje się sztuką przetrwania, zawsze nosi ze sobą pojemną torebkę w stylu prepersów (bug-out bag).

_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2017-12-30, 03:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-29, 14:07   



Claudia Witt - 17 lat
Akrobatyka - trenuje ją od 11 roku życia.
Dobra spostrzegawczość - zajmuje się fotografią fauny.
Dobra orientacja w terenie - hobbystycznie uprawia geocaching.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-29, 15:22   



tfw musisz wybierać między Atae a Hidaką, a Atae, chociaż jest młodszy, wygląda starzej :<
Ken Miyamoto 19 lat
- Dużo tańczy, więc można uznać, że jakąś tam dobrą sprawność fizyczną ma (głównie pod względem szybkości, zwinności i siły).
- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń elektronicznych.
- Zdolność zagadywania ludzi. Nawet na śmierć.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-12-29, 15:32   



Astrid Bornholm- 19 lat
• wysokie umiejętności matematyczne
• bardzo spostrzegawcza
• ma pamięć fotograficzną i przestrzenną
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Gwiazdka


Wiek: 24
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 56
Wysłany: 2018-01-02, 19:37   

Chciałabym abyś wprowadzał mi Pokemony fabularnie.

Pokemony wprowadzone:
Ponyta, Eevee, Litten, Shiny Salandit

Pokemony do wprowadzenia:
Shiny Steenee, jajko Sneasel, jajko Rockruff, jajko Fennekin
x
x
x
x
x
x
_________________


Multikonto Samuel - zatwierdzone przez administrację

| obecny ubiór postaci |
#9966CC | #2D0640
  
 
     
Gwiazdka


Wiek: 24
Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 56
Wysłany: 2018-01-02, 21:06   

k • a • r • e • nxxxxw • r • i • g • h • t
1 • 9


zwinna • zdolność podrabiania podpisów. opanowane do perfekcji • świetna pamięć
_________________


Multikonto Samuel - zatwierdzone przez administrację

| obecny ubiór postaci |
#9966CC | #2D0640
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-01-04, 01:16   

Do końca tego dnia, tj. 04.01 mogą się zgłosić jeszcze 3 osoby spoza mojego działu, aby zapełnić miejsca. Jeśli nie - ruszamy z eventem w tylu, ilu się zgłosiło.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-01-04, 02:11   

#1

Thomas White; 20
- wysportowany - radzi sobie z bronią palną - ogarnia pierwszą pomoc -
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-01-04, 20:39   



Mami Sasazaki
Lat 18

- 2 DAN (czarny) w karate tradycyjnym
- zna japoński (rodzimy język), angielski i francuski
- umie dobrze gotować
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-01-05, 17:07   

    Wasz stan się nie poprawiał. Pomimo wszelkich starań ulżenia sobie w bólu było coraz gorzej. Do waszych objawów zaczęły dochodzić napady stresu, huśtawki nastroju i luki w pamięci, które obejmowały zazwyczaj godziny nocne. Powinniście wtedy spać, ale miejsca, w jakich się budziliście, pozostawiały co do tego wątpliwości. Czasami była to kuchnia, a czasami boisko szkolne lub środek lasu. Tak, lunatykowaliście. Co wtedy robiliście? Tego nie mogliście niestety sprecyzować. Do tego wszystkiego dochodziło przeczucie, że ktoś was obserwuje. Że nie jesteście sami. Jasne, w szkole mogło się to wydawać głupie, ale zdarzały się momenty, kiedy kompletnie odrywaliście się od rzeczywistości i pozostawaliście na korytarzach sami. Przed obezwładniającym strachem ratował was dzwonek.
    Każdy z was zadawał sobie to pytanie - wariowaliście? Czy to już czas, żeby zgłosić się do Eichen House?
    Bo na stres związany ze szkołą bądź domem przestało to to już wyglądać dobrych kilka tygodni temu...

    Dzisiejsza noc była inna. Z początku myśleliście, że śnicie, ale zimno, jakie was zewsząd ogarniało przywróciło wam trzeźwą świadomość, dzięki której mogliście rozpoznać teren, w jakim się znajdowaliście. Oprócz tego, że było zimno, mrok całkowicie ograniczał wam widoczność. Wciąż pozostawały wam jednak inne zmysły, które w takiej sytuacji powinny się wyostrzyć. Zapach nie był niczym specyficznym, ale was zaskoczył. Czuliście... świeżą ziemię? Dłońmi mogliście wymacać to samo. Zanim zdążyliście zorientować się, co tak naprawdę się dzieje, usłyszeliście jakieś głosy, które dobiegały jakby z góry.
    - Scott! Chyba coś znalazłam! - głos zdecydowanie należał do dziewczyny, która zaczęła się zbliżać. Poczuliście, jak niektórym z was osypało się coś na głowy.
    - Tak, to oni! Siedem dołów, siedem eksperymentów. Dalej, musimy ich odkopać! - odezwał się, tym razem męski głos, a wy zdaliście sobie sprawę, gdzie tak naprawdę się znajdujecie. Zostaliście zakopani żywcem...





Jeszcze kilka spraw, o których zapomniałem wspomnieć w zapowiedzi. Wszyscy z was są uczniami Beacon Hills High School, więc mogą was łączyć jakieś relacje, które możecie sobie ustalić poza działem, jednak nie jest to wymagane. Możecie się po prostu kojarzyć z widoku.
Czas na odpis przewiduję raczej zawsze taki sam - 3 doby. Nie ma ograniczonej ilości postów, więc jeśli chcecie rozmawiać między sobą - droga wolna. Byleby nie zamieniło się to w spam.
Czas na odpis do 08.01 godz. 17:06.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-01-07, 08:47   

Chyba w końcu krew mnie zaleje. Już kolejny raz lunatykowałam i jeśli mój nos mnie nie myli, to raczej nie jestem w swoim pokoju, bo w nim nigdy nie pachnie glebą, nawet rośliny w doniczce nie mam. Wkurzona tym, że znowu muszę zmarnuję czas zaczynam się rozglądać, aby zorientować się, gdzie teraz się znalazłam i momentalnie dociera do mnie, że coś jest nie tak. Nieważne gdzie wyciągnę ręce, zaraz natrafiam na ziemię, przez którą ni jak mogę się przedostać.
- To żart? - mruczę do siebie, chociaż sytuacja jest daleka od śmiesznej. Czy ja właśnie jestem pod ziemią? Na myśl o tym serce zaczyna mi bić o wiele szybciej, aż mam wrażenie, że lada chwila wyskoczy mi z piersi. Starając się uspokoić wstrzymuję oddech, bo dociera do mnie, że jeśli naprawdę jestem zakopana, to zostało mi tylko trochę tlenu, wiec nie mogę go zmarnować.
No dobra, jestem pod ziemią i chcę się wydostać. Gdzie jest powierzchnia? Chyba nade mną, bo przed chwilą słyszałam coś stamtąd, chyba ludzki głos. Ostrożnie zaczynam drapać w ziemię, a następnie zrzucam ją pod siebie, próbując jakoś się wydostać z tego miejsca zanim skończy mi się powietrze. Jeśli naprawdę ktoś tam jest, aby zechciał mi pomóc.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-01-07, 20:58   

Zapach świeżej ziemi uświadomił Kenowi, że znalazł się w dosłownie w ciemnej dupie. O ile wcześniej wszystko kończyło się w miarę normalnie, tak teraz nie wiedział, co o tym myśleć. Dookoła czuł ziemię, zarówno na całym ciele, jak i na twarzy. Zwłaszcza to ostatnie nie było miłą rzeczą - najchętniej otworzyłby usta i zacząłby wzywać jakąś pomoc, jednak w takiej sytuacji instynkt samozachowawczy przeważył i Miyamoto nie odezwał się ani słowem. Zamiast tego, zdając sobie sprawę po słyszanych odgłosach, że ktoś tutaj w okolicy jest, postanowił zabrać się za próbę uwolnienia spod ziemi. W tym celu zaczął uderzać pięścią w ziemię nad sobą tak, by odrobinę ją wzruszyć. Dzięki temu raczej powinien łatwo wystawić rękę na powierzchnię, wybijając przy tym dziurę, która zapewniłaby mu trochę tlenu, a przy okazji dałby znać nieznajomym, że przydałaby mu się jednak pomoc. A następnym razem... chyba zacznie się przywiązywać na noc do łóżka, byle to zakończyć.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-01-08, 11:54   

Zdarzały mi się w życiu różne dziwne rzeczy. Jednak to, co się stało teraz, przeważało wszystko. Zwłaszcza, że wydarzyło się to po najzwyklejszym w świecie dniu a nie po jakiejś mocno zakrapianej imprezie. Znajdowałam się w ziemi. Czułam jej zapach, na skórze lekką wilgotność gleby. Co jak co, ale nie było to najprzyjemniejsze uczucie, jakiego było mi dane doświadczać. Starałam się przypomnieć, co robiłam wcześniej, jednak w mojej świadomości była jedynie jedna wielka, czarna plama. Instynkt przetrwania nakazywał mi przeć w górę. Z całych sił machałam nie tylko rękami i nogami, ale cały ciałem, aby tylko wykopać się spod ziemi. Zwłaszcza, że słyszałam jakieś głosy. Jeśli osoby te nie zejdą na zawał po zobaczeniu ręki wystającej z ziemi, raczej na pewno ruszą mi z pomocą.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.